Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

 

Poproszę o cytat.

A nawet jeśli go wygrzebiesz to i tak nic to nie zmieni. Rubio dla ekstra 7M w 4 lata ma odchodzić z mistrza. Teksty że nie CM jest mistrzem a Wooden ignoruję bo to KNICKS są mistrzem.

NY Knicks

1. Tucker 20/1+PO

2. Marcus Morris 20/1+PO

3. Rubio 24/1+PO (jeśli nie podpiszę Tuckera lub Morrisa)

4 minuty temu, Eld napisał:

bo to KNICKS są mistrzem.

Jesli ignorujesz gm-a to tak tylko przypomne ze rubio w playoffs byl rezerwowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

bo przy tej sumie jaka mu dalem, nie bylo koniecznym dawanie mu 3 roku. sumarycznie twoja oferta jest o milion $ wyzsza, przy czym w mojej ofercie korzystniejsze jest to, ze za rok moze wyoptowac i podpsiac nowa 2-letnia umowe. 

idz k**** na zajecia z logiki bo nie mam do ciebie i januarego sily

Tak? A ja obstawiam ze uważasz ze za 2 lata PJ skończy karierę i nie chciałeś ryzykować :) 

2. Rubio nie odchodzi z Knicks na jakieś peryferia , tylko do całkiem solidnego zespołu w którym będzie miał piłkę w łapie - imo, oferta Knicks dla Rubio jest czysto pod handel i najpóźniej w lipcu przyszłego roku Rubio grałby w innym zespole , stad argument o pozostaniu sla wyższej idei mnie bawi :) 

Starczy popatrzeć na to co zostawił CMowi Mistrz Wooden, a co ta melepeta zrobiła w ciągu kilku tygodni .

Gobert- out

Sarix-out

Bogdanovic - out

Forbes -out

Do tego Marcus Morris,Rubio i PJ Tucker na ten moment tez poza Nowym Jorkiem . 

Przyjście Davisa być może będzie kosztować Knicks utratę 7(!) graczy z poprzedniego sezonu, czy kiedykolwiek w historii mieliśmy taka wyprzedaż mistrzów ? No i co to za argument , ze należą się zniżki ? Czy Jr Smith, Shumpert i reszta ziomeczkow Lebrona po mistrzostwie dla CAVS.godzila się grać za psie pieniądze czy jednak dostali w Cleveland więcej niż dostaliby gdziekolwiek indziej? 

Paycuty mogą brać jakieś dziadki bez pierścienia a nie Rubio, któremu GM więcej zaproponował rok temu przy extension niż w tym roku, gdzie Rubio dostał jakaś pseudoaferę w 1 rundzie tej tury (24/2) - przecież to jest mega lol, pokazuje tylko ze GM go nie szanuje i nie tylko nie rozważałby zostania w takim zespole ale już wrzucał na instagram zdjęcia z Gobertem podpisane LOYALTY . 

Sorry, ale jak tego PJa mogę zaakceptować ze zostaje w Knicks, tak Rubio na bank by odszedł w normalne miejsce. 

D90B2963-547E-46E3-B555-342262582B6C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest istotniejsze?

to, że odrzucałem wszelkie oferty za rubio i to, że pomimo wielu głosów przeciwnych stawiałem na niego w s5?

czy jakiś bzdurny priorytet? 

naprawdę jestem zażenowany na jakie tory schodzi momentami dyskusja.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

 

Chyba Cię Eld bez urazy porąbało, że wycinasz 3 słowa z całego zdania, serio.

 

10 minut temu, january napisał:

Ilu tam zostało graczy z mistrzowskiego teamu? To jest powód grillowania. Gracze traktowani jak śmieci i mają brać zniżki, śmieszne.

Ledwie mistrz wyjechał (Wooden) z miasta to już basenowy Soty sprzedaje wszystko jak leci :D 

Masz całe gdzie twierdzisz, że gracze są traktowani jak śmieci i mają brać zniżki.

A przepraszam bardzo czego Ty oczekujesz od Favorsa który to w zeszłym roku zainteresowanie miał znikome a w tym roku może się w końcu choć trochę odkuć? Nawet nie chcesz choć by średniej obietnicy mu złożyć na poziomie jakiś 65/4. Nielegalne? Ok. Niech Ci będzie. To skoro tak bardzo kochasz tego Favorsa to dlaczego nie zrobiłeś cap space pod niego upłynniając choć by Olynyka, nie ściągając Dedmonda i sprawnie operując na cap hold Butlera? To z łatwością było do ogarnięcia.

Nie mnie porąbało, a to Ty tylko liczysz, że przyfarcisz. Not this time.

A drugiego akapitu to mi się nawet nie chce komentować bo to płytkie jak tłumaczenia Kuchcińskiego w sprawie lotów.

7 minut temu, january napisał:

 

Ale Rubio, któremu GM powiedział, że jest opcją alternatywną, ale ma dać zniżkę, to jest jakaś bajka z głosami na NYK, kompletnie nie rozumiem, chyba że argument Elda "chcę by shevcu miał full hajsu w 3 rundzie", tylko możecie się domyślić co sądzę o takim argumencie, kiedy głosujemy z pozycji Rubio.

 

Poprosiłem o cytat, nie podałeś tylko odsyłasz do ofert. To w końcu jak jest? Powiedział, czy mam sobie odgrzebywać w ofertach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

 

Jesli ignorujesz gm-a to tak tylko przypomne ze rubio w playoffs byl rezerwowym:)

A CM chce go znów wstawić do s5.

Zresztą do czego to ku*wa doszło?! Ja bronie CMa? Gościa przez którego odszedłem z Bostonu?

Albo się starzeję, albo świat się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Qcin_69 napisał:

To akurat January podjebal ode mnie :P 

podjebujesz to Ty wszystko ode mnie.

insider? check.

fotka balotelliego why always me? check.

jeden tylko problem pozostaje

zbudowanie druzyny na mistrza? nie check. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

podjebujesz to Ty wszystko ode mnie.

insider? check.

fotka balotelliego why always me? check.

jeden tylko problem pozostaje

zbudowanie druzyny na mistrza? nie check. 

Wszystkie najlepsze posty Wojnara były mojego autorstwa sieroto :D Ty wrzucałes tylko lizanie po jajach samego siebie haha 

 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przeciez cap hold butlera to bylo jakies 30 milionow:)

Nie pamiętam ile ale jak by chciał, to by mu się udało.

2 minuty temu, january napisał:

Dostałeś już cytat od flubera masz tam jak byk Rubio warunkowego. . Więc pytanie brzmi, o co Ci tu chodzi?

 

Nom spoko. Czyli każdy może składać reoferty i jest pięknie i cacy a jak to zrobił CM to hurr durr durr Rubio miałeś warunkowego. 

W takim razie Panie Radny dopisz no Ty do regulaminu zapis, że rozliczamy deklaracje GMów po ofertach a nie reofertach. Ugłaskał Rubio solidnym hajsem a Ty kruszysz kopię o to co poszło pierwotnie w ofertach ignorując reoferty.

5 minut temu, january napisał:

 

Ja nie jestem jak Boston Elda i OKC Elda, by handlować wszystkim co się rusza. A to musiałbym zrobić by mieć capspace, lol. "z łatwością do ogarnięcia" - wywal january 7 graczy z składu. Zastanów się co Ty piszesz Eld, bo odpływasz w swoje fantazje.

 

Jak Jasiu grilluje to mają się sypać serduszka i pucharki. Jak Jasia się grilluje to wyciąga wszystko co się da. OKC Elda i handluje wszystkim co się da. No spoko :). Zawsze mogłeś ubłagać Kucia aby został lub odnaleźć LTP jak Ci tak źle z tym co robię.

A jeszcze trzy dni temu pisałeś że rozumiesz doskonale mój plan, a to że pisałem iż muszę bronić picku lekceważysz.

No ale c***. Niech Ci będzie. Może Giorgio Hilla? 

Nie jestem jedynym który się dowala do Twojej młodzieży, gdzie niejednokrotnie pisałem Ci, że stoisz szpagatem. Z jednej strony chcesz mieć potencjał na lata, z drugiej strony masz wkurwionego LeBrona że nie poświęcasz gówniarzy jak w RL za wzmocnienie. Tych 7 do wywalenia to przesadzasz ale Ingram + Olynyk i nie ściąganie Dedmona to już zajebiste perspektywy pod ściągnięcie kogoś naprawdę dobrego.

Luz, może być że fantazjuję. Tylko nie płacz za rok że znów w drugiej rundzie wylecisz z hukiem bo ludzie nie rozumieją co gra Bruce Brown czy Nic Claxton. W sumie to powinieneś w pierwszej wylecieć ale zachód słaby i do tego połamany ( Pelicans ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wszystkie najlepsze posty Wojnara były mojego autorstwa sieroto :D Ty wrzucałes tylko lizanie po jajach samego siebie haha 

 

zalozyles drugi konto?

zalozyles.

probujesz mnie nasladowac, tym niemniej pozostajesz jedynie marna podrobka. 

pelikanie (tego okreslenia tez zaczales uzywac po mnie. teraz sobie przypomnialem).

jedyna twoja inwencja tworcza jest sposob negocjacji. przyznaje, ze nigdy nie wlazilem nikomu pod stol na zlocie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

zalozyles drugi konto?

zalozyles.

probujesz mnie nasladowac, tym niemniej pozostajesz jedynie marna podrobka. 

pelikanie (tego okreslenia tez zaczales uzywac po mnie. teraz sobie przypomnialem).

Dodaj tez ze mam Winslowa i handlowałem Bellem , mieszkałem w tym samym województwie co Ty i mam ołtarzyk z Twoimi zdjęciami, a codziennie przed snem powtarzam skład Knicksow modląc się żeby kiedyś tak wyglądała Minnesota . 

Na szczęście , obecnie ogranicza się on do 5 nazwisk wiec idzie mi to sprawnie :) 

a co do Wojnara misiu złoty, to Zdzisław Ptak był pol roku wcześniej na forum, tylko był zbyt leniwy by samemu otworzyć konto, wiec pisałem co mi kazał , glupolu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tak? A ja obstawiam ze uważasz ze za 2 lata PJ skończy karierę i nie chciałeś ryzykować :) 

2. Rubio nie odchodzi z Knicks na jakieś peryferia , tylko do całkiem solidnego zespołu w którym będzie miał piłkę w łapie - imo, oferta Knicks dla Rubio jest czysto pod handel i najpóźniej w lipcu przyszłego roku Rubio grałby w innym zespole , stad argument o pozostaniu sla wyższej idei mnie bawi :) 

Starczy popatrzeć na to co zostawił CMowi Mistrz Wooden, a co ta melepeta zrobiła w ciągu kilku tygodni .

Gobert- out

Sarix-out

Bogdanovic - out

Forbes -out

Do tego Marcus Morris,Rubio i PJ Tucker na ten moment tez poza Nowym Jorkiem . 

Przyjście Davisa być może będzie kosztować Knicks utratę 7(!) graczy z poprzedniego sezonu, czy kiedykolwiek w historii mieliśmy taka wyprzedaż mistrzów ? No i co to za argument , ze należą się zniżki ? Czy Jr Smith, Shumpert i reszta ziomeczkow Lebrona po mistrzostwie dla CAVS.godzila się grać za psie pieniądze czy jednak dostali w Cleveland więcej niż dostaliby gdziekolwiek indziej? 

 

To Bogdanovicia też już w Knicks nie ma? 

Ooooo proszę!

Czyli z drużyny Mistrza 2019 ostali się - Leonard, Irving i 3 mało istotnych graczy z głębi ławki - Hernangomez, Wilson i Dotson.

Nawet GM się zmienił ;) 

To czemu ten Tucker miałby wziąć ten paycut, jak on tam prawie nikogo nie będzie znał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

@człowiek...morza -  czy to jest prawda, że sprzedałeś kolejnego gracza z rotacji mistrzów NBA, tym razem wesoło za pick i typka co grał w  G-League? Bo jak to prawda, to jednak Tucker powinien też w podskokach uciekać z tych Knicks. Więc proszę o potwierdzenie/zaprzeczenie.

tak to prawda.

zrobilem to po to, azeby utrzymac w skladzie rubio i tuckera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.