Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

trochę dziwne podejście robić coś pomimo faktu, że się absolutnie z tym nie zgadzasz ;]

a z tym Turnerem, to akurat dziwna sprawa, bo raczej mało kto przepuszczał, że może dostać tak mało, niezbyt często to się zdarza, ale czas pokazał, że Pacers świetnie to rozegrali

Po prostu chce wyzulic kilka mln w total więcej od ciebie jako przykładny agent Brogdona. Dasz z 6 baniek więcej w next turze to Brogdon się zgodzi : wink

Wg mnie też te kontuzje w ost sezonie troche pod loterie w drafcie były i z tym kruchym zdrowiem Brogdona to moim zdaniem jest przesada, nigdy nic super powaznego mu się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Wg mnie też te kontuzje w ost sezonie troche pod loterie w drafcie były i z tym kruchym zdrowiem Brogdona to moim zdaniem jest przesada, nigdy nic super powaznego mu się nie stało. 

a to są już tylko jakieś Twoje spekulacje, podobnie jak z Nurkiciem czy przy pauzie Lillarda, gdy później się okazało, że powinien być krojony już 4 lata temu nie ma zadnych dowodów na to, że tej kontuzji nie było, no chyba, że takie przedtawisz, zresztą ta cała lista jego urazów wygląda jak paragon z Biedry chwilę po wypłacie, nie zamerzam płacić gwiazdorskiego kontraktu komuś, kto w trzy lata rozegrał niespełna 150 spotkań w RS, to jest ukłon z mojej strony, a nie żadne zaniżanie wartości, jeśli tendencja się powtórzy, to będę miał naprawdę spore problemy, choć ufam, że tak się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to są już tylko jakieś Twoje spekulacje, podobnie jak z Nurkiciem czy przy pauzie Lillarda, gdy później się okazało, że powinien być krojony już 4 lata temu nie ma zadnych dowodów na to, że tej kontuzji nie było, no chyba, że takie przedtawisz, zresztą ta cała lista jego urazów wygląda jak paragon z Biedry chwilę po wypłacie, nie zamerzam płacić gwiazdorskiego kontraktu komuś, kto w trzy lata rozegrał niespełna 150 spotkań w RS, to jest ukłon z mojej strony, a nie żadne zaniżanie wartości, jeśli tendencja się powtórzy, to będę miał naprawdę spore problemy, choć ufam, że tak się nie stanie

No ja bym powiedzial nawet, ze duzo dales za Brogdona przy jego obecnym value, na pewno nie dzieje mu sie krzywda tym kontraktem. Przy dobrych wiatrach moze byc steal nawet dla Ciebie, ale na pewno nie jest niedoplacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

No ja bym powiedzial nawet, ze duzo dales za Brogdona przy jego obecnym value, na pewno nie dzieje mu sie krzywda tym kontraktem. Przy dobrych wiatrach moze byc steal nawet dla Ciebie, ale na pewno nie jest niedoplacony.

myślałem czy nie dać 17.5-18, ale to niuans, mniej by raczej nie przeszło, inna sprawa, że dziwnie będzie wyglądać podjęcie przez nigo opcji skoro klepnie tą umowe, na FA wartościowych nazwisk w tym przedziale cenowym było niewiele i patrząc jakie pieniądze dostają niektórzy, to Brogdon mógłby budzić zainteresowanie

liczę przede wszystkim na to, że Celtics mają dość bogatą rotacje na pozycjach 1-2 i nie będą zmuszeni orać Brogdonem cały sezon, na papierze te przenosiny wyglądają dobrze pod każdym względem i to w sumie najbardziej mnie przekonało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Dla mnie najtrudniejszą decyzją jest Rozier. Oglądałem sporo Cha i jego rola teraz będzie zdecydowanie większa poprzez brak Milesa i będzie sporym wzmocnieniem Spurs / Houston więc czekam za argumentami Regisa

Rozier w wieku 28 lat szuka volume scoringu. U mnie z marszu to ma przy defensywnych chłopakach. W HOU masz Beala i Browna co może już samo w sobie być za dużo. Chcesz tam jeszcze 3? Jakoś mi się nie klei taka koncepcja aby gracz na to poszedł. I to odpuszczając sporo milionów jeszcze. 

Staram się zbudować ekipę która weźmie przebojem ligę z buta swoją młodzieńcza werwa i szybkim pace. Coś jak kiedyś spurs z rookies Robinson Elliot z Stricklandem i Willie Andersonem. 

Ten zespół dostał 3:4 z późniejszym finalista PTB a grał miło dla oka 

Rozier myśle ze tez będzie cenił grę bez kosmicznej presji bo taka presja wyniku jest przy HOU a nie młodych spurs gdzie z racji wieku i doświadczenia z marszu jest szanowany. 
 

ostatnim argumentem jest fakt 🥳🥳🥳 ze nie zostanie ośmieszony przez Dejounte piłka w krocze czy głowę jakby się przewracał kryjąc go. Bo gra z nim 🤫

A zwiększenie jego roli nastąpiło w lutym 2022 i może być jeszcze lepiej. Stad doceniłem gracza i zaproponowałem wszystko co mogłem dać. ( zostało 44.000$ cap space).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

Murray oddaje 18 FGA tyle samo ma Brown, Beal oddaje 19 a LaMelo 16,7 (prawie 17 ) to są dwa rzuty różnicy. Już inna kwestia, że w drużynie z real NBA Beal'a nie ma kogoś kto byłby na poziomie LaMelo więc stąd większa ilość FGA. Nie chce tutaj robić roboty za Regisa, ale ten argument do mnie nie trafia.

Na pewno Twoja oferta jest korzystniejsza pod względem finansowym, ale czasami gracze robią ukłon w stronę klubu i biorą mniej.

Już to liczyłem. 
Beal 20&19 Brown vs 18 (Dejounte) i 12 John Collins 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Claxtona nie pakowalbym sie w tak dlugie etxension. Dla klubu jego kontrakt jak nie wypali nie bedzie wielkim obciazeniem, a jak bedzie full time starterem to Claxton bedzie mocno undervalued. Stosunkowo malo jest teraz perpektywicznych C, wiec raczej szukalbym lepszej oferty w przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Na miejscu Claxtona nie pakowalbym sie w tak dlugie etxension. Dla klubu jego kontrakt jak nie wypali nie bedzie wielkim obciazeniem, a jak bedzie full time starterem to Claxton bedzie mocno undervalued. Stosunkowo malo jest teraz perpektywicznych C, wiec raczej szukalbym lepszej oferty w przyszlosci

Przede wszystkim claxton wziął 10 baniek rocznie w rl nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Wydaje mi się, że trio Beal-Rozier-Brown dają udział w PO i pytanie czy Rozier będzie wolał grać o PO czy może pykać radosny baset z Murrayem, ale zostawiam to Regisowi

W HOU musi być nominalna 1. A tam jest Ish Smith & Hart & Rondo 

duzo tego 

Rozier - Rondo - Ish - Hart - Beal - Brown 

kazdy najchętniej miałby piłkę w rękach lub jeszcze bardziej oddawał rzut 

u mnie może Street Ball Dejounte w wakacje zaciemnia obraz ale on nie forsuje rzutów na sile. Dlatego tak go cenie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

Na miejscu Claxtona nie pakowalbym sie w tak dlugie etxension. Dla klubu jego kontrakt jak nie wypali nie bedzie wielkim obciazeniem, a jak bedzie full time starterem to Claxton bedzie mocno undervalued. Stosunkowo malo jest teraz perpektywicznych C, wiec raczej szukalbym lepszej oferty w przyszlosci

póki co gość powinien się nauczyć rzucać wolne, bo dawno nie było takiego dramatu w tym względzie, niestety dla niego w PO nie udowodnił, że jest wart dużo więcej, u nas też by nikt go raczej nie przepłacił i latałyby zwyczajowe full MLE w najlepszym wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Lakers dla Claxtona i Denver dla MB są na prawdę solidnymi kontraktami. Zaskoczony jestem głosami na nie dla tak mocnych ekip. 

Teraz, LAF napisał:

No teraz się wszystko zgadza. Tak idę do Spurs tylko pytanie jest pod względem sportowym czy wybieram radosny basket i granie na dużym volume i tylko RS czy może mniejszy volume a walkę w PO

Nie rozumiem dlaczego już teraz odbierasz mi szanse na PO. Poczekajmy na to jak rozwiną się liderzy ale i młodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawdz proszę jaka końcówkę sezonu miał Dejounte i Rozier. 
Dodatkowo jaśniejszym graczem w SL był Mathurin. 

@LAF nie wiem czemu robisz anty krucjatę 

Nie zabieraj w sierpniu szans na PO 

Mam wybiegany i dosyć atletyczny młody zdrowy skład. 

Idzie covid part 5. Wole grać przez TEAMS z wyższym czekiem 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Oferta Lakers dla Claxtona i Denver dla MB są na prawdę solidnymi kontraktami. Zaskoczony jestem głosami na nie dla tak mocnych ekip. 

Nie rozumiem dlaczego już teraz odbierasz mi szanse na PO. Poczekajmy na to jak rozwiną się liderzy ale i młodzi. 

Taki Claxton na jego etapie kariery nie robi raczej  zniżek dla contendera, tylko szuka optymalizacji zysków. To najlepsza liga świata, statystyki mówią ze bardzo łatwo z niej wylecieć. Za dwa lata przecież może być dziesięciu lepszych na jego miejsce jak nie poprawi ft. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozier otrzymuje 24 mln więcej od spurs.

Przechodząc z HOU do SA osłabia Rakiety a wzmacnia Spurs. Otrzymuje dużo większa role w nowym świeżym projekcie. Za rok lub dwa w HOU możliwe ze z odpowiednio starszym Bealem będąc w spurs możliwe ze projektem już ciekawszym ( może nie musi) okazać się spurs. Wchodząc po 30 roku życia w ostatni wysoki kontrakt w nba a mając dużo więcej z gry. W obu przypadkach otrzymał długa umowę i odpowiednio długi okres czasu musi analizować. Bierzesz sile zespołów na dziś tymczasem warto spojrzeć tez z dłuższej perspektywy. Różnica finansowa moim zdaniem jest tu jednak spora. Tu nie ma różnicy 1-2 mln aby kalkulować udział w PO w sierpniu. 

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Taki Claxton na jego etapie kariery nie robi raczej  zniżek dla contendera, tylko szuka optymalizacji zysków. To najlepsza liga świata, statystyki mówią ze bardzo łatwo z niej wylecieć. 
 

 

Nie zauważyłem lepszych ofert 

Nie jestem fan boy lakers i wiem ze to może być perspektywiczny ruch klubu ale napisz jaki kontrakt twoim zdaniem powinieneś mu dać? Ronnie. 

Nikt mu nie dał 2x11

A sam piszesz ze z ligi łatwo wylecieć 

On w lakers dostanie minuty i to January bezwzględnie wykorzystuje 

Jego wyniki zespołowe poniosą jak rl Lonneya w tym roku. 

Nie mamy argumentować niczego big markets. Ale wiesz lakers to mistrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.