Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Czy to nie jest ten sam case przez jaki Jasiek stracił w zeszłym roku Favorsa?

Favors był non birdem, a Kings mają do Goberta pełne prawa Birda, więc sytuacja zupełnie inna.

Dlatego dziwi mnie, że Kings mogą zaoferować tak mało.

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Proszę o opinię kogoś innego XD

Czyje zdanie, jak nie jego pierwszego forumowego lovera na temat Jonasa może być więcej warte jak moje? o_O

Płać godnie litewskiemu GOATowi, bo się pogniewamy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Favors był non birdem, a Kings mają do Goberta pełne prawa Birda, więc sytuacja zupełnie inna.

Dlatego dziwi mnie, że Kings mogą zaoferować tak mało.

No tak, ale inaczej to działa jak zawodnik ma jeszcze rok kontraktu, a inaczej jak ma się jego cap hold i jednocześnie birdy. 

Ja w sumie np też myślałem o extension Nurkića, ale już widzę jak mi klepie kontrakt zaczynający się od 12.000.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, karpik napisał:

A co jest w tym nieprawidłowe?

Zapewne chodzi o to, że warunkujesz oferty od wyników głosowania innych drużyn, a nie swojej. Możesz warunkować pozostałe oferty od tego, czy podpiszesz Davisa lub nie, ale nie od tego, czy podpiszą go Knicks, czy ktokolwiek inny. Ale nie wiem, czy to jest jakoś wyartykułowane w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Nie możesz warunkowac gracza - w regulaminie- na innej zasadzie niż jeśli X nie podpisze ze mną.

Tutaj chcesz zrobić dziwaczne warunkowanie, że nie weźmiesz to jak X podpisze z Tobą, ale Jak X nie podpisze to tez nie do konca xd

W Regulaminie nie jest napisane, że jest to jedyna możliwość, więc moim zdaniem można warunkować w dowolny sposób. Poza tym ten pkt był tworzony wtedy, gdy nie można było odrzucać ofert. 

Tak czy siak sam uważam, że oferta Nets dla Bojana jest najkorzystniejsza, więc nie ma o co bić piany, a Regulamin można uściślić, żebyś przestał szukać dziury w całym i poszedł wreszcie po chwilówkę. LeBron dłużej czekać nie będzie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Uscislajcie Panowie radni.

W świetle prawa, nawet już nie regulaminu, jeśli coś nie jest zabronione, to znaczy że jest dozwolone.

Dla więc Karpik wygrzebał kolejną dziurę w regulaminie i z niej skorzystał, a że nigdzie nie jest napisane, że nie może, no cóż - czytaj wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

W świetle prawa, nawet już nie regulaminu, jeśli coś nie jest zabronione, to znaczy że jest dozwolone.

Dla więc Karpik wygrzebał kolejną dziurę w regulaminie i z niej skorzystał, a że nigdzie nie jest napisane, że nie może, no cóż - czytaj wyżej.

To nie jest dobra droga, zwłaszcza kiedy to się robi z pozycji Zarządu.

W kontrze wnioskuję o dopuszczenie mojej oferty na Kuzmę, ponieważ zapis w Regulaminie brzmi:

Cytat

5. Free Agency
 
5.1 Oferty składać można jedynie według zasad CBA związanych z hardcap oraz ewentualnymi ograniczeniami jakie pojawią się po trzyletnim rozliczeniu.

Moja oferta dla Kuzmy nie łamie żadnej zasady CBA związanej z hardcap, więc wnoszę o jej dopuszczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

To nie jest dobra droga, zwłaszcza kiedy to się robi z pozycji Zarządu.

Ja tylko napisałem, jak tego typu sprawy rozwiązuje się w życiu codziennym z punktu widzenia prawa.

Natomiast czy Twoja oferta nie łamie CBA? Pamiętam, że w zeszłym roku startowałem po McGrugera i też dałem mu 1+1PO i nawet mocno się wykłócałem o to, aż w końcu jednak w CBA sam znalazłem zapis, że tak rzeczywiście jest. Dla RFA muszą być dwa lata, bez jakiejkolwiek opcji. PO tu nie działa na zasadzie "roku gwarantowanego" ( co moim zdaniem samo w sobie jest absurdalne i głupie, no ale tak jest ). I mając w pamięci ten zapis dałem prawidłowe oferty na Sarića i Juancho którzy obaj są RFA, ale Kuzmy nie wyłapałem z racji faktu, że jest Kuzmą i mi on lata. 

Czyli np. jak ktoś chce wykorzystać BaE na RFA. TO mu daje 8/2 bez jakiejkolwiek opcji. Jak Room MLE, to jakieś 15/3, ale tu można zrobić 2+1 To lub PO. Full MLE można na 4 lata, ale można też na 2 lub 3 pamiętając o powyższej zasadzie.

Wierz mi, że jestem wielkim przeciwnikiem dwóch rzeczy. Podziałowi w naszej grze na big markets/small markets, oraz na czerpaniu korzyści jak to dyplomatycznie napisałeś "z pozycji Zarządu". Wszelkie zmiany jakie się udało ostatnimi czasy przepchnąć, były wypadkową zdania ogółu, wcześniej poddane pod głosowanie wszystkich, a nie jakąś samowolką. Wczoraj tylko Rada na mój wniosek błyskawicznie przegłosowała zawieszenie punktu o trade request z powodu dwóch dziur wielkich jak krater Kopernika na Księżycu jakie tam widnieją. I jest to w sumie jedyna rzecz jaką pamiętam w ostatnim roku, gdzie jakaś zmiana przechodzi bez konsultacji z ogółem beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.