Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o głos na Davisa za rok to @człowiek...morzajuż teraz oferował mi Irvinga, ale stwierdziłem że do wymiany Spencer <-> Kyrie musiałby dopłacić czterema pickami pierwszej rundy ;) 

Teraz, fluber napisał:

Cytat z CM:) Kopiuje taktykę Jaśka, jak widać niektórzy lubią takie "komplementy":)

Ja głosowałem od razu na Lakers i Knicks, więc przynajmniej nie byłem obrażany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jest wasza, jeżeli wizja Kings kogos nie przekona, to do niczego nie zmuszam :) raczej wyhamowalem z ta gra i nie bede tu nikogo za cos obrazal.

Przeciez moglbym Tecu napisac zeby nie byl taki i owaki bo swoja decyzja oslabi sobie ewentualnego rywala ale to nie bedzie mialo sensu. On ma glosowac jako gracz a nie ewentualny rywal, tak ja cale to glosowanie idbieram przynajmniej. 

Irving na swiezo po podpisaniu kontraktu handlowany... O panie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ja rozumiem rywalizację, ale te ataki na CM są już lekko niesmaczne, a post Przemka z Media Room tylko utwierdził mnie w przekonaniu co do głosu na Knicks.

Tym bardziej, że nie atakuje go bezpośrednio zainteresowany ( Shevcu ) a inni.

Przecież Przemek i CM to kumple, specjalnie się ugadali, żeby CM wyglądał na ofiarę i żeby zebrać przeważające głosy na litość:) Oj Eld, dałeś się złapać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przecież Przemek i CM to kumple, specjalnie się ugadali, żeby CM wyglądał na ofiarę i żeby zebrać przeważające głosy na litość:) Oj Eld, dałeś się złapać:)

Nie mówię tylko o tym poście.

Poza tym ja od początku byłem za Rubio w Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Ja rozumiem rywalizację, ale te ataki na CM są już lekko niesmaczne, a post Przemka z Media Room tylko utwierdził mnie w przekonaniu co do głosu na Knicks.

Tym bardziej, że nie atakuje go bezpośrednio zainteresowany ( Shevcu ) a inni.

To juz nie wiem czy brak ataków to wada czy zaleta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza

Faktycznie zastanawiająca jest ta ławka i zmniejszone minuty dla Rubio pod koniec sezonu i w PO. Może czuć się głupio, bo raczej ważne jest dla niego by grać tam gdzie ma zaufanie a nie robić za zapchajdziurę.

Możesz opisać jak to będzie wyglądało - jego statut, minuty, S5 i to kto będzie głównym rozgrywającym jak będzie grał razem z Irvingiem i jeżeli to nie Rubio to jaka będzie jego rola w zespole i kto będzie krył trudniejszego przeciwnika u drużyny przeciwnej.

W skrócie opisz rolę Rubio. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Co Cię przekonało?:)

Ty się serio pytasz? Przekonał mnie jego urok osobisty, jego dusza artysty, fakt że jest skromy i bystry, a co najważniejsze szczery do bólu, że aż przezroczysty. Ale bardzo mnie boli, że w Knicks się pierd***. Nie wiem więc jak będzie wyglądać finał mojego głosowania w sprawie Rubio, gdyż nie wziąłem po uwagę jego sytuacji z końca sezonu.

W sumie to można pomyśleć, by za rok głosowanie zrobić tajne lub by nie można zmieniać głosu. Jednak powinno to być jasno określone, bo co do zasady zgadzam się z @kucio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Ty się serio pytasz? Przekonał mnie jego urok osobisty, jego dusza artysty, fakt że jest skromy i bystry, a co najważniejsze szczery do bólu, że aż przezroczysty. Ale bardzo mnie boli, że w Knicks się pierd***. Nie wiem więc jak będzie wyglądać finał mojego głosowania w sprawie Rubio, gdyż nie wziąłem po uwagę jego sytuacji z końca sezonu.

O rany rany, CM jest niepokonany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola. Glosowanie powinno dalej pozostac otwarte. Dla mnie jedna z najwazniejszych zalet tej gry jest argumentacja i narracja, czasami skrajna (nie zapomne jak @Wooden podnosil temat bliskosci politycznego lobby w D.C), ale zazwyczaj produktywna i wartosciowa. Przekonanie kogos do swojego zdania to zaleta naszego glosowania i mozliwosc wykazania sie dla GMa. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.