Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Harden po tym co ostatnio sygnalizuje na pewno nie podpisze long term extension z Pels. Wzial paycut dla utrzymania contendera w Phily, a teraz ma sie zobowiazac long term wobec druzyny, ktora na razie ma sklad tylko do walki o PO? Jak Pels zrobia dobry wynik i sie wzmocnia, to latem pewnie przedluzy, teraz nie ma zadnych przeslanek ku temu.

Co do Lowrego to glosowanie na Nets jest oczywistoscia w tym wzgledzie. Zdecydowanie lepsza kasa, opcja zawodnika na 2 rok. Paycut dla Paula to bylo grube nieporozumienie w poprzedniej rundzie, wiec popelnianie 2 raz tego samego bledu w niczym tej grze nie pomoze. Lowry wybiera oferte najlepsza dla siebie, a nie organizacji. Przypominam rowniez, ze podczas glosowania wcielamy sie w role zawodnika,  a nie GMa druzyny ktora oferuje kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:


 

Ps. Przegrałem z tobą w playoffs, ale miałem kontuzje vanVleeta w tej serii i podobno cp3 tez miał jakiś uraz. Magic to nie jest lepszy zespół niż pacers, przez 2/3 sezonu byłem lepszy, później dopadły mnie kontuzje. Wbij sobie to do tego łba. 
 

 

Jak Nurkicia porównujesz do KATa a Van Vleeta to Mitchella i twierdzisz że miałe$ lepszą drużynę to nie widzę pola do dyskysji..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Harden po tym co ostatnio sygnalizuje na pewno nie podpisze long term extension z Pels. Wzial paycut dla utrzymania contendera w Phily, a teraz ma sie zobowiazac long term wobec druzyny, ktora na razie ma sklad tylko do walki o PO? Jak Pels zrobia dobry wynik i sie wzmocnia, to latem pewnie przedluzy, teraz nie ma zadnych przeslanek ku temu.

Jest u nas mechanizm trade Request który wymusza wymianę gdy zawodnik jest niezadowolony. 

Za rok może już takiej kasy nie dostać

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak Nurkicia porównujesz do KATa a Van Vleeta to Mitchella i twierdzisz że miałe$ lepszą drużynę to nie widzę pola do dyskysji..

 

Mamy jeszcze chris Paul vs Lowry i miles bridges vs gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jest u nas mechanizm trade Request który wymusza wymianę gdy zawodnik jest niezadowolony. 

Za rok może już takiej kasy nie dostać

1.Nie dotyczy Hardena, bo musi minac bodajze rok w jednym klubie.
2. Patrzac na to jak wyglada obecnie jego lato, jak sam schudl i jak mocno postawil na siebie? Watpie, kazdy da mu maxa za rok. Pokazal juz, ze nie zalezy mu obecnie na pieniadzach, dla niego priorytet to wygrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

1.Nie dotyczy Hardena, bo musi minac bodajze rok w jednym klubie.
2. Patrzac na to jak wyglada obecnie jego lato, jak sam schudl i jak mocno postawil na siebie? Watpie, kazdy da mu maxa za rok. Pokazal juz, ze nie zalezy mu obecnie na pieniadzach, dla niego priorytet to wygrywanie.

Ten kontrakt i tak startuje za rok

W przyszłym roku harden kończy 34 lata. Ja mu maxa nie dam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

Jak Nurkicia porównujesz do KATa a Van Vleeta to Mitchella i twierdzisz że miałe$ lepszą drużynę to nie widzę pola do dyskysji..

 

Ale to nie ja dałem lepszy bilans pacers po 2/3 sezonu regularnego,  tylko głosujący, to z nimi musisz dyskutować a nie ze mną. Później miałem po prostu bardzo dużo kontuzji, łącznie z czasem bezpośredniego pojedynku w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co tu się odpier.... :D 

Mamy wcielić się w zawodnika tak? Mamy zbliżyć się do RL NBA tak?  To się wcielam i wracam myślami do niedalekiej przeszłości czyli 2021r.

Lowry - loyalty ponad greed - chce koniecznie zostać z Toronto i deklaruje, że zrobi wszystko, aby utrzymać zespół i siebie w nim. Ba, deklaruje, że zrezygnuje z opcji wartej 30mln (!) w wieku 34 lat i podpisze long term na niskiej kwocie, bo chce zakończyć karierę w Toronto

Jednak nie udaje się zrobić, więc Toronto idzie mu na rękę i wysyła do Miami, bo tego chciał Lowry - trafić do organizacji, która ceni lojalność (vide Haslem)

Ok, więc wcielam się w zawodnika w naszym beGM - mam ofertę na stole od tankera i ofertę z paycut od swojego klubu, z którym jestem związany, z którym byłem już dwa razy w finałach konfy i nadal jest silnym zespołem.

Co robię? Oczywiście, że wygrywa moja lojalność, którą deklaruje od wielu lat w lidze i zostawiam hajs zostając z zespołem, z którym jestem związany. 

I od razu - mam z Kolader ostatnio lepszy kontakt niż z Alonzo - więc niech nie zmyli was kwestia jakiś prywatnych sympatii czy antypatii. Alonzo ssie w argumenty strasznie - to też jest fakt.

Ale still - nasz system FA jest jaki jest i będziemy pracować nadal nad usprawnieniami, aczkolwiek nadal wcielając się w zawodnika bierze w górę mój charakter i zostaję z zespołem, z którym gram od lat.

A jeśli agent jest greedy i chce namówić mnie na kasę over team - zwalniam go.

Sorry, ale ja to tak widzę i nie mogę uwierzyć, że latają tu argumenty za tym, że powinien brać kasę i lecieć do Nets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tangiers napisał:

 

Co do Lowrego to glosowanie na Nets jest oczywistoscia w tym wzgledzie. Zdecydowanie lepsza kasa, opcja zawodnika na 2 rok. Paycut dla Paula to bylo grube nieporozumienie w poprzedniej rundzie, wiec popelnianie 2 raz tego samego bledu w niczym tej grze nie pomoze. Lowry wybiera oferte najlepsza dla siebie, a nie organizacji. Przypominam rowniez, ze podczas glosowania wcielamy sie w role zawodnika,  a nie GMa druzyny ktora oferuje kontrakt.

A przy Oladipo jakoś inaczej na to patrzałeś i pay cut dla Heat był wtedy wg Ciebie oczywistością.

Lowry jest w Magic 4 lata. Dogadałby się z klubem idąc mu na rękę. Gdyby miał odejść to tylko do innego contendera.

Masza Batuma rok temu w Lakers, masz Otto Portera z TO w Mavs, a Lowry miałby odejść z klubu który chce go do końca kariery a jest contenderem by walczyć o play in w Nets i nie mieć pewności jutra?

Za bardzo zafiksowaliście się z tymi wyższymi kontraktami i nie oceniacie racjonalnie.

Noż nawet Harden wziął w rl zniżkę i to solidną od rl Philly.

Lowry za ch##a Pana nie rozwaliłby w takim momencie drużyny dla marnych paru mln na teraz i niepewnej przyszłości. Litości.. Trochę realizmu Panowie..

@RonnieArtestics za bardzo żonglujesz faktami żeby się do tego odnieść.

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale to nie ja dałem lepszy bilans pacers po 2/3 sezonu regularnego,  tylko głosujący, to z nimi musisz dyskutować a nie ze mną. Później miałem po prostu bardzo dużo kontuzji, łącznie z czasem bezpośredniego pojedynku w PO. 

Prowadziłeś po 2T

ja po 1T

Na końcu Tecu był pierwszy a ja drugi.

Też miałem kontuzje.

Porównaj w rl status KATa i Mitchella a Nurka i Van Vleeta - no sorki Ronnie ale szanujmy się..

17 minut temu, Szulim napisał:

Ja się zastanawiam co tu się odpier.... :D 

Mamy wcielić się w zawodnika tak? Mamy zbliżyć się do RL NBA tak?  To się wcielam i wracam myślami do niedalekiej przeszłości czyli 2021r.

Lowry - loyalty ponad greed - chce koniecznie zostać z Toronto i deklaruje, że zrobi wszystko, aby utrzymać zespół i siebie w nim. Ba, deklaruje, że zrezygnuje z opcji wartej 30mln (!) w wieku 34 lat i podpisze long term na niskiej kwocie, bo chce zakończyć karierę w Toronto

Jednak nie udaje się zrobić, więc Toronto idzie mu na rękę i wysyła do Miami, bo tego chciał Lowry - trafić do organizacji, która ceni lojalność (vide Haslem)

Ok, więc wcielam się w zawodnika w naszym beGM - mam ofertę na stole od tankera i ofertę z paycut od swojego klubu, z którym jestem związany, z którym byłem już dwa razy w finałach konfy i nadal jest silnym zespołem.

Co robię? Oczywiście, że wygrywa moja lojalność, którą deklaruje od wielu lat w lidze i zostawiam hajs zostając z zespołem, z którym jestem związany. 

I od razu - mam z Kolader ostatnio lepszy kontakt niż z Alonzo - więc niech nie zmyli was kwestia jakiś prywatnych sympatii czy antypatii. Alonzo ssie w argumenty strasznie - to też jest fakt.

Ale still - nasz system FA jest jaki jest i będziemy pracować nadal nad usprawnieniami, aczkolwiek nadal wcielając się w zawodnika bierze w górę mój charakter i zostaję z zespołem, z którym gram od lat.

A jeśli agent jest greedy i chce namówić mnie na kasę over team - zwalniam go.

Sorry, ale ja to tak widzę i nie mogę uwierzyć, że latają tu argumenty za tym, że powinien brać kasę i lecieć do Nets. 

Bo to jest polowanie na czarownice nie mające nic wspólnego z Lowrym niestety..

Czemu Szulim ssie wg Ciebie w argumentach?

Piszę tak jak to obiektywnie widzę. Przy Lowrym to no brainer w Magic.

Które moje argumenty są słabe/niepoważne? Szczerze - chętnie wyjaśnię. :)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szulim napisał:

Ja się zastanawiam co tu się odpier.... :D 

Mamy wcielić się w zawodnika tak? Mamy zbliżyć się do RL NBA tak?  To się wcielam i wracam myślami do niedalekiej przeszłości czyli 2021r.

Lowry - loyalty ponad greed - chce koniecznie zostać z Toronto i deklaruje, że zrobi wszystko, aby utrzymać zespół i siebie w nim. Ba, deklaruje, że zrezygnuje z opcji wartej 30mln (!) w wieku 34 lat i podpisze long term na niskiej kwocie, bo chce zakończyć karierę w Toronto

Jednak nie udaje się zrobić, więc Toronto idzie mu na rękę i wysyła do Miami, bo tego chciał Lowry - trafić do organizacji, która ceni lojalność (vide Haslem)

Ok, więc wcielam się w zawodnika w naszym beGM - mam ofertę na stole od tankera i ofertę z paycut od swojego klubu, z którym jestem związany, z którym byłem już dwa razy w finałach konfy i nadal jest silnym zespołem.

Co robię? Oczywiście, że wygrywa moja lojalność, którą deklaruje od wielu lat w lidze i zostawiam hajs zostając z zespołem, z którym jestem związany. 

I od razu - mam z Kolader ostatnio lepszy kontakt niż z Alonzo - więc niech nie zmyli was kwestia jakiś prywatnych sympatii czy antypatii. Alonzo ssie w argumenty strasznie - to też jest fakt.

Ale still - nasz system FA jest jaki jest i będziemy pracować nadal nad usprawnieniami, aczkolwiek nadal wcielając się w zawodnika bierze w górę mój charakter i zostaję z zespołem, z którym gram od lat.

A jeśli agent jest greedy i chce namówić mnie na kasę over team - zwalniam go.

Sorry, ale ja to tak widzę i nie mogę uwierzyć, że latają tu argumenty za tym, że powinien brać kasę i lecieć do Nets. 

Podpisuje sie, przeginacie z ta napinka na hajs, w RL to nie ma miejsca na takie myslenie, moze w przypadku rolesow. Lowry w RL nigdy nie poszedlby do tankera, bo da mu 5 mln wiecej za sezon i zamierza cos zaczac budowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

Ja się zastanawiam co tu się odpier.... :D 

Mamy wcielić się w zawodnika tak? Mamy zbliżyć się do RL NBA tak?  To się wcielam i wracam myślami do niedalekiej przeszłości czyli 2021r.

Lowry - loyalty ponad greed - chce koniecznie zostać z Toronto i deklaruje, że zrobi wszystko, aby utrzymać zespół i siebie w nim. Ba, deklaruje, że zrezygnuje z opcji wartej 30mln (!) w wieku 34 lat i podpisze long term na niskiej kwocie, bo chce zakończyć karierę w Toronto

Jednak nie udaje się zrobić, więc Toronto idzie mu na rękę i wysyła do Miami, bo tego chciał Lowry - trafić do organizacji, która ceni lojalność (vide Haslem)

Z tego co pamiętam to lowryemu zależało na kasie

Toronto Raptors point guard Kyle Lowry said Tuesday the value of the contract offers and the ability to compete for titles will be crucial to his decision as an unrestricted free agent this offseason.

i po tym jak Pelicans dali mu 90/3 zgodził się przejść do Heat za 5 procent rabatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Podpisuje sie, przeginacie z ta napinka na hajs, w RL to nie ma miejsca na takie myslenie, moze w przypadku rolesow. Lowry w RL nigdy nie poszedlby do tankera, bo da mu 5 mln wiecej za sezon i zamierza cos zaczac budowac. 

Z czasem idą ataki personalne przy decyzjach GMów - taki niestety minus tej gry..

Taki january mi typowo na złość np głosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber - nie wiem z jakiej daty to masz ale ja mam z 10.03.2021

“I will retire as a Toronto Raptor. One-day contract, whatever,” Lowry said, via team insider Doug Smith.

Now if that isn’t a strong indication of his desire to stay on with the Raptors then I no longer know what is. Clearly, Lowry wants to remain in Toronto, and based on his statement here, he seems to be willing to take a significant discount on his contract for this to happen.

w dalszej części jest info o tym, że ma opcję na 30mln i chce z niej zrezygnować żeby podpisać long-term z toronto

później dopiero pojawiły się trade proposals i Lowry wybrał sobie klub do którego chciał iść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@fluber - nie wiem z jakiej daty to masz ale ja mam z 10.03.2021

“I will retire as a Toronto Raptor. One-day contract, whatever,” Lowry said, via team insider Doug Smith.

Now if that isn’t a strong indication of his desire to stay on with the Raptors then I no longer know what is. Clearly, Lowry wants to remain in Toronto, and based on his statement here, he seems to be willing to take a significant discount on his contract for this to happen.

Późniejszej. Mnie przy podjęciu decyzji bardziej interesuje co zrobił na fa niż to co powiedział w marcu. 

Przy Magic vs Hawks zagłosuję na magic, ale Lowry dostał 25 procent więcej, gdy w rl zgodził się na kilka procent paycut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

To w koncu Alonzo poskapil, czy faktycznie nie mogl dac wiecej bo jakis deal jest w ruchu, o ktorym Lowry moglby wiedziec? Dyskutowaliscie o tym, ale w koncu nie zostalo to wyjasnione.

Alonzo nie chce płacić podatku i dlatego nie dał więcej i odpuścił swoich 2 starterow z finałów konferencji. Lowryemu mógł dać nawet maxa ( nie było ograniczeń systemowych) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak Ty łżesz. Jesteś GMem, który kiedyś przyznał się do głosowania anty 'w rewanżu', a tu smiesz na innych takie zarzuty czynić.

Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą..

To było zdanie wyrwane z kontextu całej myśli i widzę że cały czas funkcjonuje rosnąc do jakichś niebotycznych bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Późniejszej. Mnie przy podjęciu decyzji bardziej interesuje co zrobił na fa niż to co powiedział w marcu. 

Przy Magic vs Hawks zagłosuję na magic, ale Lowry dostał 25 procent więcej, gdy w rl zgodził się na kilka procent paycut. 

Still, as important — and maybe even more important — as the organization getting a reasonable return in any transaction involving Lowry was making sure that nothing would happen on the way out that would in any way tarnish everything that had come before, for either side.

The whole process was made easier because of the way Ujiri and the franchise point guard bonded over the events of the past few years, something Lowry alluded to in his open letter to Raptors fans in The Players Tribune on Friday when he made reference to the phone call he shared with his old boss after Toronto helped organize the sign-and-trade deal that landed Lowry with the Miami Heat — always his preferred destination — and brought Precious Achiuwa and (eventually) Thad Young to Toronto.

 

Co zrobił później Lowry? Otóż, skoro już dostał info od Masai, ze idą w lekką przebudowę i nie będą mogli być dalej kontenderem uzgodnili wspólnie, że zorganizują my transfer tam gdzie chce i gdzie będzie mógł walczyć o wyższe cele. Lowry nie chciał iść ani do tankera, ani do zespołu, który za niego nie zapłaci czymś interesującym przez szacunek do jego Toronto. I tak, Ujiri spełnił jego życzenie.

I wróćmy do tego: 

56 minut temu, tangiers napisał:

 Przypominam rowniez, ze podczas glosowania wcielamy sie w role zawodnika,  a nie GMa druzyny ktora oferuje kontrakt.

Ja też przypominam, że wcielamy się w rolę zawodnika ;) więc może wcielmy się trochę w Lowrego, abstrahując od Alonzo i zróbmy to co zawodnik by chciał zrobić - nie tanker, wyższe cele, lojalność nawet kosztem paycutu

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

To w koncu Alonzo poskapil, czy faktycznie nie mogl dac wiecej bo jakis deal jest w ruchu, o ktorym Lowry moglby wiedziec? Dyskutowaliscie o tym, ale w koncu nie zostalo to wyjasnione.

Daję mu maxa tego co mogę.

Fluber jak zawsze manipuluje faktami - 4 starterów z finału konfy to nie 4 regularnych starterów.

Od początku mojej gry czyli od 4 lat mam niezmienionych 4 starterów - Lowry/Mitchell/Gordon/KAT.

A teraz Lowry ma odejść do Nets by walczyć o play in .. Zamiast u mnie o Finał.

W podatku nie mogę być bo byłem rok temu i będę za rok, a to by oznqczało wyprzedaż drużyny i sytuację jaką ma teraz Tecu.

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Oczywiście mogę zmienić głos jednakże poczekam na wypowiedzi obu GMów.
 

Jeżeli do Nets dojdzie Lowry to też nie będzie miejsca w s5 dla niego. 
 

A wejście w rynek tutaj rozważę ten argument. 

Jeśli Lowry dojdzie do Nets to oferta nawet nie będzie aktualna, ale tu nie patrzymy na "jeśli" tylko na samą ofertą bez pobocznych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.