Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, które głosują za Rondo w Hornets. 

Czy wiedzą, jakie miejsce w rotacji będzie tam miał Rondo? 

Pomocniczo:

Westbrook - wiadomo

Augustin, który dostał dużo wyższy kontrakt niż Rondo

McLaughlin, którego Fluber bardzo ceni, zresztą słusznie. 

Czy dla takiej rotacji będzie chciał się przenieść Rondo po długim pobycie (jak na nasze warunki) u mnie i po pięknej przygodzie awansu do finałów konferencji? Dla oferty minimum? 

U mnie Rondo rozpocznie sezon jako drugi rozgrywający. Nie będę mydlił oczu, że nie będę wprowadzał też stopniowo Anthony'ego, ale i on i Rajon mogą spokojnie grać z Simmonsem.

W Hornets na starcie jest 3cim rozgrywającym a czai się jeszcze McLaughlin. 

Jest sens się ruszać? Czy wystarczy kilka atakujących wpisów flubera i ma to czego chciał? Tak ma wyglądać walka o FA, to lubicie?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, karpik napisał:

W real Bucks dalej brakuje kogoś kto będzie regularnie łamał pierwszą linię po koźle

W sumie dałem like, ale na pewno chodziło o łamanie linii obrony?

Jrue Holiday podobnie jak Bledsoe w tych aspektach są bardzo dobrzy. Jrue ma nawet bardzo solidny rzut off the dribble. Raczej chodzi o grę catch and shoot przy wjazdach Giannisa i przed wszystkim kreowanie w HCO, gdzie totalnie leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał:

 

U mnie Rondo rozpocznie sezon jako drugi rozgrywający.

Nie chcę się licytować na to co będzie w przyszłości, bo teraz można napisać wszystko ( rok temu przegrałem Matthewsa przez olaną obietnicę gm-a Bucks i nie chciałbym teraz przegrać Rondo przez obietnice Sixers bez pokrycia), natomiast dodam, że zgodnie z Twoimi opisami z sezonu 19/20  Rajon Rondo zagrał u Ciebie w ubiegłym sezonie regularnym około 400 minut. Zdziwię się, jeżeli ktoś uzna, że u mnie zagra mniej. 

26 minut temu, Tecu napisał:

 

McLaughlin, którego Fluber bardzo ceni, zresztą słusznie.

W Hornets na starcie jest 3cim rozgrywającym a czai się jeszcze McLaughlin. 

Jest mi naprawdę niezmiernie miło że doceniasz glebie mojego składu i rzeczywiście lubię McLaughlin a ale na ten moment fakty są takie że McLaughlin a nie ma w rl NBA, nie podpisał z żadną drużyna żadnej umowy, 2way, czy exhibit 10 i w tej chwili jest poza liga. Mówienie o nim jako zagrożeniu dla rondo, przynajmniej w tym momencie jest dziwne. 

Zgadza się że docelowo chciałbym mieć na PG tercet Westbrook, Augustin, Rondo natomiast watpie żeby w tym bardzo skróconym sezonie mieli u mnie problem z minutami. Oni razem maja przecież 100 lat. Jeżeli będę miał średnio 2 do dyspozycji przez cały sezon, to nie będę zaskoczony. 

Jasne, nie planuje eksploatować Rondo tak jak Tylko to deklarujesz, zależy mi by miał jak najwięcej paliwa w baku na play-offs. Nie będę udawał że nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@fluber Wizards też dali PO przy ofercie Batuma. Chyba coś tam pomyliłeś przy swojej narracji.

Nie, po prostu nie uważam Wizards za team, który ma szanse na mistrzostwo i nie stawiam ich w tym samym szeregu co Lakers @january

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie, po prostu nie uważam Wizards za team, który ma szanse na mistrzostwo i nie stawiam ich w tym samym szeregu co Lakers @january

Jak dla mnie duet Harden&Durant to jest ta sama półka co LeBron&Butler. A Smart to jest lepszy fit niż Ingram czy Russell. Także o ile stawianie Lakers nad Wizards mogę jeszcze kupić, o tyle Wizards przegrywający z Cavs to już przy twoim opisie bardzo dziwna sprawa.

Ale like i szacunek za Biyombo. Niestety ludzie wklejają cytaty z RL NBA zupełnie nie mające związku ze światem BeGM, a Biyombo i Plumlee gdzie im w Nowym Orleanie leciał Glenfiddich z kranu zupełnie niedocenione. Wolą machać ręcznikiem niż wrócić do domu, który dawał im pieniądze i serce. Kulturę organizacji podobnie jak rotacje docenia tylko CambyGOAT :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Po tym jak go wcześniej poszczules nielegalnym wyższym które odrzucił? :)

Wolves :masz tu 16 milionow rocznie

White: nie

Wolves : no dobra, damy ci 12

White: ? 

Lol, to słabe jak na Ciebie rozumowanie:) 

Dostał maksa jakiego mogliśmy dać, tak samo jak Lucas Bogdanovicowi, dostał maksa żeby wiedział ze nam na nim zależy, nigdzie nie płakaliśmy o to, żeby to podpisywał bo nie będziemy się bawić w te gierki które tutaj sie odbywają, akceptujemy wszystkie decyzje nawet jesli uważamy je za błędne, jak choćby Twoja ze stawianiem Knicks nad Wolves w przypadku Teague :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lol, to słabe jak na Ciebie rozumowanie:) 

Dostał maksa jakiego mogliśmy dać, tak samo jak Lucas Bogdanovicowi, dostał maksa żeby wiedział ze nam na nim zależy, nigdzie nie płakaliśmy o to, żeby to podpisywał bo nie będziemy się bawić w te gierki które tutaj sie odbywają, akceptujemy wszystkie decyzje nawet jesli uważamy je za błędne, jak choćby Twoja ze stawianiem Knicks nad Wolves w przypadku Teague :) 

I gdyby nie wcześniejszą wyższa oferta to bym Ci przyznał rację! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

W sumie dałem like, ale na pewno chodziło o łamanie linii obrony?

Jrue Holiday podobnie jak Bledsoe w tych aspektach są bardzo dobrzy. Jrue ma nawet bardzo solidny rzut off the dribble. Raczej chodzi o grę catch and shoot przy wjazdach Giannisa i przed wszystkim kreowanie w HCO, gdzie totalnie leżą.

No to sobie może włącz serię z Heat i zobacz jak tam Bledsoe łamał tę linię. Trochę był z tym kłopot jak dostał Rondo treatment i jak nie było obok niego obrońcy, to nie miał co łamać.

A Holiday jest solidny off the dribble, z mid range, nie wiem czy to wystarczy w PO. Jak dotąd, biorąc pod uwagę karierę Jrue, to zadziałało raz w pamiętnej serii z Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Po tym jak go wcześniej poszczules nielegalnym wyższym które odrzucił? :)

Wolves :masz tu 16 milionow rocznie

White: nie

Wolves : no dobra, damy ci 12

White: ? 

Nie bylo tego kontraktu.

Z Warrenem to.samo?

 

Po to jest rada by akceptowac deale.

Wiec ja rozumiem ze jak sie zlozylo deal niezgodny z cba to tak jakby go nie bylo.

W real nba sa od tego specjalni ludzie.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

To, że mistrz NBA ma u nas przegrać minimum u ring-chasera z ekipą, która rok temu nie weszła do PO...

Wizards nie weszli do PO, bo odpadł Kevin Durant. Widzisz różnicę w podejściu do RL Nets teraz i przed rokiem?

Lakers i Wizards to podobna półka pod względem faworyta do tytułu, więc ja wybieram klub, gdzie dostanie większą rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Jeśli zamiast słowa deal, chodziło Ci o słowo ofertę to tak - traktuje się ją jak by jej nie było.

No to o czym pisze fluber?

Ta akcja tylko kosztowala mnie whitea, bo np 70/5 dla niego przy kontrakcie np Duncana Robinsona to raczej bdb oferta jak na nasza gre i to co ma w CV + kontuznogennosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tangiers napisał:

Zostal sprowadzony jako gwiazda, pomimo kontuzji nie zostal sprzedany(co w naszych warunkach jest ewenementem, pewnie to moj blad, ale staram sie zachowac minimum realizmu w grze)

giphy.webp

Że Ci to przez palce przeszło to w szoku jestem :P

Ale moim zdaniem powinien brać tą kasę. Ile on spodziewa się niby dostać na FA?

A co do podejścia @Lucas ja oceniam to jako agent. Noelowi też bajki różne opowiadano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portis podpisal z Bucks i Giannis juz nie chce sie ruszac z Milwaukee. A na powaznie to chcialem go podpisac, nawet majac na uwadze, ze kariere mial ostatnio wyboista i czesto go oceniano pod katem zespolu,  a nie umiejetnosci. Jak go pozyskalem w tamtym roku(chyba tuz przed Crowderem) to nie uzyskalem zbyt wielu przychylnych glosow( @LeweBiodroSmoka potwierdzi ;) Ale to byl dobry gambling, bo Portis mial bardzo dobre koncowke sezonu, a teraz podpisal z contenderem, gdzie bedzie 3 wysokim do gry po Brooku i Giannisie. Dobra decyzja zeby ugruntowac pozycja w lidze. Uwazam, ze jest pozytywnym w ataku wysokim, znacznie poprawil gre na dystansie co w Bucks powinno byc szczegolnie istotne - licze, ze dostanie zakaz oddawnia kochanych jab stepow z mid range, i nie bedzie trzymal pilki dluzej niz 3 sekundy. Bud to dobry coach, zwlaszcza pod katem optymalizacji gry swoich zawodnikow(PO to inna bajka). Portis ma slabe shot selection wynikajace z kiepskiego bball iq, wiec jemu powinno sie dokladnie okreslic zadania, a nie wymuszac od niego podejmowania kreatywnych decyzji. Powinien blyszczec jako partner do pick’n’popow. Jest slabym rim protectorem, ale dobrym post defenderem( uzupelnia takiego Giannisa w Bucks, a u mnie moze grac z Tillmanem). W team D jest przecietny.

Chcialem podpisac kogos z trojki Portis/Kleber/Powell. Jednak wolalem wybrac swojego gracza, i licze ze Portis ma jeszcze jakis upside i troche do udowodnienia. ,,Glodny pies biega szybciej”. Kleber wygladal blado na wyzszym poziomie kiedy musial tylko na chwile wyjsc ze strefy komfortu. Pod nieobecnosc Porizngisa moze byc bardzo exposed, a zakres jego umiejetnosci w ataku jest bardzo ograniczony. Wiem, ze to ulubieniec analytics, ale tasma daje troche co innego. Powell troche sie balem po kontuzji, choc jego profil gry i vertical spacing byl intrygujacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.