Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, january napisał:

Czyli powinienem czekać na 1st roundery od Knicks i Bucks żebym dał to extension;) ?

Powinieneś wg mnie dać mu umowę taka jak w realu. Tak wygrałeś Brona wiec retoryka wg mnie wraca. Wiem ze lepiej byłoby poczekać jeszcze rok on podjałby opcje a potem jakieś dziwne kalkulacje, szacunek do organizacji etc. ale jak dla mnie rysuje się to tak ze Bron i Klutch stawia Ciebie pod ściana. Doceniłeś Butlera i Ingrama to zapłacisz i mi, a jak nie to z Davisem moga się łączyć w kolejnym roku albo Giannisem czy Lillardem. Jak dla mnie no brainer i czekam na extension. Jak nie to poleci TR bo Lakers ludzie będą chcieli dokopać i tutaj Twoje wahania mogą obrócić sytuacje w beGM o 180 stopni bo Twoja decyzja wpłynie na NYK, Bucks i Toronto a w Dallas Nets i Thunder to siedzą i czekają na rozwój sytuacji.

ale ja tak tylko widze sytuacje z mniejszego miasteczka w Kalifornii ;)

mnie zazdroszczę sytuacji swoją droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Mhm, a potem będziecie próbowali mnie ruchac na Gasolu i innych, że niby tu jednak nie przyjdą xd  

Bo mamy rownolegle ale nie identyczne światy. Z reszta Gasol nie przyjdzie za minimum z innego powodu. Moi koledzy grają w beGM Espana Ole! Edition i tam z Barcelony Gasol dostał rekordowy jak na warunki Euro kontrakt. W tamtej grze GM nie bal się zadowolić najlepszego dostępnego w grze zawodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przepychanki o extension z LeBronem to jest tak po prostu smutne swoją drogą, GOATowi się nie odmawia, życzenia GOATa się spełnia, zwłaszcza gdy się go niedawna rekrutowało, bo on RL poszedł do Lakers. Jeśli RL poszedł do Lakers i na tej podstawie nasi Lakers go ściągneli to mają obowiązek w kwestii LeBronowej podążać drogą Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Już mi na priv zasugerowano, bym mu dał to extension teraz, pozbierał vets za minimum z FA, a za rok go z bananem na twarzy sprzedał gdzieś, tylko to właśnie byłoby wyjebanie Brona, a nie brak oferty extension.

,,Agent” Lebrona ci tak poradzil? Powinienes juz wiedziec, ze ,Agentow” nie zawsze nalezy sluchac :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Dla LeBrona to ja mogę być nawet los Angeles hornets:) 

Właśnie w Północnej Carolinie zaczynaja się zamieszki. Bardzo słaby ruch. Palone są koszulki z 23 co można odebrać bardzo dwuznacznie. Po tej informacji krąży po okolicy żart ze to numer buta GM. 

1 minutę temu, Lucas napisał:

W ogóle przepychanki o extension z LeBronem to jest tak po prostu smutne swoją drogą, GOATowi się nie odmawia, życzenia GOATa się spełnia, zwłaszcza gdy się go niedawna rekrutowało, bo on RL poszedł do Lakers. Jeśli RL poszedł do Lakers i na tej podstawie nasi Lakers go ściągneli to mają obowiązek w kwestii LeBronowej podążać drogą Lakers.

Dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A czy w związku z naszymi różnicami vs RL to będzie można założyć przynajmniej iż Lebron ogarnia finansowo aspekty i nie będzie mi na nic marudził, a na spotkaniach rekrutacyjnych będzie najbardziej przekonującym rekruterem wszechczasów xd ?

Te restrykcje są tak straszne, że wystarczy Russella poświęcić.

I tyle wie LeBron, że jego zadowolenie stoi dla Ciebie niżej niż DAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A czy w związku z naszymi różnicami vs RL to będzie można założyć przynajmniej iż Lebron ogarnia finansowo aspekty i nie będzie mi na nic marudził, a na spotkaniach rekrutacyjnych będzie najbardziej przekonującym rekruterem wszechczasów xd ?

Ja myśle ze on po podpisaniu extension już się wylizuje i żadnych extra rekrutacji nie zamierza robić. Swoje zrobił czego mocnym przejawem jest ten kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Te restrykcje są tak straszne, że wystarczy Russella poświęcić.

I tyle wie LeBron, że jego zadowolenie stoi dla Ciebie niżej niż DAR.

W sumie dar jest i tak mega przereklamowany a obawiam się ze Johny dostanie świetny zwrot z niego. I wyjdzie to Bronowi nawet na lepsze tak koszykarsko. GM kocha gracza jak Pop Forbesa. Sportowo niezrozumiałe prywatnie mogę zrozumieć. Młody silny atletyczny wysoki i przystojny milioner. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

A czy w związku z naszymi różnicami vs RL to będzie można założyć przynajmniej iż Lebron ogarnia finansowo aspekty i nie będzie mi na nic marudził, a na spotkaniach rekrutacyjnych będzie najbardziej przekonującym rekruterem wszechczasów xd ?

Samo przedłużenie LeBrona to duże ułatwienie na FA w kwestii rekrutacji, a jeśli tego przedłużenia nie będzie to wręcz odwrotnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

A czy w związku z naszymi różnicami vs RL to będzie można założyć przynajmniej iż Lebron ogarnia finansowo aspekty i nie będzie mi na nic marudził, a na spotkaniach rekrutacyjnych będzie najbardziej przekonującym rekruterem wszechczasów xd ?

Ale serio stawiasz Brona niżej niż Ingrama a tym bardziej DAR. Serio ja nie wiem nad czym się zastanawiasz. Trochę smutna jest ta rozmowa bo zmierza do kierunku ze nie chcesz dać mu extension z jednego prostego powodu - wiek...

Jako LeBron 1/29 dla mnie zle to wyglada ze w ogóle są dywagacje na ten temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to przy tych dyskusjach jeszcze nie zdziwi mnie kilka glosow na nie nawet jeśli january da te extension LeBronowi w końcu.

1 minutę temu, shevcu napisał:

Przecież to jest tylko gadanie jak może być coś czego nie ma w grze w regulaminie.

Ja wiem :P Celowo napisalem o tych ankietach dlatego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Czyli generalnie znowu sugestia że lepiej nigdzie nic tu nie pisać o niczym.

Kiedyś takie podejście zabije ta grę.

Ja nie napisałem, że sam zagłosuję na nie, ale mysle ze takie glosy mogą się pojawić, bo Ty piszesz tu o LeBronie "łajza", "głupek" oraz piszesz o braku extension i PO za rok, co LeBronowi nie jest po drodze. Części LeBrona/agentom może się to po prostu nie spodobać na tyle, że nawet jeśli w końcu zostaniesz do tego extension zmuszony to i tak dadzą nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No to mówię, że sugerujesz iż lepsze byłoby siedzenie cicho zamiast dyskutowania.

No co Ty, lepiej glosno krzyczec, tylko zle wybrales co krzyczec. Trzeba bylo byc zachwyconym extension i dac je Lebronowi tylko np o rok dluzsze - nikt by nie klepnal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.