Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał:

uważam że jest takie innych tylko ja nie udaje kogoś kim nie jestem.

Jest wiele równych zespołów na wschodzie by móc przewidzieć, że ewentualna seria z twoimi obecnymi nyk nie bedzie w zaden sposob na twoja gigantyczna korzysc.

stad moge sobie takie cos zaryzykowac nawet.

aha,

a dla mnie powinienes zrezygnowac, skoro nie potrafisz odseparowac swoich uczuc od trzezwego spojrzenia.

albo zreformowac swoje podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

aha,

a dla mnie powinienes zrezygnowac, skoro nie potrafisz odseparowac swoich uczuc od trzezwego spojrzenia.

nie piłem alkoholu od kilku lat, nawet nie wiem dokładnie ile, ale chyba ponad 4.

Co do rezygnacji, to nie zamierzam tego czynić i twoje zdanie na temat tego co powinienem robic ma dla mnie male znaczenie. wiec przekonaj reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

nie piłem alkoholu od kilku lat, nawet nie wiem dokładnie ile, ale chyba ponad 4.

Co do rezygnacji, to nie zamierzam tego czynić i twoje zdanie na temat tego co powinienem robic ma dla mnie male znaczenie. wiec przekonaj reszte.

spoko, natomiast zastanawiam sie, czy te wszystkie 10 osob, ktore zaglosowalo za miami w finale ma liczyc sie z tym, ze bedziesz glosowac przeciwko nim w seriach w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

spoko, natomiast zastanawiam sie, czy te wszystkie 10 osob, ktore zaglosowalo za miami w finale ma liczyc sie z tym, ze bedziesz glosowac przeciwko nim w seriach w PO?

A to za to? 

No to teraz @mac jak nie zagłosujesz za Charlotte w playoffs w tym sezonie to sprawa będzie ewidentna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

spoko, natomiast zastanawiam sie, czy te wszystkie 10 osob, ktore zaglosowalo za miami w finale ma liczyc sie z tym, ze bedziesz glosowac przeciwko nim w seriach w PO?

 

10 minut temu, fluber napisał:

A to za to? 

No to teraz @mac jak nie zagłosujesz za Charlotte w playoffs w tym sezonie to sprawa będzie ewidentna

Juz to wyjaśniałem, koles nawet tu wrzucal ze nic sie nie orientuje i nie sledzi nba, a tu nawet przed oficjalnym terminem wstawiania opisow 2minuty po otworzeniu watku do głosowania oddaje glos.

Mi to wystarczy zeby wiedziec czym taka osoba sie kieruje.

 

Patrzac na obecne sklady (i info ze.kawhi odpuszcza sezon) na ten moment dla mnie philly, wizards, magic, heat, raptors, bux sa lepsi od nyk.

Zakładam ze kims z nich sie ewentualnie spotkaja w 1rundzie.

Jesli by to bylo hornets, to na ten moment przy zalozeniu ze gra simmons, nawet nieobecnosc kawhiego by spowodowala moj glos na nyk w serii hornets.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

 

Juz to wyjaśniałem, koles nawet tu wrzucal ze nic sie nie orientuje i nie sledzi nba, a tu nawet przed oficjalnym terminem wstawiania opisow 2minuty po otworzeniu watku do głosowania oddaje glos.

Mi to wystarczy zeby wiedziec czym taka osoba sie kieruje.

 

nawet jesli by tak bylo, to powod, zeby stosowac kodeks hamurabiego? co Ty dizecko jestes?

mnie opisy co do zasady srednio interesuja. czytam, ale mala szansa, ze cos zmienia.

mozliwosc zmiany glosu mialem, ale sie na to nie zdecydowalem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, january napisał:

Normalnie to Rada przypomina, ale że 3/4 radnych jeszcze nie zagłosowało... :D 

@Tecu @LONGER01 @ozzy110 @eMeS @Alonzo @Sylvinho. @Regis @BMF @LeweBiodroSmoka @mac @Ashigaru @MMM2121

Dziś o północy deadline na głosowanie.

O to trzeba temat ustawić otworzenie tematu 'Wymian'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Normalnie to Rada przypomina, ale że 3/4 radnych jeszcze nie zagłosowało... :D 

@Tecu @LONGER01 @ozzy110 @eMeS @Alonzo @Sylvinho. @Regis @BMF @LeweBiodroSmoka @mac @Ashigaru @MMM2121

Dziś o północy deadline na głosowanie.

Dziękuję za przypomnienie i przepraszam, że tak dóźno, ale części graczy w ogóle nie znałem i musiałem zrobić lekki research.

Tak np było z panem David Duke, którego w ogóle nie kojarzyłem.

Jednak po wpisaniu go w google decyzja wydała mi się oczywista i nie kojarzę lepszego dopasowanie niż on i nasi Hornets.

Perfect fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

@ozzy110 tak z czystej ciekawości, masz już jakieś rozstrzygnięcia przygotowane na 3 minuty przed zamknięciem głosowań?

P.S: komu karniaczki. Chyba tym razem nikomu z tego co widzę. 

----------------------------------

Po północy - wymiany ruszyły. 

Chłopie ja dopiero wstałem po imprezie i ledwo żyję. Do końca dnia pewnie zliczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

Brunson podpisał 4 letni minimalny i zgadza się Dallas wykorzystali jego 4 rok w lato w RL będzie UFA

bardzo mnie to zaskoczyło, bo pisano tu wiele razy że to się niby nigdy nie zdarza.

Dodatkowo sama sytuacja też się odbyła bez jakiegoś oburzenia w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

bardzo mnie to zaskoczyło, bo pisano tu wiele razy że to się niby nigdy nie zdarza.

Dodatkowo sama sytuacja też się odbyła bez jakiegoś oburzenia w mediach.

Zdarzać, się zdarza, ale nigdy z zawodnikami S5 i wyżej. Akurat tu z Brunsonem mogliście spróbować szczęścia tym bardziej, że nie jest to zawodnik na 10 mln+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 07:03, fluber napisał:

 

4. Mimo tego, że wisiało nade mną bankructwo to oddałem wyłącznie graczy na spadających po tym sezonie kontraktach. oddałem picki żeby się wzmocnić chociaż Wschód jest kosmicznie mocny i najłatwiej byłoby tankować, bo podpisując długoterminowe kontrakty na FA z graczami uważam, że wstydem byłoby oddać ich po pierwszym sezonie i poddać walke o play-offs chociaż bez próby walki o nie, nawet jeżeli kosztuje mnie to picki w drafcie

Koniec końców wolałem oddać pick, zeby zachować Grahama i mieć większe szansa na play-in. Przecież realizuję dokładnie to co napisałem.Po prostu nie było już żadnego niespadającego kontraktu, który mogłem do tego wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.