Skocz do zawartości

Detroit Pistons 17/18 - In miracle we trust


Zaphod

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zwycięstw przewidujecie na koniec sezonu?

    • >36
      0
    • 37-41
      2
    • 42-46
      4
    • 47-51
      3
    • >52
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Ptaszki cwierkaja o rozmowach z Pelikanami RJ za Anjice

ten deal bez sensu dla obu drużyn, bo oprócz Ajinca miał is E. Moore, małe oszczędności w kasie Pistons

 

jeśli ja bym puścił Reggiego w lutym, po sprawdzeniu czy kolanko jego pozwala mu na grę z 2015 r.

 

Ps. KCP w Lakers za 18 na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze, że odpuszczony został KCP w Pistons. Bradley to lepszy zawodnik i nie chce mi się jakoś wierzyć, że KCP kiedyś będzie lepszy. SVG ewidentnie kombinuje jak ten swój projekt ogarnąć na tyle, aby przebudować zespół. Szkoda, że dickraiderstwo RJ udupiło Was na PG. Całe szczęście Drummondem można kogoś oszukać. Czekam na nowe Bad Boys już długo, a Bradley to pierwszy krok do zbudowania zespołu defensive minded.

 

kolega szanowny zapomnial,ze w minionym sezonie mielismy sporo perturbacji - z kontuzjami [reggie,jesli gral,to byl nie w pelni zdrowy,dre caly sezon gral bez pelnej 'wentylacji' (niedrozna przegroda nosowa; nie wiem,na ile moglo go to 'obciazac'. naocznie stwierdzam jeno,ze w wielu spotkaniach wygladal na 'przegrzanego'),a kcp po kontuzji barku mocno spuscil z tonu],z 'chemia w druzynie' [svg bywa uparty jak osiol. ja wiem,ze coach nie jest od 'lubienia',niemniej niesluchanie asystentow (robienie po swojemu,wbrew sugestiom trenerow z lawki) moze budzic zastanowienie,jak sadze],z rosterem [spora rotacja w s5 oparta na graczach bez 'idealnej pozycji'] etc. podsumowujac - gracza zawsze zdazysz wymienic. mam nadzieje,ze svg wykaze tu pewna cierpliwosc. ja,jako fan pistons,jeszcze pamietam [i rozumiem,ze koledzy nie powazajacy 'tlokow' moga nie pamietac] jak rj i dre grali w sezonie 15/16...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w linku cała konferencja wprowadzająca Averego do Pistons, całkiem interesujace wypowiedzi Bradleya - profesjonalista, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ten sezon, mam nadzieję, że będzie trzymał szatnię i będzie liderem również na boisku

 

http://c.brightcove.com/services/mobile/streaming/index/master.m3u8?videoId=5506878809001&pubId=35547428001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w linku cała konferencja wprowadzająca Averego do Pistons, całkiem interesujace wypowiedzi Bradleya - profesjonalista, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ten sezon, mam nadzieję, że będzie trzymał szatnię i będzie liderem również na boisku

 

http://c.brightcove.com/services/mobile/streaming/index/master.m3u8?videoId=5506878809001&pubId=35547428001

stawiam na powtorke z jaxa! 3 opcja w teamie = niezaspokojone ambicje i walka o wysoki kontrakt. widac,ze avery chce byc u nas co-liderem,a nie pomocnikiem. to dobrze wrozy!; sprawia wrazenie swietnego goscia,swoja droga...

 

...czy tylko ja slyszalem w jego wypowiedziach pewna ekscytacje z mozliwosci gry z reggim?! - znaja sie i lubia,czy moze jednak postrzeganie rj'a przez graczy i kibicow to kompletnie rozne optyki?... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradley się cieszy, bo w Celtics był w cieniu Thomasa, a w Pistons może być szeryfem na parkiecie. Pamiętam, jak był zawodnikiem trzeciej piątki Bostonu; jego rozwój jest stały i mocny. Kto wie, może Bradley przejmie całe Pistons i to będzie jego drużyna i w ten sposób odrodzi się zespół Bad Boys?

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegoś Dereka Willisa z Kentucky podpisaliśmy na two-way contract

 

w ogóle nie wiem kto to - w necie są tylko filmiki jak go aresztują za najebanie się w miejscu publicznym

 

no i chudy jak patyk ogólnie

 

https://www.youtube.com/watch?v=6NclHIwr6Ac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.