Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, karpik napisał:

A czy przypadkiem Gasol nie miał spadającego kontraktu? Jeśli tak, to na stretch jest już za późno.

 

5 minut temu, Eld napisał:

Znów mi nie dawało spokoju, więc dokładnie sprawdziłem w CBA i w punkcie 64 jest zapis:

"Not stretching the current season if the player is waived after August 31 means that teams cannot use waivers & stretch during a season as a means to free up cap room, get the team under the tax threshold, or create room under the hard cap."

 

Wyjaśnione ale w temacie obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z Was cwaniaki nie dostanie Marca, bo on pogardza superteamami.

Jasiek po LeBronie i Butlerze nie ma prawa przepchnąć kolejnej korzystnej dla siebie narracji.

Knicks też mają superteam i faktycznie Pau Gasola wydymali bez mydła.

@january czy ty namówiłeś MMM2121 do zwolnienia Marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Żaden z Was cwaniaki nie dostanie Marca, bo on pogardza superteamami.

Jasiek po LeBronie i Butlerze nie ma prawa przepchnąć kolejnej korzystnej dla siebie narracji.

Ilu gm-ow w ogole pamieta to przerzucanie gasola jak worka kartofli przez lakers. Ja pamietam:)

Liczy sie kwota przy licytacji po gasola teraz jak po stretchach w offseason???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię :) Himalaje hipokryzji, wczoraj płacz ze nie chcą mu połączyć dwóch deali a dzisiaj płakać o jedno I :) poza tym to było Gary Payton II Z wykrzyknikiem tylko autokorekta poszła :) no ale cóż, standardowa taktyka Człowieka Bez Tytułu zapomnial przy tym jednak ze najpierw powinien zwolnić któregoś ze swoich 2Wayi czego nie uczynił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Proszę Cię :) Himalaje hipokryzji, wczoraj płacz ze nie chcą mu połączyć dwóch deali a dzisiaj płakać o jedno I :) poza tym to było Gary Payton II Z wykrzyknikiem tylko autokorekta poszła :) no ale cóż, standardowa taktyka Człowieka Bez Tytułu zapomnial przy tym jednak ze najpierw powinien zwolnić któregoś ze swoich 2Wayi czego nie uczynił :) 

Nie widzę tu hipokryzji w żadnym miejscu. Gram na warunkach stawianych przez radę.

I w jakim celu miałbym zwolnić swojego jedynego two-way Kadeema Allena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Przecież jest czas a potem głosowanie. 

Choć literalnie II i III to inni gracze )))))

Chy

 Nie działa mi połowa ekranu w telefonie :D odpierdalaja mi się dziwne rzeczy z dotykiem, a laptopa córka zalała mi napojem :( nie można mnie karać z jedno I :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie proces decyzyjny przy głosowaniu na Tuckera bądź Paytona II.

- Knicks stawiają na młodych.

- Teoretycznie Knicks mają c***ową ławkę, więc jest spora szansa na grę.

- Dodatkowo jest to szansa na grę w dość mocnej drużynie, fajna promocja swojej osoby.

A mimo to w głosowaniu na dole. Czym w takim razie kierują się Ci młodzi? Większą szansę do gry będzie miał Payton II przy Lillardzie czy Mcconnellu? Większą szansę gry będzie miał Tucker przy Beasley'u i Dotsonie, czy przy Mitchellu i Nunnie?

Ps. No ale Knicks są przecież faworyzowani :) 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Ciekawi mnie proces decyzyjny przy głosowaniu na Tuckera bądź Paytona II.

- Knicks stawiają na młodych.

- Teoretycznie Knicks mają c***ową ławkę, więc jest spora szansa na grę.

- Dodatkowo jest to szansa na grę w dość mocnej drużynie, fajna promocja swojej osoby.

A mimo to w głosowaniu na dole. Czym w takim razie kierują się Ci młodzi? Większą szansę do gry będzie miał Payton II przy Lillardzie czy Mcconnellu? Większą szansę gry będzie miał Tucker przy Beasley'u i Dotsonie, czy przy Mitchellu i Nunnie?

Ps. No ale Knicks są przecież faworyzowani :) 

Przecież nieraz pisałeś ze masz zajebista glebie i powszechna wiedza jest ze Dotson i McConell są nie do wygryzienia- ja nie ukrywam ze z ławki u mnie dość biednie wyglądają pozycje PG/SG gdzie w zasadzie jest tylko Frank Jackson, który nie gra na miarę oczekiwań, Gary Payton na pewno dostanie swoje minuty w tym trymestrze ze spora szansa na podpisanie kontraktu w trakcie sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Ciekawi mnie proces decyzyjny przy głosowaniu na Tuckera bądź Paytona II.

- Knicks stawiają na młodych.

- Teoretycznie Knicks mają c***ową ławkę, więc jest spora szansa na grę.

- Dodatkowo jest to szansa na grę w dość mocnej drużynie, fajna promocja swojej osoby.

A mimo to w głosowaniu na dole. Czym w takim razie kierują się Ci młodzi? Większą szansę do gry będzie miał Payton II przy Lillardzie czy Mcconnellu? Większą szansę gry będzie miał Tucker przy Beasley'u i Dotsonie, czy przy Mitchellu i Nunnie?

Ps. No ale Knicks są przecież faworyzowani :) 

Dla Rayjona Tuckera przecież nie będziesz miał minut, bo musi grać Dotson. To jak to w końcu jest z tą głębią w Knicks? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alonzo napisał:

Dla Rayjona Tuckera przecież nie będziesz miał minut, bo musi grać Dotson. To jak to w końcu jest z tą głębią w Knicks? 

z głębią w Knicks jak i Magic jest tak jak napisałem powyżej, czyli że Tucker ma większe szanse na minuty u mnie, aniżeli u Ciebie.

 

Dlatego głosy mające Magic nad Knicks są niezrozumiałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

z głębią w Knicks jak i Magic jest tak jak napisałem powyżej, czyli że Tucker ma większe szanse na minuty u mnie, aniżeli u Ciebie.

 

Dlatego głosy mające Magic nad Knicks są niezrozumiałe. 

Odkąd pamiętam wszystkie głosy, które nie były na Twoją drużynę były dla Ciebie niezrozumiałe :) 

U mnie - tak jak pisałem - jeżeli Rayjon wybierze Magic - będzie grał w 3T, gdzie będę chciał bardziej ogrywać moją młodzież. Podpisując go  myślą nie tylko o tym sezonie, ale przede wszystkim o przyszłości - stąd nie składałem ofert takim graczom jak McRea, czy Wanamaker. Liczę na to, że gracz przekona mnie do swojej gry (w realu widać w jego grze sporo podobieństw do Mitchella, u boku którego gra w rl Jazz) - stąd jego podpisanie jest dla mnie tak istotne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Dlatego głosy mające Magic nad Knicks są niezrozumiałe. 

Jak zobaczysz kto głosuje na Ciebie, to tym bardziej się zdziwisz.

8 godzin temu, Tecu napisał:

U mnie każdy dostaje swój dom. 4 drużyny 4 zawodników, każdy innego na 1 miejscu postawił. 

Nie koniecznie. Jest scenariusz i to całkiem prawdopodobny w którym Knicks nie dostaną nikogo. Stanie się to wtedy kiedy Ky trafi do Wizzards, Wanamaker do Blazers, Payton II do Wolves, a Rayjon do Magic. Wszystko dlatego, że nie ma czterech chętnych na czterech graczy jak pisałeś, tylko pięciu. Wolves, Blazers, Magic, Knicks i Wizards. Ostatni team pewnie Ci umknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Alonzo napisał:

U mnie - tak jak pisałem - jeżeli Rayjon wybierze Magic - będzie grał w 3T, gdzie będę chciał bardziej ogrywać moją młodzież. Podpisując go  myślą nie tylko o tym sezonie, ale przede wszystkim o przyszłości - stąd nie składałem ofert takim graczom jak McRea, czy Wanamaker. Liczę na to, że gracz przekona mnie do swojej gry (w realu widać w jego grze sporo podobieństw do Mitchella, u boku którego gra w rl Jazz) - stąd jego podpisanie jest dla mnie tak istotne. 

typowe Alonzowe pi****lenie.

mogę napisać dokładnie to samo co Ty w przypadku Knicks.

A i tak na końcu ma u mnie większe szanse na grę.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

typowe Alonzowe pi****lenie.

mogę napisać dokładnie to samo co Ty w przypadku Knicks.

A i tak na końcu ma u mnie większe szanse na grę.

Tez dałem Wanamakera w Knicks, żeby nie było , ale Payton to zdecydowanie większe minuty ma u mnie, co mu gwarantuje w drugim trymestrze + poważne szanse na podpisanie kontraktu na ostatni trymestr jak się ładnie zaprezentuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.