Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Troszeczkę manipulujesz, bo on tą umowę podpisał rok wcześniej

On podpisał te umowę 7 meczów przed końcem sezonu.

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

więc dostając taką umowę od Ciebie, wchodzi na rynek FA rok wcześniej niż u Nas.

I do tego tylko 1,1 miliona na najbliższy sezon jest gwarantowane a sezony 23/24 i 24/25 są niegwarantowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak czy siak trochę zablokowałeś mu drogę do zarobienia większych pieniędzy podczas FA 2025, gdy w RL NBA będzie miał taką możliwość :)

Dałem mu 9/3 gwarantowane jak w rl nba dostał 6,5/4 z czego 2,5 gwarantowane i dwa team option na minimum. 

Ale mogę zmienić na to co dostał w rl nba jeżeli uważasz to za lepszy deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluberJa może zmienię tego Alvaro, jeśli faktycznie go miałeś w poprzednim sezonie (sprawdziłem tylko składy z początku sezonu i tam go u Ciebie nie było), ale też weź pod uwagę że on jest po negocjacjach z Mavs, które ostatecznie nic nie dały bo wybrali innego gracza, ale też ma świadomość że była drużyna która mu dawała dużo lepszy hajs. I może chcieć zobaczyć, czy nie trafi się coś lepszego. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

@fluberJa może zmienię tego Alvaro, jeśli faktycznie go miałeś w poprzednim sezonie (sprawdziłem tylko składy z początku sezonu i tam go u Ciebie nie było), ale też weź pod uwagę że on jest po negocjacjach z Mavs, które ostatecznie nic nie dały bo wybrali innego gracza, ale też ma świadomość że była drużyna która mu dawała dużo lepszy hajs. I może chcieć zobaczyć, czy nie trafi się coś lepszego. 

Miałem go cały sezon. To mój 2way - identycznie jak w rl Pelicans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Głosowania, w których jeszcze trwa walka:
**Eric Gordon
** Kyle Anderson 
**Trey Lyles
**Evan Fournier
** John Konchar
**Trevellin Queen
**Garrison Mathews
**Mikal Bridges

Extensions jeszcze nierozstrzygnięte:


**Nickeil Alexander-Walker, Kevin Porter Jr, PJ Washington

Miles Bridges 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, że o trevelin Queen trwa jeszcze walka też niezła beka. Złożyłem mu ofertę pierwszy, sylvinho się dokleił po prostu w kontrofertach z taką samą ofertą. Gdyby nie ja nie złożyłby mu więc nikt oferty w III turze. W realu trevelin podpisał z mocnym teamem, który odpadł na tym samym etapie co Pacers. U nas mysli o pójściu do potencjalnie „8-74 team”? Grał już przecież w gleague, pora na grę w prawdziwym zespole NBA. Przypomnę tylko że on ma 25 lat, to nie jest jakiś młodzieniaszek który chce sobie pykać w GLeague. Dajcie mu zagrać w poważnym zespole. Oferta od Pacers to dla niego życiowa okazja, on nie ma już masy czasu na zrobienie kariery. Ale jednak mając taką ofertę na stole zastanawia się widzę czy sobie nie pograć w Washington Winless? 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Ale ten Kennard bieda kontrakt, wstydźmy się ze tyle lat będzie chlop gral za jałmużnę.

Podziękuj kolegom z gry którzy 2 lata temu odrzucili moje Extension 40/4 a w zeszłym roku wysłali kennarda za minimum do Knicks skąd został potem wymieniony. Teraz oferty innych drużyn to dopiero była jałmużna. Skorzystałem tylko na jego dotychczasowych decyzjach i ofertach które mial. Jak nikt mu nie chciał zapłacić tyle ile jest wart, to teraz nam ładny steal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze spróbuję o Erica Gordona powalczyć :)

Giannis potrzebuje side-kick'a, skillset Gordona  idealnie do Greka pasuje. Bucks dają mu pewnie S5 33 minuty na mecz. Dostaje PO bo wiadomo że po sezonie w starting 5 jego wartość powinna wrócić spokojnie do pełnego mle i wtedy szuka umowy na 3 lata. Trafia do organizacji która regularnie bije się w PO. Różnica w kasie na rzecz kings jest minimalna (gracz i tak dostaje ok 50% tego co ma w kontrakcie na ręke) plus umowa jest dłuższa więc po dobrym sezonie nie ma szans na podwyżkę. Atlanta najpierw złożyła mu niższą ofertę a później podbiła, sumarycznie kasa gwarantowana jest taka sama, brak opcji gracza na kolejny rok też pokazuje że team nie ma gracza w planach długoterminowych. Plus tu jest deklaracja "szansa na s5", w Bucks to miejsce zostało dla niego przygotowane już w off-season i czekało aż się w nim rozgości :)   Te wszystkie oferty jednoroczne PO są na zasadzie "jak będzie to spoko, jak nie to tez ok", w Nuggest nawet nie wiem jaka rola wyszli chyba z założenia że $$$ wszystko załatwią i za 10/rok może na ławce siedzieć :)

także może ktoś tam jeszcze zmieni zdanie: @LAF @Regis @Szulim @Principe @fluber @ozzy110 @człowiek...morza @bogans2 @karpik

Podsumowując:

  • w bux ma S5 i 30+ minut
  • ma PO gdyby coś poszło nie tak
  • ma team walczący rok w rok o PO
  • przy ofertach za 10m/rok bez PO nie znamy jego roli, więc może za rok walczyć o minimum

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Głosowania, w których jeszcze trwa walka:
**Eric Gordon
** Kyle Anderson 
**Trey Lyles
**Evan Fournier
** John Konchar
**Trevellin Queen
**Garrison Mathews
**Mikal Bridges

Extensions jeszcze nierozstrzygnięte:


**Nickeil Alexander-Walker, Kevin Porter Jr, PJ Washington

Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć sensownie dlaczego Bridges odrzuca minimalna kontrakt który utrzymuje go w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kuba2419 napisał:

Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć sensownie dlaczego Bridges odrzuca minimalna kontrakt który utrzymuje go w lidze?

On twierdzi ze jest niewinny. Ja uznałem ze skoro tak to czeka na uniewinnienie i wtedy bierze lepszy kontrakt przed trade deadline. ( ja np chyba sobie zostawie  room MLE na niego jesli nie wygram fourniera, inni pewnie tez maja jeszcze jakieś wyjątki do wykorzystania)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.