Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego patrzycie na niego przez pryzmat PER 36. Po prostu napiszcie jaki statline by Was zadowalał bez zbędnego przykrywania tego typu statami. PKT-AST-REB-TO i tak może uśrednijcie obronę na jakim poziomie byście widzieli w porównaniu do gracza.

 

Ale staty zależą od minut, jakie dostanie. Jak mam oddzielić jedno od drugiego?

 

No i o to chodziło. To jeszcze jedno pytanie. Ma szansę na dobrą grę jako SG, czy będzie dublowanie się z Lonzo i jednak łatwiej pogodzić będzie JJ i Ingrama?

 

Obaj z Ballem będą dzielić obowiązki. W HCO piłkę będzie miał częściej Russell, w transition Ball.

 

JJ i Ingram IMO mniej pasują: co ze spacingiem? Kto kryje czwórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Z innej beczki :

 

Jordan Schultz‏Verified account

@Schultz_Report

Per a source, #Lakers are not just "open-minded" to trading Jordan Clarkson, as has been reported, but are actively seeking out offers.

 

Świetne info.

 

Ja tam Jordana lubię co już powtarzałem kilkukrotnie. Co prawda ten trade wisi w powietrzu już dość długo więc pozostaje pewnie tylko czekać aż się dopełni.

 

Czy taka świetna wiadomość? W zależności kogo (lub co) mielibyśmy za Clarksona otrzymać.

 

Macie jakieś propozycje kogo moglibyśmy pozyskać (z zachowaniem realności, że ktoś będzie skłonny na taki trade)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście liczę na podbicie kilka miejsce w drafcie za Clarksona i #28. Np. #22 od Nets.

 

Not a chance. Nets sami chcą iść w górę z pickiem więc nie sądzę by ich interesowało obsunięcie się w drafcie o 6 oczek a zyskanie za to jakiegoś scruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 lata, dwa lata kontraktu i silna presja na zarządzie do odejścia. 

 

hm - 32 lata to nie jest emeryt, 2 lata kontraktu to nie jest mało. Silna presja na zarządzie - ok, ale z drugiej strony wysocy byli bardziej w cenie niż teraz i KG>>AD

A i tak poszedł za paczkę wokół Ala Jeffersona (16/11 w wieku 22/23 lat wtedy) + 2 x 1rd pick (jeden z tych picków to Flynn przed Currym oczywiście).

 

Double standards. Najpierw jest, że DAR i 2. pick to nic jeszcze nie pokazali w lidze, a jak piszesz o tradach, które już były to pokazujesz jaki potencjał w nich krył. Stosując własne "standardy" powinieneś napisać, że KG poszedł za Big Ala, czyli nieefektywnego scorera będącego dziurą w obronie (czyli ogólnie ujemnego gracza), flynna (panna nikt) i (jak się nie mylę) Wayna Ellingtona. Czyli kvrwa za nic.

 

#hipokryzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double standards. Najpierw jest, że DAR i 2. pick to nic jeszcze nie pokazali w lidze, a jak piszesz o tradach, które już były to pokazujesz jaki potencjał w nich krył. Stosując własne "standardy" powinieneś napisać, że KG poszedł za Big Ala, czyli nieefektywnego scorera będącego dziurą w obronie (czyli ogólnie ujemnego gracza), flynna (panna nikt) i (jak się nie mylę) Wayna Ellingtona. Czyli kvrwa za nic.

 

#hipokryzja

 

Z tą różnicą, że ten Big Al (nie wiemy, czy będzie ostatecznie miał lepszą, czy gorszą karierę od DARa - pozdro january) + #6 pick + #28 pick + paczka rolesów/scrubów nie poszła za 24-letniego All-Stara z 5-letnim kontraktem.

 

#hipopotam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędras, czasem to te rozmowy z Tobą prowadzą do nikad. Wystarczy jakbyś napisał. Chciałbym, aby Walton dał mu 32 min na mecz, a DLO robiłby wtedy 20-5-5. Byłbym wówczas zadowolony z jego postępów. Jeśli miałbym utrzymać podobne minuty jak rok temu to statystycznie mógłby zostać taki sam, ale disclaimer taki, ze musi poprawić fg%. Tyle.

 

No co ja Ci poradzę, że nie mam żadnych konkretnych oczekiwań pod względem cyferek. Chciałbym, żeby Russell ustabilizował formę oraz zaangażowanie, zredukował straty, poprawił skuteczność i obronę. A czy będzie robił 15-4-3 w 28 minut, czy 20-5-5 w 36, to już dla mnie sprawa drugorzędna. Zwłaszcza, że nie wiemy, w jakim składzie Lakers przystąpią do kolejnego sezonu.

 

Z innej beczki :

 

Jordan Schultz‏Verified account 
@Schultz_Report
Per a source, #Lakers are not just "open-minded" to trading Jordan Clarkson, as has been reported, but are actively seeking out offers.
 
Świetne info.

 

 

Kto to jest ten Schulz?

 

Osobiście liczę na podbicie kilka miejsce w drafcie za Clarksona i #28. Np. #22 od Nets.

 

Aż tak nisko cenisz Clarksona, matek?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę co za banialuki tu lecą. Najpierw DAR z pickiem za AD chcecie (really??), chwilę później o kolesiu który za zaszły sezon na PER 36 19,5/4,5/6 jak zrobi 20/5/5 to będzie mega postęp (gdzie/jak?), a po chwili puszczacie Clarksona z 28 pickiem, który ma per 36 z 3 sezonów 17,5/4,2/3,4 na lepszych % od DAR (i byłby starterem w połowie klubów NBA), za pick 22 pick??? Słońce wam chyba trochę za mocno świeciło... Zejdźcie trochę na ziemię bo tego się czytać nie da nawet po 3 piwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając ocenę (w której się różnimy) JC to ja wolę ambitny szrot za 10 mln rocznie który chce być rolsem i rozwijać się defensywnie, od szrotu za 20 mln rocznie które uwaza sie za gwiazdę (Knight, Jackson) lub Randla który jeśli nie zrobi postępu o 50% to bedzie kontraktu JC niewarty a zażyczy sobie 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 2nd round pick to wszystko co można za Clarksona dostać, to po co go oddawać?

 

Lakers się nie spieszy, spokojnie mogą spróbować wpasować go do drużyny (w końcu ktoś z tej ławki musi wychodzić), czekając na lepszą ofertę. W najgorszym razie, spuści się go gdzieś za rok, jeśli będzie potrzebna kasa.

 

Ja bym się tutaj nie spieszył, nigdy nie wiadomo, czy Clarkson nie przyda się jako element wymiany za George'a.

 

Co do potencjalnych kupców, widziałbym Atlantę. Tam potrafią rozwijać obwodowych, może coś by jeszcze z Jordanem zrobili.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz ze zrozumieniem. Pytanie o DLO było jakich stats oczekujemy (i była odp że liczymy na więcej).

Chyba Ty... pytanie było proste, jendras pisze 20/5/5 Ty:

Więc : 22-23/4/6 per36 to takie minimum jakiego bym przynajmniej wymagał, ofk liczę na znacznie więcej.

20/4/6 overall przy impakcie znacznie większym niż boxscore?

To skoro dziś gra na opisywanym poziomie, to o jakim impakcie piszecie? Skoro ma poprawić TS, def, itd. to per36 powinno mu skoczyć znacznie, a Wy piszecie o takim samym...

 

Wymień te kluby gdzie Clarkson byłby starterem.

west: DAL, SAC, NOP, DEN, UTA a nawet SAS czy MEM byłaby szansa.

east: BRK, PHI, ORL, MIL, a nawet ATL, DET czy IND

Oczywiście w każdym trochę inna rola i darujcie sobie wpisy w stylu, że Exum, Payton, Burks, Parker czy Dellavedowa są lepsi albo bardziej perspektywiczni;)

 

Plus porównujesz 4 lata starszego JC do DLO, kiedy ten pierwszy już jest gorszym zawodnikiem.

No fajnie, że chce się rozwijać defensywnie, tylko on już 7 lat (college+NBA) ma za sobą, a jest jednym z najgorszych team-D graczy w lidze. Wizualnie i ogólnie ciut poprawił onballD, tylko w porównaniu z ilością akcji jakie pie*doli Lakers w defensywie swą grą w teamD to jego "poniżej przeciętna" defensywa onballD jest niczym.

Chłopak ma 25 lat za tydzień, RC za sobą, więc nie traktujmy go już jako prospecta. Ja zdecydowanie jestem za odejściem od systemu dwóch piątek grających zupełnie różny basket, zresztą LAL do tego powoli zmierzają (oddanie Lou). A to była jedyna zaleta Clarksona - ciągnięcie agresywnego w D i chaotycznego w ataku 2nd unitu. W uporządkowanej ofensywie jest fatalny, defensywę zapie*dala regularnie, poziom okolic Lou Williamsa.

Gdzie ja go porównuję? Jeden to rolls z 46 pickiem, drugi przyszły AllStar z 2, problem jest taki, że na razie ten allsatr gra niewiele lepiej od tego rolsa w jego rookie season. Ja od JC wymagam dokładnie tego co n robi, jedynie oczekuję poprawy na linii 3p i lepszej teamD. Ale mając na uwadze wartość kontraktu, to on już teraz daje więcej - bo w innych klubach tacy gracze dostali po 80 mln na 4-5 lat, więc czemu go komuś oddawać za darmo (czytaj różnicę między 22 a 28 pickiem???)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie również Clarkson to raczej szrot, taki nie broniący mega średni 8-9th man w dobrej drużynie na kontrakcie 6th mana - ja bym za niego nawet nie dał dobrego 2go rundowego picka. Ogólnie zerowy kontrakt, może się przydać jakiejś drużynie która potrzebuje trochę rozegrania i dynamiki z ławki, ale na miejscu spurs to bym się na niego nie rzucał.

 

no chyba, że ktoś sobie ceni jakieś jego tzw. intangibles ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=8kO-aT21ZR8 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.