Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, fluber napisał:

Westbrook zostanie największą gwiazdą koszykówki, jaka kiedykolwiek zagrała w Charlotte Hornets

Nieprawda :) 

Pozdrowienia od Alonzo Mourninga ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nieprawda :) 

Pozdrowienia od Alonzo Mourninga ;) 

Z całym szacunkiem, ale Westbrook w swojej karierze był MVP sezonu regularnego i 8 razy był w all nba teams. Mam pewne podejrzenie, że nie jesteś obiektywny ALONZO:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Z całym szacunkiem, ale Westbrook w swojej karierze był MVP sezonu regularnego i 8 razy był w all nba teams. Mam pewne podejrzenie, że nie jesteś obiektywny ALONZO:)

Nie wykluczam stronniczości, ale doskonale pamiętam te dwie podkoszowe bestie Alonzo i Larrego dla których pokochałem Charlotte. :)

Dwyane Wade tez nie dostał za regular MVP, a Westy, czy Derrick Rose dostali (od czasu MVP dla Rosea te nagrody to dla mnie takie głosowanie na piosenkę w Eurowizji ;)  )

Zatem pozwól, że zostanę przy swoim zdaniu :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Glen Rice to niby paździerz był? 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na korytarzu złapany został jeden z członków słynnej grupy Spółdzielnia. Stwierdził tylko: "Może i przegraliśmy sprawę Middletona, ale przynajmniej uczciwie. Wrócimy silniejsi"

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziano też Prezesa owej spółdzielni na wakacjach, kiedy w dniu dzisiejszym uzyskał dostęp do beGM!

15637934920688.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orland Magic z dumą ogłaszają podpisanie 5-letniego maxymalnego kontraktu ze swoim franchise playerem Karlem-Anthonym Townsem. Magic cieszy bardzo ta 100% pewność z którą KAT składał swój podpis pod nowym kontraktem. 

Nasz najważniejszy cel został osiągnięty. Podpisanie nowej umowy z naszym liderem, było dla nas absolutnym priorytetem. Bardzo ważne było dla nas również to, że Karl-Anthony nie miał żadnych wątpliwości, że podejmuje najwłaściwszą decyzję podczas naszej rozmowy o nowej umowie. - powiedział GM Orlando - Alonzo - Teraz w komfortowych warunkach możemy rozpocząć na spokojnie rozmowy o podpisaniu naszych pozostałych graczy, którzy są wolnymi agentami. Pierwszym na naszej liście jest Kelly [Oubre], który będzie naturalnie naszym podstawowym small forwardem. Jesteśmy też w stałym kontakcie z Allonzo [Trierem] i Rodneyem [McGruderem], z którymi spotykamy się zaraz po rozmowie z Kellym. Planujemy pozyskać jeszcze jednego gracza z rynku FA, ale na razie  nie chcę na ten temat zdradzać więcej. Oczywiście jesteśmy też w stałym kontakcie z Robinem [Lopezem] i Wesleyem [Matthewsem] , ale tu czekamy na rozwój wypadków. Udonis poinformował mnie, że jeszcze nie podjął decyzji o kontynuacji kariery jako aktywny gracz, obiecał mi, że jak zdecyduje, to dowiem się o tym jako pierwszy zaraz po jego żonie i dzieciach. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lebron James zapoznal sie z ostatnimi wymianami Charlotte Hornets i gorzko zaplakal nad swoim losem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na spokojnie z Bronem, Butler>>>Brick, a o Jordanach nie wspominamy :D 

Czy Otto Porter nie ma przypadkiem trade request @Qcin_69 ?

Gdzie te wymiany @ignazz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, january napisał:

Widziano też Prezesa owej spółdzielni na wakacjach, kiedy w dniu dzisiejszym uzyskał dostęp do beGM!

15637934920688.jpg

Aż mi się przypomniało

wolverine_render_by_taringamemes_da7v4y5-pre.png

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lillard odpadający w pierwszej rundzie

hqdefault.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

Tyle że Butler z LeBronem się nie lubią a Westbrook od gdzieś dwóch lat jest najlepszym kumplem Jamesa w lidze.

LeBron widzi że zamiast ściągnąć mu kogoś z kim chce grać i z kim się lubi postawiłeś na Butlera.

Widzi że nie chciałeś oddać dzieciaków za Davisa.

I się zastanawia:

"Po c*** ja tu jestem skoro ani mojego zdania ani mistrzowskich aspiracji tu nie szanują?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, january napisał:

Rok temu pozyskales lebrona. Powiedz nam jakie wzmocnienia sa teraz w Twoim skladzie w stosunku do skladu sprzed roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Rok temu pozyskales lebrona. Powiedz nam jakie wzmocnienia sa teraz w Twoim skladzie w stosunku do skladu sprzed roku?

Nic Claxton, Carsten Edwards i Shamorie Ponds :P 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
41 minut temu, Alonzo napisał:

Nic Claxton, Carsten Edwards i Shamorie Ponds :P 

Zapomniales o olynyku:) (you forgot Poland)

Edytowane przez fluber
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kelly już grał w Lakers w poprzednim sezonie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Alonzo napisał:

Kelly już grał w Lakers w poprzednim sezonie :) 

Ale zostal podpisany po dolaczeniu lebrona:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A, słusznie :) 

Ale Olynyk to bardzo dobre wzmocnienie do LeBrona  - lubi grać na obwodzie, daje niezły spacing i solidnie broni.

Pytanie - jak Jasiu uzupełni skład/jakie zrobi tradey, bo po podpisaniu Butlera zbyt wiele kasy nie ma do wydania, chyba że wchodzi w podatek.

Favors? MLE lub trade. Inni za dużo mniejszą kasę. 

Doszedł jeszcze Dedmon.

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wooden napisał:

Tyle że Butler z LeBronem się nie lubią a Westbrook od gdzieś dwóch lat jest najlepszym kumplem Jamesa w lidze.

LeBron widzi że zamiast ściągnąć mu kogoś z kim chce grać i z kim się lubi postawiłeś na Butlera.

Proszę nie kontynuować tej farsy. LJ przyszedł u nas grać do Butlera.

1 godzinę temu, Wooden napisał:

Widzi że nie chciałeś oddać dzieciaków za Davisa.

Konkretnie Russella, który ze względu na obietnicę GMa przy extension jest untradable. Tyle gadek tutaj o rzucaniu zawodników jak kartoflami, a jak jeden GM ma zasady nie oddawania graczy, o których walczył na FA i respektowania swoich obietnic to problem...

Godzinę temu, fluber napisał:

Pytanie brzmi na czym polegać mają tu wzmocnienia? Na koniecznej budowie superteamu? Drugi top10 (top15 jak tam chcecie liczyć) gracz ligi już jest. 23 letni all-star jest, typek co ma klepać tylko max extension jest, rolesi są (i będą). Dla mnie stabilizacja składu (po decyzji Butlera mam przynajmniej 10 zawodników z zeszłego sezonu w zespole) to zaleta nie wada. "Power" w ofensywie już mam wystarczający aż nadto (LJ, Butler, Russell, Ingram), ich trzeba obudowywać pasującymi rolesami (Huerter, Brown?, Edwards? Korver, Olynyk, Dedmon). 

Dodam jeszcze, iż LJ z pewnością bardziej ufa GMowi, który potrafi wycenić talent (DLO) wbrew opinii ogółu^ I ufa tutaj, a nie jak z johnsonowymi Lakers. I oczywiście w związku z Butlercase miałem de facto związane ręce do wczoraj, na tym się skupiłem i słusznie.

Swych dokładnych planów zdradzać nie zamierzam na offseason. Ten główny najprostszy jest bardzo dokładnie rozpisany i realizowany aktualnie (był moment zawirowania, jak wydawało się, że stracę Butlera). Gałęzie jednego planu się ucięły, bo ktoś cenił Goberta, wyrosły jednak z marszu nowe inne o których myślę. 

W innym temacie podajesz jak to będziesz miał na ławce starterów... cool. Moja ławka aktualnie to już : Olynyk (starter mocnego PO teamu w przyszłym sezonie), Brown (starter +-PO teamu), Huerter (starter kiepskiego teamu, ale sam zajebisty), Korver (tu i w contenderze Bux - idealny roles na niewiele minut), Edwards (przypuszczalnie z marszu backup PG w mocnych Cs). A jeszcze 2 konkretnych ludzi z FA według głównego planu tu przyjdzie. 

Mój skład się wzmocnił, zwłaszcza w kontekście głębokości - a że zachód się kuresko osłabił, to ustabilizowany głęboki roster w samym RS pozwoli na mniejsze mpg liderów niż rok temu, a mimo to bycie dość wyraźnym faworytem do #1 seedu na zachodzie i rozjechania słabszych rywali w PO.

Mam epokę gwiezdnych Wojen. Imperium kontratakuje i układa plan pod rozjebanie tych nędznych Ewoków z Knicks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi