Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem nic złego na myśli pisząc ze się martwię ale bardzo aktywny w przeszłości LBS teraz totalnie się nie udzielasz, nie zagłosowałeś na wynik Finałów, w noc draftu ciężko byłeś dostępny - jedynie spółdzielcza linia FB ;) - i nie wysłałeś info gdzie 28 osób dało radę a GM PTB napisał odrębne info. 

Porownujac to do twojej dawnej aktywności i zestawiając to z zerowym wręcz udziale w dyskusji czuje ze Ciebie beGM po prostu traci  

ciężki zarzut w stosunku do spurs gdzie jedyna Gwiazda jest LMA i usilnie pracuje nad dodaniem mu jak najlepszych partnerów zostawię na razie ale przepraszam bardzo ze za takowego nie uważam Millsapa czy Murraya  / bezsprzecznie Gwiazda #1/ 

jestem dalej na dorobku i w poszukiwaniu Lidera  ale mam prawo uznać ze takowym niestety w SA nie będą gracze których szanuje i lubię. 

Choc cieszę się ze moje zmartwienie Ciebie tu przywołało obyś dłużej został bo forum traci 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiagłbym, że na finał głosowałem, bo gadałem nawet z cm o tym, no ale jeśli to ma być jedyny zarzut to spoko. Budowanie drużyny wokół sędziwego i nie dającego zbyt dobrych PO LMA to imo dziwna droga, nie widać tutaj większych szans na lepszy wynik niż przed rokiem, no ale zobaczymy jak to się potoczy.

Nie odczuwałem potrzeby wchodzenia w dyskusję, ruchy na FA niewiele mnie obchodziły bo liczy się tylko mój zespół i to by przynajmniej powtórzyć wynik sprzed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

A PO ma akurat zawsze niezłe. Na pewno nie jest to gracz który seryjnie zawala serie. 

 

No faktycznie średnia .516TS w PO to "niezły"wynik jak na wysokiego… to jest podobny myk jak z c***owym AI9 w tamtym rs czy o co chodzi? Gościowi 12 dni temu stuknęły 34 lata, znakomity budulec pod contendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry kierunek. 

LBS wspomniał coś o Andre AI9 

to chyba będzie lepsze ...

LBS mam Lidera jakiego maja spurs w rzeczywistości. Muszę z tym żyć ;) 

Jakbym go wymienił to by było piekło. 

Buduje najlepiej jak potrafię stad Murray ( ten co bronic potrafi) Brogdon LMA i Bertans. Collins  młodzi z draftow ... 

Nastepne nazwiska w drodze. 

Starszego Millsapa oddałem - zle

mlodszego LMA mam - złe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nic do LMA nie mam, chyba każdy go jakoś tam szanuje, ale robiąc wokół niego przebudowę skazujesz się na przeciętność, bo przecież raczej pewne już jest, że żadnego sezonu życia w tym wieku nie zagra, a to czy real Spurs lideruje DAR czy LMA to w sumie nie wiadomo, wiadomo natomiast, że obaj nie grają na miarę potencjału w najważniejszych meczach, co DeRozan akurat te PO miał względnie udane

a Jamal miał bodaj najlepsze wskaźniki defensywne razem z Sapem, w drużynie z top10 obroną, więc tutaj bym go tak nie lekceważył w tym względzie, na pewno nie jest żadnym popychadłem jak to bywało w pierwszych sezonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot w tym ze Murray zrobił niesamowity skok w górę. To dobrze i złe I z marszu dostał 170/5 co biorąc go rok temu nie przewidywałem ... Czy jest w stanie iść jeszcze mocniej nie wiem choć sufit ma wysoko. Ma mimo wszystko braki w D oraz co jest absolutnie pomijane mając Joka ( geniusz przeglądu pola) słabym jest kreatorem i nie ma przeglądu pola A to SG bardziej w ciele PG niż rozgrywający nadający rytm zespołu. Nie mając w naszej grze Joka ale za to Dejounte Murraya zrobiłem co zrobiłem. 

Ja mimo wszystko kalkulowałem to ze odchudzając finanse Millsapem dostanę Brogdona i kogoś z rynku. Butler co dawało mi Lidera lub to co teraz się dzieje. Bez nerwowości szykuje się na kolejne tury z pewnym zapasem finansowym. 

Każdy z nas podejmuje ryzyko. 

Tez świadomie podjąłem ...

zalozylem ze nie dam 170/5 i ze JM nie zrobi kroku w górę jak rok temu. 

A bez tego jest to gracz top 50 za maxa za rok. Szacuje ze na taki postęp czas dla Johna Collinsa w którym mimo słabej obrony ( wynikającej z fatalnej D całych Hawks ) zachwyca mnie atak gdzie dodaje 3. Krok po kroku przesuwam punkt ciężkości w grze spurs i już mimo zarzutu wieku LMA ( na licznik nic nie poradzę ale to bardzo tani kontrakt ) odmładzam ekipę. Zawodzący wszystkich Wiggins tez jeszxze młody. Fajne dwa młode nazwiska już tuż tuż. Spurs to nie są emeryci mimo LMA który ociera się o top20 i tak. 

Prospekty w które zaraz zainwestuje są młode i bardzo ryzykowne ale dlatego były do pozyskania. Przecież Jok Doncic ZION czy Garland na dziś są nieosiągalni. 

Gramy według pewnych zasad i trzeba się dopasować. 

Wyrownanie Monte Morrisa którego wiem ze kochasz jest tez kalkulowane patrząc na twoje finanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray nie jest słabym kreatorem, Jokić na pickach większość asyst dostaje od niego co stało się już specjalnością zakładu, Murray jeszcze nie musi robić skoku jakościowego wystarczy, że utrzyma póki co ten poziom i to wystarczy, aby być w wąskim topie na swojej pozycji a to zawsze chcąc nie chcąc są okolice maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Murray nie jest słabym kreatorem, Jokić na pickach większość asyst dostaje od niego co stało się już specjalnością zakładu, Murray jeszcze nie musi robić skoku jakościowego wystarczy, że utrzyma póki co ten poziom i to wystarczy, aby być w wąskim topie na swojej pozycji a to zawsze chcąc nie chcąc są okolice maxa.

Tragicznie rok temu potoczyły się losy jego „ imiennika” ale mając dostęp do tego co mogę mieć nt spurs wierze w tego drugiego. Myśle ze Jok jest lepszy niż nam się wydaje a korzysta z tego przede wszystkim JM. 

Będziemy na łączach. 

6 minut temu, fluber napisał:

To bedzie 6 sezon wigginsa w lidze z czego jest po dwoch b2b sezonach regresu

Dlatego był dostępny za Teague oraz u nas gra za polowe kontraktu. 

Ryzyko warte podjęcia dla 6 th mana. 

Szkoda ze w rl nba nie można go zobaczyć w tej roli co mu szykuje. 

Talent ma. Z ławki może by to wyzwolił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.