Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy umiera Rom świętuje się na wesoło, tańcząc i pijąc alkohol. Lecz kiedy umiera król cyganów - biesiada trwa tydzień.

Dziś żegnam naszego BeGM Króla Cyganów - @Qcin_69, który był absolutnym mistrzem transferowych machlojek, człowiekiem o którym zwykło się mawiać, że sprzedałby Beduinom piasek na pustyni. Czy mi się to podobało? Nie. Czy wielokrotnie go za to krytykowałem, a będąc w radzie szukałem różnych metod, by ograniczyć mu możliwości? Jak najbardziej. Ale oddajmy cesarzowi co cesarskie, zbudował mistrzowski zespół, a odchodzi zostawiając bardzo mocne core, które będzie nadawało ton tej lidze jeszcze zapewne przez kilka lat.

Przyjacielu, dzisiaj otworzę mojego Baczewskiego, którego dostałem na walentynki i wypije za twoją pomyślność. Niech Ci się wiedzie zawodowo i w życiu osobistym, nie zapomnij też nigdy o tym co jest najważniejsze i dobrze wiesz o czym mówię :)

Drzwi do BeGM będą dla Ciebie zawsze otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kiedy umiera Rom świętuje się na wesoło, tańcząc i pijąc alkohol. Lecz kiedy umiera król cyganów - biesiada trwa tydzień.

Dziś żegnam naszego BeGM Króla Cyganów - @Qcin_69, który był absolutnym mistrzem transferowych machlojek, człowiekiem o którym zwykło się mawiać, że sprzedałby Beduinom piasek na pustyni. Czy mi się to podobało? Nie. Czy wielokrotnie go za to krytykowałem, a będąc w radzie szukałem różnych metod, by ograniczyć mu możliwości? Jak najbardziej. Ale oddajmy cesarzowi co cesarskie, zbudował mistrzowski zespół, a odchodzi zostawiając bardzo mocne core, które będzie nadawało ton tej lidze jeszcze zapewne przez kilka lat.

Przyjacielu, dzisiaj otworzę mojego Baczewskiego, którego dostałem na walentynki i wypije za twoją pomyślność. Niech Ci się wiedzie zawodowo i w życiu osobistym, nie zapomnij też nigdy o tym co jest najważniejsze i dobrze wiesz o czym mówię :)

Drzwi do BeGM będą dla Ciebie zawsze otwarte.

 

image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze Duch Wielkiego Leśnego Wilka będzie z nami niczym Obi One Kenobi. Z mojej może naiwnej perspektywy GM obecnie po zakończonym okresie transferowym zauważył ze nudnawy okres teraz i odpuścił. Wielki test przed nim teraz bo trudno tak sobie odpiąć taki kawał życia gdzie się zostawiło serducho tu i tam. Ta obecność duchem niech nas tylko nie uśpi. Gra bez tak kolorowej co kontrowersyjnej osobowości nie będzie taka sama. Choć mam nieodparte wrażenie ze taki był plan i to nie koniec. Ani nieszablonowych ruchów ani kontrowersji. Skład zacny zobaczymy co dalej. 

661-A14-AC-056-D-488-B-9214-9-C3615-FC8-
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za grę :) 

To było fajnych kilka lat, sporo znajomosci, niezliczone gownoburze i masa humoru (przynajmniej dla mnie 😅

Laf wierzymy w Ciebie i ze ostatnie tygodnie Cię nauczyły wystarczająco by nie proponować Tatuma czy Bookera za CP3 :) czy pickow za Douga McDermotta :) 

Zupelnie czysta ręka, ale pamiętaj ze obiecałeś nie ruszać nikogo z kwartetu Lamelo-Booker-Tatum-R.Williams bo @MarcusCamby będzie miał prawa wetować wymiany Minnesoty, a nie Rada, której zupełnie nie cenie w tym elemencie.

Takze Marcus zostałeś namaszczony i proszę resztę o uszanowanie ostatniej woli :)

Do Borysa już napisałem wiadomość z prośba onusuniecie konta, zostanę z wami do końca campow w simce tylko, a potem do zobaczenia na żywo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Dzięki wszystkim za grę :) 

To było fajnych kilka lat, sporo znajomosci, niezliczone gownoburze i masa humoru (przynajmniej dla mnie 😅

Laf wierzymy w Ciebie i ze ostatnie tygodnie Cię nauczyły wystarczająco by nie proponować Tatuma czy Bookera za CP3 :) czy pickow za Douga McDermotta :) 

Zupelnie czysta ręka, ale pamiętaj ze obiecałeś nie ruszać nikogo z kwartetu Lamelo-Booker-Tatum-R.Williams bo @MarcusCamby będzie miał prawa wetować wymiany Minnesoty, a nie Rada, której zupełnie nie cenie w tym elemencie.

Takze Marcus zostałeś namaszczony i proszę resztę o uszanowanie ostatniej woli :)

Do Borysa już napisałem wiadomość z prośba onusuniecie konta, zostanę z wami do końca campow w simce tylko, a potem do zobaczenia na żywo!

Weź nie pierdol 😉

Dzięki za wszystko i powodzenia 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy, by o nim powiedzieli - największy c*** w branży. 

Ale fakt faktem, dla kolorytu i poziomu tej zabawy, nieodżałowana strata. W historii tej gierki znajdzie się z pewnością zaszczytne miejsce dla tego Pana.

Szkoda tylko, że spierdolił zanim po raz pierwszy miałbym okazję stawić mu czoła w bezpośredniej serii playoffs :P

Dzięki i trzymaj się @Qcin_69! ;)

ps. Już tyle czasu minęło, a mnie się dalej śmiać chce z tego Zdzicha Kręciny w avatarze. Kręcina beGM xd

ps2. @mac Twojego odejścia z gry również szkoda. Pozdrawiam. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Dzięki wszystkim za grę :) 

To było fajnych kilka lat, sporo znajomosci, niezliczone gownoburze i masa humoru (przynajmniej dla mnie 😅

Laf wierzymy w Ciebie i ze ostatnie tygodnie Cię nauczyły wystarczająco by nie proponować Tatuma czy Bookera za CP3 :) czy pickow za Douga McDermotta :) 

Zupelnie czysta ręka, ale pamiętaj ze obiecałeś nie ruszać nikogo z kwartetu Lamelo-Booker-Tatum-R.Williams bo @MarcusCamby będzie miał prawa wetować wymiany Minnesoty, a nie Rada, której zupełnie nie cenie w tym elemencie.

Takze Marcus zostałeś namaszczony i proszę resztę o uszanowanie ostatniej woli :)

Do Borysa już napisałem wiadomość z prośba onusuniecie konta, zostanę z wami do końca campow w simce tylko, a potem do zobaczenia na żywo!

Będzie mi brakować tych cyklicznych wiadomości zaczynających się na coś w stylu "Przyjacielu, a co powiesz na jakiś szybki trade?" W pewien sposób wyznaczałeś mi kalendarz begmowy. Wiedziałem przynajmniej, że jakieś okienko się zbliża. Mimo że nie nie jestem jakimś mega aktywnym uczestnikiem tej gierki i forum, i nie było okazji jakoś lepiej się poznać, to zawsze jak była okazja, to mega sympatycznie się gawędziło. 

 

Pozdrówki i powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Dzięki wszystkim za grę :) 

To było fajnych kilka lat, sporo znajomosci, niezliczone gownoburze i masa humoru (przynajmniej dla mnie 😅

Laf wierzymy w Ciebie i ze ostatnie tygodnie Cię nauczyły wystarczająco by nie proponować Tatuma czy Bookera za CP3 :) czy pickow za Douga McDermotta :) 

Zupelnie czysta ręka, ale pamiętaj ze obiecałeś nie ruszać nikogo z kwartetu Lamelo-Booker-Tatum-R.Williams bo @MarcusCamby będzie miał prawa wetować wymiany Minnesoty, a nie Rada, której zupełnie nie cenie w tym elemencie.

Takze Marcus zostałeś namaszczony i proszę resztę o uszanowanie ostatniej woli :)

Do Borysa już napisałem wiadomość z prośba onusuniecie konta, zostanę z wami do końca campow w simce tylko, a potem do zobaczenia na żywo!

No nie gadaj że simke i PTB też odpuszczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Braveheart22 napisał:

 @mac Twojego odejścia z gry również szkoda. Pozdrawiam. 

Dzięki za miłe słowa :)

I tak moja rola była tutaj dłuższa dłuższa niż planowałem.

Gra ma sporo funu, ale dla mnie zdecydowanie więcej negatywnych aspektów.

 

Część z Was gra w roto i liczę, że będziemy mieli jeszcze okazję się tam zmierzyć.

Gram w tutejszym drzewku, wszystkich 4 ligach sezonowych na sznurku, prime Woodena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69

Nie wiem czy odchodzisz fo real, ale dziekuje za gre.  Natomiast odejscie organizujesz w dosyc absurdalnych okolicznosciach ;)

Wiem, ze mnie tu lubiles co dawalo sie we znaki wielu GMom, pewnie z zazdrosci :)  Troche PMow wymienielismy, posmialismy sie. Udalo sie zagrac w finale, teraz juz to bedzie trudniejsze.

Obrales swoja droga w BeGM. Maksymalna symulacja, wszyscy sa assetami i po wynikach Soty bylo to sluszne podejscie. Ja nie lubie handlowania w tej grze, ty sie w tym spelniales. Kazdy ma tu jakas nisze. A cenie w tobie to, ze od poczatku jestes w tym transparentny i przewidywalny. Nie zaslaniales sie jakas kultura organizacji itd. Nie zgrywales tu alfy i omegi jesli chodzi o wiedze, co dla mnie bylo wazne, bo czasami mialem wrazenie, ze Urlep jakby tu pisal to bylby wysmiewany.

p.s.

Nie rozumiem tylko kwestii zwiazanej z usuwaniem konta. Mozna po prostu sie nie logowac i nie pisac. Tak jest nawet wygodniej :)

Pozdrawiam tez @mac bez Ciebie nie byloby tego mistrzostwa. Kazdy post Qcina zwiazany z taktyka przyblizal Sote do porazki :D

 

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tangiers napisał:

@Qcin_69

Nie wiem czy odchodzisz fo real, ale dziekuje za gre.  Natomiast odejscie organizujesz w dosyc absurdalnych okolicznosciach ;)

Wiem, ze mnie tu lubiles co dawalo sie we znaki wielu GMom, pewnie z zazdrosci :)  Troche PMow wymienielismy, posmialismy sie. Udalo sie zagrac w finale, teraz juz to bedzie trudniejsze.

Obrales swoja droga w BeGM. Maksymalna symulacja, wszyscy sa assetami i po wynikach Soty bylo to sluszne podejscie. Ja nie lubie handlowania w tej grze, ty sie w tym spelniales. Kazdy ma tu jakas nisze. A cenie w tobie to, ze od poczatku jestes w tym transparentny i przewidywalny. Nie zaslaniales sie jakas kultura organizacji itd. Nie zgrywales tu alfy i omegi jesli chodzi o wiedze, co dla mnie bylo wazne, bo czasami mialem wrazenie, ze Urlep jakby tu pisal to bylby wysmiewany.

p.s.

Nie rozumiem tylko kwestii zwiazanej z usuwaniem konta. Mozna po prostu sie nie logowac i nie pisac. Tak jest nawet wygodniej :)

Pozdrawiam tez @mac bez Ciebie nie byloby tego mistrzostwa. Kazdy post Qcina zwiazany z taktyka przyblizal Sote do porazki :D

 

 

lubię Absurd :D wiec i tu pasuje :D na forum grałem tylko w begm, wiec moja obecność jest tu zbędna :D 

Rowniez dziękuje! Sota-Heat ziomale, tam samo @Principe powodzenia dalej, no i Sylwek wiadomo.

W ogóle na Wschodzie więcej udanych ekip i spoko ziomeczkow wiec ta konferencja znacznie bardziej utalentowana, bo na Zachodzie c***em wiało i nudne byłoby tak rok w rok wygrywać Konfe :D

@MarcusCamby kto się teraz będzie do Ciebie przypierdalal, nie wiem, za to wiem ze jak Laf odda Twój pick 24’ to będzie pajacem, bo to wciąż najcenniejszy z assetow jakie udało się pozyskać :D 

@Tecu daj mi kontrakt!! I powodzenia, w tym roku jesteś faworytem:) 

@kolader powodzenia w dalszym szukaniu swojego gtg, oby stał się nim Hayes bo mam go w dynasty fantasy 😅

@Kuba123456 Simke tez, ale nie martw się, zdaze Cię jeszcze dojechać w tych Po!

@Braveheart22 tez żałuje! Powodzenia Przyjacielu, jesteś jedna z nielicznych pozytywnych Postaci na Zachodzie i życzę dużo sukcesów, przepraszam ze zostawiliśmy Lafowi tak wykurwisty skład ze przez lata będziesz oglądał jego plecy, ale liczę ze się mu z raz czy dea chociaż stawisz :) 

@ignazz również dzięki! I liczę ze za rok będziesz mocny! 

@człowiek...morza a Ty to akurat spierdalaj xd Odchodzi największy wiec znów będziesz miał szanse golić frajerów :D 

@mac Minnesota. Więcej niż klub. Odchodzi jeden, to drugi tez musi! Dzięki za dołączenie do gry, odzyskałem na półtora roku chęć do gry a wspólne scouting z  highlightow z gleague to był mój ulubiony czas podczas FA :D 

Mysle ze stworzyliśmy coś czego prędko nikt nie powtórzy w begm i zrobiliśmy najbardziej spektakularne mistrzostwo w historii tego forum mimo betonu który było trzeba przebić :) 

Dzieki !

 

//

Ogolnie dziękuje wszystkim za miłe słowa na koniec, mam nadzieje, ze to oczywiste było ze znaczna cześć moich wypowiedzi tutaj i machanie c***em na lewo i prawo było pozą, a nie prawdą :) 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oczywiście, bo oskarżenia o korupcje i straszenie screenami, to typowa sytuacja, która trzeba brać na żarty

 

a tu nie ma problemu, jak chcesz żeby oskarżenia się zamieniły w fakty to mam cały folder :D żaden problem dla mnie to wrzucić, ale zostałem poproszony by tego nie zrobić wiec jako miły kolega tego nie zrobiłem :) nie wiem na c*** się uruchamiasz teraz, radzę odpocząć trochę od internetu może znajdziesz pogodę ducha :) czego Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oczywiście, bo oskarżenia o korupcje i straszenie screenami, to typowa sytuacja, która trzeba brać na żarty

 

Daj spokój. Nie ma co tracić nerwów na podludzi. Dlatego ja przestałem się już uruchamiać po ostatnich postach Duetu Q&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.