Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka

masz prawo do ataku na spurs i pozytywny opis DEN ale To twoje domysły bazując na tym co jest w rl klubie oraz bardzo blednie zastosowana analogia Denver i oczernianie spurs  

Przede wszystkim jak podkreślasz instytucje wymeldowania to sam oddałeś Murraya ( twój nie mój wybór draftu) bo chciałeś to DOBROWOLNIE a ja oddałem Leonarda bo musiałem. Murraya przyjąłem bo to na tamta chwile najlepsza oferta była na czysty wymuszony reset 

- przywoływana instytucja WYMELDOWANIA? Przyjąłeś KP ale bardzo szybko znowu go wymeldowałeś.  Tak jak bardzo ważnego weterana na PO Iggiego - można tworzyć zarzuty ale proszę spojrz w lustro najpierw. Jeżeli spurs wymeldowali ważnego gracza to Ty wybudowałeś hotel Puro gdzie zameldowanie/wymeldowanie odbywa się przez aplikacje w telefonie  

Bardzo mi zależy na Monte Morrisie. 

Przejawem starania jest znaczne poprawienie oferty mimo ze już w pierwszej turze była wyższa i lepsza. 

Jeżeli GM z własnej woli JESZCZE BARDZIEJ poprawia finanse gracza to mimo ze jest to rzadkie warte odnotowania.  Nie musiałem wiedząc jaki będzie twój ruch ale dla dobra gracza to zrobiłem. Monte patrzy na jeszcze jeden aspekt. Walcząc poprzez MLE o niego choć bohaterskie nie zostawia Tobie elastyczności w dalszych wzmocnieniach.

czerwiec 2019

walczac o najwyższe cele oddajesz pick 1rd 2019 ( nie biorąc w tej ciężkiej sytuacji finansowej TANIEGO gracza z NCAA najbliższego gotowości gry w NBA który pomógłby w walce) za pick 2021. Wzmacniając w sumie rywala z tej samej Dywizji  który akurat idzie za ciosem .

Ty Draft po prostu przenocowałeś na dworcu w Minneapolis. 

Najważniejszy jest Monte.   

Będąc osobiście młodziutkim ambitnym graczem szukając minut i lepszych perspektyw wolałbym iść do klubu gdzie rywalizuje z graczem po kontuzji całosezonowej. Przecież gracz widzi szanse gdy odchodzi z klubu s5 PG - który w rl nba wygrywa z nim minuty ;) 

Na chwile obecna przy gorszej rehabilitacji lub co gorsza ( tfu tfu) jest szansa na S5. 

Murray dopiero wraca i nie można wykluczyć opóźnień choć rokowania są obiecujące ... młody gracz-konkurent to kalkuluje  

Niepewne finanse DEN nie pomagają także w obietnicy ze jego kumpel Malik zostanie za rok. Obiecać możesz tak jak ja ze może złoże ofertę także na tamtego bardzo utalentowanego gracza. 

Spurs bardzo zależy na MM gdzie sam stwierdziłeś niedawno ze byłeś zaskoczony ze tak szybko i taka wysoka ofertę złożyłem już w 2 turze. Twoje zaskoczenie wskazuje ze go nie cenisz tak jak spurs i byś kwotowal  ( bez ruchów konkurencji co niestety dla Ciebie nastąpiło) tier niżej ( mój pozytywny domysl bo może i niżej) 

dla San Antonio Spurs co zaskoczyło Denver to gracz drugiego tieru mimo ze do bogaczy nie należę dodatkowo nie zmuszany przez nikogo poprawiam ofertę. 

Zdecydowany ruch po bardzo dobrego gracza gdzie minut sporo od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W przypadku Longera to chyba trzeba będzie zrobić referendum ogólne. Innej opcji nie widzę.

U człowieka morza co tu dyskutować? Chcesz mu jeszcze oferty anulować?

nie

january po prostu nie ma nic lepszego do roboty ostatnio, jak bruzdzic knicks i chce zasugerowac ze moje oferty sa zle.

natomiat czy wymaga jakiegokolwiek komentarza ze oferta o milion $ wieksza od soty, nie stanowi zadnej konkurencji?

moglbys jasiu odpuscic juz bo to meczace po prostu. ja juz na zaden z twoich postow nie mam zamiaru odpowaidac i mam nadzieje, ze inni gm'pwie widza z jakiego sortu jątrzeniem mamy doczynienia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

sytuacja morrisa jest zupelnie inna niz w realu

chyba niektorzy zdaja sie zapominac.

u nas denver nie dalo szansy morrisowi. wzieli gotowego gracza z nets

George w Bostonie zatrzymał Westbrook. Kolega z Oklahomy, z którym u nas nie grał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

George w Bostonie zatrzymał Westbrook. Kolega z Oklahomy, z którym u nas nie grał 

Przecież nikt tego nie kupił, ludzie dali George'a do Bostonu za effort Elda, bo jakby teraz miał szansę zmienić decyzję i pójść do Bucks albo Rockets i Hardena (dopóki tam był), to pewnie by się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lucas napisał:

Jak braliśmy pod uwagę synów zawodników to tym bardziej ich relacje zawodnikami. 

Westbrook i George u nas się nie spotkali wcześniej grze, a sprowadzono RW do Bostonu jako ziomka PG13. 

Także Monte zostaje grać ze swoimi ziomami Malikiem i Jokiciem. 

Gruba przesada. 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Za to Jokicia, którymi koszulkami jara się na Filipinach nikt mu nie zabierze. 

Hasła rodem z polityki 

36 minut temu, BMF napisał:

Nie do Spurs, tylko do teamu, gdzie zostanie wytransferowany jeżeli D. Murray będzie zdrowy. 

Spółdzielnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ja tez jestem troche rozdarty

ale k****

bedac mlodym czlowiekiem dla mnie licza sie minuty i hajs i melanze

mozlwie s5 w spurs, a nawet jesli nie to jakeis 30 minut moze nawet dostac. 

przeciwko 20 maks w nuggets.

do tego 7 mln $ dla takiego mldoego grzyba piechota jednak nie chodzi. on nawet chaty na wlasnosc jeszcze nie kupil, bo go przy tym kontrakcie nie bylo stac.

Gość ma PO w czwartym roku, jeśli się będzie dalej rozwijał, to na podwyżkę nie będzie musiał długo czekać, oferta Spurs wynika jedynie z przeszarżowania po Butlera, a skoro Ignazz tak liczy się z moim zdaniem, to dziwne, że oddał Jamala pomimo faktu, że bacznie go obserwował cały rs i playoffy a i fani Nuggets raczej go częściej chwalili

 

ps. Witam w Spółdzielni @BMF, zgłoś się do @Qcin_69 nowym zawsze jakieś piczki rozdaje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

natomiat czy wymaga jakiegokolwiek komentarza ze oferta o milion $ wieksza od soty, nie stanowi zadnej konkurencji?

Lol, widać ze nie jesteś laureatem Kangura .

Chciales sobie pogrywać z PJem, to PJ pograł sobie z Tobą . Znając ofertę Minnesoty chciałeś się bawić w gambling, proszę bardzo, skończyłeś z ręka w nocniku.

PS. Jeszcze raz napisz „sota” a Cię znajdę na tych koszalińskich suburbiach .

Teraz, ignazz napisał:

Zobacz w arkusz 

brak dobrej ławki sprawia ze inwestuje potężne pieniądze w MM jako kluczowy bench punch 

spurs maja tradycje promowania graczy z ławki 

Nom, maja taka teadycje ze zrzucili caphold swojego 6th mana z ubiegłego sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Głosuje za Morrisem w Denver - wiem ze gdyby LBS mu mog dać więcej to by dał, te pare centów nie robi roznicy a gra w lepszym zespole zawsze ja robi :) 

Świetny argument 

Swoje zdanie przekazałem i zgodnie z wieloma prośbami aby nie pisać za dużo moje zdanie intencje oraz twarde dowody uznania w kwotach znacie. 

Dziękuje i prosze mnie nie prowokować bo może śmiesznie się śmiać i żartować ze spółdzielni ale jej członkowie już przedstawiają swój werdykt. Widocznie nie potrzeba już dyskusji. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Morrisa widzę w Spurs ale jak otwieram arkusz i nie widzę w Spurs ani Millsapa, ani Jamala to od razu się zastanawiam gdzie w Grudniu może wylądować Monte.

Jak przeczytam, że z dbałości o finanse klubu w przyszłym roku bo w pierwszym było -40M to w zasadzie już mogę głosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

KP oddałem, bo nie chciałem dawać maxa gościowi, który mogł nie grać jeszcze długo, odzyskałem picki, pozyskałem rolsów i grajka top20, bardzo liczyłem na Łotysza ale zegar mi tykał, chciałem walczyć w PO i gdyby nie kontuzja Jrue to pewnie zrobiłbym WCF i powalczył o finały

trochę ciężko to porównywać do ruchu z Jamalem

 

a Iggy? gość dostał ode mnie ile? 22 za sezon będąc total post prime - uwierz, telefonów z pogróżkami raczej od niego nie dostaje ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Ja Morrisa widzę w Spurs ale jak otwieram arkusz i nie widzę w Spurs ani Millsapa, ani Jamala to od razu się zastanawiam gdzie w Grudniu może wylądować Monte.

Jak przeczytam, że z dbałości o finanse klubu w przyszłym roku bo w pierwszym było -40M to w zasadzie już mogę głosować.

-40M wynikało z faktu błędnego zrozumienia reguł naszej gry w pierwszym roku obowiązywania zabawy. Tem błąd sprawił ze taka kwota została naliczona. Od tego momentu finanse spurs są wzorcowe. Jeżeli za błąd z pierwszego roku masz wnioskować ze za rok wywalę kolejne pieniądze graczy czy nie wiem co to pisze kolejny raz ze to błąd. Wtedy mój teraz twój 

Zeszłoroczna polityka zaciskania pasa była wypadkowa bledem roku pierwszego 

Serio mam już dosyć tłumaczyć to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.