Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

On długo miał być jedynka. Houston coś ostatnio raczej przygasza rookasow niż rozwija ale to ciekawa koncepcja szczególnie pod katem finansowym. W naszych realiach chyba tak trzeba obudowac gwiazdy 

w PO będzie miał znikomą wartość, zwłaszcza, że w Rox ciężko mu będzie raczej mieć wiodącą rolę i raczej wciąż będzie to sezon pod znakiem grubych swingów, no, ale z perspektywy Soty, to lepszy Jabari niż nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w PO będzie miał znikomą wartość, zwłaszcza, że w Rox ciężko mu będzie raczej mieć wiodącą rolę i raczej wciąż będzie to sezon pod znakiem grubych swingów, no, ale z perspektywy Soty, to lepszy Jabari niż nikt

oho widzę ze jako potencjalnie najsłabszy mistrz w historii beGM teraz stałeś się ekspertem co do potencjału graczy?

2 godziny temu, ignazz napisał:

@mac owi się spodobał 

to był nasz cel #1 z poprzedniego draftu i nic się w tej kwestii nie zmieniło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

oho widzę ze jako potencjalnie najsłabszy mistrz w historii beGM teraz stałeś się ekspertem co do potencjału graczy?

lol 

akurat Jabariego bardzo lubię, nie wiem po co poruszasz temat potencjału, skoro nie o tym mówiłem 

więc pogadamy na starcie PO, tylko pamiętaj żebyś deadline FA na kiblu nie przespał ;)

Godzinę temu, ignazz napisał:

I bardzo dobrze. Dobry gracz tylko w rl słabo trafił. 

to akurat u nas ma czasem większe znaczenie niż sama postawa gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

@mac owi się spodobał 

tak, miałem go z jedynką.

Nadal uważam, że ma szanse na bycie dobrym 2way 3&D graczem.

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

oho widzę ze jako potencjalnie najsłabszy mistrz w historii beGM teraz stałeś się ekspertem co do potencjału graczy?

bez jaj, można wręcz uważać przeciwnie, że najlepszy, biorąc pod uwagę że po drodze pokonał najtrudniejszego rywala, który sam był lepszy pewnie od wielu mistrzów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarząd Knicks pragnie powitać Lamelo Ball'a w swoich szeregach.

Niewątpliwie przed off-season nie spodziewaliśmy się takiego obrotu akcji, ale gdy tylko pojawiła się szansa ściągnięcia gracza tego kalibru, zapanowało ogólne przekonanie, że należy nacisnąć przycisk.

Ball  wpisuje się w charakterystykę drużyny, tworząc z Mobley'em najbardziej perspektywiczny młody duet w lidze. A gdy dorzucimy do tego grona takich graczy jak Jordan Poole czy Mikal Bridges, nie mamy złudzeń, że klub czeka świetlana przyszłość.

Screen-Shot-2020-06-04-at-6.01.30-PM-120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach kącika powrotu do przyszłości pierwszy wywiad jaki ukazał się w BEGM

 

W dniu 25.11.2018 o 20:48, Wojnar Adrianowski napisał:

"Przegrywanie mnie nudzi" - @Qcin_69 szczery jak nigdy dotąd!

Wojnar Adrianowski: Jesteśmy już po pierwszym miesiącu zmagań w rozgrywkach. Jak ocenia pan forme swoich zawodnikow?  Ktoś zaskoczył, ktoś rozczarowuje?
Qcin69: Bulls 95 to my nie jesteśmy. Nie ma się co oszukiwać, zebraliśmy w Minnesocie grupę niezłych freaków i choć kilku z nich wystrzeliło z formą, wielcy Jordan Clarkson i Nerlens Noel, to całościowo jako zespół- cóż- mogłoby być lepiej.
W.A: 
Na bezrybiu i rak ryba - Noel, Clarkson, nie za mało? Podpisał Pan Okafora, ściągnął paru innych młodych zawodników, z których de facto nikt nie wystrzelił.  Nie można tu jednak mówić w jakimś sensie o rozczarowaniu? 
Qcin69:  A przepraszam, czy ktokolwiek myślał że Parsons i inne wynalazki były sprowadzone do Soty jako wielkie talenty? Nie Panie Wojnarze,  są tutaj bo byli opakowani w picki. Co za różnica czy miałbym Tylera Johnsona czy Chandlera Parsonsa? Bez jaj, jeden kasztan, drugi kasztan, a tak to mam wspaniały piczek z 2020 roku  :smile: Okafor, cóż, wieżę w Jaha, wierzę że się ogarnie i wróci do rotacji, za 4 mln było warto zaryzykować, nawet jeśli to będą martwe pieniądze.Wszystkie moje wilczki zostały sprowadzone dla picków, nigdy tego nie kryłem, więc skoro z tego grona bustów wyłoniło się dwóch grajków, którzy mogą się przydać w tym momencie innym zespołom, to uważam że to jest świetny wynik. Dziś nikt by mi picków za zejście z tych umów nie dawał  :smile:
W.A: Czy Jayson Tatum nie przysparza panu zmartwień? Miał być zdecydowanym liderem, ciągnąć drużynę a wydaje się, że gdzieś zgubił formę z zeszłego sezonu, zaś jego styl gry przestał współgrać z flow drużyny i opiera się w znacznym stopniu na indywidualnych akcjach.
Qcin69: Jayson przysparz zmartwienia głównie tym, którzy pominęli go w drafcie. Jest nieco chimeryczny w ataku, ale Panie Wojnarze, pracował z Kobe Bryantem. Mambamentality za dzieciaka nie jest pożądana, ale jak to zaprocentuje w przyszłości! Jaysona nie da się nie kochać, więc wszystkim absztyfikantom zalecam pomijanie jego nazwiska w propozycjach wymian.
W.A: Gdzie Pan widzi Wolves po pierwszym trymestrze rozgrywek, jaki bilans jest oczekiwany?
Qcin69: W tym roku widmo Play-offów nam nie grozi. Szkoda, bo polubiliśmy ten smak walki o coś. Ale to nic, jesteśmy młodzi, gniewni i chcemy pokazać całemu NBA że za szybko nas skreślono. PO przyjdą z czasem, ten trymestr to ekspetyment i jak widać zbiera już pierwsz owoce- Jordan przestał być traktowany jako zły kontrakt, Noel choć przepłacony znów jest graczem NBA a Tatum to top prospekt. Pick powinien być wysoki, choć z tymi moimi wilczkami nigdy nie wiadomo, liczę że tych kilka meczów więcej niż reszta przewidywła wygrają- 6-8 wygranych w pierwszych 28 meczach jest do osiągnięcia!
W.A: Przejdźmy zatem do bardziej odległych momentów. Jest pan świadomy, że od sezonu 17/18 Wolves przeprowadzili  w sumie aż 34 wymiany, co stanowi +/- 20 % wszelkich wymian w lidze?
Qcin69: Tylko 34? jejj, aż strach pomyśleć jak byłoby ich dużo gdyby kilku GM-ów nie odmówiło w ostatniej chwili, albo spędzało na forum tyle czasu co na facebooku! Szlibyśmy na rekord. 34 wymiany i 17 picków z pierwzej rundy, a zaczynaliśmy od trzech. Świetna sprawa! Czuję się jak na pickobraniu, rzęsiste opady deszczu spadły z nieba w ubiegłym sezonie- w tym roku liczę na wyśrubowanie rekordu!
W.A: Rewolucja aż na taką skalę, niespotykana dotąd w lidze, była konieczna? Przecież Minnesota była tuż po historycznym sukcesie, wejściu do PO, sukcesie na który kibice czekali od wielu lat?
Qcin69: Oczywiście, że nie była konieczna, ale nie była też bezpodstawna. Byliśmy w takim punkcie, który groził nam wieloletnią stagnacją i tułaniem się po 1 rundach PO. Może dla wielu Organizacji ta pierwsza runda byłaby Graalem, dla nas była tylko zachętą. Poczuliśmy się jak wampir na widok świeżej krwi. Polubiliśmy ten smak i zachcieliśmy go więcej i więcej i więcej... Tyle, że- trzymając się metafory- z ówczesnym składem co chwila zastawałby nas dzień i światło słoneczne dotykałoby naszej skóry nim byśmy posiedli tę najcenniejszą, dziewiczą, krew- mistrzostwo. Stąd postanowiliśmy cofnąć się kilka kroków, przespać je w trumnie, po czym obudzić się w świecie w którym słońca nie będzie i brać mistrzostwo raz po raz. Czy nam to wyjdzie? Nie wiem, póki co w trumnie jest dość sympatycznie i perspektywy są....(kończymy z metaforą).... jasne.
W.A: Nie sądzi Pan jednak, że zmiany zaszły zbyt daleko? Zawodnikom może być trudno zaufać managementowi, który traktuje ich jak zwykły towar a nie ludzi?
Qcin69: Liga NBA i postrzeganie zespołów zmienia się tak szybko, że to co dzisiaj jest świeże i modne, jutro może być balastem nie do opchnięcia. Dzisiaj nie wzbudzamy zaufania wśród największych gwiazd i wcale nas to nie dziwi, ale za 2 lata możemy być najgorętszym miejscem mimo mroźnego klimatu, na mapie NBA. Mamy talent, mamy duuuużo potencjalnego talentu, mamy pomysł na zespół i mamy Tatuma. Skoro jedną gwiazdę mamy, to czemu nie mielibyśmy pozyskać kolejnej? A z dwoma gwiiazdami w składzie, morzem gotówki w salary i pickami, czemu nie mielibyśmy być atrakcyjnym miejscem dla największych gwiazd? Bo GM poświęcił dwa lata historii na to by za kolejne dwa być teamem historycznym? Teraz jesteśmy brzydulą, ale te picki to nasz złoty strzał. To jakby brzydula z liceum trafiła w euro jackpota i postanowiła część wygranej zainwestować w operacje plastyczną. Po kilku seansach u chirurga wyszłaby jako najgorętsza sucz w mieście. Czemu my nie moglibyśmy być tą brzydulą?
W.A: Intryguje mnie Pana podejście do świata ncaa i młodszych zawodników zza oceanu. Minnesota jest w posiadaniu wielu picków, czy zatem dział scoutingu działa już na pełnych obrotach czy ocenę zostawi ogólnodostępnym rankingom typu draftexpress, the stepien itd?
Qcin69: Dobry menadżer to nie taki, który we wszystkim jest najlepszy, a taki który umie dobrać sobie zespół ludzi do konkretnego zadania, tak by ten wykonał je w jak najlepszy sposób. Stworzyłem taki zespół, mam regularne raporty z NCAA, nie będę ukrywał, że prywatne koneksje mi to ułatwiły, dzięki czemu pozyskałem najleppszego scouta (w mojej opinii) wśród użytkowników zarówno tego forum jak i innych ekspertów amerykańskiej koszykówki akademickiej rozsianych po twitterach. Ostateczną decyzję podejmę ja sam, niemniej ich uwagi będą dla mnie bardzo cenne i wierzę, że wspólnie oddzielimy ziarno od plewy!
W.A: Plany na przyszłość - znów rewolucja i jak najszybszy powrót do PO czy step by step? 
Qcin69: Mamy stworzoną shortlistę. Jak ktoś z niej pojawi się na rynku, to nie będziemy skąpić. Przegrywanie mnie nudzi, a Tatum im szybciej zdobędzie pierwszy tytuł, tym szybciej pojawi się w zestawieniu przyszłych HOF-ów.
W.A:  Najgorszy wykonany ruch w roli managera Wolves? Do głowy przychodzi mi wyrównanie KCP, ale może ma Pan inne zdanie?
Qcin69: No wyrównania KCP to była gruba wtopa. Wiedziałem to już w chwili gdy się na to zgodziłem, ale cóż, byłem wówczas świeżakiem- zabieganym zresztą- więc nie potrafiłem przeanalizować konsekwencji tego ruchu. Zresztą, skoro mój poprzednik, czcigodny Shevcu oddał za tego kasztana 2 picki pierwszorundowe, to byłem przekonany, że wartość KCP na rynku będzie pozytywa. Nie była. Historia Minnesoty mogła się potoczyć zgoła inaczej gdyby któraś z drużyn z których negocjowałem przejęcie KCP zeszła z oczekiwań i zgodziła się na 1 pick pierwszorundowy. Nie udało się zejść bezboleśnie z KCP więc ten został u nas, wydawało się na wieki.
W.A: Najlepszy?
Qcin69: No i wracamy do KCP, a w zasadzie do następstw jego wymiany.KCP oddałem do Pacers za Millsapa i 1rundę IND 22, potem Millsapa oddałem do Spurs z Howarda i J.Simmonsa. Howarda oddałem do Heat za 23 wybór w drafcie 18 (wymieniony później na 1 rundę Spurs 23), oraz swap picków w 2020 roku, i J.Noaha, J.Simmonsa wymieniłem na MCW i 1 rundę Indiany 24, J.Noaha wymieniłem na Codyego Zellera, a Codyego Zellera (wraz z zrzutką J.Leuera) na N.Noela i pierwszą rundę Orlando 23/ Czyli finalnie, zamieniłem KCP (i 2lata J.Leuera) na N.Noela, 1r. IND 22,IND24,SAS23,ORL23, oraz swap picków w 2020 roku. Tak. To zdecydowanie najlepsza wymiana jakiej dokonałem (oddałem przy tym jakieś drugie rundy, ale już bez sprawdzania, jak Pan Redaktor chce to proszę poszukać)
W.A: 
Qcin69: 
Faworytem jest GSW, które o ile będzie zdrowe to przejedzie się po lidze jak walec. Ułatwi im spraę to, że top4 Wschodu jest bardzo silne i wyrównane, a więc zmęczenie po 2 rundzie i finale konferencji dla jednego z 4 zespołów- Knicks, Bucks, 76ers, Celtics – dopadnie mistrza Wschodu w Wielkim Finale. Czarnym koniem może być ktoś z trójki na Zachodzie- Spurs, Pelicans, Lebron. Rozczarowaniem póki co są Jazz, którzy mocno się zbroili, ale kontuzje ich zjadły i choć do PO mają szanse awansować, to z 8 seedu na nic więcej niż oklep nie mają co liczyć.

 

Dzięki Qcin69 za współpracę a innych zapraszamy do lektury :smile:

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.