Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zliczam głosy. Znam już niektóre wyniki, ale niektórym wciąż pozostało co nie co do uzupełnienia. Będę tutaj dopisywał komu co:

@Lucas - decyzja w sprawie Donovana Mitchella

@ignazz - daj znać jak Ci się wyjaśnią gwiazdki + przeczytaj komentarz Karpika poniżej, że szablon na który głosowałeś nie do końca był precyzyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Powoli zliczam głosy. Znam już niektóre wyniki, ale niektórym wciąż pozostało co nie co do uzupełnienia. Będę tutaj dopisywał komu co:

@Lucas - decyzja w sprawie Donovana Mitchella

@ignazz - daj znać jak Ci się wyjaśnią gwiazdki + przeczytaj komentarz Karpika poniżej, że szablon na który głosowałeś nie do końca był precyzyjny

Podtrzymuje głosowanie bez zmian choć przyznaje ze zastanawiam się nad TAK dla Knicks przy AD. Czy tam jest blisko remisu czy jak chyba widziałem a mogę się mylić 90% na wahanie się gracza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Podtrzymuje głosowanie bez zmian choć przyznaje ze zastanawiam się nad TAK dla Knicks przy AD. Czy tam jest blisko remisu czy jak chyba widziałem a mogę się mylić 90% na wahanie się gracza? 

Nie jest blisko remisu. Na ten moment Davis dość znacząco odrzuca wszystkie propozycje. To nie jest różnica 1, 2 głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nah, nie licząc głosu ignazza jest 8-10, jak ignazz zmieni to będzie 9-10.

To jest blisko remisu:)

Nope. 20 osób zagłosowało, 10 nie które są wymienione w Media Room. A w zasadzie już 9. 13 za odrzuceniem, 7 przyjmuje. Nie doliczałem jeszcze głosu maca, czyli jest 13-8.

Nie wiem jak Ty to liczysz.

Teraz po zmianie głosu przez Ignazza jest 12-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Knicks: january, longer, camby, sylvinho, shevcu, braveheart, principe, mac + ignazz = 9

Odrzucenie: mmm, eld, bmf, fluber, lucas, pablo, ashigaru, cvbe, emes, tangiers = 10.

brak głosu: kolader, karpik = 2.

Więc nie wiem jak Ty to liczysz :P 

Ok, sprawdzę to jak wrócę bo właśnie wychodzę. Najwyraźniej excel zlicza mi brak glosu jako głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo ja zagłosuje późnym wieczorem.

Cala niedziele spędzam tez na uporządkowanie moich teamów fantasy oraz Pacers beGM. Do niedzieli podejmę decyzje, czy iść w tank, który rozważam, więc jak ktoś chce się jeszcze wzmocnić moimi legit graczami, to musi mnie najpierw do tego tanku przekonać dobrymi ofertami. Wiec zapraszam na priv wszyscy dostępni być może. Zależy od tego jakie będą zwroty. 

 

Ps. Wie ktoś coś czy Martin jr podpisze w tym roku kontrakt z rockets, czy go stashują??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Knicks: january, longer, camby, sylvinho, shevcu, braveheart, principe, mac + ignazz = 9

Odrzucenie: mmm, eld, bmf, fluber, lucas, pablo, ashigaru, cvbe, emes, tangiers = 10.

brak głosu: kolader, karpik = 2.

Więc nie wiem jak Ty to liczysz :P 

Nom, miałeś rację a ja się dobrze domyśliłem. Excel źle mi zliczał. Tzn ja źle sobie formułę przygotowałem. 

Teraz po poprawkach i dwóch kolejnych głosach sytuacja Davisa zrobiła się arcyciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.