Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Przepis o rookies i braku dealowania nimi jest martwy i dla mnie do pominięcia.

 

Właśnie nie jest martwy, bo teraz, w trakcie FA blokuje możliwość pewnych ruchów, np w celu wyczyszczenia kontraktów. 

 

Przy okazji napiszę, że zapoznałem się z regulaminem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ci gracze teoretycznie mogliby wciąż być niepodpisani i deal byłby prawami do nich. 

 

Ja już się w tym gubię, bo jeszcze niedawno był pomysł, że rookies są automatycznie podpisywani w dniu draftu. Moim zdaniem jakieś ograniczenia powinny być, żeby przynajmniej troszkę ograniczyć lawinę wymian. A najprościej założyć, że rookies nie są na wymianę w lipcu, bo nikt się w tym nie pogubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się w tym gubię, bo jeszcze niedawno był pomysł, że rookies są automatycznie podpisywani w dniu draftu. Moim zdaniem jakieś ograniczenia powinny być, żeby przynajmniej troszkę ograniczyć lawinę wymian. A najprościej założyć, że rookies nie są na wymianę w lipcu, bo nikt się w tym nie pogubi.

Też mi się wydaje, że 1st roundery miały być od razu podpisane, a ci z drugiej rundy mogli być później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na pewno tak ustaliliśmy, bo przecież cały deal z Foxem już był po drafcie? Chyba że to było ustalenie post factum albo  ustalenie na okres cały FA (sam lipiec bez sensu).

 

Były takie dyskusje po fakcie, jak zwykle nie doszło do wiążących konkluzji. I czemu sam lipiec jest bez sensu, skoro w NBA nie można ruszać rookies przez 30 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas tak naprawdę dochodzi do aberracji czasowej z FA + przecież terminy poszczególnych rund FA są zbędne.

 

No to może być w ogóle na czas 4 tur FA, ewentualnie na czas tur 2-4, bo w przyszłym roku chciałbym jednak, żeby można było robić takie rzeczy jak s&t  czy też po prostu nie musieć robić całego cap space przed daną turą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych dwoch wafli to nie ale Green, Stanley, Parker, Monk daja kopa tej ekipie

 

no Stanley ja mam nadzieję, że się ogarnie,ale kto wie

 

Monk to rookie więc tu trzeba poczekać

 

Green pomoże to fakt, ale to tylko fajny 3andD roles

 

Jabari do lutego/marca jest out podobno

 

 

tak więc czołg sobie jedzie, może nie na top3 ale top5 spokojnie

 

no i moje koronne argument za tankowaniem

 

- moim starterem na pg jest Mudiay

- nie mam za bardzo rim protectorów, dużo wskazuje, że to będzie bottom3 obrona w lidze

 

czyli plan jest żeby pograć trochę widowiskowej ofensywnej up tempo koszykówki z Benderem na centrze, Bookerem i Monkiem, ale jednocześnie nie wygrać za dużo spotkań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to mam konkurencje w dywizji na najgorsza ekipe ale moj Smith sam swiata nie zbawi, nie ma szans ;-) swoja droga chlopak zagral fajna lige letnia i od razu oferty sie posypaly, hajp sie zrobil oby zdrowie mu dopisalo bo jebaniutki stradznie w araku przypomina Westbrooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to mam konkurencje w dywizji na najgorsza ekipe ale moj Smith sam swiata nie zbawi, nie ma szans ;-) swoja droga chlopak zagral fajna lige letnia i od razu oferty sie posypaly, hajp sie zrobil oby zdrowie mu dopisalo bo jebaniutki stradznie w araku przypomina Westbrooka

 

Ty to chyba masz skład na bezsprzeczną jedynkę w drafcie.

 

Podjarka na Smitha zrobiła się już trochę nazbyt przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to mam konkurencje w dywizji na najgorsza ekipe ale moj Smith sam swiata nie zbawi, nie ma szans ;-) swoja droga chlopak zagral fajna lige letnia i od razu oferty sie posypaly, hajp sie zrobil oby zdrowie mu dopisalo bo jebaniutki stradznie w araku przypomina Westbrooka

 

muszę przyznać, że chyba masz dużą szansę być wyżej ode mnie w tankathonie

 

ale w sumie kto wie - może zwłoki Denga i parsonsa nagle ożyją i zaczną nakurwiać i ci cały plan zepsują :grin: 

 

 

Podjarka na Smitha zrobiła się już trochę nazbyt przesadzona.

 

oj no to zobaczysz

 

bo ja też oferowałem dość dużo za Smitha, ale shevcu chyba wszystkim odmawiał i ja się tam nie dziwię

 

generalnie koleś o atletyźmie Rose'a/Westbrooka, ktory wygląda na to, że będzie lepszym podającym i lepiej rzucał

 

miałem go top2 przed draftem, a teraz się zastanawiam czy nie będzie lepszy niż Fultz

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba masz skład na bezsprzeczną jedynkę w drafcie.

 

Podjarka na Smitha zrobiła się już trochę nazbyt przesadzona.

Przesadzona czy nie, u mnie byl zaraz po Fultzie. Dlatego ze ostal sie az do #5 to sporo szczescia z mojej strony. Teraz dobry pick 2018 i 2019 no a potem dobre FA i Kings na swoje wyjda ;-)

muszę przyznać, że chyba masz dużą szansę być wyżej ode mnie w tankathonie

 

ale w sumie kto wie - może zwłoki Denga i parsonsa nagle ożyją i zaczną nakurwiać i ci cały plan zepsują :grin:

 

 

oj no to zobaczysz

 

bo ja też oferowałem dość dużo za Smitha, ale shevcu chyba wszystkim odmawiał i ja się tam nie dziwię

 

generalnie koleś o atletyźmie Rose'a/Westbrooka, ktory wygląda na to, że będzie lepszym podającym i lepiej rzucał

 

miałem go top2 przed draftem, a teraz się zastanawiam czy nie będzie lepszy niż Fultz

Gameplan i tak bedzie taki ze bedzie grala w pierwszej kolejnosci mlodziez dlatego te zwloki to lawka i nic wiecej. Na Parsonsa to juz licze ze te kolana sie posypia kompletnie i bedzie medical i odesla go na emeryture.

 

Chyba proponowales najwiecej ale zal mi calego sezonu tankowania i jakos przelkne te kontrakty scrubow. Najwazniejsze to jeszcze sie dobudowac i zeby Vargley szedl w 2019 bo psuje mi koncepcje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A został jeszcze jakiś ciekawy? Bo to co zostało to nie jest coś za co warto było poświęcać Parkera i 1st pick.

Przecież ja nie robiłem miejsca na to Free Agency tylko na kolejne. Na Reddicka też nie warto poświęcać Parkera i picku, ale ten offseason jest na przeczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.