Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

no to chyba jasne jaka rola dla Gallowaya:

 

@Vincent_Ellis56

Source tells Free Press Galloway is protection against Reggie Jackson re-injury. Tough, high-character guy. Woj, now at ESPN, 1st.

 

ps. ja i tak się obawiam, że minuty Kennarda pójdą w dół, nie daje Stan rookasom pograć, obym się mylił

 

no i jeszcze to:

 

@Vincent_Ellis56

Told again this does not affect KCP. Seriously doubt they would do something to endanger that. Would expect another move.

 

może Ish zostanie gdzieś upchnięty, albo Mook, obaj niskie kontrakty, ja wolałbym jednak rozstać z Leurem, bo druga połowa w jego wykonaniu była słaba

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się podpisanie Gallowaya, ciekawe czy to oznacza, że pope zgodził się na jakiś discount bo wie, że sixers wypadli z gry i maksa nie dostanie?

 

Nets też raczej powinni iść albo w portera albo próbować zeżreć kontrakt za pick, bo guardów to mają od cholery

 

to co - zgadujemy ile dostanie kcp - ja stawiam 115/5 i opcja zawodnika na 5tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla KCP zostaje jeszcze poza Nets rodzinna Georgia, ATL może coś tam rzucić, choć jeszcze nie wiadomo co z Sapem 

 

racja zapomniałem o nich - tylko ten ich nowy GM to podobno straszny centuś, choć jak bym miał płacić 10-12 baniek hardawayowi to już wolę pope'a

 

a Sap na moje to na 99% odejdzie, więc Atlanta wchodzi w rebuild z zajebistymi kontraktami Bazemora i plumliego, nie wiem czy to nie jest w tej chwili najbardziej żałosny klub w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny Lorenzo Brown cały czas w summer league musi napierniczać :/


Szanować mi Gallo. Dobry chłopak i pracowity, a nie jakieś ciepłe kluchy! 

 

najebany to do domu

 

edit: a sory myślałem, że chodzi Ci o makaroniarza ;) nie no ja tam Langstona lubię bardzo zwłąszcza za takie hajs - mega underrated gracz w tej lidze

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja zapomniałem o nich - tylko ten ich nowy GM to podobno straszny centuś, choć jak bym miał płacić 10-12 baniek hardawayowi to już wolę pope'a

 

a Sap na moje to na 99% odejdzie, więc Atlanta wchodzi w rebuild z zajebistymi kontraktami Bazemora i plumliego, nie wiem czy to nie jest w tej chwili najbardziej żałosny klub w NBA

Uhuhu Atlanta żałosna i mówi to kibic Pistons? Grubaśno :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu Atlanta żałosna i mówi to kibic Pistons? Grubaśno :playful:

 

no qrwa na tym słabym wschodzie robimy 5-6 seed w nowym sezonie i to leciutko

 

nie ma pacers, nie ma hawks, nie ma bulls - bounce back year to będzie jak nic

 

 

no a Atlatna to żenua z uwagi na dwa gówniane kontrakty

 

serio już wolę mieć Dre i Jacksona niż plumlego i bejzmora przepłaconego o 80 baniek

 

VjhJLgY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrwa na tym słabym wschodzie robimy 5-6 seed w nowym sezonie i to leciutko.

Od kilku lat macie robić 5-6 seed leciutko i zawsze kończy się tak samo. Aj sorry były bodajże jedne play-offy, a Atlanta od wielu lat to solidna firma, która do play-offów wchodzi gładko bez masła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrwa na tym słabym wschodzie robimy 5-6 seed w nowym sezonie i to leciutko

 

nie ma pacers, nie ma hawks, nie ma bulls - bounce back year to będzie jak nic

 

 

no a Atlatna to żenua z uwagi na dwa gówniane kontrakty

 

serio już wolę mieć Dre i Jacksona niż plumlego i bejzmora przepłaconego o 80 baniek

 

VjhJLgY.jpg

Jak KCP odejdzie to jak chcesz zrobić ten 5 seed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat macie robić 5-6 seed leciutko i zawsze kończy się tak samo. Aj sorry były bodajże jedne play-offy, a Atlanta od wielu lat to solidna firma, która do play-offów wchodzi gładko bez masła.

 

nie z corem Shreder/Muscala/Bembry ;)

 

w tym roku  heat i pistons robią playoffy - pacers, bulls i hawks wylot, 8. seed sixers albo hornets

Jak KCP odejdzie to jak chcesz zrobić ten 5 seed?

 

a kto powiedział że odejdzie, moim zdaniem zostanie bo to ulubienieć Rona Jeremiego - jeśli już to poleci ktoś z czwórki mook/harris/rjax/luje

 

no i galloway to przecież kosmiczne wzmocnienie - od listopada nic innego nie robimy tylko napierdalamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wyrokował jeszcze, kto osiągnie play-offy, a kto nie, jak rostery nie są skompletowane i może się wszystko zmienić :playful:

 

no u nas to się za dużo chyba nie zmieni ;)

 

w CHI, IND i ATL też raczej nie, więc w tym momencie jestem spokojny zwłaszcza, że w Orlando dzisiaj Ellenson nakurwia jakieś dzikie akcje i dirkowe step backi przez ręce 

 

https://twitter.com/AJohnsonNBA/status/881284150426259460 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas to się za dużo chyba nie zmieni ;)

 

w CHI, IND i ATL też raczej nie, więc w tym momencie jestem spokojny zwłaszcza, że w Orlando dzisiaj Ellenson nakurwia jakieś dzikie akcje i dirkowe step backi przez ręce 

 

https://twitter.com/AJohnsonNBA/status/881284150426259460 

W sparingach przed sezonem kibice Raptors piali jak koguty, bo VanVleet zdobywał mnóstwo punktów. I ja się teraz pytam who the f### is VanVleet? :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sparingach przed sezonem kibice Raptors piali jak koguty, bo VanVleet zdobywał mnóstwo punktów. I ja się teraz pytam who the f### is VanVleet? :playful:

 

ale takich dirkowych fejdełeji raczej nie pizgał van wlit - to jest inny level, Ellenson to nowa white mamba ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.