Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

duzo ruchow, zawodnicy gorsi od tych ktorzy odeszli (brown, sabonis). zabawnie sie czyta o poszukiwanaich all-starow, gdzie gracze o zblizonym poziomie odeszli. 

Na razie tylko temu pastuchowi odpiszę między jednym a drugim gryzem bułki, a później Tobie @january.. Bo jak inaczej można nazwać kogoś kto nie rozumie faktu, że brak ruszenia Lou, Sabonisa i Browna doprowadziło by mnie do bankructwa nawet jak bym zrobił II rundę?

Najpierw się zastanów co piszesz.

W wiesz co jest zabawne jak już tak bardzo potrzebujesz się z czegoś pośmiać? OKC bijące się o playoff ma lepszą ławkę od niejakich Knicks. Z tego się pośmiejmy bo naprawdę jest z czego. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Na razie tylko temu pastuchowi odpiszę między jednym a drugim gryzem bułki, a później Tobie @january.. Bo jak inaczej można nazwać kogoś kto nie rozumie faktu, że brak ruszenia Lou, Sabonisa i Browna doprowadziło by mnie do bankructwa nawet jak bym zrobił II rundę?

Najpierw się zastanów co piszesz.

A sam się dziwiłeś, że nie wziąłem Kemby i Middletona za Davisa na półroczne wypożyczenie. Jakie szanse miałbym na podpis Kemby? Stawiam, że zerowe. Może Middleton na maksie bym wygrał, ale jak go zmieścić obok kontraktu Griffina i Walla?

Wiele osób patrzy bardzo wybiórczo, bo zupełnie nie zna tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Na razie tylko temu pastuchowi odpiszę między jednym a drugim gryzem bułki, a później Tobie @january.. Bo jak inaczej można nazwać kogoś kto nie rozumie faktu, że brak ruszenia Lou, Sabonisa i Browna doprowadziło by mnie do bankructwa nawet jak bym zrobił II rundę?

Najpierw się zastanów co piszesz.

W wiesz co jest zabawne jak już tak bardzo potrzebujesz się z czegoś pośmiać? OKC bijące się o playoff ma lepszą ławkę od niejakich Knicks. Z tego się pośmiejmy bo naprawdę jest z czego. 

ale po co od razu tak agresywnie.

prowokuje jedynie do dyskusji, a faktem jest, że nie masz w drużynie na ten moment gracza na poziomie talentu browna. jednoczesnie chcesz sciagnac all-stara, ktoremu ofc trzeba placic adekwatne pieniadze.

tez jestem ciekaw podsumowania, bo ruchow bylo bardzo duzo i ciezko sie polapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale po co od razu tak agresywnie.

prowokuje jedynie do dyskusji, a faktem jest, że nie masz w drużynie na ten moment gracza na poziomie talentu browna. jednoczesnie chcesz sciagnac all-stara, ktoremu ofc trzeba placic adekwatne pieniadze.

tez jestem ciekaw podsumowania, bo ruchow bylo bardzo duzo i ciezko sie polapac

Zgadnij dlaczego mam uczulenie na Twoje prowokacje? 🤔.

Podsumowanie wjedzie dzisiaj wyrobię bo od trzech dni zwiedzam krakowski NFZ i mi czasu na wszystko brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.