Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

W kwestii Blazers/Pelicans daje na Blazers - podobna siła zespołu z lekkim wskazaniem na Pelicans w tym roku, ale przyszłościowo to Blazers maja lepsze atuty

Przyszłościowych Blazers to Tyler nie doczeka. Oni to się może zaczną liczyć za pięć lat.

Pels wciąż zgłaszają aspiracje do PO z Griffinem, Valanciunasem i kilkoma solidnymi prospectami w oczekiwaniu na pełne uwolnienie potencjału, a mam kilku solidnych kandydatów.

Blazers to swojej młodej twarzy to nawet jeszcze nie ma. Ty miałeś chociaż Tatuma.

4 minuty temu, Wooden napisał:

Jakie są argumenty za Looneyem w Nuggets poza minimalnie wyższą kasą?

Rola - nie, powiązania z drużyną - nie. Kasa? Milion rocznie, ale umowa dłuższa o rok i rok poźniej wchodzi na FA - też słaby argument.

Gdzie tu sens?

Kasa to wystarczający argument. Zwłaszcza jak ktoś uważa, że Looney nigdy nie wybije się za poziom backupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie jest prawda co piszesz - ja tam akurat TJa lubię , często biorę go nawet w fantasy bo mam słabość do brzydkich ryjów (stad się tak dobrze dogadujemy ;****) , TJa odszedł z Minnesoty w ramach większego projektu a nie jako balast :) 

Ogolnie głosowałbym za Knicks i c*** wie, może to zrobię ale jednak doskonale pamietam chec handlowania nim przez CMa i to jakim balastem on dla niego był, stad mocno zastanowiłbym się czy warto wracać do Knicks.

Poza tym gdzie masz większe szanse na kontrakt za 3 lata w Knicks gdzie będziesz pełnił role 6 opcji czy w Blazers gdzie w zasadzie będziesz top3 graczem ? 

Dalej, nie mamy żadnej gwarancji ze Johnson nie wybiera Knicks tylko na chwile i już w grudniu pójdzie w wymianie za lepszego grajka, a jego kontrakt jest potrzebny tylko do wymiany . Jak CM zagwarantuje ze w ciągu 2 lat nie wymieni Johnsona to ja daje okejke z miejsca i głosuje na Knicks , jak jednak będzie unikał takiej odpowiedzi to mocno się będę musiał zastanowić nad ostateczna decyzja .

W kwestii Blazers/Pelicans daje na Blazers - podobna siła zespołu z lekkim wskazaniem na Pelicans w tym roku, ale przyszłościowo to Blazers maja lepsze atuty :) no i TJ spokojnie może grać przy Paulu , to nawet fajny do oglądania duet mógłby hyc :) 

no zarabiał 19 mln. tylko z tego powodu był balastem. 

u kogos by nie byl?

jako zawodnik jest jak najbardziej spoko, dlatego chce go znow u siebie

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Poza tym gdzie masz większe szanse na kontrakt za 3 lata w Knicks gdzie będziesz pełnił role 6 opcji czy w Blazers gdzie w zasadzie będziesz top3 graczem ? 

To jest takie pi****lenie, bo oczywistym jest ze tyler nie nadaje sie w zaden spsoob na pierwsza czy druga opcje. w knicks ma dla siebie adekwatna role

tony wroten tez kiedys nakurwial cyferki w 76ers i nic to mu nie dalo.

no i blazers to tankujaca ekipa, wiec tak jak wspominalem, im bedzie sie bardziej oplacac inwestowac w mlodych niz w tylera. naturalna sprawa. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Jest spoko graczem na fajnym kontrakcie to możesz chyba zagwarantować ze w ciągu 2 lat go nie wymienisz - czy nie możesz ? 

W sumie to samo się tyczy @Ashigaru - czy Tyler będzie grał w s5 w rym sezonie ? W NBA to norma ze gracze dostają gwarancje swoich minut w kontrakcie , wiec jako agent TJa pytam o te gwarancje zarówno Blazers jak i Knicks i Pelicans , oraz o zapewnienie ze nie podpisujecie mnie tylko po to żeby za pol toku mnie przehandlować - który z was Panowie mi to obieca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

skoro Jest spoko graczem na fajnym kontrakcie to możesz chyba zagwarantować ze w ciągu 2 lat go nie wymienisz - czy nie możesz ? 

nie moge bo to oderwane od rzecyzwistosci. moze za pol roku pierdolnie we mnei autobus i nowy gm bedzie mial inne plany.

ale proponuje, zebys poprosil o podobne dekalracje przy kazdej innej decyzji. jest ich paredziesiat. dla zawodnikow z pewnoscia ma to znaczenie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie moge bo to oderwane od rzecyzwistosci.

ale proponuje, zebys poprosil o podobne dekalracje przy kazdej innej decyzji. jest ich paredziesiat. dla zawodnikow z pewnoscia ma to znaczenie.

Ale imo kolejnym krokiem w FA powinny być właśnie takie deklaracje xq gwarancja X minut i gwarancja notrade - teraz całe FA opiera się w 99 procentach na kasie i 1 procent na pierdololo Januarego , ale tak to zawsze wygrywa kasa , dla mnie powinny być wprowadzone dodatkowe warunki wtedy byłoby to znacznie realniejsze - gwarancja minut, gwarancja miejsca w s5 i gwarancja pozostania w zespole - dla mnie to znacznie ważniejsze dla gracza niż dodatkowe 500 tysięcy na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale imo kolejnym krokiem w FA powinny być właśnie takie deklaracje xq gwarancja X minut i gwarancja notrade - teraz całe FA opiera się w 99 procentach na kasie i 1 procent na pierdololo Januarego , ale tak to zawsze wygrywa kasa , dla mnie powinny być wprowadzone dodatkowe warunki wtedy byłoby to znacznie realniejsze - gwarancja minut, gwarancja miejsca w s5 i gwarancja pozostania w zespole - dla mnie to znacznie ważniejsze dla gracza niż dodatkowe 500 tysięcy na rok

w takim razie postuluj o wprowadzenie klauzuli no trade do regulaminu a nie prosisz o puste deklaracje

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to porpos o to w kazdej innej sytuacji

No ale wiesz ze takimi postami tylko utwierdzasz w przekonaniu , ze bierzesz go na chwile żeby go wymienić zaraz za kogoś wartoscioweszego w opini forum ? W ten sam sposób straciłeś Rubio i teraz stracisz Johnsona - będę prosił o to w każdym przypadku w którym będę miał wątpliwości co do decyzji - w tym mam dość mocne , a Teoje ostatnie wypowiedzi tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze chcesz go na chwile żeby go zaraz oddać . No i nie za bardzo wiem co jest w tym tak odrealnionego skoro taki JaMychal Green w rl Clips w zasadzie dostał takie zapewnienie ze nie zostanie wymieniony a jest graczem z podobnym statusem co TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

No ale wiesz ze takimi postami tylko utwierdzasz w przekonaniu , ze bierzesz go na chwile żeby go wymienić zaraz za kogoś wartoscioweszego w opini forum ? 

nie.

to ty po prostu nadintepretujesz.

sciagam go, bo mi pasuje do druzyny. i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kasa to wystarczający argument. Zwłaszcza jak ktoś uważa, że Looney nigdy nie wybije się za poziom backupa.

w ciągu dwóch lat to raptem 2 mln różnicy, co przy rosnącym sc powinien sobie spokojnie zrekompensować po dwóch latach ponownie wchodząc na rynek w wieku 25 lat i przy salary cap wyższym o jakieś 10-20 mln niż obecnie. Dużo większe różnice w kasie Kevon odrzucał w RL, więc nie kumam czemu tu nagle miałby mieć dla niego znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

skoro Jest spoko graczem na fajnym kontrakcie to możesz chyba zagwarantować ze w ciągu 2 lat go nie wymienisz - czy nie możesz ? 

W sumie to samo się tyczy @Ashigaru - czy Tyler będzie grał w s5 w rym sezonie ? W NBA to norma ze gracze dostają gwarancje swoich minut w kontrakcie , wiec jako agent TJa pytam o te gwarancje zarówno Blazers jak i Knicks i Pelicans , oraz o zapewnienie ze nie podpisujecie mnie tylko po to żeby za pol toku mnie przehandlować - który z was Panowie mi to obieca ?

Czy Tyler będzie starterem? Docelowo tak bym go traktował, gdybym prowadził klub w RL NBA, ale jestem zależny od decyzji prawdziwych GMów. Jeśli Tyler nie będzie częścią rotacji Suns z możliwie innych przyczyn niż sportowe, a w tym czasie awizowany do pierwszej piątki Grizzlies Dillon Brooks pokaże się z dobrej strony to nie będę sobie strzelał samobójów.

Ale mogę zapewnić, że nie podpisuje go po to, by go wymienić. Nie było gracza, którego podpisałem na FA czy poprzez wymianę, a ten spełniając moje oczekiwania został rozdrobniony na przyszłe assety. Jeśli taki gracz był proszę mi go wypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie było gracza, którego podpisałem na FA czy poprzez wymianę, a ten spełniając moje oczekiwania został rozdrobniony na przyszłe assety. Jeśli taki gracz był proszę mi go wypomnieć.

Sam sobie wypomnę.

Reggie Bullock. Ale on podpisał dwuletni kontrakt i rozegrał u mnie półtora sezonu.

Co nie zmienia faktu, że wymieniłem go potem na 2nd roundery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

to, ze tyler nie jest graczem tego kalibru by dawac mu klauzule no-trade

Alw ja nie oczekuje ze mu wpiszesz notrade , ale nie powiesz mi ze jak taki TJ dostaje oferty to nie rozmawia na temat przyszłości w danym zespole - Twoje wypowiedzi mówią jasno - hej Tyler, tak, raz byłeś u nas ale byłeś za drogi wiec proponowaliśmy cie całej lidze, na szczęście udało się cie upchać w Minnesocie , ale fajnie ze teraz możemy cie mieć za polowe tego co wcześniej bo brakuje nam graczy do rotacji, wiec może z nami podpiszesz ? No jak to jaka masz pewność ze ciebie nie wymienimy? Teraz nam pasujesz do zespołu ale jak znajdzie się ktoś ciekawszy od ciebie to no cóż , to tylko biznes , nie bierz tego do siebie - ciesz się ze masz szanse być przez chwile kolega Irvinga Leonarda i Davisa - latami będziesz mógł opowiadać wnukom o tych trzech miesiącach . 

Ja tak to odbieram , propozycje Pels i Blazers za to z gola inaczej - Camby to jest ogólnie fan takich niespełnionych graczy , z niskim sufitem ale mających przebłyski jak MKG czy Glenny Robinsony i tutaj akurat on ma u mnie największy plus bo wiem ze on takiego TJa naprawdę ceni. Blazers z kolei dają mu dobry hajs, miejsce w s5 i młoda drużynę w której będzie pełnił wielka role - jakby Ashigaru dał mu PO w ostatnim roku to bym dał na Blazers, teraz mam serio pierwszy naprawdę duży problem w tym FA , bo wszystkie 3 oferty z różnych względów mam na tym samym poziomie , stad postanowiłem ze języczkiem u wagi będą wasze odpowiedzi na temat roli TJa i tu zawiodłeś mnie, acz nie zaskoczyłeś Rybaku, ponownie traktujesz te FA jako bazarek , jesteś jak ci kucharze co w Diabelskiej Kuchni Amaro maja 2 minuty na zebranie składników ze spiżarni i stworzenie z nich dania , z ta różnica ze oni z miejsca maja wizje co ugotują, a Ty szukasz najlepszego z pasztetów , po to tylko żeby zmiksować go z pickiem i zamienić w szynkę - jako pasztet wolałbym poświęcać się dla kucharza który lubi to ze jestem pasztetem, niż takiego który chce mnie przerobić na szynkę . 

No ale ja jestem tylko 1/27 TJa, teraz zostali mi tylko Blazers i Pelicans - muszę pomyśleć która organizacja bardziej przypomina Drosed

Teraz, człowiek...morza napisał:

rozmawiamy. i ja mu mowie, ze widze go w zespole, stad ta oferta. 

Widzisz go w zespole dzisiaj - czy będziesz go widział w zespole za rok? Jaka będzie pełnił role przez ten czas gdy go widzisz w zespole ? Ile minut dostanie ? Ile będzie miał touches i jaka ma pewność ze za kilka miesięcy nie stwierdzisz ze widzisz go w zespole ale nie tak dobrze jak kogoś innego ? 

Skoro ma wracać do miejsca w którym raz już mu podziękowano to chyba może oczekiwać pewnych zapewnień ? Ja przynajmniej bym takowych oczekiwał mając wchodzić drugi raz do tej samej rzeki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Alw ja nie oczekuje ze mu wpiszesz notrade , ale nie powiesz mi ze jak taki TJ dostaje oferty to nie rozmawia na temat przyszłości w danym zespole - Twoje wypowiedzi mówią jasno - hej Tyler, tak, raz byłeś u nas ale byłeś za drogi wiec proponowaliśmy cie całej lidze, na szczęście udało się cie upchać w Minnesocie , ale fajnie ze teraz możemy cie mieć za polowe tego co wcześniej bo brakuje nam graczy do rotacji, wiec może z nami podpiszesz ? No jak to jaka masz pewność ze ciebie nie wymienimy? Teraz nam pasujesz do zespołu ale jak znajdzie się ktoś ciekawszy od ciebie to no cóż , to tylko biznes , nie bierz tego do siebie - ciesz się ze masz szanse być przez chwile kolega Irvinga Leonarda i Davisa - latami będziesz mógł opowiadać wnukom o tych trzech miesiącach . 

ok, nastepnym razem bede sie stosowal do twojego toku rozumowania.

tatum bierze QO bo nim handlowales

i ogolnie w socie jest gruby burdel. booker z lawki. tatum byl handlowany.

nawet lillardem handlowales. takze i tu nie licz na extension

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pięknie zmieniasz temat , no ale ja spokojnie poczekam na Twoja odpowiedz w temacie TJa :)

nie bedzie zadnej odpowiedzi, 

bo mi sie nie chce tych twoich glupot juz czytac

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.