Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam niestety czasu przeczytać wszystkich postów z ostatnich dni, więc może ten wątek był poruszany, ale o co chodzi z odrzuceniem oferty przez Dragica. 

34-latek dostaje jedną ofertę od swojej dotychczasowej ekipy, która przy odrobinie dobrej woli można traktować jako kontenera i gdzie ma pewne miejsce w S5 i ma ją odrzucić w imię czego? Bo dostanie 1-2 mln więcej od kogoś, komu nie wypalą inne opcje? I to zapewne z rolą  rezerwowego albo w dużo słabsze j drużynie. Czy może ktoś zechce dać mu MLE (mało prawdopodobne, mógł to zrobić już teraz przecież), co i tak finansowo mu się raczej nie opłaci. Tym bardziej, że inne podobne oferty przechodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

@karpik @MarcusCamby 

Reoferta Nuggets dla Royce'a jest niestety nieprawidłowa (mniej gwarantowanych pieniędzy rocznie średnio).

Przecież po wprowadzeniu opcji o odrzuceniu miała być dowolność ofert. Moim zdaniem oferta ważna albo przerzucamy O'Neale do III tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Bo jeśli dobrze ogarniam to jest wersja na dłuższe drzewko przy naszych RFA.

1. Kuzma podpisuje OS z Bulls

2(A). Hornets nie wyrównują
-Kuzma leci do Bulls
-Bertans (chyba) leci do Miami w SnT
-Saric i Juancho spadają do 3 rundy

2(B). Hornets wyrównują Kuzmę
-Kuzma zostaje w Hornets
-Bertans podpisuje OS z Bulls
-Sarić podpisuje OS z Thunder

2(B) "opcja Bertans". Thunder nie wyrównują
- Bertans leci do Bulls
-Holmes spada do 3 rundy

2(B) "opcja Bertans" Thunder wyrównują
-Bertans zostaje w Thunder
-Holmes podpisuje z Bulls

2(B) "opcja Saric" Kings wyrównują  
-Sarić zostaje w Kings
- Juancho podpisuje OS z Thunder
- Denver decydują czy wyrównać Juancho

2(B) "opcja Saric" Kings nie wyrównują
- Sarić leci do Thunder
-Juancho spada do 3 rundy

Grubo :D 
 

Spoko rozpisane ale czy Juancho nie jest w Knicks a nie w Denver?

Pozatym jak ja mam wyrównać Bertansa jak on nie jest RFA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Juancho jest w Nuggets

Coż mi się poyebało?

11 minut temu, january napisał:

Byłem pewien że Beertans jest RFA, ale to spoczko, łatwiej dla Begm.

No łatwiej bo Fluber wyrównuje Kuzmę, Bertans woli 10,5M więcej gwarantowanej kasy niż walkę o misia w Heat, Shevcu pewnie wyrówna, nie wiem tylko co zrobi LBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

Byłem pewien że Beertans jest RFA, ale to spoczko, łatwiej dla Begm.

To był główny powód ze go oddałem w lutym. 

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zmiana głosowania w połowie to bardzo niebezpieczna praktyka, dążąca do wypaczeń.

Tak, więc albo uznajmy ofertę Nuggets za ważną albo z góry przesuwamy do III tury.

Innej alternatywy nie ma.

Obie opcje dobre. Bym wstępnie zapytał tych co kwotuja gracza czy uznali by 1 z 2 propozycji. Może da radę usprawnić to w gronie tych co walczą o niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo jako że sytuacja rodzinna KATa była nawet częścią dyskusji BeGM to polecam przeczytać, choć nie tylko dlatego, bo to tak po ludzku ciekawe i smutne jednocześnie. Nie widziałem, że stracił aż tyle osób przez COVID

https://theathletic.com/2240589/2020/12/05/karl-anthony-towns-timberwolves-covid?source=user-shared-article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

@Alonzo jako że sytuacja rodzinna KATa była nawet częścią dyskusji BeGM to polecam przeczytać, choć nie tylko dlatego, bo to tak po ludzku ciekawe i smutne jednocześnie. Nie widziałem, że stracił aż tyle osób przez COVID

https://theathletic.com/2240589/2020/12/05/karl-anthony-towns-timberwolves-covid?source=user-shared-article

Czytałem ostatnio gdzieś art. o tym właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ofertą na Roycea od Denver przemyślałem to dokładnie i jednak wolał bym 2+1. Koleś może zakończyć kontrakt w idealnym dla koszykarza wieku 29 lat, będąc, no powiedzmy w drugim roku prime. Jak weźmie od Raps i odrzuci ofertę po trzech latach, będzie traktowany jako gracz z grupy "po trzydziestce". A jak podejmie PO od Raps to już w ogóle skończy mu się kontrakt w wieku 31 lat. 

Zdecydowanie bardziej wolał bym wejść na FA mając dwójkę z przodu w liczbie lat przeżytych i będąc w samym środku prime. Do tego dochodzi stabilny skład LBSa.

Ja jestem za 2+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Czyli Davis podpisuje zwykłego maxa na min 4 lata, ryzykując, że za 3 lata zostanie sam bez Leonarda i Irvinga?

Zgadza się. Tak jak zrobił to w rl NBA ryzykując że za 3 lata zostanie sam bez Jamesa i Kuzmy. Powiedział że zależało mu na długim kontrakcie że względu na swoją historię kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.