Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

Si, to wszystko idzie w 1 dealu :D 

Thunder-Sota-CAVS-Pistons-76ers-Memphis-Bulls-Pelicans-Knicks-Spurs-Blazers-Jazz-Nuggets :D dobry dealik :D 

jednak 13 drużyn tylko ale zawsze!

 

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

celtics jeszcze

W sumie to jak już tak gadamy to jeszcze Hawks do tego dopiszmy.

A później zaglądajcie od czasu do czasu do mnie, czy jeszcze oddycham jak to będę w arkusz wklepywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

@Alonzo po PO zlozy rezygnacje

choc tera tez na pewno jeden z faworytow :D

Eeeeeeeeee!!! Basenowy! A Ty to nie skakałeś rok temu o tej porze od klubu do klubu? 🤔

No jak widzę u @karpik że Twoje połamańce mają lepszy bilans proponowany od moich to  stwierdzam, że albo Karpik  nie ma czasu w tym sezonie na śledzenie NBA, albo liczy mi KATa jako absolutne top3 w tym sezonie, co by mnie ciężyło, bo daje to impact na Finał w playoffs :) Inaczej logiki tu nie dostrzegam, bo ciągłe rotacje i kontuzje nie miały dla niego znaczenia przy innych teamach, a ja gram w sumie tylko i aż bez KATa w połowie trymestru. 

4 godziny temu, Lucas napisał:

Alonzo @1.50

Dobrym betem jest January @40.00, jesli Qcin wyprzedzi go na koniec RS.

 

4 godziny temu, Lucas napisał:

Niestety zamiast zapisac zrobilem skrina Photoshopa i wyglada to gorzej xD

 

BudIIFF.png

Najlepsze jest to, że największy hejter moich Magic i Kellego, ma na skrzydle jeszcze gorszych w ataku Jarena Jacksona Jr. i Barnesa, którzy są zdecydowanie bardziej ujemni. JJJowi nie pomaga nawet dobry bilans jego Memphis, którzy ida na playoffs. 

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
Jaren Jackson Jr.
 
1463
-3.13
110.19
113.32
 
Jaren Jackson Jr.
1134
1.80
110.41
108.61

 

Sam Horford pod koszem tego wózka Tobie nie uciągnie. A on jest do tego ujemnym graczem w ataku.. 

Bogdanovic, Monk i Dinwiddie w obronie to fajne tyczki w obronie do mijania przez Wielkiego Kellego Oubre Jr. :P 

 

A z tym ogłoszeniem odejścia to zaczekam, jak będzie jakiś dobry kurs.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ty twierdzisz, że 39.7% rzucający za 3 podkoszowy (i to na dużym volume) jest problemem w ataku to nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać. 

+ Tak, ten Oubre i to jak go meczysz to było w tym temacie wrzucone w ramach żartu, grafika również. 

W ramach ciekawostki z graczy 4/5 jako preferowana pozycja na BB-Ref więcej trójek od JJJ wrzucili tylko Bertans i Gallinari, JJJ najwiecej minut ma tam wpisane na C i trafił 131 trójek w sezonie, drugim z "C" jest tam Towns, który ma tych trójek o 16 mniej (ale per game trafia ich trochę więcej, ot wiecej opuscił) :P

Dodaje ze to ciekawostka, bo obejmuje cały sezon, a nie ten trymestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Wklepałem wszystkie wymiany.

Jest problem - Knicks przekroczyli możliwe (5617000) wydatki cash (wymiany : #341 -1mln, #353 -2,1 mln, #358 -0,55mln, #376 -2 mln = łącznie -5,65 mln)

Pytanie brzmi jak ukarać tych nędzników?

Oni sami się dobrze ukarali tak głęboką rotację, ale przedłużenie kontraktu Irvinga o kolejny rok powinno załatwić sprawę kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No jak Ty twierdzisz, że 39.7% rzucający za 3 podkoszowy (i to na dużym volume) jest problemem w ataku to nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać. 

+ Tak, ten Oubre i to jak go meczysz to było w tym temacie wrzucone w ramach żartu, grafika również. 

No a te statsy Twojego JJJa już nie :P 

Jest ch^#wy w obronie i jest minusowym i to bardzo graczem Memphis. W ogóle poza Horfordem, Harrisem i Thybulle masz słabych obrońców - bo równiez tak jak ja przykładasz przecież dużą wagę do obrony.

Napier też jest ch^3wy - zapytaj @karpik bo jest niższy niż 6,1 i z kim by w tej obronie nie grał to wg tezy GMa Mavs jest kolejnym kłopotem. 

Nawiasem mówiąc moi Mitchell i Lowry grają w realu właśnie z graczami 6,1 ale Karpik nie śledzi NBA, to skąd by miał to wiedzieć :) 

No i Oubre trafia 2,5 trójki na 38,8% co dla @polishllama69 byłoby sporym ratunkiem przy jego ch%3wym spacingu, który w 2T wygląda tak:

Bryant 0,5x3 na 55,6% (ładnie wygląda, ale to w sumie 5 trafionych trójek w tych 11 meczach- słownie: pięć :)  ) - grając w środku trymestru za Aytonem i Greenem nie bardzo ma minuty

Hill 1,6x3 na 51,9%

Thomas 1,2x3 na 42,9% (19 trafionych w 10 meczach, z czego 6/9 w g53). - gra za Hillem i Meltonem, czyli minuty raczej tylko pod nieobecność któregoś z nich.

Hayward 1,7x3 na 38,8%

Bridges 0,9x3 na 35,5%

Bledsoe 1,3x3 na 34,8%

Washington 1,1x3 na 34,5%

Green 1,2x3 na 33,8%

Smith 0,9x3 na 33,3%

Crowder 1,5x3 na 28,6%

Melton 0,5x3 na 24,5%

Bates-Diop 0,5x3 na 24%

Hezonja 0,4x3 na 22,2%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie chyba w ogóle adv stats nie podawałem, bo przestałem tych Goldsteinów przegladać i duzo milej mi sie basket ogląda. Jak uwazasz, ze JJJ jest zły w obronie to coz Twoje prawo, moim zdaniem nie jest, choc czasem nadal za szybko reaguje, a Napier to powyżej przeciętny obrońca na obwodzie. JJJ > Tobias w obronie jak na moje, ale no masz prawo przeciez do własnej oceny i nikt Ci tego nie zabroni. Tobias pewnie ma lepsze wskazniki jak gra sobie z Simmonsem, Embiidem (i moimi Horfordem i Thybullem) niż JJJ, ale wlansie przez to przestalem przegladac tak te on/offy, goldsteiny i inne, bo coraz bardziej mi sie to rozmijalo z tym co ogladałem na parkiecie. Jak mam za brak adv statów przecierpiec w BeGM? Trudno, jakos to zniose, basket mi sie znow lepiej oglada, a to wazniejsze.

Ty robisz to samo co Ignazz wczoraj, tylko w sumie zareagowales na zart, a nie na jakies zarzuty manipulacji, ba ja Ci nawet wpisałem +1 w tych -/+ z listy :D , obys nie skonczyl z podobnym wnioskiem. Ja ide ogarniac rzeczy przed Liga Mistrzów, miłego dnia Alonzo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

 

Wklepałem wszystkie wymiany.

Jest problem - Knicks przekroczyli możliwe (5617000) wydatki cash (wymiany : #341 -1mln, #353 -2,1 mln, #358 -0,55mln, #376 -2 mln = łącznie -5,65 mln)

Pytanie brzmi jak ukarać tych nędzników?

wut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

 

Wklepałem wszystkie wymiany.

Jest problem - Knicks przekroczyli możliwe (5617000) wydatki cash (wymiany : #341 -1mln, #353 -2,1 mln, #358 -0,55mln, #376 -2 mln = łącznie -5,65 mln)

Pytanie brzmi jak ukarać tych nędzników?

W najbliższym drafcie w którym maja jakikolwiek pick w 1 rundzie powinni wybierać jako 30 zespół. 
Wymian już się nie cofnie, ale kara powinna być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo mam wrażenie, że co trymestr płacząc i męcząc dupę o swój bilans dojdziesz do momentu, że ludzie chcąc mieć święty spokój będą Ci dawać 25-0. Niestety ze mną to nie zadziała. 

Masz taki a nie inny bilans, bo masz fatalne zastępstwo za KATa. Z Zellerem i Gordonem pod koszem nie masz ani spacingu ani rim protection. Te no name'y za Zellerem też nie pomagają. 

Co do tych 6'1" guardów to oczywiście wyleciało Ci z głowy, że pisałem o potencjalnych matchupach w PO vs Heat, Sixers, Knicks czy Wizards. Ale wybaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Jest ch^#wy w obronie i jest minusowym i to bardzo graczem Memphis. W ogóle poza Horfordem, Harrisem i Thybulle masz słabych obrońców - bo równiez tak jak ja przykładasz przecież dużą wagę do obrony.

zawrzeć w jednej wypowiedzi, że Jaren jest minusowy a potem chwalić Oubre to już gruby lol

10 minut temu, Alonzo napisał:

Napier też jest ch^3wy - zapytaj @karpik bo jest niższy niż 6,1 i z kim by w tej obronie nie grał to wg tezy GMa Mavs jest kolejnym kłopotem. 

o ile mnie pamięć nie myli Karpik mówił, że to ustawienie bez dobrego wingmana bedzie problematyczne i to jest akurat prawda

11 minut temu, Alonzo napisał:

No i Oubre trafia 2,5 trójki na 38,8% co dla @polishllama69

ja czekam na wywody o jego obronie, no i trójki z topa cenne, ale z rogów dużo bardziej :) bo na topie tworza miejsce ;) 

12 minut temu, Alonzo napisał:

Bates-Diop 0,5x3 na 24%

Hezonja 0,4x3 na 22,2%

czytałeś opis ?

overrall spacing to bardzo złożone zagadnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat Alonzo bardzo lubię i jego core Lowry-Mitchell-Gordon-KAT bardzo mi się podoba, ale w tym trymestrze ode mnie również okolice ~0,5 będą, jednak kontuzja KATa i bardzo kiepska forma Mitchella gdzieś od połowy trymestru (początek miał bdb) nie pozwalają mi dać nic lepszego, mimo całej sympatii tak dla GMa jak i dla Magic

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

lol ty wez nie prowokuj keirwa xd

Co nazywasz prowokacja? Dealow nie cofniemy bo zbyt dawno się odbyły ale kara musi być za to ze nie zwracasz-po raz kolejny- uwagi na zasady. Z Irvingiem Ci się upiekło, nawet z MLE nie dostałeś takiej kary na jaka zasługiwałem wg regulaminu. To już trzeci raz kiedy tniesz w c***a pokazując ze masz cała grę w dupie handlujesz assetami którymi nie posiadasz, przesunięcie na koniec draftu to w tym przypadku i tak minimalna kara, powinieneś dostać normalnie zakaz nanwymiany na rok, wiec co nazywasz prowokacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Ja w tym sezonie chyba w ogóle adv stats nie podawałem, bo przestałem tych Goldsteinów przegladać i duzo milej mi sie basket ogląda. Jak uwazasz, ze JJJ jest zły w obronie to coz Twoje prawo, moim zdaniem nie jest, choc czasem nadal za szybko reaguje, a Napier to powyżej przeciętny obrońca na obwodzie. JJJ > Tobias w obronie jak na moje, ale no masz prawo przeciez do własnej oceny i nikt Ci tego nie zabroni. Tobias pewnie ma lepsze wskazniki jak gra sobie z Simmonsem, Embiidem (i moimi Horfordem i Thybullem) niż JJJ, ale wlansie przez to przestalem przegladac tak te on/offy, goldsteiny i inne, bo coraz bardziej mi sie to rozmijalo z tym co ogladałem na parkiecie. Jak mam za brak adv statów przecierpiec w BeGM? Trudno, jakos to zniose, basket mi sie znow lepiej oglada, a to wazniejsze.

Ty robisz to samo co Ignazz wczoraj, tylko w sumie zareagowales na zart, a nie na jakies zarzuty manipulacji, ba ja Ci nawet wpisałem +1 w tych -/+ z listy :D , obys nie skonczyl z podobnym wnioskiem. Ja ide ogarniac rzeczy przed Liga Mistrzów, miłego dnia Alonzo :) 

To widzisz - teraz sobie wymień JJJa na Oubre i mamy to samo. Mi się Kellego bardzo dobrze ogląda w tym sezonie i jest jednym z moich ulubionych graczy pomimo tych ataków na niego, które były śmieszne raz, czy dwa, ale teraz są zwyczajnie męczące. I to ie jest tak, że ja o nim ciągle "męczę" - zwyczajnie reaguje na jego ciągły hejt i to tez nie zawsze. ja wracam do pisania opisu. Również miłego dnia życzę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ja akurat Alonzo bardzo lubię i jego core Lowry-Mitchell-Gordon-KAT bardzo mi się podoba, ale w tym trymestrze ode mnie również okolice ~0,5 będą, jednak kontuzja KATa i bardzo kiepska forma Mitchella gdzieś od połowy trymestru (początek miał bdb) nie pozwalają mi dać nic lepszego, mimo całej sympatii tak dla GMa jak i dla Magic

Co nazywasz prowokacja? Dealow nie cofniemy bo zbyt dawno się odbyły ale kara musi być za to ze nie zwracasz-po raz kolejny- uwagi na zasady. Z Irvingiem Ci się upiekło, nawet z MLE nie dostałeś takiej kary na jaka zasługiwałem wg regulaminu. To już trzeci raz kiedy tniesz w c***a pokazując ze masz cała grę w dupie handlujesz assetami którymi nie posiadasz, przesunięcie na koniec draftu to w tym przypadku i tak minimalna kara, powinieneś dostać normalnie zakaz nanwymiany na rok, wiec co nazywasz prowokacja? 

ja zwracam uwage na zasady.

tyle, ze nic nie wiedzialem o jakis wydanym milionie, z reszta chyba jak kazdy. w arkuszu nic nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja zwracam uwage na zasady.

tyle, ze nic nie wiedzialem o jakis wydanym milionie, z reszta chyba jak kazdy. w arkuszu nic nie bylo

Stary, Ty tez c***a miałeś wspólnego z mistrzostwem Woodena ale sobie je przypisujesz ;) a teraz jak Wooden wydał jakiś milion to Ciebie nie dotyczy xd może po prostu, jebac Organizacje, zamist New York Knicks zróbmy GM Człowiek Morza jako Organizacje i wtedy będzie wszystko jasne i klarowne, to ze nie wiedziałeś ze Wooden handlował 1 milionem jie oznacza ze nie możesz ponieść konsekwencji za niewiedzę- to w Twojej gestii było sprawdzenie co się działo podczas Twojej przerwy od prowadzenia Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Stary, Ty tez c***a miałeś wspólnego z mistrzostwem Woodena ale sobie je przypisujesz ;) a teraz jak Wooden wydał jakiś milion to Ciebie nie dotyczy xd może po prostu, jebac Organizacje, zamist New York Knicks zróbmy GM Człowiek Morza jako Organizacje i wtedy będzie wszystko jasne i klarowne, to ze nie wiedziałeś ze Wooden handlował 1 milionem jie oznacza ze nie możesz ponieść konsekwencji za niewiedzę- to w Twojej gestii było sprawdzenie co się działo podczas Twojej przerwy od prowadzenia Knicks

ja nie mowie ze nie dotyczy, tyle, ze nic nie o nim nie wiedzialem. arkusz jest swietoscia i arkusz sprawdzilem

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

No miałeś w takim układzie pecha, co nie zmienia faktu, że jakaś kara Ci się należy.

kara to powinna byc dymisja rady za przepuszczenie nielgalnych dealow :D

a tak serio to nie wiem jaka kara, oddaje sie do dyspozycji, choc srednio mi sie widzi poukotwanie za czyjes bledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.