Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, karpik napisał:

28 + 25 to ne 54.

Dzięki Karpik za spostrzegawczość. Sugerowałem się bez sprawdzenia z pamięci tym:

W dniu 8.01.2020 o 16:55, fluber napisał:

Czy Rada rozwazylaby skrocenie 2 trymestru u nas do 25 lub 26 meczow?

Znowu wychodzi kwestia pozniejszego startu sezonu i do asg nie wszystkie teamy zrobia 55 meczow. Wszystkie teamy zrobia natomiast 53 mecze ( a poza nets i wizards wszystkie zrobia 54 mecze) i moze fajnie by bylo wykorzystac przerwe na all star na opisy i glosowania a nie czekac potem ponad tydzien na dogranie 1 meczu przez teamy w rl nba???

Naturalnie chodzi o mecze między 29 a 53.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

oj Marcus, Ty i ten Twój dystans

Nawet śmierć Kobego wykorzystasz, by opluć wielkiego Melo...

A potem krokodyle zły uronisz, gdy i GOAT player Nuggets odejdzie z tego świata...

Dystans mam, a przyznam nawet, że męczą mnie te moralitety po śmierci Kobego. Ja normalnie oglądam mecze, zajadam się krakersami, popijam gorącą czekoladę, obejrzałem Nuggets - Rockets, teraz oglądam Grizzlies - Suns i nie zastanawiam się nad kruchością ludzkiej egzystencji, ani nie opłakuje Kobego. I bynajmniej nie dlatego, że go nigdy specjalnie nie lubiłem. Gdyby umarł CP3 czy Raul Gonzalez reagowałbym podobnie.

Na trybunach też widzę ludzie się bawią przy organizacji różnych konkursów podczas przerw. Nawet komentatorzy nie poruszają tematu, nie licząc oczywiście początku meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nawet śmierć Kobego wykorzystasz, by opluć wielkiego Melo...

gość był 6-17 w najważniejszym meczu kariery, poza tym to był tylko taki mały żart by nie wyszło tak smutnawo, bo jednak trochę bida, że Nuggets nie zdążyli przygotować czegoś więcej

nie znoszę tych downvotów, wysypki na udach od nich dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

gość był 6-17 w najważniejszym meczu kariery, poza tym to był tylko taki mały żart by nie wyszło tak smutnawo, bo jednak trochę bida, że Nuggets nie zdążyli przygotować czegoś więcej

nie znoszę tych downvotów, wysypki na udach od nich dostaje

Usunąłem w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Lakers nie widzą konieczności przeprowadzenia wymian, wykonają ruch wyłącznie jeśli będą przekonani co do swojego zysku w nim.

Z zaciekawieniem obserwują poczynania GMów takich jak przykładowy od Grzmotów przypominające pod względem szerokiego planowania i spokoju mniej więcej ogarnięty pożarem burdel:)

Z nie ukrywaną przyjemnością oczekuj podsumowania moich działań gdzie w dużym skrócie z w ciągu pół roku:

  • zszedłem z +130M, do 110M 
  • odrabiłem 5,5M straty
  • pozyskałem 13 picków drugiej rundy
  • pozyskałem 5 picków I rundy ( dwa w drodze )
  • nadal zachowuje szanse na playoffs.

 

A mistrzostwem było spuszczenie czterech skreślonych graczy, za czterech grających do rotacji nie dopłacając nawet jedną drugą rundą.

No straszny burdel :D. Rzeczywiście. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Zakładam, ze Jasiek miał na myśli mnogość ruchów i przerzucanie graczy, a nie końcowy efekt, który tu podsumowałeś :P 

Rzucanie graczy którzy nawet na sale treningową nie weszli nie powinno być nawet wspominane. Przykład Parsonsa który leciał z Portland, a nawet nie zdążył wylądować w Oklahomie i już przekierowali jego jeta do Memphis. 

Liczy się efekt końcowy, zaprowadzenie porządku i perspektywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Rzucanie graczy którzy nawet na sale treningową nie weszli nie powinno być nawet wspominane. Przykład Parsonsa który leciał z Portland, a nawet nie zdążył wylądować w Oklahomie i już przekierowali jego jeta do Memphis. 

Liczy się efekt końcowy, zaprowadzenie porządku i perspektywy. 

Ja w tym komentarzu nie oceniałem, a próbowałem zrozumieć tok rozumienia Jaśka, bo generalnie to jako efekt końcowy to ciężko Twoją pracę negatywnie oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.