Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

sportowo,to ja wole jaxa. fakt,ze sa prowadzone rozmowy oznacza dla mnie jedno: stan nie ufa,ze jax utrzyma forme fizyczna z poczatku sezonu :(...

 

to kogo tam mamy,jako '3' do triumwiratu? - bucks? bulls? no? philly?...

 

Bucks pewnie nie bo sami chcą Bledsoe. Jedyna nadzieja w tym, że włodarze Knicks i Bulls cały czas mają dauna i nie ogarniają o co cho.

 

Ewentualnie Orlando, jeśli stwierdzą, że z DJ Augiustinem nie ujadą tego sezonu, mogliby Hezonję odpalić do Phx jako flyer, może Okafora uda się dołączyć do deala jakoś?

 

Eee już w sumie nie wiem, im więcej  scenariuszy przetwarzam to gorzej to wygląda. Skończy się tylko draką, Bobby Schmurda się obrazi, Drummond to samo i mamy po sezonie. 

 

btw jak już Van Gundiego pogonią to chcę żeby nowy szef zrobił porządki i uszczelnił organizację jak Presti, bo już mnie wkurwiają te upubliczniane hipotetyczne trejdy, które nie wyjdą i tylko rozwalą niezłą atmosferę w teamie

 

edit: w sumie po tej drace z Fultzem stwierdzam, że Collangelo tez nie jest zbyt mądry, do tego może być napalony na playoffy i im wciśniemy Reggiego bo debil się będzie chciał pozbyć Okafora i może błędnie liczy, że RoCo przedłuży za jakiś mały hajs 

 

no to chyba tylko Magic albo SIxers mają sens

 

ew. jako czarny kuń Lakers, bo Reggie to przecież najlepszy kumpel PG13  

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks pewnie nie bo sami chcą Bledsoe. Jedyna nadzieja w tym, że włodarze Knicks i Bulls cały czas mają dauna i nie ogarniają o co cho.

 

Ewentualnie Orlando, jeśli stwierdzą, że z DJ Augiustinem nie ujadą tego sezonu, mogliby Hezonję odpalić do Phx jako flyer, może Okafora uda się dołączyć do deala jakoś?

 

Eee już w sumie nie wiem, im więcej  scenariuszy przetwarzam to gorzej to wygląda. Skończy się tylko draką, Bobby Schmurda się obrazi, Drummond to samo i mamy po sezonie. 

 

btw jak już Van Gundiego pogonią to chcę żeby nowy szef zrobił porządki i uszczelnił organizację jak Presti, bo już mnie wkurwiają te upubliczniane hipotetyczne trejdy, które nie wyjdą i tylko rozwalą niezłą atmosferę w teamie

 

ale z perspektywy bucks [nawet] patrzac,to lepszy rydz niz nic [lepiej miec jaxa niz pg na poziomie 2nd unit (delly)]...

 

czyli,ze jak,magic,twoim zdaniem,juz nie wierza w paytona?! ;)...

 

eee tam. stan to legitny trener. wygaduje glupoty,czasem podejmuje kompletnie niezrozumiale [dla wszystkich procz niego samego] decyzje,ale nie bardzo widze,kto moglby go zastapic [czyt. kto bedzie co najmniej rownie dobry i niezajety]. a bower to absolutny top 'macherow od trejdow'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z perspektywy bucks [nawet] patrzac,to lepszy rydz niz nic [lepiej miec jaxa niz pg na poziomie 2nd unit (delly)]...

 

czyli,ze jak,magic,twoim zdaniem,juz nie wierza w paytona?! ;)...

 

eee tam. stan to legitny trener. wygaduje glupoty,czasem podejmuje kompletnie niezrozumiale [dla wszystkich procz niego samego] decyzje,ale nie bardzo widze,kto moglby go zastapic [czyt. kto bedzie co najmniej rownie dobry i niezajety]. a bower to absolutny top 'macherow od trejdow'...

 

Magic tak dobrze zaczęli bo mają wreszcie spacing bez Paytona i przy nienormalnej dyspozycji Vuca, Gordona i Fourniera, Bucks z kolei chyba za bardzo kochają Brogdona

 

no a SVG faktycznie się nie będę czepiał, ale mam teorię, że Woj ma u nas swoich jakichś szpiegów jeszcze z ekipy Dumarsa (pamiętna historia z  tymi przeciekami, gdy Joe dojebali 1 mln kary za puszczanie poufnego materiału w zamian za co szmatławy Woj pisał chwalebne peany na cześć Bena Gordona i Villanuevy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. gordon i charlie,k****. potem jeszcze josh. - sroga nauczka,by nie przeplacac [byc moze sportowo calkiem niezlych,ale na pewno,nie liderow mentalnych] grajkow bez 'kregoslupa'...

 

a ten brogdon to nie gra na pg z koniecznosci?! - skoro bucks chca bledsoe,to z true pg w rosterze malcom wrocilby na swa naturalna pozycje...

 

swoja droga,dobra kultura gry [dobrze klikajacy system] pistons zacheca' do poszukiwan na rynku wolnych/niechcianych graczy. jak idzie o roster,to zawsze mozna cos poprawic ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie też brogdon jest overrated, fajny solidny roles ale k**** nie róbmy jaj, jeśli Bucks odrzucają deal typu Bledsoe za Brogdona i filler to są jebnięci 

Bo może mając Giannisa nie chcą iść drogą NOP czyli mieć samych non 3 shooterów? Malcolm jest jaki jest ale z taką trójką jest niezbędny

 

Nie jestem pewien gdzie byłby rynek na R,Jacksona ale jak wchodzisz w wymianę gdzie idzie Bledsoe i Jackson to jaki ma sens brać tego drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie jestem pewien gdzie byłby rynek na R,Jacksona ale jak wchodzisz w wymianę gdzie idzie Bledsoe i Jackson to jaki ma sens brać tego drugiego?

 

nie wiem z kim [z czym] dyskutujesz,ely. przeciez nikt tu nie twierdzi,ze bedzie wymiana pg-pg. 'slonca' szukaja trzeciej opcji,bo nie chca nowego pg. proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z kim [z czym] dyskutujesz,ely. przeciez nikt tu nie twierdzi,ze bedzie wymiana pg-pg. 'slonca' szukaja trzeciej opcji,bo nie chca nowego pg. proste...

No i właśnie jaki ma sens dla tej 3 ekipy brać Jacksona a nie Bledsoe? Jeśli Phoenix nie chcą Jacksona to nie widze kto by trzeci chciał  zamiast zrobić bezpośrednio deal z Phoenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za Denga.

 

nie inaczej, Suns go mogą wchłonąć z dobrym sweetenerem i wylądować powyżej salary floor, nie robi im to jakoś

 

No i właśnie jaki ma sens dla tej 3 ekipy brać Jacksona a nie Bledsoe? Jeśli Phoenix nie chcą Jacksona to nie widze kto by trzeci chciał  zamiast zrobić bezpośrednio deal z Phoenix

 

bo Jackson to najlepszy kumpel PG13, wychodzi na to, że jest tak samo toksyczny jak Bledsoe, pod względem levelu sportowego nie am dużej róźnicy imo, jeden i drugi są gdzieś w 3-4 tierze PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie inaczej, Suns go mogą wchłonąć z dobrym sweetenerem i wylądować powyżej salary floor, nie robi im to jakoś

 

 

bo Jackson to najlepszy kumpel PG13, wychodzi na to, że jest tak samo toksyczny jak Bledsoe, pod względem levelu sportowego nie am dużej róźnicy imo, jeden i drugi są gdzieś w 3-4 tierze PG

Lakers chcą sobie zrobić miejsce w salary, a mają brać na siebie praktycznie taki sam kontrakt i dodać do tego jakiegoś sweetenera? Biorąc pod uwagę plan Lakers to jest to dla nich bez sensu.

 

Oczywiście Jackson sportowo to zupełnie inna półka niż Deng obecnie, ale Lakers raczej w tym momencie nie bardzo to interesuje.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie jaki ma sens dla tej 3 ekipy brać Jacksona a nie Bledsoe? Jeśli Phoenix nie chcą Jacksona to nie widze kto by trzeci chciał  zamiast zrobić bezpośrednio deal z Phoenix

 

myslenie sie klania. tak ciezko wyobrazic sobie sytuacje,ze ta '3' ekipa nie ma np assetow? albo - ze nie chce bledsoe,a moglaby chciec jaxa? o losie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers chcą sobie zrobić miejsce w salary, a mają brać na siebie praktycznie taki sam kontrakt i dodać do tego jakiegoś sweetenera? Biorąc pod uwagę plan Lakers to jest to dla nich bez sensu.

 

Oczywiście Jackson sportowo to zupełnie inna półka niż Deng obecnie, ale Lakers raczej w tym momencie nie bardzo to interesuje.

 

no racja, matematyka nie styknie i nie będzie hajsu wtedy dla george'a ;)

 

a co do Jacksona - jego przewagą nad Bledsoe jest zdrowie, miał w zasadzie tylko to zapalenie ścięgna i nie ma tutaj porównania do kolan Bledsoe

 

ofensywnie są to podobni gracze poziomem, Jackson jest lepszy w pnr, Bledsoe lepiej gra bez piłki

 

no i wiadomo Bledsoe lepszy obrońca ale na PG to nie ma takiego znaczenia (chociaż kurcze dodać Bledsoe do Bradleya i Stanleya ale by był fun jakby im się agresor włączył w obronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/Gambo987/status/926178811162517504

 

sluszna uwaga,btph. a jesli masz w druzynie drummonda,to talent do grania p'n'r [w czym jax jest bdb] ma znaczenie...

 

no czyli false alarm jak z Rubio rok temu, oby nie zrobiło to znowu kwasów i team meating my ass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiadomo Bledsoe lepszy obrońca ale na PG to nie ma takiego znaczenia (chociaż kurcze dodać Bledsoe do Bradleya i Stanleya ale by był fun jakby im się agresor włączył w obronie)

 

wczoraj byla dobra wrzuta u Lowe'a, S5 DET zalicza -15.1 netrtg, szczegolnie interesujace jest to, ze DRTG wynosi aż 119.2, wynik gorszy niz wiekszosc lineupow powiedzmy np. Suns. Wplyw naczelnych bulterierow na obwodzie tj. Bradleya i Stanimala jak na razie jest znikomy, nie ma wplywu na defensywe zespolowa, mimo ze na oko wyglada to fajnie. Najprawdopodobniej jest to zwykly overreacting guardow, dobry dla widza i do skrotow. 

 

Wniosek podobny jak w zeszlym roku, SVG dalej powinien szukac wymian zwiazanych z podkoszowymi, Dragic tworzyl w tamtym roku przecietna w skali ligi ofensywe, a Reggie Jackson, nawet zdrowy to jednak nie ten poziom i ciezko mi jest uwierzyc zeby DET na koniec sezonu mieli ofensywe w TOP15. Jest to koniecznie jesli defensywa sie nie ustablizuje w okolicach sredniej ligowej. W innym przypadku bedzie znowu rzeznia o 8 seed. W tamtym roku podobny trzon teamu nie podolal takiej presji pod koniec RS, tak samo zawalil Stan od strony motywacji druzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.