Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Lucas 60/4 z PO dla Bogdanovicia jak dla mnie jest do klepnięcia, ale na przyszłość nie stosuj argumentu, że jak ktoś zgodził się na extension dla X, to MUSI tez dla Y ;) 

@Qcin_69 - za rok Drummond ma PO na prawie 29mln. ale pewnie przy kontrakcie w okolicach kasy o której piszesz mógłby to klepnąć, choć to tak naprawdę dla niego przedłużenie o 2+1PO, zatem może byś mu musiał jakoś zrekompensować te kilka mln$. ale to pewnie do dogadania z graczem ;) ogólnie tu tez skłaniałbym się na TAK. 

Uważam, że część GMów bardzo zawyża umowy dla graczy, czego ofiarami są już - Markieff Morris, Bullock, czy Ennis - ci GMowie napiszą, że to kasztany, a ja od razu sie pytam - To dlaczego wydymaliście ich na kasę? :) Będa następni, a ja nie omieszkam ich regularnie wymieniać.  

C_M, który teraz tak krytykuje te extension - chciałem przypomnieć, że rok temu proponował Winslowowi 42/4 🤨

Piszecie - i słusznie - że zgadzanie się na tyle extension nie jest normalne. I tu macie rację - ale przerzucanie tak graczami tez nie jest normalne i w takiej sytuacji gracze powinni brać pewna kasę, tym bardziej, że różnie później z tymi nowymi umowami jest. Jak ktoś graczowi proponuje stabilizację, to ja to doceniam przy ewentualnym podpisaniu przez gracza. Ja jako 1/30 gracza doceniam stabilizację i nie kieruje się tylko kasą. Przy kontraktach daję GMom kredyt zaufania - jak mnie okłamią, to będę o tym pamiętał w przyszłości rozważając extension. Jak ktoś sprzeda gracza po podpisaniu extension w pierwszym roku kontraktu, to już więcej na niego nie zagłosuje - proste :)  

Odnośnie tamperingu Flubera, to przecież GM mógł rozmawiać z Kuzmą, czy Westbrożym o planach na przyszłość i wspomniał, że chciałby takiego, a takiego gracza w Hornets, a gracze rozmawiają pomiędzy sobą, zatem takie pogłoski mogły zwyczajnie dotrzeć do zainteresowanego. ja tam bym z tego afery nie robił, to info jest zwyczajnie dla nas i ma świadczyć o  wiarygodności GMa. Napisałem temat o deklaracjach, a i tak wrzucacie info o tym, że danego gracza nie sprzedacie we wszystkie tematy z wyjątkiem tego właściwego;) czyli taka deklaracja dla mnie jest bezwartościowa, bo nikt tego później nie znajdzie w gąszczu postów, chyba, ze taki jest plan ;) 

Hield nie jest dla mnie max graczem - oczywiście jest świetny i w ogóle, ale kontrakt, który dostał jest całkiem spoko. Do tego Cvbe proponuje mu rolę lidera w młodym przebudowującym się teamie. Hield potrzebuje stabilizacji, a nie rok w rok walki o kasę. Miał całkiem fajny team z Davisem i Griffinem  i został sprzedany. Takie częste zmienianie teamów nie służy formie graczy - inne treningi, inna specyfika organizacji - łatwiej o kontuzję. W Cavs chociaż wie na czym stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

60/4 z PO dla Bogdanovicia jak dla mnie jest do klepnięcia, ale na przyszłość nie stosuj argumentu, że jak ktoś zgodził się na extension dla X, to MUSI tez dla Y ;) 

No zaraz pojawiały się głosy, że zawodnicy przechodząc do nowego klubu nie podpisują umowę, więc pokazałem że u nas to delikatnie mówiąc inaczej wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No zaraz pojawiały się głosy, że zawodnicy przechodząc do nowego klubu nie podpisują umowę, więc pokazałem że u nas to delikatnie mówiąc inaczej wygląda. 

U nas gracze też cholernie często zmieniają kluby - co też nie jest normalne, zatem obietnica dla gracza stabilizacji i dotrzymanie słowa przez GMa powinno u nas mieć swoja wymierną wartość.

Ogólnie podoba mi się przebudowa Suns, i GM ma tu u mnie kredyt zaufania.

 

Ale i tak masz u mnie minucha za Matisse :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Samo spamowanie ludziom na PW o głosowanie jest dla mnie bardzo słabe. 

Ja spamowałem o KD i całkiem sporo o Looneya - gdybym nie spamował o Looneya to mógłbym go przegrać bo ludzie po prostu przeklejali szablon mimo że po zastanowieniu byli pewni że powinien trafić do Warriors.

Tyle że bez spamu nie było tego zastanowienia...

Jak w przypadku Ennisa.

Nie spamowałem o niego i przegrałem na bezrefleksyjnie przeklejanym szablonie.

IMO bez tego nie ma się szans przy mniej znaczących FA niestety, zwłaszcza kiedy decyzja ewidentnie nie jest zależna tylko od finansów

 

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wooden napisał:

Ja spamowałem o KD i całkiem sporo o Looneya - gdybym nie spamował o Looneya to mógłbym go przegrać bo ludzie po prostu przeklejali szablon mimo że po zastanowieniu byli pewni że powinien trafić do Warriors.

Tyle że bez spamu nie było tego zastanowienia...

Jak w przypadku Ennisa.

Nie spamowałem o niego i przegrałem na bezrefleksyjnie przeklejanym szablonie.

IMO bez tego nie ma się szans przy mniej znaczących FA niestety, zwłaszcza kiedy decyzja ewidentnie nie jest zależna tylko od finansów

 

inna mozliwoscia jest po prostu jakies wyodrebnienie kwestii FA i argumentow na 1 stronie w odrebnym temacie (cos w stylu tablicy ogloszen), gdzie kazdy bedzie mial mozliwosc napisania argumentow "za".

aktualnie przez pare osób którym na rękę jest tworzenie burdelu (qcin, january itd),  istotne argumenty mieszaja sie z tymi populistycznymi i nierzetelnymi (badz ten sam temat walkowany jest pare razy), przez co cala dyskusja staje sie nieczytelna i nikt kto nie zaglada regularnie, nie dojdzie do meritum.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

inna mozliwoscia jest po prostu jakies wyodrebnienie kwestii FA i argumentow na 1 stronie w odrebnym temacie (cos w stylu tablicy ogloszen), gdzie kazdy bedzie mial mozliwosc napisania argumentow "za".

aktualnie przez pare osób którym na rękę jest tworzenie burdelu (qcin, january itd),  istotne argumenty mieszaja sie z tymi populistycznymi i nierzetelnymi (badz ten sam temat walkowany jest pare razy), przez co cala dyskusja staje sie nieczytelna i nikt kto nie zaglada regularnie, nie dojdzie do meritum.  

Mnie proszę w to nie mieszać , ja jestem tylko przeciwwaga dla Twoich brudnych gierek :) jakbyś był obiektywny to i ja bym nie jechał po bandzie 

1 godzinę temu, tangiers napisał:

Znajac @Qcin_69 to Tatum juz na trading blocku :D

Tatum nietykalny , sam wiesz to najlepiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, january napisał:

Zaraz możesz stąd z zamykaniem mordy po prostu wylecieć i koniec.

nic mnie tu nie trzyma, więc z chęcią odejdę a wtedy szukajcie następnego do grania i znośnie nerwy Tecu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.