Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Regis napisał:

Moim zdaniem ten fragment absolutnie Cię dyskwalifikuje jako tymczasowego GM NOP. 

Pels nigdy nie tankowali i nigdy by się do tanku nie posunęli. Dla ich graczy, przyzwyczajonych do walki o wygraną w każdym meczu, tak nagła zmiana filozofii byłaby szokiem i do niczego dobrego by nie doprowadziła. Również @MarcusCamby, jako wielki przeciwnik tanku, nie wróciłby do drużyny zhańbionej tak niecnym procederem. 

I tym postem przekonałeś mnie, że jak @MarcusCamby faktycznie chce sobie zrobić chwilę przerwy od BeGM, to Wielkich Pels będzie prowadziła Rada + January.

@MarcusCamby Przyjacielu! Nie pozwolę, by podczas Twojej chwilowej (mam szczerą nadzieję) nieobecności Dumni  Pels splamili się tankiem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ma mimo wszystko oko do draftu. Z braku alternatywy na pewno powierzyłbym mu noc draftu. 

Ogólnie zarząd komisaryczny bym wprowadził:

@january draft

@Qcin_69 wymiany

@mac opisy

@karpik argumentacja 

@Tecu twarz zespołu ogólnie na forum 

i mamy Mistrza. Potem @MarcusCamby może wracać aby to wszystko ..........

A zapomniałem żeby @Tecu w odpowiednim momencie wskrzesił na parkiecie te zwłoki które MC skrupulatnie trzymał w lodowce 

Na poważnie mam świetnego kandydata na GM Pels tylko potrzebuje czasu aby to opisać bo mi wykasowalo potężnie długi list otwarty do Marcusa. Muszę się zebrać ponownie do napisania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jestem uczulony na spamowanie w Media Room ale, że dyskusja dotyczy zasłużonego GMa potraktuje je jako oficjalne stanowisko GMów i ich ani nigdzie nie przeniosę, ani nie skasuje, ale proszę tego nie nadużywać i zbędnie mi tam nie spamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie serio wiemy ze Camby nie chciał tankować ale dla Pels obrona picku to priorytet i słusznie o tym january napisał. Jeżeli rada będzie akceptować wymiany to organizator zabawy plus rada jako zarząd komisaryczny jest ok i nie wiem po co ta dyskusja. A @MarcusCamby przypomnę tylko ze pisałeś mi kiedyś ze z Kings mogę odejść jak nowy GM będzie miał pełna kontrole nad pickami. Rozumiem ze ta decyzja to mimo wszystko była wewnętrzna rozterka ze musiałbyś tankować mimo ze Ciebie to brzydzi, wracaj do nas szybko, nie do rady ale do swoich Pels ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję @january jako główny tymczasowy GM oraz @tangiers, @Braveheart22 jako zarząd komisaryczny. Chyba mają najmniej "wrogów" tutaj i są najbardziej bezstronni :)

1 minutę temu, Szulim napisał:

@january czy uważasz że moje wymiany były śliskie? nie były transparentne?

to generalnie większość z moich wymian sam organizowałem i konstruowałem - @Eldświadkiem także trochę porównanie nieadekwatne skoro do mnie taki przytyk ciśniesz

Chodzi o poprzedniego GMa Jazz a nie o Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, january napisał:

Masz pick Pels (1-10 protected) nie dziwi mnie taka argumentacja :D

Już spisałem ten pick na straty. 

Choć z drugiej strony posiadanie tego picku sprawia, że to ja jestem najlepszym kandydatem na nowego GM Pels. Jako jedyny mam interes w tym, żeby byli jak najlepsi, Wy wszyscy chcecie zepsuć wszystko to co zbudował Marcus i przestawić drużynę na drogę ordynarnego tanku. 

Myślę, że to @MarcusCamby powinien wskazać następcę (jeśli rozważa powrót, oczywiście bo jeśli nie to w żadnych przejściowych GM nie ma się co bawić) i tym samym pokazać, że opowieści o nietankujących Pels nie były tylko czczym gadaniem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Regis napisał:

Już spisałem ten pick na straty. 

Choć z drugiej strony posiadanie tego picku sprawia, że to ja jestem najlepszym kandydatem na nowego GM Pels. 

 

Ze swoją aktywnością to na bank.

‐--------------

@january oficjalnie Rada mianuje Cię p.o. GM New Orlean Pelicans.

@tangiers jako osoba bliska MC wchodzi jako komisz ( nie mylic z radnym ).

@Braveheart22 mógł by też, ale gdzie kucharek sześć tam Pelicans będą w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Twoja aktywność ma z tym wspólnego?:) 

I patrz jaki jestem aktywny, ledwie minuta minęła i już odpowiedź. Pozostawiam do rozważenia:) 

3 minuty temu, Eld napisał:

Ze swoją aktywnością to na bank.

 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

A co Twoja aktywność ma z tym wspólnego?:) 

I patrz jaki jestem aktywny, ledwie minuta minęła i już odpowiedź. Pozostawiam do rozważenia:) 

 

Kużwa miało być z Twoją aktywnością to na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jeśli miałby to być GM, który brzydzi się tanku to tylko @Koelner

Proszę, nie mów: „Muszę odejść”,
Tyle jeszcze na nas czeka,
Nawet jeśli to, co było już nie wróci,
Nawet jeśli dziś już nic, to nic nie znaczy…

Zostań bo, ta gra, to ona płacze deszczem,
Zostań bo, jak nikt, przynosisz jej powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dzięki @cvbe za nominację. Wymienienie mnie obok takich GM'ów jak @january czy @tangiers to wielki zaszczyt. 

Godzinę temu, Eld napisał:

 

@january oficjalnie Rada mianuje Cię p.o. GM New Orlean Pelicans.

@tangiers jako osoba bliska MC wchodzi jako komisz ( nie mylic z radnym ).

@Braveheart22 mógł by też, ale gdzie kucharek sześć tam Pelicans będą w dupie.

Ja nie jestem osobą konfliktową. Ale jak zdecydujecie tak niech będzie. Ja ze swojej strony mogę tylko zgłosić gotowość i zagwarantować pełen profesjonalizm, czyli kierowanie się dobrem "Wielkich Pels" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

Przede wszystkim, dzięki @cvbe za nominację. Wymienienie mnie obok takich GM'ów jak @january czy @tangiers to wielki zaszczyt. 

Ja nie jestem osobą konfliktową. Ale jak zdecydujecie tak niech będzie. Ja ze swojej strony mogę tylko zgłosić gotowość i zagwarantować pełen profesjonalizm, czyli kierowanie się dobrem "Wielkich Pels" ;)

Jak wy tak będziecie głośno obnosili się ze kierujecie się interesem wielkich Pels to Was z rodzimych klubów jeszcze powywalaja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.