Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

No wiec widzisz tendencje ze wszyscy nawet jak im się opłaca to uciekają z NY. 

dlatego powiedzial, jak przyszedl ze gra dla knicks to spelnienie jego marzen

mi ogolnie bardzo ciezko o kapital z reala (wiadomo, jak postrzegani sa knicks), wiec jak tacy ludzie jak melo czy harkless maja nie przyjsc, to ja juz nie wiem kto przyjdzie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld trzeba koniecznie dopisać kwoty QO. Sam przy Dotsonie się na to nabierasz, bo CM oferuje mu mniej niż wynosi jego QO.

I nie mam pojęcia jak ktoś może rozważać w ogóle extension White, jak to przejdzie to będzie większy skandal niż Russell. Przecież podjęcie TO przez Hawks i "nagły transfer" do Wolves to tak zaskakujący zbieg okoliczności, że Derrick jest na maxa wkurwiony na Minnesotę i jedyne co rozważa, to zaciśnięcie zębów i przeczekanie tego roku oraz podpisanie kontraktu z kim innym latem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

@Eld trzeba koniecznie dopisać kwoty QO. Sam przy Dotsonie się na to nabierasz, bo CM oferuje mu mniej niż wynosi jego QO.

I nie mam pojęcia jak ktoś może rozważać w ogóle extension White, jak to przejdzie to będzie większy skandal niż Russell. Przecież podjęcie TO przez Hawks i "nagły transfer" do Wolves to tak zaskakujący zbieg okoliczności, że Derrick jest na maxa wkurwiony na Minnesotę i jedyne co rozważa, to zaciśnięcie zębów i przeczekanie tego roku oraz podpisanie kontraktu z kim innym latem. 

Dokładnie tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

@Eld trzeba koniecznie dopisać kwoty QO. Sam przy Dotsonie się na to nabierasz, bo CM oferuje mu mniej niż wynosi jego QO.

Niestety nie mam teraz na to czasu. Dopiero popołudniu, pewnie gdzieś po 17, więc może @Alonzo zrobi to wcześniej. 

@cvbe to Ci na szybko poprawię w arkuszu.

@MMM2121 trzymam za słowo.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czemu @MMM2121 rada nie dostała trade na stół? 

A dlaczego miała dostać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Czemu @MMM2121 rada nie dostała trade na stół? 

A ktoś tutaj jest nowym Gm-em? 

Jestem Gm-em Golden już rok? Wyciągnąłem ich z kryzysu, który mógł być spowodowany finansami, buduje sensownie zespół, ściągając młodego gracza, który ma duże poletko do rozwoju, a do tego dokładam dobrych defensywnych zadaniowców. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

FACUNDO CAMPAZZO DOSTAŁ OD CAVS PO W DRUGIM ROKU A NIE TO - napiszę też tutaj bo tam pomimo PMek nadal jest błąd w mojej ofercie.

Masz poprawione już w arkuszu. Ja albo Alonzo musieliśmy się walnąć, ale przy takiej liczbie nazwisk to normalne.

@Alonzo powyższe zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

@Eld Lillard range

 

 

 

Anegdotka: Jak grałem w Radomiu i brakowało nam ludzi na treningu (np było 8/9 osób) to w kornerze stawialiśmy stojak na piłki (taki metalowy jak są w 3-point contest) i nazywaliśmy go Peja Stojaković. Czemu o tym wspominam? Bo zawsze jak oglądam Drummonda w obronie to mi się kojarzy z defensywnymi umiejętnościami tamtego Peji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Podsumowując to co tu się dzieje.

1. Ej january musisz dac extension Bronowi bo w RL dostal.

2. January nie dostaniesz Gasola choć w RL poszedł na takim paycucie do Lakers. 

3. January nie dostaniesz ring-chasera Matthewsa, który w RL poszedł tam z Bux gdzie był starterem, bo u nas na pewno nie jest ring-chaserem.

4. January nie dostaniesz Harklessa, który olal w RL wyższa ofertę Knicks dla Butlera, bo u nas to jednak woli 2nd round exit Knicks.

5. January nie dostaniesz Batuma, który olal w RL Duranta i jest typowym ring-chaserem po życiowej wypłacie, bo u nas na pewno wybierze ekipę co do PO rok temu nie weszła, bo na pewno zależy mu nagle na grze, a nie na tytule.

6. January nie dostaniesz Meyersa, który w RL mówił że chce zostać w aktualnym swoim teamie, który mówił że dla niego klucz to 20-25 min na mecz, bo u nas jednak na pewno ważniejsze dla niego będzie wzięcie roli backupu Jokicia za minimalnie wyższe, a jedynie krótkotrwałe (bo dlugoterminowo to idiotyzm dla niego pod kątem kariery) pieniądze.

7. Miliard słów o kulturze, a promowane mają być ekipy oddające uznanych vets lub graczy o ktorych zaciekle walczyli na FA do tankerow.

8. Lebron i Butler i tytul i bycie faworytem w przeciwieństwie do RL nagle tracą moce rekrutacyjne.

 

Ależ Wy mnie po tym dealu z OKC teraz bezczelnie chcecie na FA dymac, spodziewałem się tego, ale że aż tak to nie;)

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Zachęcam do zapoznania się z moją argumentacją na temat Rondo w osobnym temacie. Myślę, że mam dość poważne argumenty, żeby wygrać podpis tego zawodnika.

Argumentacja całkiem dobra do momentu Hassana. U mnie większa rola i lepszy hajs, a to w końcu biznes ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Argumentacja całkiem dobra do momentu Hassana. U mnie większa rola i lepszy hajs, a to w końcu biznes ;) 

Większy hajs tak i na pewno Hassan chciałby zarobić jak najwięcej bo to dla niego ostatnia okazja, ale u Ciebie zarobić bardzo niewiele wiecej. To minimalna różnica. Rola nie wiem czy ma znaczenie, skoro on już i tak po tym kontrakcie nie podpisze nic powyżej minimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.