Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Co tutaj się w ostatnich sekundach nawyrabiało 

 

 

Raczej co sędziowie nawyrabiali, pierwsza połowa Gallowaya rzekomy blocking foul, w końcówce Avery faulowany przez Portera (ręka potem piłka), no i niezliczone wjazdy Walla i gwizdane faule na dotyk (w drugą stronę Reggie nie miał tak łaskawie), ale cóż życie...

 

Szczęście sprzyja lepszym, mieć takich sędziów jak dziś mieli Wizzards to prawdziwe szczęście

 

Anyway bardzo przyzwoity występ drużyny, zaangażowanie, walka, piękny run 21-4 w 4Q, generalnie na razie wyglądamy przyzwoicie, Kennard super wejście, oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza, że Wizards nam w ostatnich latach nie leżeli i albo ledwo wygrywliśmy jak po tej dobitce Mooka albo zbieraliśmy baty - chyba są powody do optymizmu jak na razie,a wszyscy którzy nas uważali za najnudniejszą i najbardziej mizerną drużynę  NBA niech się walą na ryj, bo ten team pogra w tym roku fajny basket

 

p.s. Bradley jest kot, po 2 meczach ból spowodowany utratą Pope'a u mnie minął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek Twój podstawowy ból to być GM Suns, dobrze, że to virtual…  :nightmare: a nie real

 

żaden tam ból tylko walka z Heat i Kings o Bagleya/Doncica i obserwowanie jak się w bólach rodzi ten team ;) + na pociechę w beGM mam Stanleya i Monka, jest tam jakiś upside chyba [no  i Jabari jako  x-factor- kolana jak bedą git to  ligo bój się  bo bedzie top3 offense

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknąłem na schedule i ostrożnie wyszło mi 10-10 do końca listopada.

Stan zaczął trochę rotować, to cieszy. Wczoraj Trolly wykonał dobrą robotę, poprzednio Luke i Heniek też się ładnie pokazali.

Takie mecze z leszczami ze wschodu trzeba wygrywać, będzie tego dużo i na laniu samych frajerów można w tym sezonie wskoczyć do po.

Dre ma 100% FT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknąłem na schedule i ostrożnie wyszło mi 10-10 do końca listopada.

Stan zaczął trochę rotować, to cieszy. Wczoraj Trolly wykonał dobrą robotę, poprzednio Luke i Heniek też się ładnie pokazali.

Takie mecze z leszczami ze wschodu trzeba wygrywać, będzie tego dużo i na laniu samych frajerów można w tym sezonie wskoczyć do po.

Dre ma 100% FT :tongue:

 

Ci leszcze ze wschodu wygrywali z drugimi leszczami ze wschodu już 21 punktami w tym meczu :P

I gdyby nie rotacja kolejnego leszcza trenera Hornacka w 3 kwarcie (minuty Kantera kosztem Koq, ewentualne przesunięcie Kristapsa na 5 i przydzielenie Harrisa komuś innemu np. Thomasowi, który został w ... dresie) , to w konkursie na większego leszcza tego meczu, zwycięzcami byli by Pistons :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawialem sie tego meczu. b2b [w poprzednim sezonie wyraznie brakowalo nam energii w tego typu spotkaniach],w gosciach,z druzyna,ktora dopiero sie 'wykluwa'. no i faktycznie,latwo nie bylo. ale ja wiem,ocb. svg chce wygrac contest na najlepszego coacha meczowego ['najlepiej reagujacego na wydarzenia na parkiecie'] ;) najpierw wyznaczyl do krycia porzingisa o glowe nizszego stanleya,potem dal lotyszowi 'late' w postaci leuera [a ten przydatny jest,w zasadzie,tylko pod koszem rywala],po czym 'przypomnial' sobie,ze ma na lawce tolli; nasze szczescie,ze hardaway junior ceglil na potege! co najwazniejsze - jestesmy silni mentalnie. pomimo bardzo znaczacej straty punktowej,gralismy konsekwentnie 'swoje'...

 

ciekawe,czemu nie gral gallo. moreland pewnie byl oszczedzany na embiida. rotacja jest spora,i nie moze byc inaczej [gramy 4 mecze w 6 dni]...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristaps to dla nas mega c***owy matchup i nie mamy kim go kryć bądźmy szczery

 

też się bałem tego meczu, b2b w MSG to nigdy nie jest dobry układ, nawet w czasach gdy Knicks to bottom5 patałachy, w zeszłym roku takie "trap games" właśnie przegrywaliśmy z jakimiś netsami czy sixersami i dlatego nie było playoffs

 

no i do tego fajnie że się nie poddali i jebnęli comeback, Matt Stafford musi być dumny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristaps to dla nas mega c***owy matchup i nie mamy kim go kryć bądźmy szczery

 

 

 

pewnie,ze goscia o takich parametrach [zasieg,mobilnosc,dobry rzut dystansowy etc.] ciezko zatrzymac. ale talent i umiejetnosci grajka to jedno,a dobranie odpowiedniej taktyki [tu: dobor 'grajka-laty'],to drugie. jak dla mnie,decyzje svg byly tu zupelnie niezrozumiale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość przyda Wam się też pół mózgu na pg

 

hej hej hej

 

"The Pistons have a 120.9 offensive rating when Reggie Jackson is on the floor. The Raptors have best offensive rating in the NBA at 116.9."

 

widocznie nawet bezmozgi Bobby Schmurda coś tam w tym sezonie gra

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.