Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Sources say: Kevin Durant obraził się na Pacers i rozważa już tylko Nets lub Heat, ponieważ …Pacers dali za niska ofertę chrisowi Paulowi… 

sam Paul natomiast nie przejął się tą oburzającą wg Duranta ofertą Pacers i prawdopodobnie zamierza z nimi podpisać niezaleznie od tego gdzie podpisze Durant i powiedział ze raczej nie chce połączyć z nim sił w Nets! :o

 

begm: where amazing happens… :D :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrzucić zapis rozmowy Kyle'a Kuzmy z Charlotte Observer tuż po podpisaniu extension z Charlotte Hornets

Cytat

 

CO: Witaj Kyle. Widzę, że dopisuje Ci humor. Czy jesteś zadowolony z podpisanego przedłużenia?

KK: Jasne, że tak. Po sezonie odbyliśmy szczerą rozmowę z GM-em, w której poinformował mnie, że w najbliższym sezonie możemy mieć problemy z walką o najwyższe cele, ale że już w przyszłym roku powalczymy o poważne wzmocnienia na FA. GM Fluber rozmawiał ze mną o potencjalnej przeprowadzce do Detroit Pistons. Wszak jak dobrze wiesz, urodziłem się zaledwie 90 kilometrów od Detroit, ale ostatecznie do wymiany nie doszło. Kiedy zatem usłyszałem o możliwości przedłużenia kontraktu, nie zastanawiałem się długo. Zaczynam tu już 4 sezon, Charlotte to mój dom. 

CO: Kilka tygodni temu mediami wstrząsnęła informacja o tym, ze Charlotte zwolnili Russella Westbrooka. Jak zareagowała na to szatnia?

KK: Nie byliśmy zdziwieni. Znamy ambicję Russella. Dwa razy wprowadzał nasz zespół do play-offs, zawsze chciał grać o najwyższe cele. Wiedzieliśmy, że właściciel ma problemy finansowe i że walka o play-offs w tym sezonie będzie nierealna. Z drugiej strony LeBron James w ostatnich dniach wielokrotnie kontaktował się z Westbrookiem, proponując mu wspólną grę w Los Angeles Lakers. Przeniesienie się tam Russella na zasadzie wymiany było niemożliwe, więc GM zachował się fair wobec naszego najlepszego gracza i pozwolił mu powalczyć o mistrzostwo w końcówce kariery.

CO: Jaką widzisz dla siebie rolę w przyszłym sezonie?

KK:  Zamierzam być liderem drużyny i poprowadzić moich młodszych kolegów do jak największej liczby zwycięstw. W Charlotte rodzi się ciekawy zespół. Zespół, który może zainteresować wolnych agentów w następnym offseason. Swoją grą będziemy chcieli dać jak najwięcej argumentów za tym, że Hornets to dobre miejsce na mapie NBA, gdzie dba się o zawodników i są przestrzegane najwyższe standardy. Czego przykładem chociaż był niedawny trade Devonte Grahama.

CO: W 2022 roku notowałeś ponad 20 punktów na mecz 9 zbiórek, 4 asysty, 47% z gry i 36% za 3. Masz dopiero 26 lat i wciąż się rozwijasz. Potrafiłeś mieć mecze na 20-20, czy zanotować triple double, a jednak zdecydowałeś się podpisać extension za zaledwie srednio 19 milionów rocznie. Czy nie lepiej było poczekać i poszukać za rok umowy na poziomie FVV?

KK: Zdaję sobie sprawę, jaki poziom sobą reprezentuję i zapewne za rok na FA otrzymałbym wyższą umowę. Chciałem jednak odwdzięczyć się GM-owi za jego zawsze fair postawę wobec mnie. Nie podjął team option w kontrakcie, tak jak zrobili to Heat z Dillonem Brooksem. Walczyli o mnie potem na FA, wyrównali najwyższą ofertę i zawsze stawiali na mnie w składzie. Czuję się tu potrzebny, a poza tym wiedziałem, że GM nie mógł dać mi w tym offseason wyższego extension. To wszystko zadecydowało, że postanowiłem dać rabat swojej obecnej drużynie. Wierzę, że dzięki temu uda się zbudować lepszy skład za rok.

CO: Czego zatem Ci życzyć w najbliższym sezonie?

KK:  Żebym był przynajmniej tak samo zdrowy jak Ben Simmons w ubiegłym sezonie

CO: Dziękuję za rozmowę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domantas Sabonis seems to be leaning towards the New Orleans Pelicans and leaving the Golden State Warriors. The loss of Sabonis will undoubtedly weaken the Golden State Warriors, but it also allows them to retain their cap flexibility for this and the years to come. They can lean towards 1-year or 1 + 1 contracts and be very active in the FA market in a year or two and add the superstar to the Lavine Ingram duo. They also strongly believe in the defensive potential of Mark williams, who should develop in 2 years enough to tempt top free agents in the future, while Ingram and Lavine will have experience in the fight for playoffs, in the last years of their contract it is expected to form a team that, with the addition of a significant superstar, will allow them to fight for the highest goals.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne pierwsza część FA w wykonaniu Bulls!

Tak jak się spodziewano GM Bulls przedstawił swoim gwiazdom maksymalne oferty. 

"Nie chcieliśmy u graczy szukać oszczędności czy zniżek. Zaoferowaliśmy maksymalne oferty pokazując naszym graczom szacunek i zaufanie, tak, aby mogli się skupić na aspektach czysto sportowych" - stwierdził GM Bulls. "Będziemy świadkami jeszcze jednej wymiany, która pozwoli zmaksymalizować efektywność trójki Kawhi-Paul-Deandre oraz ruchu, który umozliwi nam pozyskanie gracza formatu Allstar - jest wstępna zgoda obecnego pracodawcy jak i samego zawodnika na nasze warunki. Możliwość gry o najwyższe cele to potężny magnes" - zakończył manager Byków.

10987946953_5166c86601_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikal Bridges podpisał umowę z Indiana Pacers. Jeśli New York Knicks wyrównają ofertę dla swojego zastrzeżonego  agenta GM Ron Artest planuje spotkać się w przyszłym tygodniu z Alem Horford oraz Dorianem Finney-Smith. W kuluarach mówi się, ze Mikal niechętnie wróci do Knicks po tym jak nie otrzymał od nich żadnej oferty w I turze. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gm Ron Artest po bardzo wyczerpującej I turze free agents ogłosił że udaje się na wypoczynek. Kraj który wybrał to Filipiny. W kuluarach mówi się, że wypoczynek to tylko przykrywka, ponieważ Pacers zainteresowani są Kaiem Sotto (7’3 wzrostu) i Artest leci  tam by jeszcze raz mu się przyjrzeć, po tym jak Filipińczyk zaimponował na workoutach. 


 

( serio serio im out na 6 tygodni, ale normalnie skrzynka czeka na wasze maile i będę odpisywał w miare możliwości, choć pewnie nie tak często jak zawsze, no to raz dziennie tę skrzynkę postaram się sprawdzić i odpisać ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Utah Jazz nieustannie szuka opcji wzmocnienia zespołu - cel jest jasny - połączenie młodości i doświadczenia. Kolejne elementy układanki zostaną ujawnione wkrótce, zespół kończy fazę rebuild i zaczyna się długofalowy plan walki o PO, a w kolejnych latach również o Finały. 

Faza 1, czyli odświeżenie szatni, zebranie assetów i młodych talentów poprzez sprzedanie m.in Aytona jest aktualnie uznana za zakończoną z sukcesem. Utah wchodzi w fazę 2, która była zapowiedziana już 2 lata temu i zamierza w tym roku trochę bardziej namieszać w konferencji. 

Póki co, mały sneak peak tego co, albo kto nadchodzi ;) 

 

 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.