Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć sensownie dlaczego Bridges odrzuca minimalna kontrakt który utrzymuje go w lidze?

A kto oferuje kontrakt gosciowi ktoremu grozi wiezienie? Ja bym takie pytanie zadal. Jakbym byl wlascicielem zespolu to bym taki ruch wyperswadowal gmowi. 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Lol, że o trevelin Queen trwa jeszcze walka też niezła beka. Złożyłem mu ofertę pierwszy, sylvinho się dokleił po prostu w kontrofertach z taką samą ofertą. Gdyby nie ja nie złożyłby mu więc nikt oferty w III turze. W realu trevelin podpisał z mocnym teamem, który odpadł na tym samym etapie co Pacers. U nas mysli o pójściu do potencjalnie „8-74 team”? Grał już przecież w gleague, pora na grę w prawdziwym zespole NBA. Przypomnę tylko że on ma 25 lat, to nie jest jakiś młodzieniaszek który chce sobie pykać w GLeague. Dajcie mu zagrać w poważnym zespole. Oferta od Pacers to dla niego życiowa okazja, on nie ma już masy czasu na zrobienie kariery. Ale jednak mając taką ofertę na stole zastanawia się widzę czy sobie nie pograć w Washington Winless? 
 

 

Zmieniłem Trevelina na Pacers, dodałem też głos ws żonobijcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bogans2 napisał:

A kto oferuje kontrakt gosciowi ktoremu grozi wiezienie? Ja bym takie pytanie zadal. Jakbym byl wlascicielem zespolu to bym taki ruch wyperswadowal gmowi. 

 

Patrz z perspektywy zawodnika. Tecu chciał przycwaniakować z Bridgesem i niech teraz ponosi za to odpowiedzialność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kuba2419 napisał:

Ale ty masz działać na korzyść zawodnika a nie klubu...

Korzysc dla klubu bezndziejna. Naglowki gazet. 76ers oferuja kontrakt oskarzonemu o pobicie zony!! A dla zawodnika tez lepiej jak najpierw wyjasni sprawe w sadzie. Potem moze miec wiecej ofert jezeli bedzie oczyszczony z zarzutow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bogans2 napisał:

Korzysc dla klubu bezndziejna. Naglowki gazet. 76ers oferuja kontrakt oskarzonemu o pobicie zony!! A dla zawodnika tez lepiej jak najpierw wyjasni sprawe w sadzie. Potem moze miec wiecej ofert jezeli bedzie oczyszczony z zarzutow

Ale co mnie obchodzi PR klubu w tej sytuacji, przy reszcie kontraktów zaslaniacie się dobrem finansowym zawodników a tutaj ewidentnie jak gościu nie klepnie tego minimum to go nie ma w lidze a nie wiem co gorsze, grać sezon za minimum i oczyścić się z zarzutów czy mieć sezonowa przerwę...wierzysz że to się do końca FA rozwiąże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Ale co mnie obchodzi PR klubu w tej sytuacji, przy reszcie kontraktów zaslaniacie się dobrem finansowym zawodników a tutaj ewidentnie jak gościu nie klepnie tego minimum to go nie ma w lidze a nie wiem co gorsze, grać sezon za minimum i oczyścić się z zarzutów czy mieć sezonowa przerwę...wierzysz że to się do końca FA rozwiąże?

On może woleć poczekać nawet do trade deadline, a kasy z tego minimum i tak by nie zobaczył, bo liga by go zawiesiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kuba2419 napisał:

Ale co mnie obchodzi PR klubu w tej sytuacji, przy reszcie kontraktów zaslaniacie się dobrem finansowym zawodników a tutaj ewidentnie jak gościu nie klepnie tego minimum to go nie ma w lidze a nie wiem co gorsze, grać sezon za minimum i oczyścić się z zarzutów czy mieć sezonowa przerwę...wierzysz że to się do końca FA rozwiąże?

Dokładnie tak jak karpik pisze może wrocic w styczniu czy lutym jesli oczyści się z zarzutów. Ja chyba na jego miejscu tak bym postąpił gdybym tak jak on uważał się za niewinnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, january napisał:

Btw jak Knicks spróbują hardo grać z Poolem I nie dac mu maxa 3+1 PO to ja:

1. Głosuje za QO

2. Za rok zagłosuję na każdego poza Knicks i poza ekipa, która ewentualnie by go od NYK kupiła (co by sobie GM chytrusek Knicks jeszcze assetow na nim nie próbował zebrać). 

W razie czego Poole po wzięciu QO będzie miał no trade clause, więc nie tak łatwo będzie go wypchnąć na zadupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bogans2 napisał:

A kto oferuje kontrakt gosciowi ktoremu grozi wiezienie? Ja bym takie pytanie zadal. Jakbym byl wlascicielem zespolu to bym taki ruch wyperswadowal gmowi. 

Ja zaoferowałem, przyznaję się. Nie musisz się pytać, znasz odpowiedź. Właściciel zawsze może mnie zwolnić, ma do tego prawo.

Parę lat pracowania na kulturę organizacji, parę lat bicia się o najwyższe cele, wicemistrzostwo w tym roku, szanowanie swoich graczy, dawanie maksa kontuzjowanemu Klayowi, bo rannych się nie zostawia.

I co? Nic, bo lepiej postępować jak Sota, handlować na lewo i prawo, oddawać gwiazdy byle tylko im nie zapłacić maksa, podpisywać i sprzedawać graczy jak na bazarze.

To wszystko o czym piszemy nie ma żadnego znaczenia, bo większość graczy głosuje bezrefleksyjnie, łapie się na oklepane slogany, że PO jest takie ważne gdy 99% tak młodych graczy odrzuca i tak PO, łapie się na jakieś wrzutki @maca , że gdzieś kiedyś jacyś bracia mieli możliwość grania i nie zagrali ze sobą a nie rozejrzą się dookoła.

Przekonują ich jakieś obrzydliwe insynuacje @LAF o tym, że jak podpisze to Miles Bridges zrobi z nim i jego bratem jakieś obrzydliwe rzeczy.

Jak nisko trzeba upaść by pisać takie (tu powinno paść brzydkie słowa) by podpisać jakiegoś wirtualnego gracza?

Serio, nie chcę rzucać tutaj rezygnacją czy coś (jeżeli oczywiście ktoś chce bym odszedł to niech powie tylko słowo), ale mam tej gierki zdecydowanie dosyć. Dosyć mam tych głosowań, gdzie na oko większość się nawet nie zastanowi, gdzie przechodzą takie niskich lotów argumenty, gdzie w ciemno można stwierdzić jakie będzie w większości przypadków głosowanie niektórych userow, gdzie zamiast wczuwać się w gracza, kierujemy się animozjami itd. I nie chodzi tu konkretnie o McDanielsa (choć przyznaję, że nie rozumiem tego głosowania).

Pisanie o tym po raz kolejny, przyznaję, nic tu nie da.

I nie żalę się, że ktoś czegoś nie rozumie, że jest głupi czy coś, stwierdzam po prostu prostu, że to co robimy przez parę lat, nie ma żadnego znaczenia, bo przy głosowaniu 1+1PO jest zawsze lepsze niż 1.

A jeden błąd z Bridgesem, przekreśla parę lat pracy z drużyną.

TO nie jest gra dla mnie, chyba się starzeję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tecu napisał:

Ja zaoferowałem, przyznaję się. Nie musisz się pytać, znasz odpowiedź. Właściciel zawsze może mnie zwolnić, ma do tego prawo.

Parę lat pracowania na kulturę organizacji, parę lat bicia się o najwyższe cele, wicemistrzostwo w tym roku, szanowanie swoich graczy, dawanie maksa kontuzjowanemu Klayowi, bo rannych się nie zostawia.

 @mac@LAF 

No nie da się ukryć że było kilka sytuacji lekko wątpliwych, jak podpisywanie embiida, rok temu oddałeś gwiazdę której 5-letni kontrakt dopiero startował, teraz ta oferta dla Milesa. To nie jest kaliber Minnesoty ale nie uniknales kontrowersji

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

No nie da się ukryć że było kilka sytuacji lekko wątpliwych, jak podpisywanie embiida, rok temu oddałeś gwiazdę której 5-letni kontrakt dopiero startował, teraz ta oferta dla Milesa. To nie jest kaliber Minnesoty ale nie uniknales kontrowersji

Masz rację, jeżeli taka jest ocena mojej pracy, nie będę z tym polemizował, to pora odejść.

Odchodzę po FA, bo nie chcę sprawiać problemu radzie, którą za bardzo szanuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Masz rację, jeżeli taka jest ocena mojej pracy, nie będę z tym polemizował, to pora odejść.

Odchodzę po FA, bo nie chcę sprawiać problemu radzie, którą za bardzo szanuję .

To nie jest ocena Twojej pracy, tylko wskazanie że oprócz pozytywów które wymieniles były też jakieś negatywy. 

Jak odejdziesz to tak czy siak sprawisz problem Radzie, nawet jeżeli zrobisz to po fa.takze nie unos się, odetchnij. szkoda zostawiać zespół po tylu latach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

nie musisz słuchac GM którzy finałów beGM dawno nie wąchali ;) 

powiedział Szulim który nie powąchał jeszcze PO xd

/

@Tecu imo zanudziłbys się nie oglądając progresowania tych Twoich młodzików, tu trzeba przyznać ze zawsze miałeś dobrego nosa do graczy uniwersyteckich z późnymi pickami, znacznie lepszego niż przereklamowany January

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, fluber napisał:

No nie da się ukryć że było kilka sytuacji lekko wątpliwych, jak podpisywanie embiida, rok temu oddałeś gwiazdę której 5-letni kontrakt dopiero startował, teraz ta oferta dla Milesa. To nie jest kaliber Minnesoty ale nie uniknales kontrowersji

Jeśli mówimy o tej gwieździe, której 5-letni kontrakt dopiero startował, a ona oznajmiła, że nie zagra więcej w Philly, to @Tecu zachował się dużo lepiej od Moreya w real i potrafił uniknąć dramy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.