Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Theis to te trójki dołożył do swojego repertuaru całkiem niedawno. Jeszcze gdzieś w okolicach listopada - grudnia to ceglił aż miło. Ale jeśli chodzi o stosunek jakość cena, to jest niepobity. Microlab dobre spostrzeżenie. Ja również na miejscu Dannego uderzyłbym po Lou. Powinien być dostępny za jakąś rozsądną cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theis to te trójki dołożył do swojego repertuaru całkiem niedawno. Jeszcze gdzieś w okolicach listopada - grudnia to ceglił aż miło. Ale jeśli chodzi o stosunek jakość cena, to jest niepobity. Microlab dobre spostrzeżenie. Ja również na miejscu Dannego uderzyłbym po Lou. Powinien być dostępny za jakąś rozsądną cenę

Dokładnie. Pamiętam go z początku sezonu i z mistrzostw Europy. Nigdy bym wtedy nie powiedział, że trójki będą w jego przypadku stanowiły realne zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, Clipps się określili, czyli można uderzać po Lou za jakiś late 1st/młodego i coś nawet próbować grać na serio w tych PO nawet bez Gordona. 

 

 

Pomimo sporego ryzyka, że się połamie, zaryzykowałbym chyba mimo wszystko z Evansem zamiast Lou, bo jest bardziej wszechstronnym graczem i mógłby z powodzeniem prowadzić drugi unit. Gra fantastyczny bounce-back season, czego nikt się nie spodziewał. No i byłby do wyjęcia za podobną cenę, do tego chyba z większą szansą na podpisanie go latem, bo Lou krzyknie sobie pewnie sporą kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pamiętam go z początku sezonu i z mistrzostw Europy. Nigdy bym wtedy nie powiedział, że trójki będą w jego przypadku stanowiły realne zagrożenie.

Nasz Pop jr. to specjalista w układaniu drużyn ponad stan. Wystarczy spojrzeć na Thomasa,Bradleya i Crowdera. Myślę że Theis, gdyby trafił do mniej ogarniętego trenera, to po obecnym kontrakcie wróciłby sobie do do Szwabów :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem napisać, że akurat Avery to w Detroit wygląda równie dobrze, ale looknąłem na statsy to rzeczywiście też zjazd. 

Swoją drogą ciekawe, w jeszcze rok temu miał status jednego z lepszych two-way playerów w lidze i czekała go sowita wypłata, gdzie Danny miał się głowić jak by go tu zmieścić, a teraz? Pewnie dostanie koło 12 baniek. Smart powinien się modlić, żeby do końca CY zostać w Bostonie. ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Monroe zwolniony z Suns. Celtics wydają się najlepszą opcją dla niego. Raz, że powinno się znaleźć sporo minut, dwa że nikt tak pomaga podbić wartości gracza jak Stevens, trzy że w/w warunki spełnia ekipa, która będzie się bić o finał ligi.

2. Evans, Lou Williams, Avery (może już wrócić do Celtics?) - każdy z nich dostępny i każdy by się przydał w Celtics. Kwestia ceny oczywiście, ale pick BOS'19 plus Nadera np. można poświęcić.

Chyba najchętniej widziałbym Bradleya (jeśli jego powrót jest możliwy, a on sam nie ma focha na organizację), ale każdego z tej trójki, najlepiej w pakiecie z Monroe, chciałbym widzieć na zielono w finałach.

Ligi oczywiście, a nie jakiegoś tam wschodu☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Monroe zwolniony z Suns. Celtics wydają się najlepszą opcją dla niego. Raz, że powinno się znaleźć sporo minut, dwa że nikt tak pomaga podbić wartości gracza jak Stevens, trzy że w/w warunki spełnia ekipa, która będzie się bić o finał ligi.

2. Evans, Lou Williams, Avery (może już wrócić do Celtics?) - każdy z nich dostępny i każdy by się przydał w Celtics. Kwestia ceny oczywiście, ale pick BOS'19 plus Nadera np. można poświęcić.

Chyba najchętniej widziałbym Bradleya (jeśli jego powrót jest możliwy, a on sam nie ma focha na organizację), ale każdego z tej trójki, najlepiej w pakiecie z Monroe, chciałbym widzieć na zielono w finałach.

Ligi oczywiście, a nie jakiegoś tam wschodu☺

 

Bradley nie moze wrocic do zespolu, ktory wymienil go w tym samym sezonie. Jesli DPE pojdzie na Monroe (a pewnie pojdzie), to Williams tez wydaje sie za drogi (nie ma sensu wymieniac za niego Morrisa). Zostaje Tyreke, ktory wg mnie bedzie super uzupelnieniem lawki i bardzo sie przyda - pytanie tylko za jaka cene? Cos w desen Yabusele + Clippers pick mialoby chyba rece i nogi, watpie zeby Grizzlies dostali za niego 2018 1st rd pick, no chyba ze Celtics zaoferuja swoj, w co mocno watpie. Zdecydowanie nie wydaje mi sie, zeby miala to zrobic Philadelphia, ktora jest chyba, poza Bostonem, najmocniejszym kandydatem.

 

Irving, Rozier, Smart, Brown, Tatum, Evans, Morris, Baynes, Monroe, Horford to mega mocna rotacja i wiele mozliwosci. Do tego dochodzi calkiem niezly Theis i byc moze wracajacy po kontuzji Hayward.

 

Wydaje mi sie, ze w wakacje przedluza Smarta, nie tylko dlatego ze to calkiem niezly zawodnik, ale tez dla dopakowania salary - jesli dostanie kontrakt rzedu $14M/yr, to bedzie go mozna dolozyc do trade'u za Anthony'ego Davisa (wg mnie na stowke Ainge bedzie probowal dzialac w tym temacie), bez koniecznosci wlaczania do trade'u Haywarda, Irvinga czy Horforda. 

Edytowane przez Sarni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo Monroe to siła na zbiórce, również w obronie, a porządni wysocy to dostają maxy w tej lidze. Też nie wiadomo z Morrisem, bo nie fajnie ten upadek wyglądał.

Ten Tyreke/Lou, myślę, mogliby sporo wnieść do gry zespołu z ławki i fajnie by było jednego z nich pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.