Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ci wizards na razie to troche zaskoczenie bo myslalem ze dalem im za duzo ale inni daja wiecej.

Generalnie @polishllama69 czemu dales wizards taki sam bilans co rl rockets zrobili w t2???

bo ciąłem mocno po zwycięstwach i mi wyszło 157 to dodawałem i akurat dojeżdżałem do docelowej stacji to dopisałem kilku zespołom co się napatoczyły dodatkowe zwycięstwa i wysiadłem z pociągu, dlatego mówię, że będę korekty, ale to musi mi się chcieć wejść do komputerka 

5 minut temu, Alonzo napisał:

Sezon 16/17:

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Cody Zeller
2240
-4.14
107.96
112.10
Cody Zeller
 
1726
5.82
111.89
106.07

oni czasem wtedy nie tłukli tej swojej żelaznej 5 Kemba Batum MKG Williams Zeller ? bo jak tak to dużo lepsza obrona dookoła i to chyba z nim na placu i tak jest średnia ligowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

 

Btw jak te pytania to @fluber czemu masz kontuzjowanych mocno Rockets nad moimi Suns? 😛

No glownie z powodu adebayo plus rl wizards zrobili 0.500 wiec jakos wypadalo docenic beala.

No i tez sie nie zgadzam z niektorymi argumentami ktore podales bo gordon w 1t opuscil duzo wiecej i gral gorzej niz teraz.

Nie powiem ze sie nie wahalem czy nie dac Wam po tyle samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

Rada ( a przynajmniej jej połowa ) podjęła już decyzję o karze jaka zostanie nałożona na New York Knicks.

Który z insiderów chce pierwszy info?

tam w tej radzie to kto jest poza Toba i Januarym?

bo wasza obecnosc to dobrze nie wrozy xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Yyy, kto tam robi ten vertical spacing?...

eee capela EEE RHJ 

i jak pamiętam w tym trymestrze zajebisty był Mudiay, ale w T3 jego brak może zaboleć (oczekuje, że tyle w Utah nie pogra) chociaż za piłowanie takich minut starterami i 2W utnę, pomyślę, teraz czekam na opisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Z tego powodu wyrażający skruchę GM Knicks 1 lipca 2020 roku zabawi się w Świętego Mikołaja i wyśle po 200k $ pozostałym 29 organizacjom ligi poprzez transakcje cash (czyli kara wyniesie 5,8mln, 29 x 0,2 mln). Będzie na waciki.

Ale to GM czy klub? Bo ja że tak powiem majątkiem tej wysokości raczej nie dysponuję :(

A jak GM, to powinien być to @Wooden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

eee capela EEE RHJ 

No capela przeciez opuscil 10 meczow i nawet 40% minut w trymestrze nie dociagnal a rhj to sie przez pewien czas w 2t do rotacji w nba nie lapal.

Generalnie jak te 96 minut na 4/5 wizards wypelnia to nie mam pojecia. 2400 minut. Capela zagral czterysta coś. Zostaje 2000 minut do zagrania i nie wiem dla kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No capela przeciez opuscil 10 meczow i nawet 40% minut w trymestrze nie dociagnal a rhj to sie przez pewien czas w 2t do rotacji w nba nie lapal.

Generalnie jak te 96 minut na 4/5 wizards wypelnia to nie mam pojecia. 2400 minut. Capela zagral czterysta coś. Zostaje 2000 minut do zagrania i nie wiem dla kogo.

dlatego daj mi czas na jego opis ;) sam narzekałeś to też mogę odjąć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama69 napisał:

bo ciąłem mocno po zwycięstwach i mi wyszło 157 to dodawałem i akurat dojeżdżałem do docelowej stacji to dopisałem kilku zespołom co się napatoczyły dodatkowe zwycięstwa i wysiadłem z pociągu, dlatego mówię, że będę korekty, ale to musi mi się chcieć wejść do komputerka 

oni czasem wtedy nie tłukli tej swojej żelaznej 5 Kemba Batum MKG Williams Zeller ? bo jak tak to dużo lepsza obrona dookoła i to chyba z nim na placu i tak jest średnia ligowa

 

Tak, to wtedy.

OnCourt miał wtedy najlepsze w drużynie +6,2 (najlepszy za nim był Kemba z +3,7)

W On-Off miał +10,3 (przed nim był tylko Kemba z +10,7; kolejny w tej statystyce Batum miał +3,5).

 

Walczę o to, żebyście mi nie oceniali zero-jedynkowo Codiego z tego sezonu z rl Charlotte, a spojrzeli na niego jak na gracza, który ma dawać wsparcie w poważnej organizacji. U mnie i tak przecież w tamtym sezonie, czy teraz nie licząc nieobecności KATa gra mniejsze minuty niż w realu, zatem  @karpik w ograniczonym okresie sądzę, że mógłby dawać przyzwoity impact w ataku, a w obronie jakoś dużo gorszy od KATa by nie był. Przecież Cody by mi grał piękne picki z Mitchellem i Lowrym.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw dużo lepszy trop pójście w Zellera niż Oubre. Cody'ego jestem w stanie kupić, bo to dość inteligentny biały gracz, który potrafi i dobra zasłonę postawic i zrobić sporo przydatnych rzeczy na parkiecie. Ma swoje ograniczenie, ale generalnie w roli takiego Plumlee (czyli ławka i ewentualne zastępstwa lidera kontuzjowanego) z RL Denver powinien się sprawdzić bardzo dobrze. 

No i dzięki fluber za wyjaśnienie, choć nadal uwazam, że jeśli miałem o 1W mniej po t1 to w T2 powinienem być lepszy przez problemy zdrowotne rywali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

 

No i dzięki fluber za wyjaśnienie, choć nadal uwazam, że jeśli miałem o 1W mniej po t1 to w T2 powinienem być lepszy przez problemy zdrowotne rywali :P

No i u mnie zmniejszyła się różnica między Suns, a Rockets ( w 1T dałesm Rockets o dwie wygrane więcej niż Tobie, a teraz o jedną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw kradzione z grupy @polishllama69. Nie sądziłem, że ten DeRozan aż tak odpalił 

25 players have used 100+ possessions in isolation. 

Best points per play among them:

DeRozan 1.16

Harden 1.13 (on 735 poss - no one else has even 350)

Jrue 1.09

Lillard 1.08

Worst ppp on iso's:

Randle 0.75

Mccollum 0.85

Giannis 0.88

Middleton + Westbrook 0.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.