Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Randle dostał 80/2plus po więc Brooks musi klepnąć ponad 50 na 4 lata za rok po wyjebaniu go na 5 rok minimum. 

Nawet Ty wiesz ze to bez sensu

Nawet ty wiesz, ze Brooks za rok nie dostanie lepszej kasy. Nawet ty wiesz, ze najlepsza kase zaoferuje mu jakis tanker jak przestrzeli z gwiazdami. Ale rozumiem, ze oferta 30/1+TO od tankera ci bardziej odpowiada jako agenta Brooksa. Idz droga Shroedera. Prosze bardzo.

Brooks gral tez dobrze rok temu, ale ludzie maja wywalone w Memphis i nikt nie chcial dac lepszego niz pick late pick za 6 lat. 
 

Ogolnie smieszna sytuacja bo po dobrym RS jedynie pozytywne glosy jakie uslyszalem na jego temat byly od Brava i Czlowieka Morze, ktory 3 miesiace wczesniej pisal ze jest kasztanem. Teraz jak dostal S5 w finalach i 50 baniek, okazuje sie ze to za malo. Ale moglem juz sie przyzwyczaic do dymania Heat na FA. Durant, Dipo, teraz Brooks. Pierwszy nie zagral w PO rok temu, drugi stracil prawie 100 baniek, ciekaw ile ,,zyska” Brooks.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

@tangiers proszę cię nawet nie pisz takich rzeczy. Brooks ma wywalone e to czy gra w po teamie czy nie. Gość czeka na srogą wypłatę a jednak to co oferujesz to jest bieda oferta. Sam na priv pisałem ci żebyś zrobił z niego RFA. 

Bezpodstawne zalozenie. Jak juz mieszasz PW w glosowanie. To wysylales mi za niego oferty, a ja odmawialem, a teraz bedziesz chcial go pozyskac za rok. Jestes biased tak samo jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ogólnie waham się właśnie tylko przy extension Brooksa.

Bo uważam znając FAsow i finanse u nas, że za rok dostanie mniej. Powiem więcej- patrząc na FAsow i finanse u nas to raczej sowitej wypłaty by nie dostał.

Nie bardzo widzę tu opcje pod tytułem odrzuca extension i normalnie gra sobie na niewolniczej umowie w Miami jakby nigdy nic.

Nie wiem która narrację wybrać- czy taką że Heat się z nim dogadali na te 55/5 w korzystnej dla siebie strukturze, czy taką że on po podjęciu opcji przez Miami obraził się na klub i nie zagra tam w przyszłym sezonie robiąc z marszu strajk.

Ja to na miejscu Brooksa czekał na wymianę. Ja takiemu Trentowi zaproponuje okolice 70 mln na 4 lata a a są na bardzo podobnym poziomie

1 minutę temu, tangiers napisał:

Bezpodstawne zalozenie. Jak juz mieszasz PW w glosowanie. To wysylales mi za niego oferty, a ja odmawialem, a teraz bedziesz chcial go pozyskac za rok. Jestes biased tak samo jak ja.

Oczywiście że chciałem go pozyskać. Teraz, bo za rok to ja będę miał ważniejsze sprawy takie jak przedłużenie D-Lo, Oubre i Jonasa i extension Moranta

I nawet nie będę miał cap space na gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście chciałem żeby zarobił już teraz a nie za rok. Interesy są ważne, ale dobro zawodnika bardziej

Jeszcze ani razu nie zrobiłem zawodnika w c***a jeśli chodzi o umowy. Mogłem poczekać z Hoodem i Dunnem do fa i dać im o wiele niższe umowy. Za to dałem im pewny hajs. Hooda oddałem dopiero po 4 latach u mnie, Dunn nadal jest u mnie i to na umowie powyżej jego zdrowia i obecnej formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

Nawet ty wiesz, ze Brooks za rok nie dostanie lepszej kasy. Nawet ty wiesz, ze najlepsza kase zaoferuje mu jakis tanker jak przestrzeli z gwiazdami. Ale rozumiem, ze oferta 30/1+TO od tankera ci bardziej odpowiada jako agenta Brooksa. Idz droga Shroedera. Prosze bardzo.

Brooks gral tez dobrze rok temu, ale ludzie maja wywalone w Memphis i nikt nie chcial dac lepszego niz pick late pick za 6 lat. 
 

Ogolnie smieszna sytuacja bo po dobrym RS jedynie pozytywne glosy jakie uslyszalem na jego temat byly od Brava i Czlowieka Morze, ktory 3 miesiace wczesniej pisal ze jest kasztanem. Teraz jak dostal S5 w finalach i 50 baniek, okazuje sie ze to za malo. Ale moglem juz sie przyzwyczaic do dymania Heat na FA. Durant, Dipo, teraz Brooks. Pierwszy nie zagral w PO rok temu, drugi stracil prawie 100 baniek, ciekaw ile ,,zyska” Brooks.

Przypominam ze nawet Ciebie krytykowano rok temu za oddany bieda 1rd pick. Teraz gdy konsekwentnie budujesz mocny zespół i rozważnie rozdzielasz finanse następuje atak konkurencji. Gracz u nas był przerzucany a teraz dostaje niezła ofertę stabilizacji. Ja to kupuje choć zawsze można pisać „mało” lub. „Dużo..... za mało” 

 

Nie jestem przekonany ze Brooks by tak olał 50. Mills brał a to podobny przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy nadal nie myślicie jak dany zawodnik tylko jako użytkownik forum. Gość gra 3 momentami nawet 2 opcje w teamie meldującym się w finałach, prawie zdobywa tytuł jest pewien swoich umiejętności ale GM mówi mu stary jesteś kozak ale wart najwięcej 58 mln. 

Zastanówmy się co taki Dilllon może pomyśleć.

Lepiej co by byście sobie pomyśleli gdyby szef wam coś takiego powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Murray to jest score-first guard i nie jest nawet w połowie tak dobrym kreatorem jak Young. 

Murray już udowodnił jak skuteczny jest w pnr, nie wiem jaki sens ma tego negowanie

Godzinę temu, karpik napisał:

Pomijając już to, że się nie zgadzam, bo uważam Wooda za two-way playera, to u mnie ma obok Bridgesa i jeszcze nieoficjalnie Jrue, dwóch graczy na poziomie all-D. Także cieszę się, że o tym wspominasz, bo Ty nie masz na ten moment żadnego dobrego obrońcy w składzie.

Bardziej mi chodzi o to, ze pod koszem bedzie bieda. Jrue tam nie pomoże i defensywa Zion - Wood to kiepski fit.

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

 

Nieprawda. Proponuję mu rolę taką, jak ma Collins w Atlancie, który właśnie podpisał 125/5, a u nas 100/4. Wood nie jest anchorem w defensywie, ale ma bardzo przydatny skillset dla PO teamów. Jest bardzo mobilny i długi, ustoi guardom na switchach, jest solidnym shotblockerem i wciąż rozwija swoją grę. On do tej pory ma w lidze przebieg taki, jaki mają zawodnicy po 2 latach gry i stąd ma wciąż spore pole do rozwoju, zwłaszcza w defensywie. Także to MLE to trochę śmieszny żart z Twojej strony, doceniam poczucie humoru.

No i bardzo dobry przykład - Collins też potrzebuje swojego Capeli, bo inaczej Atlanta dostaje bęcki z tyłu. Wood jest lepszy w D od JC IMO, ale wrzucanie mu Ziona wymusza na nim łatanie błędów w obronie, a Wood chciałby raczej świecić w ofensywie. Nie robie z niego kaleki, zrobil mocny progres i jestem dumny ze mu w tym pomoglem (:D), natomiast w Dallas oczywiste jest, ze bedzie pelnil funkcje 3 opcji za mlodymi gwiazdami (jak nie dalszej bo jeszcze jrue dochodzi), a to dzieki ofensywie zarabia te pieniadze teraz. Jak go odciąć od możliwości prezentacji swoich najlepszych skilli to logiczne, ze odbije sie to na nim finansowo w nastepnym kontrakcie.

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

Proponujesz mu 18 mln w 4. roku bez opcji gracza i jednocześnie uważasz go za all-stara? To przecież nie ma sensu :) Za 3 lata, te jego 18 mln, po podwyżce salary cap będzie warte tyle, co teraz 13-14 mln. Pokaż mi all-stara grającego za tyle :) Przecież ten brak PO w ostatnim roku jest dla niego skrajnie niekorzystny, dziwię się mocno, że @fluber i @LONGER01 nie biorą tego pod uwagę. On ma jeszcze spore pole do rozwoju swojej gry i ma iść na ustępstwa Hawks, którzy go pozyskali w bardzo podejrzanej transakcji? 

LOL, 18 w 4 roku, za to 23 w pierwszym. Dostaje tyle samo kasy co u Ciebie :P Pozyskałem go, bo widziałem w nim potencjał na franchise playera i u mnie ma ten status. Wood miał w tym sezonie 25,9% USG Young 33% Zion 28,8 Jrue 22%. No komuś tu trzeba bedzie ograniczyc gałę i stawiam na to, że Wood będzie głownie rozciagal gre stojac za linia 3pt, a atak głownie bedzie przechodzil prze Trae i Ziona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Lol właśnie sobie przypomniałem zasady i Isaac przecież jak Jrue trafi do Mavs to spadnie do 2 tury FA, a nie idzie do Clipps;)

 

10 godzin temu, ozzy110 napisał:

Tak będzie

Bezsensowny ten przepis, bo uderza przede wszystkim w zawodnika, który dużo straci. Clippers będą żyć dalej, a Isaac takiej kasy już nie zobaczy.

To jest ten duch gry czy tym razem patrzymy jednak na "ułomny" regulamin? :P

ps. Czemu w sprawie Isaaca pojawiają się głosy na Mavs? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

 

Bezsensowny ten przepis, bo uderza przede wszystkim w zawodnika, który dużo straci. Clippers będą żyć dalej, a Isaac takiej kasy już nie zobaczy.

To jest ten duch gry czy tym razem patrzymy jednak na "ułomny" regulamin? :P

ps. Czemu w sprawie Isaaca pojawiają się głosy na Mavs? :)

No oferta jazzu jest kontrofertą. Jak niby ma być pełnoprawną umową skoro przy podpisie Jrue jest kontrofertą do niczego. Jesteś w tym nowy spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Co do Wooda - ja głosuję za Mavs, ale nie porównujcie jednak jego podjecia TO rok temu z obecnym Brooksem czy ówczesnym Whitem. To nie była długoletnia rookie umowa, której się w entym roku nie klepie tylko 1+1 TO wykorzystana. Podobnie jak przykładowy Dwight Howard, także no bez jaj.

Dokladnie, jak Nowell teraz wystrzeli na all-stara to tez nie bedzie chcial ze mna podpisac, bo podjalem jego opcje na ten sezon? :P

I nie bede wytykał palcami @january, ale mam wrazenie, ze niektorzy glosuja za Woodem w Mavs zeby pograzyc Dallas, bo zdaja sobie sprawe jak tam kiepsko fituje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

No oferta jazzu jest kontrofertą. Jak niby ma być pełnoprawną umową skoro przy podpisie Jrue jest kontrofertą do niczego. Jesteś w tym nowy spokojnie

Ja jestem spokojny i piszę, że Clippers będą żyć dalej, ale Isaac straci jakieś +20mln przez głupi przepis. 

=>

5 minut temu, ozzy110 napisał:

To jest liga zawodników nie klubów

Jeżeli kontroferta jest mocno korzystna dla danego gracza to powinna być normalnie liczona. Takie jest moje zdanie. A nazwać to można "Isaac Rule" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ozzy110 napisał:

A wy nadal nie myślicie jak dany zawodnik tylko jako użytkownik forum. Gość gra 3 momentami nawet 2 opcje w teamie meldującym się w finałach, prawie zdobywa tytuł jest pewien swoich umiejętności ale GM mówi mu stary jesteś kozak ale wart najwięcej 58 mln. 

Teraz to juz wprowadzasz w blad. Nigdzie nie napisalem, ze Brooks jest 2 czy 3 opcja. Kolejna wymyslona przez Ciebie teza, swiezo po tej jakby gracz mial wywalone czy jego team jest dobry. Myslisz, ze ktos zlozy trade request i trafi do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Teraz to juz wprowadzasz w blad. Nigdzie nie napisalem, ze Brooks jest 2 czy 3 opcja. Kolejna wymyslona przez Ciebie teza, swiezo po tej jakby gracz mial wywalone czy jego team jest dobry. Myslisz, ze ktos zlozy trade request i trafi do Ciebie?

Ale ja nigdzie nie napisałem że trafi do mnie. Owszem wcześniej chciałem go u mnie pod Ja, ale teraz wykonałem ruchy żeby zastąpić brak SFa i nie mam dla niego miejsca. Teraz mam wywalone czy on przyjdzie do mnie czy nie gość jest mocno wkurzony jak został potraktowany. I teraz nie mówimy już o transferze do mnie tylko o dobru gracza. A co jeśli u nas Brooks jest ziomkiem Luki. Jak myślisz zareaguje twój Franchise?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Wiesz że jesteś naprawdę bezczelny w tym momencie i robisz z siebie nie powiem kogo, bo regulamin nie pozwala … ? 

Jrue i dalsze wzmocnienia wepchnęły by mnie pewnie do II rundy PO. Załóżmy. Strata Jrue przez jedno zdanie z CBA skończy się tak, że może do PO wejdę ale dalej niż I runda nosa nie wystawię i to jest realna strata finansowa. Jaka? 10% SC ekstra za awans, czyli jakieś 12M jestem w plecy. Przez jedno zdanie w CBA. A w zasadzie przez jedną cyfrę. 5%, a 8%. Nie wiem czy funkcjonować u nas będzie dalej to, że za każdy win w PO jakiś grosz wpada ale jeśli tak to to też realna strata finansowa.

I nie możesz nazwać bezczelnością oznaczenie Ciebie abyś zobaczył, że porażkę z CBA ( nie napiszę - porażkę ze swoją niewiedzą ) można przyjąć z godnością. Mogłem napisać "pierdol się @karpik i @ozzy110, że wiedzieliście o tym wcześniej i nie daliście mi znać - ODCHODZĘ BO TO WASZA WINA", a jednak tego nie zrobił. Spokój, trudno, stało się. Biorę na klatę jak prawdziwy facet. Karma wróci, a w przyrodzie zawsze musi być balans. Jak raz jest c***owo, za chwilę będzie dobrze. A jak jest za dobrze, to znaczy, że zaraz się coś spierdoli. 

Spytaj Jaśka. On coś o tym wie. W zeszłym roku zrobił sobie wycieczkę po playoffs, w tym roku LeBron nie powąchał WCF.

Odbierz to jako radę, a nie atak czy podśmiec***ki. Zresztą - na fb kilka razy Ci pisałem o emocjach i innych tego typu pierdołach.

Chill out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.