Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji zakończonego sezonu regularnego Spurs pragną podziękować wszystkim osoba zaangażowanym w obsługę ligi. Bardzo dziękujemy zarówno za poświęcony czas często gęsto w nieludzkiej porze po północy jak i autorom powiewów nowości w naszej grze. Robi to otoczkę i dodatkowy smaczek. Bardzo dziękuje wszystkim Radnym i wszystkim aktywnym .. na złocie każdy otrzyma gratyfikacje. 
Instytut Kontroli Gier w tym przypadku proszony jest o nieinterwencje bo będzie to zwykle dziękuje. 
 

Korzystając z okazji ze 29 lipca 2021 jest draft NBA pragnę zaproponować mini zlot Enba.

 

w oddzielnym temacie zaproponuje konkrety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Charlotte Hornets coraz głośniej mówi się o poważnych zmianach kadrowych.

W tym tygodniu zwolniony zostanie główny księgowy.

Część graczy na spadających umowach może opuścić klub. Aktualnie jedynie Russell Westbrook, Danuel House, Kyle Kuzma i Hassan Whiteside mogą być pewni rozpoczęcia kolejnego sezonu w barawach drużyny z Charlotte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym sezonie Utah Jazz skupi się przede wszystkim na rozwoju młodzieży i zgraniu zespołu. 

W pierwszej kolejności GM skupi się na przedłużeniu kluczowych wolnych agentów - Lonzo i Issaca, którzy chcą związać się z zespołem na lata i zbudować nową historię Utah. GM wyraża chęć budowy zespołu wokół trójki młodych graczy (Lonzo, Isaac i Bryant) w oparciu o defensywne możliwości i twardą grę z innymi zespołami.

Przyszły rok zapowiada się raczej spokojnie, bez większych zmian kadrowych, a na poszukiwaniach zdolnej młodzieży i wykorzystaniu ponadprzeciętnego skautingu w najbliższych draftach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Clippers Braveheart22 said that Darius Garland was chosen to be a part of the Team USA Select Team. They received the call today.

“That’s a tremendous honor for us”, Braveheart22 said. “Darius getting to go against that caliber of player every day in practice, at his age, is tremendous. I think people are taking note nationally of how good Darius has become and his talent level. For us to get that call about Darius today, we’re thrilled.”

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Braveheart22 napisał:

Mimo, że loteria była rzeczą ode mnie niezależną to dziękuję. Co do wyboru. No nie wiem czy mogę tak oficjalnie mówić, deklarować, co i jak, ale faworyt trafiony. Choć muszę przyznać, że bardzo lubię również innych czołowych prospektów, w szczególności jednego z nich :)

Czyli krążące plotki, że #1 pick wcale nie jest nietykalny okazują się prawdą. 

Ogłosiłam to pierwsza ja! Allie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.