Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Cartera to w HOU jest tylko jeden SF, Brown i minuty dla VC na pewno się znajdą. Śmiem również twierdzić, że oprócz PHI gdzie raczej na minuty nie może liczyć, Rockets są najlepszą drużyną która proponuje mu umowę. 

Metu chyba faktycznie powinien iść do Wizz bo tam biednie dość z głębią składu, więc tu nie będę nawet nikogo przekonywał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, january napisał:

Myślę, że na razie to po średnio 2 spotkaniach są to troszkę przedwczesne oceny, zwłaszcza że i Denver (Holiday) i Sota (Tatum i Winslow grubo poniżej 50ts) wolne od problemów nie są ;>

Niewątpliwie jednak bardzo, bardzo źle (w sensie grubo poniżej oczekiwań) w RL NBA wyglądają Sacto, GS i Pacers (ofk nie nasze- chodzi o graczy stamtąd) jak dotąd i to chyba pierwsza rzecz która w jakikolwiek sposób się klaruje na ten moment, poza wypadem na dłużej Griffina, Aytona i być może brakiem powrotu Klaya.

Winslow u mnie będzie grał z ławki to raz , dwa ze on u mnie rzucać nie będzie i mogę to napisać z czystym sumieniem- rzucać będą Booker z Lillardem , 3 opcja w ataku będzie Tatum- Winslow będzie miał maks 8 rzutów na mecz , wiec może mieć TS i 0. 

Soraski Jasiek, ale moi ludzie 8-10 rotacji dają większy impakt niż Twoi starterzy , wiec nie pisz ze masz szeroka rotacje. 

przynam szczerze ze nie byłem na to przygotowany wiec nie wziąłem gumek, ale mam nadzieje ze jebanie Ci się podobało , zawsze są tabletki po ;*

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Soraski Jasiek, ale moi ludzie 8-10 rotacji dają większy impakt niż Twoi starterzy , wiec nie pisz ze masz szeroka rotacje. 

A ci ludzie 8-10 to kto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Qcin_69 napisał:

dwa ze on u mnie rzucać nie dzie

No to zawodnik na pewno zadowolony

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, fluber napisał:

A ci ludzie 8-10 to kto?

Crowder , DFS , Frank Jackson 

2 minuty temu, Lucas napisał:

No to zawodnik na pewno zadowolony

Właśnie dostał 86milionow , myśle ze nie ma co płakać :) ma inne zalety , rzucać nie musi żeby być kluczowa częścią rotacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Winslow u mnie będzie grał z ławki to raz , dwa ze on u mnie rzucać nie będzie i mogę to napisać z czystym sumieniem- rzucać będą Booker z Lillardem , 3 opcja w ataku będzie Tatum- Winslow będzie miał maks 8 rzutów na mecz , wiec może mieć TS i 0. 

Spoko, u wszystkich będą rzucać tylko ci co trafiają ;>

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Oj Qcin, zachowajmy sobie to przynajmniej do połowy trymestru, jak nie do końca, nie chce mi się podawać teraz 14% za 3 tego DFSa czy 26% Crowdera. Bo nie dość, że próbki znikome, to już bajki zaczynasz opowiadać 😉 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Crowder , DFS , Frank Jackson 

A 6-7 gracze w rotacji to kto :D ? Grający niemal wyłącznie w garbage time w Jazz Niang + nagle Wood/Okafor :D

Hold your horses po tych średnio +-2 meczach, są u mnie plusy, ale niestety też minusy (na chwilę obecną posiadanie graczy rl GS i  Sacto jest zabójcze :P ), zobaczymy co dalej będzie.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lillard w tym meczu rozumiem, póki co też nie rzucał jeszcze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Lillard w tym meczu rozumiem, póki co też nie rzucał jeszcze? ;)

Oczywiście ze rzuca , nie jestem X czy Y żeby pisać ze Z czy Q rzucają tylko jak trafiają :) 

Winslow nie rzuca bo nie jest od tego, on ma inne zadania - rozgrywanie + obrona , od rzucania są inni - akurat armat mam sporo :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale mnie chcieliście łajzy wydymać.

@MarcusCamby przeprosin tu oczekuję. 

Podobnie Ingram nie powąchał nawet żadnej oferty extension od Pelicans, bo się bali o jego zdrowie- no i tu mnie wychu*aliście ofk.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę związku - Buttler jedynie pokazał ze nie da sobie w kasze dmuchać gdy ktoś go rolluje. Moim zdaniem twoje zachowanie było bardzo podobne do tego 76ers. Coś było niejasnego , przyszłość JB niepewna i szukałeś wymiany. 
Buttler u nas powinien zrobić to samo co w rl. Nie dać się dymac na najmniejszych watpliwościach bo to mega charakterny ale w sumie prosty chłop. W rl by Tobie trzasnął drzwiami a Ty jeszcze tu zamiast siedzieć cicho robisz zarzut i podłączasz w to Ingrama. Miej umiar Januszary. 

Ten wpis z reszta może świadczyć bardziej przeciwko Tobie niż się tobie zdaje. Może było tak ze pierwotnie oferty nie było wiec Jimmy aby nie przeciągać wprost powiedział NIE KLOPOTCIE SIĘ 76 bo chcieliście mnie dymnac i już tej oferty nie szykujcie bo nie będę grał dla takich niezdecydowanych. A takim byłeś tez w lato. 

Ciesz się ze został u Ciebie i nie rób znowu tej starej taktyki ze ktoś Ciebie skrzywdził gdzie na sporym farcie przez nieobecność niektórych GM zachowałeś gracza. ( nieobecność w znaczeniu nie każdy niedzielny GM zna twoje zagrywki w tym nie wyczuł twojego wahania bo nie czytał w czasie rzeczywistym ) 

A ze po bardzo długim wahaniu i błędnych ruchach ( moim zdaniem utraciłbys szanse na dialog z graczem bo ofert bezwarunkowych maxow z królewskim traktowaniem było sporo) zrobiłeś jedyna słuszna korektę i zaczales narracje która GM przekonała. Uważam ze Jimmy by trzasnął drzwiami widząc te początkowa postawę. I zaraz mialbys domino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdury ignazz (widzę foszek za punktowanie dziada Popa trzyma), szła tu grubsza retoryka, że nie mam szans przedłużyć Butlera, bo odszedł z Sixers, pisałem na priv wtedy niemal do wszystkich. Po skandalicznej 2r PO zacząłem się powoli dostosowywać do niezrozumiałych decyzji niektórych, więc jak mi zostało wprost wielokrotnie napisane "Butler odejdzie, bo z Sixers odszedł" to się dostosowywałem, bo co miałem robić?

Na szczęście częściowo chociaż agent Butlera nie był kompletnym głąbem. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pop tu nie ma nic do rzeczy bo się skłaniam do takich samych wniosków. Zdziadzial strasznie forsuje staroświecki basket w oparciu o jumperki z 7 metra i mrozi młodych kosztem Millsa i Bellineliego. Jedyne co mnie trzyma przy Popie to dawne zasługi i nadzieja ze promuje wartość staruchow aby ich sprzedać a czas Lonnie nastąpi po tym wydarzeniu. Na dziś czekam czy tak zrobi i zgadzam się z twoja opinia po części. Wiec jaki foch?

Kibice żyją tym doniesieniem insidera:

B868
“There’s a reason why Lonnie is not playing one single minute.”

Fellow tweeter then replied with

“I am hoping it’s one of two things... 1. This is a test and Lonnie is getting a bigger role soon because some players are being traded 2. He’s available for trade offers”

drugi scenariusz głupi jeżeli Lonnie nie gra 30 minut 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

kosztem Millsa i Bellineliego

akurat tych Panów bym zostawił w spokoju. Jednak generują spacing, który młodzi powinni wykorzystywać. Czysto teoretycznie jak jest z nimi Poeltl, to on powinien też zabrać jednego do opieki, więc dla dwóch pozostałych na boisku jest naprawdę sporo miejsca ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, ignazz napisał:

drugi scenariusz głupi jeżeli Lonnie nie gra 30 minut 

Przyznam, że nie śledzę Walkera (mało do śledzenia niestety jego gry), ale w drafcie '18 ceniłem go wysoko.

Inna sprawa, że Mills akurat po tych mistrzostwach świata gra przekozacki sezon w SAS. Ratuje Celtów u nas :D 

W ogóle dziwne to, zazwyczaj po jakichś takich imprezach to wolno ludzie wchodzili w sezon, a tu Mills czy Baynes wymiatają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ze gra Millsa z boku wyglada legitnie ale nie podzielam optymizmu. Lonnie poprzez budowę ciała atletyzm i szybkość na nogach może być jedynym stoperem na SF. Spurs przy tak gigantycznej dziurze na SF powinni mimo błędów Lonniego nie sadzać go karnie tylko jechać 35 minut co noc. 

A do listy super obrońców dopisałbym pomysł Popa na Beala czyli

Bryn Forbes was embarrassingly overmatched for most of the night on the defensive end. When he was put on Bradley Beal, who had 27 of his 33 points in the second half, it was a horror show. Offensively, I can’t complain too much. Forbes shot a couple questionable shots but otherwise he was productive.

Pop daje minuty Millsowi ( bez obrony obecnie S5) Forbesowi połączonemu z DDR ( mamy trzech asów co kończy się 138 punktami Wizzards) oraz Belli z ławki. 

7 minut na parkiecie w sezonie byli razem Murray White. 

Dobry defensywny zestaw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dalej nie chcesz ogarnąć, że Mills jako jeden niewielu robi tam spacing ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ataku robi i trafia ostatnio na rekordowej skuteczności. Pozwoli to zdobyć czasem 132 punkty.... a ze spurs stracą 139. Kto by się przejmował 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ignazz napisał:

W ataku robi i trafia ostatnio na rekordowej skuteczności. Pozwoli to zdobyć czasem 132 punkty.... a ze spurs stracą 139. Kto by się przejmował 

ale jest też podział obowiązków, aż nikt tam bronic nei umie to cóż 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedziałbym, że niechęć Ignazza do Patty Millsa jest irracjonalna, ale trochę przypomina moją do Barei. Kiedy byłem jeszcze ostro loverem Mavs i oglądałem głównie ich mecze, to nie znosiłem tego portorykańskiego karakana.

• Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrażanie Barei boli :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi