Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Eld napisał:

Daty były z góry ustalone. Jakoś jak opisujemy i głosujemy przy trymestrach to też są daty zamknięć tematów.

Dlaczego tutaj miało by być inaczej?

To mam robić burdel w innym temacie?

Serio, ktoś wrzuca swój opis na wieczór, jak oglądam mecz i nie mam możliwości się odnieść, bo se przychodzisz i mówisz koniec. Nie na tym polega dyskusja na forum, że przychodzi Pan Eld i mówi kiedy mamy zbierać zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie zamykaj wcale, naprawdę straci na tym gra i technicznie też będzie burdel w innych tematach potem.

Bez sensu jak dla mnie i tyle. Przy trymestrach jakoś zamykamy tematy na opisy, tutaj nagle nie i gra ma tracić.

Z dupy argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Nic nie zamykaj bez przesady. Kto powiedział ze nie można dyskutować np na temat oddanych już głosów ?? Ja bym na miejscu qcina np Chciał wyjaśnień od ludzi którzy sobie głosują na Kings.. 

 

 

No i ja tez :D człowiek chciałby max 2 winow a tu jeszcze takie kwiatki, qcin&mac vs january to złoto, nie zabierajcie tego sobie sami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

@january, @karpik, @Alonzo podliczajcie już powoli kto idzie dalej i z jakim wynikiem kończą się serie.

Na ten moment Sixers mają 2 głosy przewagi nad Bucks, a Mavs 4 nad Dubs. Pozostałe rozstrzygnięte. Mówiłem Wam, żeby dać więcej czasu, nie mam pojęcia w imię czego tak gonicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

================================

Do uzupełnienia na już:

@TecuOrlando Magic – New York Knicks Głos: xxx

1 minutę temu, january napisał:

Jak będzie temat zamknięty.

Swoją drogą ledwie 2 dni na głosowanie to zdecydowanie za mało, jeszcze Euro było po drodze - a i tak na opisy będziemy w 2R czekać jeszcze kilka dni (trwają serie). 

Już 2 osoby są na pograniczu oddania głosów (BMF, Camby).

Biorę na siebie ryzykiem wypi****lenia mnie z rady.

Przedłużam głosowanie do 1:00 w nocy. Za mało czasu jako rada daliśmy na glosowanie. Korzystamy z zapisu o możliwości edycji terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Nie mam pojęcia w imię czego tak gonicie.

 

2 minuty temu, Eld napisał:

Biorę na siebie ryzykiem wypi****lenia mnie z rady.

Przedłużam głosowanie do 1:00 w nocy. Za mało czasu jako rada daliśmy na glosowanie. Korzystamy z zapisu o możliwości edycji terminów.

 

Teraz, january napisał:

Daj spokojnie przynajmniej do jutra do  północy.

Serio nigdzie się nam nie spieszy - serie 2R w RL trwają jeszcze kilka dni, a wcześniej nie będzie opisów ani w parach zachodu, ani w parach wschodu.4

Ekipom się tu cały sezon waży, nie widzę ćwierci powodu by dalej było tak mało czasu na głosy.

Zobaczymy ile głosów zbierzmy do 1:00. Później Twój pomysł będę musiał wrzucić to na radę. Na razie dodaję tą jedna h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Naprawdę mamy czas - przez kilka dni w tematach 2R nic nie powstanie jeszcze, bo trwają serie, gdzie zamieszani są wszyscy potencjalni uczestnicy.

Dramatycznie mało czasu poszło na 1R PO, nie wiem czemu. Spokojnie jeszcze mogą oponenci z sobą powalczyć, tu się ich cały sezon (a często nie tylko sezon) decyduje, a brakuje kilku głosów + patrząc po ilości edycji w ostatniej godzinie, nie wszyscy są w 100% przekonani do swych głosów.

Serio - nie ma ani jednego powodu, by już teraz kończyć 1R.

Głosowanie przedłużone do jutra.

 

Właśnie tak rada zadecydowała a brakuje nam raptem parę głosów. @karpik to też info dla Ciebie.

Jeśli chodzi o mało czasu na 1R PO to moja inicjatywa bo przy plan-in byliśmy w dupie. W RL zaczynała się druga runda, a myśmy jeszcze play-in rozgrywali. Teraz będzie luźniej bo nadgoniliśmy. 

==============================================

@january skończę pewnie z wynikiem 4:2 lub 4:3. Co decyduje o tym która wartość zostanie wzięta pod uwagę? Jakaś średnia, czy tego czego było więcej, np 4:2 - 11 głosów, 4:3 - 15 głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Paul George w All nba, a Tatum nie, więc chyba już wiadomo kto jest tu 1 opcją;)

ach te kłopoty bogactwa :D 

Minnesota w tym roku wyglada jak Ignazz który wpada na wiejska potańcówkę w remizie w Pcimiu Dolnym. 

13 minut temu, Alonzo napisał:

Tyle co mój Mitchell - bo on też się nie załapał. Z tego co pamiętam to rozpisywaliśmy to przy FA, ale można też w salary NBA spojrzeć. :) 

jak dobrze patrzę, to przez to ze się nie załapali jesteśmy koło 5 mln do przodu co rok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Paul George w All nba, a Tatum nie, więc chyba już wiadomo kto jest tu 1 opcją;)

Kolejna ważna rzecz, którą w sumie powinniśby brać pod uwagę przy ocenach fitu. Skoro bonusy dla graczy za wybór do All Team ma znaczenie, to takie wybory też powinny być uznawane.

Warto nad tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

ach te kłopoty bogactwa :D 

No jak przez kłopoty bogactwa uznajesz to, że NBA właśnie stwierdziła, że Twoim najlepszym graczem jest Paul George, to chyba może być ciężko:)

W 21 wieku mistrzostwa nie wygrała żadna drużyna, która nie miała gracza co najmniej w all-nba 2nd team, także ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

No jak przez kłopoty bogactwa uznajesz to, że NBA właśnie stwierdziła, że Twoim najlepszym graczem jest Paul George, to chyba może być ciężko:)

W 21 wieku mistrzostwa nie wygrała żadna drużyna, która nie miała gracza co najmniej w all-nba 2nd team, także ten...

Tatum król :D w ogóle księgowy jest zachwycony takim obrotem sprawy, bo Tatum dostał więcej głosów niż np. Irving który się znalazł w all nba, ale przez zamieszanie z G/F ostatecznie tam nie wylądował, dzięki czemu mamy 5 mln więcej w budżecie niż zakładałem :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.