Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie zgodzę się tu z @fluber - DJjr to nie jest jakiś game changer i po odejściu z Heat gdzie pasował do systemu chłopak raczej jest na pochyłej. W RL NBA został mu roczny konktrakt który podpisał z PTB (które szybko się go pozbyło tego lata) i raczej w CHI również za wiele nie pogra. 

Także za rok będzie pewnie oscylował koło vet min w NBA, albo skończy gdzieś w chinach. 12/4 to takie high risk, medium reward - za rok/dwa może to być dead money, albo może to być taki roles średniego poziomu za kasę rozsądne pieniądze.

Osobiście wątpię aby ktoś za rok dał mu więcej, ja na pewno nie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Nie, nie ma tam żadnego błędu, oferta 12/4 jest jak najbardziej prawidłowa. Uznałem, ze warto zaryzykować patrząc na opinie ( np. @january któy wprost wyraża wątpliwości czy Derrick Jones utrzyma się w NBA) i to, ilu graczy dostaje tu minimalne kontrakty.

 

Jak go złapiesz za 3M/rocznie to się wkurzę bo był na mojej liście życzeń.

Przecież w RL gość podpisał 19/2 i teraz do tego jest w contract year. Tuż to kradzież w biały dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Jak go złapiesz za 3M/rocznie to się wkurzę bo był na mojej liście życzeń.

Przecież w RL gość podpisał 19/2 i teraz do tego jest w contract year. Tuż to kradzież w biały dzień. 

dokładnie, podpisał 19/2, ledwo był w rotacji PTB, a teraz również nie jest pierwszy do rotacji w CHI - co z tego że ma CY?  jak za rok ktoś go podpisze na 6/2 albo wręcz mniej to będzie tyle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

dokładnie, podpisał 19/2, ledwo był w rotacji PTB, a teraz również nie jest pierwszy do rotacji w CHI - co z tego że ma CY?  jak za rok ktoś go podpisze na 6/2 albo wręcz mniej to będzie tyle ;) 

No to, że w CY goście zwykle dostają jakiś niezwykłych mocy i nagle okazują się graczami o wiele lepszymi niż ich widywano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

No to, że w CY goście zwykle dostają jakiś niezwykłych mocy i nagle okazują się graczami o wiele lepszymi niż ich widywano. 

Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć to przy jakimś innym zawodniku ale nie przy Derricku. Bez odpowiedniego systemu gość po prostu się nie sprawdza. Ja rozumiem że to extension jest tanie i trochę naciągane - zgodzę się że spokojnie mogłoby być to ze 3 mln więcej za ten okres. Ale z drugiej strony jakby ktoś za rok położyć Derrickowi 4-letni kontrakt gwarantowany w pełni za taką kasę to by brał w ciemno bo wie, że nie ma szans na nic więcej. 

Tym bardziej że za rok w rl NBA nie ma wielu zespołów z cap space którzy będą przepłacać za rolsów drugiego planu - to w najlepszym przypadku będzie 1+1 albo na vet min, albo koło room MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, karpik napisał:

Szkoda, że kolejny raz ludzie się łapią na to żebractwo jaśka. Batum w realu nie dostał od Clippers minimum, tylko podpisał 6,5/2. Dokładnie tyle samo mogli mu zaproponować u nas Lakers, ale oczywiście im szkoda takiej kasy wydawać i liczą, że się ludzie tutaj nie kapną za ile on podpisał w real, a ile nasi Lakers mu oferują. 

 

1 godzinę temu, Szulim napisał:

generalnie zgodzę się tu z @fluber - DJjr to nie jest jakiś game changer i po odejściu z Heat gdzie pasował do systemu chłopak raczej jest na pochyłej. W RL NBA został mu roczny konktrakt który podpisał z PTB (które szybko się go pozbyło tego lata) i raczej w CHI również za wiele nie pogra. 

Także za rok będzie pewnie oscylował koło vet min w NBA, albo skończy gdzieś w chinach. 12/4 to takie high risk, medium reward - za rok/dwa może to być dead money, albo może to być taki roles średniego poziomu za kasę rozsądne pieniądze.

Osobiście wątpię aby ktoś za rok dał mu więcej, ja na pewno nie :D 

Z wynalazkami rl Miami jest tak, że ci zadaniowcy często grają dobrze w odpowiednim systemie. ja próbowałem się tu jeszcze na to powoływać chociażby przy McGruderze, ale mi tego nie uznawaliście.

Derrick Jones Jr. swoje najlepsze chwile spędził właśnie w Miami. Obaczymy co będzie grał teraz bo w Portland szału nie było.

Wahałem się przy tym kontrakcie, bo powinno tu jeszcze być PO. To samo z Bryantem w Jazz gdzie też PO lepiej by wyglądało, ale większość naszych tegorocznych extension jest dyskusyjne.

Odnośnie Reggiego Jacksona wyszedłem z założenia, że s5 od BeGMowego mistrza powinno mieć jednak znaczenie dla gracza.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

W temacie z deklaracjami wisi obietnica Minnesoty i chciałem w ten sposób zwrócić uwagę że nieładnie czepiać się kolegi kiedy ma się znacznie więcej na sumieniu:) 

No właśnie bardzo mnie to ciekawi jaki jest całkowity stan obietnic Wolves? Handle dla jaj, brak przedłużeń, Brunson i KCP żadnej oferty w 3 turze. no słabo słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W temacie z deklaracjami wisi obietnica Minnesoty i chciałem w ten sposób zwrócić uwagę że nieładnie czepiać się kolegi kiedy ma się znacznie więcej na sumieniu:) 

Ale to on się nas czepił przecież pierwszy właśnie?

To, że my mamy na sumieniu się nie kryjemy. Natomiast jak właśnie tacy co postępują sami tak samo co wypominają innym dla mnie jest właśnie czymś bardzo nie fajnym.

Twój post potwierdza też to o co mi chodzi, a trudno wyrazić bez urażania innych użytkowników.

Bo na ich posty na temat Minny zero reakcji, na mój w odwecie po sekundzie ..

Co do KCP, to czy on nie miał przypadkiem opcji gracza - LEPSZEJ, od tego co może dostać na wolnym rynku teraz, z której sam zrezygnował?

Więc bym się wstrzymał z Twoim hejtem, bo jeśli podpisze za mniej niż miał u nas PO, to o ironio ta deklaracja się obroni.

Tak czy siak, jak trafi do Wizzards - ekipy co do której występuje imo największy tu absurd (czyli żadnej motywacji do graczy do gry z KD czy Hardenem, która występuje w real NBA) to będzie super.

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

No właśnie bardzo mnie to ciekawi jaki jest całkowity stan obietnic Wolves? Handle dla jaj, brak przedłużeń, Brunson i KCP żadnej oferty w 3 turze. no słabo słabo

dużo mniej imo słabo niż bycie radnym i sobie banowanie właśnie innych ofert tylko na podstawie własnych pobudek personalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szulim napisał:

dokładnie, podpisał 19/2, ledwo był w rotacji PTB, a teraz również nie jest pierwszy do rotacji w CHI - co z tego że ma CY?  jak za rok ktoś go podpisze na 6/2 albo wręcz mniej to będzie tyle ;) 

No to wciąż będzie więcej niż minimum

Derrick właśnie kończy 4 letni minimalny kontrakt. Chłop przez 2 może 3 lata umowy był undervalued, więc chłop ma wywalone i raczej woli zaryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

No to wciąż będzie więcej niż minimum

Derrick właśnie kończy 4 letni minimalny kontrakt. Chłop przez 2 może 3 lata umowy był undervalued, więc chłop ma wywalone i raczej woli zaryzykować

Njestety nie znam historii jego w beGM tylko biorę pod uwagę to co się dzieje w rl NBA - to jest fair oferta dla rolsa z 2 czy nawet 3 unitu czasem, a niestety jego gra w PTB nie potwierdziła że jest wart większych pieniędzy. Wolę gwarantowaną kasę niż szukanie bo się to skończy na vet min za rok i znowu będzie poszkodowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Ale to on się nas czepił przecież pierwszy właśnie?

To, że my mamy na sumieniu się nie kryjemy. Natomiast jak właśnie tacy co postępują sami tak samo co wypominają innym dla mnie jest właśnie czymś bardzo nie fajnym.

Twój post potwierdza też to o co mi chodzi, a trudno wyrazić bez urażania innych użytkowników.

Bo na ich posty na temat Minny zero reakcji, na mój w odwecie po sekundzie ..

Co do KCP, to czy on nie miał przypadkiem opcji gracza - LEPSZEJ, od tego co może dostać na wolnym rynku teraz, z której sam zrezygnował?

Więc bym się wstrzymał z Twoim hejtem, bo jeśli podpisze za mniej niż miał u nas PO, to o ironio ta deklaracja się obroni.

Tak czy siak, jak trafi do Wizzards - ekipy co do której występuje imo największy tu absurd (czyli żadnej motywacji do graczy do gry z KD czy Hardenem, która występuje w real NBA) to będzie super.

dużo mniej imo słabo niż bycie radnym i sobie banowanie właśnie innych ofert tylko na podstawie własnych pobudek personalnych.

Byście porządnie wszystko robili a nie na odwal to nawet bym się nie przyczepił. Robicie w konia Conleya, Brunsona, który nadal czeka na ofertę umowy i KCP, który po wygraniu przez Kings Clarksona ląduje do 4 tury i to wasza ostatnia szansa na wyjście z tej sytuacji z twarzą.

A tekst, że Brunson to RFA i czeka na oferty to słaby argument.

I tak powiem to szczerze. Nie pałam miłością do Minnesoty za sposób zarządzania i odklejenie od realizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Wolę gwarantowaną kasę niż szukanie bo się to skończy na vet min za rok i znowu będzie poszkodowany ;)

A w przypadku Aytona masz takie same podejście, czy tez tam oferta 80/4 to wielka obraza jak tu większość pisze, szukając na siłę kolejnych elementów byle się tylko przyczepić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.