Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, fluber napisał:

To jest bardzo dziwne, że spadł tak nisko, ale skoro już był tak blisko;( Mógłby z miejsca być najlepszym graczem Hornets;)

to co Ty tam masz w rosterze, że poor man's undersized Patty Mills by stał się Twoim najlepszym graczem? ;) 

gość jest widowiskowy to fakt, ale 6'0'' typ, który ma 3 asysty i 3 straty na mecz to hmm... taka raczej maskotka dla kibiców

nie dajcie się na hajp pompowany przez Januarego, ja to bym Pondsa przed nim brał, przynajmniej upside w obronie i lepsze fundamentale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Druga to znak zapytania jak się przełoży - ale umiejętność rzucania 35ft deep trójek pullup jest coraz ważniejsza w NBA. To daje mu upside na coś znacznie więcej niż undersized SG.

A on przypadkiem nie był w pullupach co najwyżej przeciętny na poziomie NCAA aż do Turnieju który równie dobrze mógł być sporym fluke w tym aspekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wooden napisał:

A on przypadkiem nie był w pullupach co najwyżej przeciętny na poziomie NCAA aż do Turnieju który równie dobrze mógł być sporym fluke w tym aspekcie?

W percentylach, tak, uwzględniając usage, nie, ale żaden elitarny poziom to rzecz jasna nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w dwa sprawdzone w boju nazwiska gdzie walcząc w najbliższych sezonach o PO nie chciałem brać młodszych z większym ryzykiem ale i upsidem młokosów. 

Obaj to mimo wieku uznane już marki dające mi całkowicie inne perspektywy. 

Po pomiarach Roby i jego defensywne umiejętności pozwala mi rozwijać SF/PF rotacje będąc częściowo zabezpieczeniem ewentualnej utraty Gaya 

gosc potrafi blokować i mimo wad w ofensywie w realu to faworyt to wyboru #29 ( 19 to oczywiście jeżeli Goga czy Luka są dostępni ) stad cieszę się ze był dostępny tak późno  

grajacy na jumperku Admirał ma to coś w ataku a pamietajmy ze moje spurs nie ma DeRozana. Jego warunki fizyczne nadają się bardziej na SF wiec z przyjemnością kupiłem dublet wymieniając picki z Houston i dokładając #56 pick z którym pewnie obaj już dostępni by nie byli. 

Dwaj zupełnie różni grajkowie ale już na tyle dojrzali aby dostać minuty z 11-15 zawodniczej rotacji. 

Mniejsze ryzyko ale i mniejszy upside. 

Ze wszystkich marzycielskich porównań do Leonarda wingspan 7”1’ oraz duże dłonie Roby jest najczęściej wspominany. 

Odrzucajac i tak niedostępne pierwszorundowe wybory próbowałem od 31 numerka kupić pod Robego pick. 

Cena pół picka za sztukę przy trafieniu dubletu uważam za sukces 

z tego miejsca dziękuje @Regis i trzymam kciuki za wybór 56. 

Dodam nieskromnie ze jeżeli spurs z #29 i #49 pozyskają obu graczy będę zachwycony 

Luka z #19 i otwieram szampana 

Choć trzeba znac umiar i będzie to tylko wino musujące. 

Prawdziwego zrobię tylko w przypadku Trade po Huntera. 

Najlepszy obrońca paru ostatnich draftow. 

Mój numer jeden. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na zabawę z serii "chciałem go wybrać, mogłem go wybrać i zabije się jak będzie kozakiem"? ;)

Trochę przypomina mi to zawsze casus Jarrett Allen - Harry Giles. Cały draft pisałem Karpiowi, że wolę Allena, by koniec końców postawić na Gilesa ( I wciąż nie żałuje! ;) )

Niby ja na Coby White kończyłem moją listę graczy, którą warto wybrać, ale Nassir Little...on będzie pod moją szczególną obserwacją. Nawet zastrzegałem z eMeSem deal, że jak Nassir zostanie do 23 picku to deal upada. Na 8 pick to było po prostu za duże ryzyko, ale jak będzie kotem...wrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A co powiecie na zabawę z serii "chciałem go wybrać, mogłem go wybrać i zabije się jak będzie kozakiem"? ;)

Trochę przypomina mi to zawsze casus Jarrett Allen - Harry Giles. Cały draft pisałem Karpiowi, że wolę Allena, by koniec końców postawić na Gilesa ( I wciąż nie żałuje! ;) )

Caly draft pisalem @Alonzo ze z 15 biore pj washingtona i wzialem kabengele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja długie tygodnie przed draftem chciałem brać Thybulle w  pierwszej rundzie i Bazleya z #45 - zapytajcie Flubera ;) 

Ale po tym jak Ignaś go zaczął reklamować na forum i Jasiu napisał, po moim mocku, że.. pewnie będę brał Thybulle (brawo  Jasiu :)  ) odpuściłem tradedown. 

Moje wybory szybko zaczęły awansować w mockach i wyszło, jak wyszło.

Pierwszymi moimi typami byli jednak PJ Washington i Grant Williams. Tego pierwszego bardzo szybko odpuściłem uznając, że pójdzie znacznie wyżej i skoncentrowałem się na Grancie Williamsie, którego miałem na tej samej półce co Thybulle, ale ze względu na potrzeby drużyny byłem napalony od marca na Thybulle na 100% (Lucas jak mogłeś mi to zrobić :P  ) .

Okeke znalazł się w orbicie moich zainteresowań w takim stopniu dopiero jakoś na początku maja. Liczyłem na to, że Williams albo Okeke spadną do II rundy do #33 picku, a Bazley uchowa się do #38. Gdyby Okeke poszedł wcześniej, to Bazleya brałbym z #33. Opcją rezerwową na #33 lub #38 był jeszcze Nic Claxton, ale jego podebrał mi Jasiu :P 

Po wyborze Bazleya przez Shevcu miałem grupę kilku graczy i najbliżej było mi do Schofielda lub Dorta. Celna rada Dobrej Duszy spowodowała, że moje zainteresowanie przeniosło się i to dość intensywnie na Sirvydisa (a rozważałem również Brazdeikisa). Głównym atutem młodego Litwina jest jego upside oraz bardzo dobry rzut i decydujące było również to, ze będę miał dla niego miejsce dopiero za rok lub nawet później. Z graczy, których miałem w drugim tierze z pewnością rozwój Dorta będę najbardziej śledził.

Thybulle, Williams, Okeke,, a także perspektywiczni Bazley, Sirvydis i Dort to dla mnie wybory pierwszorundowe. :P 

Przede mną jeszcze 60 pick. Nie podbierzcie Dnc i mnie gracza, jak to było z Thybulle i Bazleyem ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sądziłem, że Sekou i Bol będą z moimi wyborami dostępni, bo z tymi pierwszymi pickami miałem brać Nassira/Ruiego i PJ-a/Kevina Portera. #20 miałem upatrzonego Thybulle i w pierwszym sezonie to po nim spodziewam się najwięcej. Ostatnim chciałem dealować, ale nie było nic co mnie na tyle zainteresowało, więc poszedłem w guarda i wybrałem doświadczenie i pewność Jerome nad potencjałem Romeo. 

O #40 było pisane już wcześniej, więc nie ma co się powtarzać :P Mam jeszcze jeden pomysł na ostatni pick, może się uda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.