Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Regis napisał:

System sam w sobie chyba nie jest zły, zawiodło samo głosowanie gdzie baaaardzo słabe oferty stawiane były wyżej niż odrzucenie. 

Czy w takim wypadku obietnice lepszego kontraktu, nie wpłynęłyby może na wyobraźnie głosujących? Bo teraz ci zawodnicy powinni pozwalniać swoich agentów, za tak c***owe finansowo dla nich umowy 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Regis napisał:

@Alonzo Wanamaker powinien być w Rockets. Na moje to głosowanie wyglądało tak: 

PHI - 13x1st, 13x2nd , 0x3rd

HOU - 7x1st, 13x2nd, 6x3rd

ATL - 6x1st, 0x2nd, 20x3rd. 

Więc jakby nie liczyć, Houston wygląda tu lepiej od Atlanty. 

Ok, poprawiam - widocznie źle policzyłem.

Sorrki Regis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 08:40, człowiek...morza napisał:

a gdzie ja to napisałem?

czy ja "krytycznie" oceniam ruch sportowe Qcina?

Nadałeś temu aurę kultury. Do tego nawiązałem.

@MMM2121 @ignazz @shevcu @elwariato @Pablo81

mam wrażenie, że koledzy nie ogarniają sytuacji Bradley'a i tego, że ma w Cavs TO w drugim roku i ogromną konkurencję do grania. Czyli wybiera siedzenie na ławce przez rok (za rok za pewne cavs z TO zrezygnuje, żeby miec jak najwiecej na wydatki) bo dostanie 750 k wiecej, zamiast potencalnego s5 w contaderze. Logiczne :)

Co do Harklessa też piekna argumentacja podana, składająca się w spójną całość i sie zastanawiam czy w ogole ktos to czyta 😕

 

Melo to juz wgl ciekawy temat

 
  •  

ja to w ogóle nie ogarniam, także tego no bez urazy :P :D 

PS bo teraz doczytałem jednak, też niezbyt czytam jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Regis napisał:

@Alonzo Wanamaker powinien być w Rockets. Na moje to głosowanie wyglądało tak: 

PHI - 13x1st, 13x2nd , 0x3rd

HOU - 7x1st, 13x2nd, 6x3rd

ATL - 6x1st, 0x2nd, 20x3rd. 

Więc jakby nie liczyć, Houston wygląda tu lepiej od Atlanty. 

7x1 + 13x2 + 6x3 = 51. To ja z samych trzecich miejsc mam więcej 20x3 = 60...

a tak na serio to proszę o wpisanie mi McConnella :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 12:11, january napisał:

Ależ Wy mnie po tym dealu z OKC teraz bezczelnie chcecie na FA dymac, spodziewałem się tego, ale że aż tak to nie;)

 

W dniu 15.12.2020 o 01:51, january napisał:

Tak jak Ci pisałem o co się boję po dealu z OKC, nie zawodzę się jak na razie 

 

W dniu 17.12.2020 o 11:45, january napisał:

Nieprawdopodobne to jest jak Lakers zaraz zostaną ujebani w tej rundzie FA.

 

Oj strasznie ujebaliście Lakers za ten deal z OKC, z którego Jasiu się tak strasznie cieszył licząc na to, że dostanie pick w loterii aby mieć choć 1% szans na Cade Cunnighama. Chciał nawet odejść, jeśli deal został by cofnięty. 

Tak strasznie chciał choć by ten jeden procent, że musząc liczyć i oglądać każdego dolara z dwóch stron przed wydaniem po decyzji LeBrona z RL, oddając młodych na potęgę aby oszczędzić ile się da ( dzięki za Browna! Mam nowego Robersona! ), oddał w tym dealu 5.417.000 USD, dorzucając jeszcze dwie drugie rundy. To jest jakieś 7-8% rocznej wypłaty LeBrona. 

A teraz jeszcze wyszło, że ten ten pick OKC to chyba raczej nie będzie w loterii, z całkiem dużymi perspektywami, że będzie w przedziale #16 - #20 ( głębia! ), bo to nie koniec ruchów, a Eld to sobie zrobił tak naprawdę zwykły trade down, który i tak planował na draft 2021 w związku z wydatkami jakie go czekają, zyskując przy okazji kilka worków z milionami dolarów w środku i dwie drugie rundy od Lakers. Na koniec RS jest chyba dość spora szansa na taki scenariusz, zakładając, że to nie koniec moich ruchów: Jasiu nie ma lottery pick, za to ma #20 OKC, a ja mam #27 Wolves, ale do tego 2x 2nd rounder i 5,4M :).  A że traktuję to jako całość to podmieniłem sobie bezwartościowego dla beGM Drummonda za LMA, i zapłaciłem 1 dobry 1st rounder i jeden niewiadomo jaki za border allstara z obroną na PG z klubu 50/40/90 :). No jeszcze poszło dwóch rookies, ale przynajmniej nie muszę im płacić za rok a Graham mnie mocni niepokoił po tym jak Hornets wybrali Balla w drafcie...

Ale wracając do Jaśka.

Bez części kasy, bez picku w loterii na 2021 na który liczył, bez kilku młodych, za to z dwoma wyżebranymi gościami, po płaczach, żeCię dymyamy za deal z OKC. Ci goście: jeden robił kosmiczne 3,6 ppg w zeszłym RS, a drugi wpadł do Lakers fartem bo nie miał gdzie iść przez warunkowania. A no i Nick Richards. Numery 4, 6 i 7 na liście warunkowań, ale w Los Angeles już odtrąbiono sukces, machina propagandy ruszyła, a Batum lada moment będzie allstar border graczem. Mimo covid parady ruszyły, konfetti sypie się z nieba a przez miasto przejeżdża odkryty autobus z Batumem i Meyersem. Richards nie dotarł bo wciąż myśli że to jakiś prank z tymi dwoma gwarantowanymi latami, gdzie na FA na IV turę zostali na jego pozycję do wyboru choć by McGee, Boban, Ian Mahinmi czy choć by Taco Fall.

A tak strasznie namawiałeś wszystkich January aby OG nie przedłużał ze mną za fair pieniądze, nawet jak mu podniosłem overall jeszcze o 5 milionów, bo twierdziłeś "że za rok dostanie więcej", gdzie ja opierałem się na rzetelnych źródłach, przytaczałem je, pisałem o Ujiri a i @tangiers, za co mu jestem niezmiernie wdzięczny - bardzo trafnie podsumował Anunobiego i jego możliwości. Na czyjeś życzenie z przyjemnością odnajdę ten post. Zresztą Ty przy każdym graczu który w tym roku był warty coś w okolicach ~15M lub więcej krzyczysz, żeby odrzucać bo za rok dostanie więcej. Sam daj więcej. Oh….wait.

Ktoś tu pisał, że Eld działa bez planu. @ignazz - kiedy pojawiły się pierwsze nasze rozmowy o duo LMA i Brogdonie? Z 1,5 do 2 miesięcy temu chyba. Dzięki za rzeczowe rozmowy i za uzupełnienie mi największego braku na PG graczem z klubu 50/40/90 i to wręcz idealnie wpisującym się w moje timeline i fit. Szczerzę Ci życzę odnalezienia swojego franchise playera bo Spursi po prostu na to zasługują i dziękuję za milczenie do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dziwna pycha jakaś z Twojej strony po takim sobie dealu z SAS Eld, od razu stawianie się jako pewniaka poza lotto + ataki nagłe na mnie. Zobaczymy jak będzie w RS :) , nie będę odpowiadał szerzej na post, bo oczywiście musiałbym pocisnąć też po OKC, a niezręcznie mi mając Twój pick:)

Ale nie ukrywam, że na dalsze atakujące narracje będę się jak coś odgryzał w przyszłości, mimo takiej niezręczności :) 

Pycha? Ja i pycha? Znajdź mi drugi taki mój post. To nie jest spotykane w moim przypadku. Jestem gdzieś na szarym końcu w tej skali.

Posmakuj choć raz swojego dania, swojego sposobu pisania, a później się dziw, że musisz płakać by dostać Batuma :)

W żadnym zdaniu nie użyłem słowa pewniak, za to w każdym użyłem trybu przypuszczającego, a to jednak spora różnica bo naprawdę wiele się może wydarzyć. 

Nie chcesz cisnąć po OKC, bo doskonale wiesz, że ze swoim stylem pisania ludzie głosowali by dokładnie na odwrót, co by mnie pomogło a pick był by jeszcze niższy :D.

 

Nie będzie dalszych atakujących narracji. Oddałeś mi w końcu tego Browna, więc peace!

8 minut temu, january napisał:

Przecież ja do niczego nie namawiełem, tylko podałem info, że to jest po prostu nieważna oferta extension i spoko jakbyś miał okazję złożyć jeszcze prawidłową ofertę w 4 turze...

Mam poszukać po II turze Twoich komentarzy, czy mam upublicznić printscreena gdzie żądałeś 100M?

A co do oferty w czwartej turze - tam będzie print screen albo potwierdzenie każdego Radnego ( poza mną oczywiście ) - że mogę złożyć OG ofertę, bo tak naprawdę żadnej jeszcze nie złożyłem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Nie było żadnych warunkowań u mnie w tej turze FA przecież.

4, 5 i 7 zawodnik na liście, gdzie na jednego nikt inny by nie wpadł aż do wężyka two-way mówi samo za siebie.

Przyjmij czasami krytykę :)

s5: Brogdon - SGA - Okoro - OG - Nurkić

key res: Ish Smith, N. Powell, LMA, Rui Hachimura, Juancho.

 

Brzmi jako całkiem solidna głębia, z tym że tego LMA z ławki proszę nie brać poważnie. Wciąż się zastanawiam nad minutami.

1 minutę temu, january napisał:

Raczej pamiętam jak okropnie irytujące były Twoje nieustanne ataki na team @Sylvinho. kiedy miałeś jego pick :) Więc wolę o OKC nic nie pisać z założenia w przyszłym sezonie.

Kiedy Sylwek chciał ten swój pick ode mnie odkupić co najlepsze, ale zabrakło nam czasu na coś tam :D.

Sam chciał być w drafcie. 

Oj muszę chyba więcej Ptakowi podrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Powodzenia w walce o PO na zachodzie, szykuje się nam bardzo interesujący wyścig.

Dziękuję. Wierzę, że szczere.

Zachód w zeszłym roku przypominał u nas II ligę PLK. Fajnie, że ja, MMM i Karpik chcemy co nie co podnieść poziom walki, ale do Wschodu i tak nam daleko.

6 minut temu, january napisał:

No, ale przecież jak nie masz warunkowań żadnych to oni są sobie wszyscy w 100% równoważni. 7 tyle samo wart co 1. A co do Nicka Richardsa... cóż, zobaczymy za dłuższy okres czasu, jeśli zrealizuje ten potencjał, który w nim widzę to będzie sympatycznie dla mnie, zapewniam:)

Życzę Ci tego, choć Carsena miło nie pożegnałeś a pamiętam jak pisałeś i się cieszyłeś, że "jak mogliśmy Carsena pominąć aż do chyba 42 picku", czy jakoś tak. To był chyba pick IND ode mnie, jak dobrze pamiętam.

Spoko - niech będzie, że to nie było warunkowanie, ale kolejność na liście mówi sama za siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na umowy jak rozkładacie kontrakty swoich podpisanych wolnych agentów z III tury na PW

@fluber - DJ Augustin, Nemancja Bjelica

@MMM2121 - Aaron Baynes, Wesley Iwundu

@człowiek...morza - Avery Bradley, Mason Plumlee

@RonnieArtestics - Facundo Campazzo

@kolader - Seth Curry, George Hill, Richaun Holmes, Furkan Korkmaz, Doug McDermott

@Regis - Eric Gordon

@LONGER01 - Wesley Matthews, Dwight Powell

@LeweBiodroSmoka - Tristan Thompson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Czekam na umowy jak rozkładacie kontrakty swoich podpisanych wolnych agentów z III tury na PW

@fluber - DJ Augustin, Nemancja Bjelica

@MMM2121 - Aaron Baynes, Wesley Iwundu

@człowiek...morza - Avery Bradley, Mason Plumlee

@RonnieArtestics - Facundo Campazzo

@kolader - Seth Curry, George Hill, Richaun Holmes, Furkan Korkmaz, Doug McDermott

@Regis - Eric Gordon

@LONGER01 - Wesley Matthews, Dwight Powell

@LeweBiodroSmoka - Tristan Thompson

Ja mam od Longera to wpiszę.

Kolader ma część wpisaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Czekam na umowy jak rozkładacie kontrakty swoich podpisanych wolnych agentów z III tury na PW

@fluber - DJ Augustin, Nemancja Bjelica

@MMM2121 - Aaron Baynes, Wesley Iwundu

@człowiek...morza - Avery Bradley, Mason Plumlee

@RonnieArtestics - Facundo Campazzo

@kolader - Seth Curry, George Hill, Richaun Holmes, Furkan Korkmaz, Doug McDermott

@Regis - Eric Gordon

@LONGER01 - Wesley Matthews, Dwight Powell

@LeweBiodroSmoka - Tristan Thompson

Kontrakty o stałej wartości dla moich zawodników

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, człowiek...morza napisał:

moglbym probowac to wykorzystac, ale uczciwosc mi nie pozwala.

jbc w arkuszu w wolnej agenturze nie sa wpisani patty mils i trevor ariza.

jak ktos widzi kogos jeszcze to moze napisac

A to ciekawe bo na pewno byli. Sam ich wpisywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.