Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Brook Lopez widziany w Kalifornii...

… razem z GM Utah, który zabrał go prywatnym Jetem do Los Angeles - świętują i wypoczywają w Mieście Aniołów 

Brook nie skrywa radości z nadchodzącego sezonu i cieszy się ze GM Utah dotrzymuje swoich obietnic

Niezmiennie deklaruje swoje przywiązanie do zespołu, który go przyjął mimo kontuzji i chętnie zostanie tu do emerytury.

Na wycieczkę pojechał również nasz nowy nabytek D’Angelo. Wprawdzie LA kojarzy mu się słodko-gorzko, pierścień zdobył, a potem został potraktowany jak mało znaczący zawodnik. 
Jednakze cieszy się, że trafił do młodej i rozwojowej organizacji, gdzie GM łączy doświadczenie z młodością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzad Miami Heat pragnie podziekowac za gre D. Brooksowi. Glosowanie nad oferta wydaje sie tylko formalnoscia. Nie bylismy w stanie wyrownac oferty Brooklyn Nets. Liczymy na wspolny pojedynek w kolejnych PO, a Dillonowi wybrania do all NBA defensive team. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście Kylea Lowrego do nie grających nigdy podczas mojej 4-letniej bytności w BeGM w playoffs, Nets by walczyć w końcówce swojej kariery o play in  odbieram jako porażkę mojej polityki klubowej i naturalnie rezygnuje z funkcji GMa Orlando Magic. Zbyt dużo absurdów jak dla mnie.

Dzięki za grę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

Odejście Kylea Lowrego do nie grających nigdy podczas mojej 4-letniej bytności w BeGM w playoffs, Nets by walczyć w końcówce swojej kariery o play in  odbieram jako porażkę mojej polityki klubowej i naturalnie rezygnuje z funkcji GMa Orlando Magic. Zbyt dużo absurdów jak dla mnie.

Dzięki za grę.

 

Po pierwsze to głosowanie się nie skończyło

Po drugie - Lowry z tego co widzę jest na razie 50-50 

Po trzecie - skończy z byciem obrażalską babą, weź się w garść i powalcz jak na GMa przystało, konkretem, a nie czepianiem się jakiś pierdół.

Więcej argumentów ja podałem za Lowrym w Magic niż ty - weź się do roboty, odrób lekcje i dał mięso a nie pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitch Robinson w #teamElvis

 

Klubowi insaiderzy donoszą o pełnym porozumieniu Memphis Grizzlies z Mitchem Robinsonem w sprawie transakcji gdzie w 4stronnym dealu  Jarrett Culver powędruje do Washington Wizzards a rozgrywający Elfrid Payton zostanie nowym zawodnikiem legendarnych Bulls którzy liczą na wyjście z dołka. Mitch ma podpisać nowa 4 letnia umowę opiewającą na około 48mln $$$.

 

GM Grizzlies w rozmowach z działaczami klubu miał podzielić się informacja że nie planuje już większych ruchów po dopięciu transakcji z udziałem Mitcha a jedynie przedstawi pod koniec przyszłego tygodnia nowe extension dla Nickeil Alexander-Walker oraz dwuletni kontrakt dla Bruno Fernando(2rok jako PO).

Ps. Z ostatniej chwili!!!! Jeden z dziennikarzy dotarł do rozmowy Mitcha, który ponoć był w stanie odrzucić milionowa ofertę ze strony Memphis tylko po to aby zaczekać do kolejnych tur negocjacji na ofertę minimum od jednego z zespołów z Florydy, ale po informacji jaką gruchnęła znienacka, GM pewnego zespołu z Florydy zrezygnował z funkcji to stwierdził że p*****li i leci do miasta Elvisa 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już na zakończenie mojej przygody z BeGM mam prośbę, żeby mi nie pisać kto i co tu robi z Orlando, bo za dużo pracy w tą drużynę włożyłem i odbierałbym to jakby ktoś mi opowiadał co inni kolesie i w jakich pozycjach robią z moja ex dziewczyną, czy tam żoną - a nie mam ochoty o czymś takim czytać. :)

W BeGM przyszedłem coś budować, a nie burzyć - nikomu nie podbierałem graczy i budowałem na swoich, a że poruszałem bez zahamować i tabu różne kwestie dotyczące innych klubów to sobie narobiłem wrogów i i nawet powyżej macie top3 tych userów.

Tak, planowałem zbudować Dynastię na dekadę wokół KATa i Mitchella, z Lowrym, Gordonem i tymi graczami, których mi się udało pozyskać/wybrać w drafcie. Bardzo wierzę w Malaki Branhama - to był mój wybór chyba od lutego, wierzę, że będzie kimś wyjątkowym w NBA. Ubolewałem też, że nie mogę pozyskać Brycea McGowensa - ale sie udało. Jeszcze Jalen Williams to typ gracza dla mnie. Julian Champagnie to gracz na 2 lata na 2way, a później też uważam, że powinien zostać fajnym rolesem.

Lowremu nie mogłem dać więcej, gdyż za minima chciałem podpisać Haslema, Rodneya McGrudera i Rayjona Tuckera (by go później zwolnić, gra aktualnie w Australii bodajże) + McGruder miał dostać częściowo gwarantowany kontakt, by po 2T przeconvertować kontrakt Bolmaro. Możliwe, że oddawałbym Bircha by zatrzymać McGrudera - to ciężko przewidzieć jakby się potoczyło. Musiałem oscylować wokół 120% sc bo jednak strata Manna i PJ Tuckera przy jednocześnie ciężkiej do oceny sytuacji w rl Mitchella nie gwarantowałaby mi pewnego awansu do chociażby II rundy. Przegrałem w Finale Konfy z kontuzjowanym Embiidem i Irvingiem, więc moja drużyna z jakiegoś powodu nie ma dobrej prasy, a podatek w tym sezonie był wykluczony. Za rok przedłużenia dla Quickleya, Okeke i Caleba Martina. Teraz extension KATa i Granta Williamsa. Za rok po FA pewnie bym myślał co zrobić z Boucherem i Nunnem - tak więc plany miałem długofalowe. Żadnych istotniejszych wymian nie planowałem - bardziej kosmetyka jeżeli już. - może sie te informacje przydają nowemu GMowi.

Z Lowrym nie wygłupiajcie się - ja i tak nie wrócę - jestem zbyt upartym i honorowym człowiekiem (zawsze bawiło mnie, jak ktoś mnie nazywał hipokrytą). Głosujcie jak uważacie. Miałem swoją wizję, która nie jest oparta na kasa ponad wszystko - nie zostało to docenione. Trudno, bywa. :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za grę. 

edit. Zapomniałem dodać -  Lowry miałby u mnie kontrakty po 5mln. do końca kariery, a jak zakończyłby po 2 latach, to dałbym mu pewnie 2x min. - wiedziałby o tym - dlatego te kontrakty Haslema, McGrudera i Rayjona Tuckera. Tylko rozłożenie $$$$ na ileś lat u mnie wchodziło w grę. 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo przecież jeszcze nie przegrałeś Lowryego! Zamiast pisać jaki to jest on pazerny jak poleci ja kasę to trzeba było walczyć karta lojalności tak jak pisał wcześniej @Szulim myślę że wtedy byś o wiele więcej ugrał a jeszcze dopisanie planów co do graczy których zamierzasz podpisać za minimum raczej dala by Tobie jego podpis na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

@Alonzo przecież jeszcze nie przegrałeś Lowryego! Zamiast pisać jaki to jest on pazerny jak poleci ja kasę to trzeba było walczyć karta lojalności tak jak pisał wcześniej @Szulim myślę że wtedy byś o wiele więcej ugrał a jeszcze dopisanie planów co do graczy których zamierzasz podpisać za minimum raczej dala by Tobie jego podpis na luzie.

Tym bardziej ze się zastanawiałem a jest 50/50 

bez GM Magic Lowry nie zostanie w Orlando 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.