Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

po co mi wzmocnienia? mam tylu potencjalnych starterów w rosterze, że jedyne co musiałbym dodać to jakiś bolków na resztę slotów, ale i to niekoniecznie, bo od zawsze gram krótką rotacją

gdyby teraz MM nie dostał oferty to na pewno ktoś by chciał po niego sięgnąć żeby nawet spróbować przystealować, i z tym się liczyłem, to cała tajemnica, na pewno nigdy nie było tak, że chciałem na nim przyoszczędzić, tak jak to było z extension dla Joka i Harrisa i wielu innych przypadkach gdy zawsze dawałem za dużo co do value (Gibson, Iggy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zaoferowałem ile mogłem, nie moja wina że niektóre części agenta to głupole i klepią niekorzystną ofertę od Raptors 😉 

Agent favorsa Ci zasugerowal ze za obietnice wyrownania strat gracza za rok wezmie te najnizsza oferte od lakers, ale Ty pokazales mu drzwi, wiec sorry:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Co do morrisa padla odpowiednia obietnica a ja podobnie jak @Lucas zamierzam traktowac obietnice tam zamieszczone smiertelnie powaznie. Zaglosowalem na spurs ale jak zlamia obietnice to maja ode mnie 0-82 w sezonie regularnym:)

nie żartuj Fluber, nie ma żadnych konsekwencji nie dotrzymania obietnicy, nie mówiąc już o tym, że takie deklaracje są po prostu niepoważne skoro mówimy o graczu z pogranicza top100 na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie żartuj Fluber, nie ma żadnych konsekwencji nie dotrzymania obietnicy, nie mówiąc już o tym, że takie deklaracje są po prostu niepoważne skoro mówimy o graczu z pogranicza top100 na ten moment

Dla gracza z pogranicza top 100 te 5.8 miliona to jednak sporo. gdyby byl u Ciebie od poczatku jak w rl nuggets to pewnie bym glosowal na nuggets. Ale tutaj gracz jest w nuggets za krotko zeby brac az tak duzy rabat.

1 minutę temu, january napisał:

Dla Favorsa to korzystniejsza od obecnej beznadziejnej oferty Raps jest obietnica 54/4 od Lakers za rok (jak mu urwie ręce), a i tak dostanie więcej na FA.

Nigdy w zyciu:)

14 minut temu, january napisał:

Zaoferowałem ile mogłem, nie moja wina że niektóre części agenta to głupole i klepią niekorzystną ofertę od Raptors 😉 

Jak dotad wszystkie czesci agenta eg Ciebid to glupole oprocz @Lucas wiec znow sobie nie pomagasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał:

Pojawienie się MM w 2 tierze na dzień dobry dało Denver sygnał ze pełne MLE zero oszczędności na inne wzmocnienia i walka na argumenty oddalone od finansowych. A ze to gracz z drugiej rundy na razie zarabiające grosze będący dopiero pozyskany do klubu bez track rekordu to dziwie się ze tak jest tu rl nba oddalone od  beGM Stosujesz argumenty z rl Denver gdzie sytuacja jest tu mocno odmienna. 

Przecież LBS pisze o tym otwarcie? Tu nic nie interpretuje. 

Tym bardziej nie manipuluje Przeciez w moim interesie jest dyskusja na temat konkretnych kwestii finansowych i czasu gry 

w naszej grze zawodnik z drugiej rundy na kontrakcie minimalnym został sprowadzony w zimie przez GM do zespołu który akurat wycofał się z projektu KP. Zmieniając priorytety. San Antonio wysłali mocna finansowa ofertę szykując spora role w rotacji i oddając minuty poprawiając mimo uruchomienia MLE ( niżej oferty )jeszcze o prawie 5,2 mln pierwotna propozycje ( łącznie ponad 6) 

to nie jest case  Greena z GSW bo nie ten etap kariery gracza będącego w Denver 3 miesiące. 

Zastosowanie analogii z rl Denver nie powinno mieć miejsca bo i zestaw graczy innych i ilość czasu w klubie i co ważne w trakcie tych krótkich momentów DENVER zmieniło koncepcje i cel główny. To drugoroczniakom akurat nie pomaga w adaptacji a przypomne ze pierwszy rok to 26 minut... w totalu. 

Czyli w sumie to rookie ale nie wybrany przez LBS. 

-_-'

jaką ja zmieniłem koncepcje skoro wzmocniłem się w walce o jak najlepsze PO, a do tego odzyskałem assety? pisałem wiele razy, że gdybym był drużyną z pogranicza 6-10 seedu to bym sobie spokojnie tego KP trzymał, ale sezon real Nuggets zaskoczył pewnie nie tylko mnie i słusznie oceniłem, że ten roster z Porzingisem w zamrażarce jest za słaby, a szansy na bdb wynik nie chciałem zmarnować

nie mów mi o koncepcji, bo Ty tych koncepcji miałeś w ciągu dwóch lat z dziesięć, a na chwilę obecną jesteś w gorszej sytuacji niż na początku

mają koncepcją jest mieć silny team, doszedłem do tego robiąc pewnie najmniejszą liczbę wymian ze wszystkich GMów i to jest fakt niezbity

ja sobie nie potrafię wyobrazić Monte Morrisa lecącego z jęzorem na 6mln dolarów w momencie gdy znalazł się w miejscu, które realnie uwielbia, a do tego dostał szansę pokazania się na największej z możliwych scen, teraz zamiast uczyć się od Holidaya, Joka, Ingelsa i innych, ma polecieć to Teksawu gdzie właśnie jako jedno z głównych wzmocnień poszedł konrakt dla Gaya na 3 lata, perspektywy w c***

szanuję zdanie innych GMów, te 6 baniek, to jest naprawdę nic w kontekście Morrisa, który wydaje się być bardzo lojalnym i skromnym chłopakiem i odpłaca się za zaufanie całym sercem, tak to przynajmniej wygląda z boku, więc nie mam powodu by temu nie ufać

i Ignazz bardzo Cię proszę, jak już wyślesz posta to nie edytuj go po chwili tylko napisz nowy, licznik postów jest wyłączony, a ja nie będę wpadał w paranoje skąd się biorą fragmenty, które inni cytują, będę zobowiązany

 

16 minut temu, fluber napisał:

Dla gracza z pogranicza top 100 te 5.8 miliona to jednak sporo. gdyby byl u Ciebie od poczatku jak w rl nuggets to pewnie bym glosowal na nuggets. Ale tutaj gracz jest w nuggets za krotko zeby brac az tak duzy rabat.

jakie to ma znaczenie? zapłaciłem za niego tyle, że w noc draftu miałbym pewnie z 6 takich potencjalnych Morrisów, to, że dostał taki kredyt zaufania też się nie liczy?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy GM.

Jeżeli będą pytania to jestem do dyspozycji. Za chaos przepraszam bo zupełnie niepotrzebnie prowadzę na raz symultaniczne rozmowy z 5 osobami co prowadzi do bałaganu. Złożyłem najlepsza ofertę finansowa zapewniam znaczące minuty i pozycje w rotacji zespołu gracza. Zapewniałem gracza o braku wymiany  zgodnie z zapytaniem. Przedstawiłem swój punkt widzenia co wybrałby młody gracz z drugiej rundy akcentując aspekt finansowy 39:45- Niestety bardzo trudno wykazać  znaczne różnice w naszej grze a rl nba gdzie zasadnicza różnica to:

GM Denver miał Monte Morrisa w swoim Denver tylko 3 miesiące w składzie i co uważam za ważne:

nie wybrał go w drafcie.

Moim zdaniem to ZNACZĄCA RÓŻNICA co zmniejsza u Monte chęć ustępstw finansowych o 6.000.000 a poprzez mniejsza liczbę wspólnych treningów czy to przedsezonowych z 1 lub 2 ( Real Denver) do zera ( beGM ) wskazuje ze tu nie ma chemii jak w rzeczywistości. Gm podkreśla tu chemię między zawodnikami ale tak jest tylko w rzeczywistych Denver i dwóch wspólnych latach a nie w beGM  

Gracz zamiast być już ponad dwa lata W zespole grał tylko 3 miesiące po czym dostał telefon z San Antonio. 

Dziękuje i jestem do dyspozycji 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Dla mnie ten paycut to no-brainer, tak tylko piszę, że w realu Tucker też go wziął (i to trochę większy niż max 5 mln), bo widzę już jakieś głosy na Wolves. A u nas w teorii to paycuty powinny być częściej niż w realu

Ale Tucker już zdobył mistrzostwo. W tym sezonie był co najmniej w 3 klubach i dwa razy mu sie tam GM zmieniał, do tego połowa jego mistrzowskiego składu jest juz w Sacramento. To może być jego ostatni wysoki kontrakt, ponieważ swoje lata juz ma i czemu zatem miałby brać mniej, skoro GM Knicks miał czas na zatrzymanie go? 

Godzinę temu, BMF napisał:

30/2, Alonzo znał jego preferencje, a i tak dał mu rok dłuższy kontrakt za mneijsze pieniądze. I tyle z tej kultury organizacji. :) 

Tucker ma 2,5 mln gwarantowane w ostatnim roku w Rockets, więc wziął potencjalnie 26/4 zamiast 33/3. U nas miałby nie wziąć 25/2 zamiast 30/3? Please.

30/2 to nie są preferencje Oubre, tylko brak zainteresowania tym graczem przez inne kluby NBA. Właśnie przez to, że nie wiadomo w sumie jakim jeszcze będzie graczem, to Suns poszli z nim na kompromis i dali mu więcej ale w krótkim okresie czasu. Natomiast ja podpisałem z nim normalny kontrakt. To budujemy w końcu sami nasze drużyny BMF, czy robimy kalkę z real NBA? 

36 minut temu, Lucas napisał:

W ogóle lekko offtop, ale w nowym 2k Lowry będzie miał niższe ovrl od Kuzmy. 

Ktoś kiedyś tu wrzucał ratingi i to chyba nawet jako ciekawostka już nie pasuje. Prawda @Alonzo?

 

E: sorry, zawiodła pamięć. Kuźma będzie 84, a Lowry 85

Nie znam się na 2k, ale Lowry właśnie zdobył mistrzostwo NBA w real Raptors prowadząc grę drużyny i zwyczajnie jest graczem lepszym od Kuzmy na ten moment. Dla mnie słabo to świadczy o tym całym 2k :) 

30 minut temu, BMF napisał:

Alonzo, jakbyś dał Oubre 2+1, a nie 3+1, to pewnie nikt by nie miał wątpliwości, a tak rzuciłeś mu kontrakt, którego Oubre by nie zaakceptował w realu, wiedząc jaką Oubre po długich negocjacjach wziął umowę w Phoenix. Gdyby nie miał reputacji kasztana, to by nie przeszło, a tak w sumie tylko ewidentnie widać, że mocno chciałes na nim zaoszczędzić (w swojej opinii).

 

Jak bym chciał na nim zaoszczędzić, to zaproponowałbym mu kontrakt w III rundzie FA :) 

Nie wiem dlaczego Ronnie wyskoczył z tym swoim kontraktem dla Oubre i zawyża mi sztucznie wartość Oubre, ale akurat dałem za możliwość nowego kontraktu dla Oubre bardzo dużo. Z tego co piszesz BMF wynika, ze nie czytasz moich długich - co prawda- ale staram sie by były precyzyjne wyjaśnień. U nas w BeGM dostałbym za Oubre co najwyżej 2 2nd rundy draftu (i to też nic pewnego), więc pisanie teraz jak to ja chce na nim zaoszczędzić, jest naprawdę niepoważne - z całym szacunkiem BMF - bo w pierwszy tygodniu jak tu dołączyłem, to proponowałem go w wymianie co najmniej kilku GMom. W playoffs było kilka głosów, że nawet jak Oubre by grał przeciwko Celtics to i tak nie zmienia to nic odnośnie wyniku. Więc zdecydujcie się, czy Oubre jest bardzo dobrym graczem, czy słabym, bo jak bardzo dobrym, to chyba zostałem jednak faktycznie zrobiony w %@% w playoffs. 

I jeszcze raz powtórzę to co Tobie napisałem powyżej - podczas FA monitorowałem sprawę Oubre na bieżąco, słuchając nawet podcastów z Arizony i znam narrację. Nikt mu nie chciał dac długiego kontraktu, bo real kluby w niego nie wierzą. Dostał od fatalnych Suns wysoki kontrakt - bo oni maja i tak kasę do wydania i tylko na 2 lata, bo boja mu się dać więcej, żeby nie przepłacić. 

 

Orlando Magic w niego wierzą i to jest właśnie kultura klubu. Walczę z ofertą Pacers, która i tak będzie nieważna, bo Ronnie podpisuje Jeremy Lamba, któy pół roku temu był u mnie zmiennikiem Oubre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

miał go u nas tylko 3 miesiące w składzie i nie wybrał go w drafcie. Moim zdaniem to ZNACZĄCA RÓŻNICA co zmniejsza u Monte liczbę wspólnych treningów przedsezonowych z 1 lub 2 ( Real Denver) do zera ( beGM ) i co wskazuje ze tu nie ma chemii jak w rzeczywistości. 

Gracze zamiast być już ponad dwa lata razem z zawodnikami grał 3 miesiące po czym dostał telefon z San Antonio. 

Dziękuje i jestem do dyspozycji 

ja myślałem, że zarzuty o brak wyboru w drafcie typka z 51 pickiem to jest tylko możliwe w wodogłowiu CMa, ale jak widać niekoniecznie

 

"Gracze zamiast być już ponad dwa lata razem z zawodnikami grał 3 miesiące po czym dostał telefon z San Antonio."

a ten fragment radziłbym wszystkim przeczytać z pięć razy przynajmniej

to nawet nie jest śmieszne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

jakie to ma znaczenie? zapłaciłem za niego tyle, że w noc draftu miałbym pewnie z 6 takich potencjalnych Morrisów, to, że dostał taki kredyt zaufania też się nie liczy?

To nie byl kredyt zaufania bo morrisa pozyskales kiedy byl juz dobrym graczem.a pamietam to doskonale bo licytowalem z koladerem w tym samym czasie i przelicytowales mnie o wlos. Rzeczywiscie zaplaciles sporo, ale za gracza na dobrym poziomie a nie niesprawdzonego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem jakieś pojedyncze posty i ogólnie do ciekawych konkluzji tu niektórzy dochodzą, z pewnością January.

Zawodnicy nie chcą wygrywać. Komu to wgl potrzebne, na co to komu?

1 pierścionek i nasycony.

wychodzi na to, ze lepiej jakbym przejebal w ecf, a najlepie jto w 1 rundzie. 

Mam nadzieje, ze czesc osob dostrzega z jakim absurdem mamy doczynienia.

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To nie byl kredyt zaufania bo morrisa pozyskales kiedy byl juz dobrym graczem.a pamietam to doskonale bo licytowalem z koladerem w tym samym czasie i przelicytowales mnie o wlos. Rzeczywiscie zaplaciles sporo, ale za gracza na dobrym poziomie a nie niesprawdzonego gracza.

chodzi mi o to jakie to ma znaczenie w kontekście tego, że w naszych realiach wybiera Spurs? 

6 milionów, które nawet nie są pewne, bo jest duża szansa, że opcji nie podejmie i wybiera o wiele gorszy team?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Przecież akurat Ty przegrałeś w 1 rundzie. 2 razy.

stary wez sie pierdolnij w leb, bo ani inteligentne ani specjalnie smiesznie nie sa te twoje wstawki od 2 tygodni.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo, z czym się nie zgadzasz? Oubre, uwzględniając bardziej restrykcyjne finanse, wziąłby pewnie osobiście jakieś 36/2+1 - u nas działa to inaczej, jak nikt inny nie zaoferuje mu kontraktu, to nie ma negocjacji, więc weźmie to 47/4, ale to nie jest długość umowy, którą osobiście by rozważył. Nikt nie będzie kruszyć kopii, bo Oubre jest słaby wg forum, ale nie kwestionuj, że dałeś mu dłuższy kontrakt licząc, że na tym zyskasz, pomimo tego, że wiesz, że w realu Oubre nie chciał dłuższej umowy, w przeciwieństwie do Suns - bo tak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.