Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Qcinowi nie ufam, ale po wpisie Januarego uznałem, że coś było na rzeczy :)

no to znajdz chociaz jedna osobe, ktora na pm probowalem przekonac w sprawie zmiany glosu xd

zabawnie sie to czyta wszystko, dlatego sie nie mieszam

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Bo po co pusty tydzień? 

Zarzyna tajne głosowanie flow gry niesamowicie, rok temu był przykład.

Nie chodzi mi tylko o głosowania w play-offs, ale absolutnie wszystkie głosowania. I dlaczego tajne głosowanie ma zabijać flow? Nikt nikomu nie zabrania dyskutować - i tak te dyskusje odbywają się w gronie kilku gm. Dla dwójki grającej nic się nie zmienia, reszta może pyrtać, wytykać słabe i wskazywać mocne strony, dyskutować o przyjętej taktyce, rotacji itd. Ograniczenia są drobne, a.plusy moim zdaniem większe. 

 

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

+ dzieki temu wiemy kto jest menda

Fakt, to jest argument. Ale wcześniej czy później i tak byśmy się na Tobie poznali:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No ale taka jest prawda, rok temu się dowiedziałem post factum, że GM który wypocił 50 postów negatywnych o Lakers w tej serii "robił to przecież tylko pod późniejsze potencjalne finały" i zagłosował spokojnie w tajnym na LAL.

Tak naprawdę to bezpośrednio  takie tajne głosowanie ma uderzać w aktywnych GMów (jak wiele aspektow w tej grze, co jest straszne dość, nie bez powodu niektórzy celowo olewaja opisy całkowicie)

Kazde głosowanie uderza w aktywnych gm-ow:) im więcej piszesz tym gorzej:) @Alonzo to najlepszy przykład:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Kazde głosowanie uderza w aktywnych gm-ow:) im więcej piszesz tym gorzej:) @Alonzo to najlepszy przykład:) 

A @Tecu?

Moim zdaniem aktywnością odwrócił serie.

Nad przykładem Jaśka też można się pochylić, bo LeBrona wygrał dzięki decyzjom RL NBA, a Butlera mimo decyzji R NBA. O wyskamlanym Russellu nie wspomnę, gdzie część GMów wprost przyznała, że zrobiła to dla świętego spokoju w tym sam BMF.

Kluczem jest dobra propaganda. Zresztą Alonzo to też nie jest dobry przykład, bo moim zdaniem to była bardziej seria na 4-2/4-3 dla Knicks niż 4-3/3-4, a Alonzo zrobił tego wyrównaną serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

- decyzję o progach (hardcap liczony od 139 mln, próg maxa minusowego -48 mln, czyli hardcap największy możliwy to 115 mln) podjąłem po szybkiej analizie, beGM by padło gdyby tak jak się na to zanosi mocno obniżone zostały progi SC i luxury-tax w stosunku do wcześniejszych projekcji.

Miało być chyba RL NBA, nie rozumiem majstrowania przy wyznaczonych przez ligę finansach i ustawiania wg własnego widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Salary ligowe (SC i luxury) jak chodzi o umowy będziemy mieć wedle RL NBA rzecz jasna, niezależnie od tego jak je wyznaczą.

Natomiast zmiany "według mojego widzimisię" dotyczą tylko i wyłącznie naszego własnego finansowego CBA - progi od których liczymy hardcap są liczone od 139 do 115 mln. Po pierwsze, bo jesteśmy w totalnej niewiadomej obecnie (naprawdę są projekcje i o obniżce do około 100/120) - i mogą to ogłosić bardzo późno, więc dostosować się pod kątem schodzenia przez teamy z umów będzie mega ciężko czasowo. Po drugie - jakby luxury np zostało wyznaczone na 130 mln to liga by nam teraz naprawdę w nierealny sposób zaczęła padać. Np jako Pelicans miałbyś hardcap nie w wysokości 125 mln, a 116 mln. I dotyczy to wielu teamów (jak coś - oczywiście nie mnie, by nie było, de facto to ja na tym tracę, bo będąc na plusie mógłbym bardziej rabować). Uwierz mi na słowo, analizowałem to już:)

A rozwazales zamiast tego amnestię dla każdej drużyny i zostanie na starych regulach? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 23:21, january napisał:

Do 20 września spokojnie możecie pisać jeśli chcecie w jakiś sposób przekonać głosujących. 

Panowie, półfinały się wydłużyły na maksa, ja jutro pracuje a w piątek rano jadę do Berlina i wracam w sobotę wieczorem, a w niedziele znowu praca

serdecznie proszę o wydłużenie deadlajnu na opisy o choćby 2-3 dni, chyba aż wielkiej różnicy to nam nie zrobi, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 22:40, january napisał:

No ale taka jest prawda, rok temu się dowiedziałem post factum, że GM który wypocił 50 postów negatywnych o Lakers w tej serii "robił to przecież tylko pod późniejsze potencjalne finały" i zagłosował spokojnie w tajnym na LAL.

Tak naprawdę to bezpośrednio  takie tajne głosowanie ma uderzać w aktywnych GMów (jak wiele aspektow w tej grze, co jest straszne dość, nie bez powodu niektórzy celowo olewaja opisy całkowicie)

Fajnie zajrzeć tu po raz pierwszy od miesięcy i widzieć że nie tylko ciągle siedzę Ci w głowie, ale że wciąż zwalasz na innych winę za swój brak racjonalnych argumentów i kolejne porażki.

Dobrze że w tym szalonym 2020 pewne rzeczy jednak się nie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Wooden napisał:

Fajnie zajrzeć tu po raz pierwszy od miesięcy i widzieć że nie tylko ciągle siedzę Ci w głowie, ale że wciąż zwalasz na innych winę za swój brak racjonalnych argumentów i kolejne porażki.

Dobrze że w tym szalonym 2020 pewne rzeczy jednak się nie zmieniają.

Jest pare ekip do brania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, karpik napisał:

 

New York Knicks - Philadelphia 76ers Głos: 3:4 Kompletnie nie kupuję tutaj gameplanu c_m, który mając dwóch najlepszych graczy w serii przegrywa w kuriozalny sposób.

kolega widzę ma się za specjalistę i Boga xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.