Skocz do zawartości

BIG3


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zebraliśmy tutaj: http://3x3basket.pl/2018/06/28/big3-drugi-sezon-rozpoczety/

Rzeczywiście, rozpoczęło się obiecująco. Co do BIG3 a FIBA 3x3 - wydaje się, że są nieuchronnie na "kursie kolizyjnym", ale "obwąchiwanie się" na pewno potrwa jeszcze dość długo. Obie strony mają dużo do stracenia w wypadku porażki ich reprezentantów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ma do stracenia FIBA 3po3. Choć jakby zrobić to na ich chorych przepisach '12 sekund od zbiórki piłki po rzucie przeciwnika' to dziadki z BIG3 pewnie poddali by mecz walkowerem po 3 minutach :tongue:

 

Obie ligi zmagają się z zarzutem "to nie jest prawdziwa koszykówka". Obie mają swoje mocne strony / wyróżniające ich cechy,  sponsorów i konkretne pieniądze wkładane w promocję. Ewentualna porażka może oznaczać zejście do kategorii "tej gorszej/słabszej odmiany" i utratę tych mocnych stron. Mocne strony FIBA3x3 to przede wszystkim obecność na igrzyskach olimpijskich, standaryzacja rozgrywek, światowy ranking, ujednolicone reguły. BIG3 posiada za to graczy rozpoznawalnych na całym świecie i dostęp do potężnego amerykańskiego rynku.

 

Połączenie wszystkich tych cech byłoby strzałem w dziesiątkę - wyobraźcie sobie Nate'a Robinsona na igrzyskach w Tokyo :)

3x3 naprawdę ma potencjał, pytanie czy zostanie on kiedykolwiek wykorzystany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ktoś w komentarzach, tylko Phil Jackson o tym kiedyś zatweetowal. Jako że coś w tym jest to teraz to ludzie wszędzie powtarzają.

Zacytuj więc, ja znam tylko takie jego ćwierkanie:

https://bleacherreport.com/articles/2620432-phil-jackson-compares-stephen-curry-to-mahmoud-abdul-rauf

Obejrzałem 3 tegoroczne skróty meczy z udziałem Abdul-Raufa i nie zauważyłem objawów syndromu Tourettea? Wyleczył się? Czy objawia się to w inny sposób?

34 sekunda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Kobe będzie grał w przyszłym sezonie w BIG3. Niby nie jest jeszcze potwierdzone oficjalnie ale ktoś z właścicieli ligi puścił parę

EDIT

Jednak już zdementowane a taki news nawet na Lakersland był

Edytowane przez Dunk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.