Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał(a):

W 1T miał 39,3%, w 2T to nie wuem, ale chyba jeszcze malutka dawka? 

a dawka niecałych 4 prób takich rzutów (i trafiania 1,5) to jest rzetelna? Duop Reath ma niemal dokładnie takie same liczby :) 1.4 trafionych na 3,9 próby /36%) chociaż gra 15 minut na mecz a nie 24 :) O tym jak niekryty jest Thybull przy swoich rzutach nie wspominając ;) 

Ale winszuje, jak uda Ci się tutaj wmówić ludziom, że Thybull umie rzucać to przyznam, że wróciłeś do formy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

a dawka niecałych 4 prób takich rzutów (i trafiania 1,5) to jest rzetelna? Duop Reath ma niemal dokładnie takie same liczby :) 1.4 trafionych na 3,9 próby /36%) chociaż gra 15 minut na mecz a nie 24 :) O tym jak niekryty jest Thybull przy swoich rzutach nie wspominając ;) 

Ale winszuje, jak uda Ci się tutaj wmówić ludziom, że Thybull umie rzucać to przyznam, że wróciłeś do formy :P 

A ja nie wiem czy umie, wiem że w 1T umiał:) To juz rola GMa Thunder argumentowanie się o Matisse i Batuma od 2T

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

a dawka niecałych 4 prób takich rzutów (i trafiania 1,5) to jest rzetelna? Duop Reath ma niemal dokładnie takie same liczby :) 1.4 trafionych na 3,9 próby /36%) chociaż gra 15 minut na mecz a nie 24 :) O tym jak niekryty jest Thybull przy swoich rzutach nie wspominając ;) 

Ale winszuje, jak uda Ci się tutaj wmówić ludziom, że Thybull umie rzucać to przyznam, że wróciłeś do formy :P 

Wyrwal 1st za Thybulla, chyba jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Tylko pamiętajcie. Musi być ktoś lepszy niż Grayson i tak aby Qcin nie dokładał żadnych assetów. 
 

Będzie ciężko , ale może uda Wam się spełnić jego oczekiwania. 

no wrzuć już se tę wymianę z LAC xD pola ile tam wynegocjowałeś! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Czasami trzeba zrobic dwa kroki do tylu, zeby zrobic 4 do przodu!

każdy mu tak pisał! 

Bedziesz hejtowany i ostatni na liście FA! 

(długo ja byłem, ale w międzyczasie 3/4 ligi poszło w tank i teraz jestem w top6 drużyn z największą kulturą organizacji, zwłaszcza po ostatnim pójściu po Adebayo zyskałem wiele punktów!) 

Minnesota w końcu będzie miała szansę na FA rywalizować o normalnych graczy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

każdy mu tak pisał! 

Bedziesz hejtowany i ostatni na liście FA! 

(długo ja byłem, ale w międzyczasie 3/4 ligi poszło w tank i teraz jestem w top6 drużyn z największą kulturą organizacji, zwłaszcza po ostatnim pójściu po Adebayo zyskałem wiele punktów!) 

Minnesota w końcu będzie miała szansę na FA rywalizować o normalnych graczy! 

Ale ja nie tankuje

Po prostu mam slaby zespol I poprosze o 2W jak Ignazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

 

Minnesota w końcu będzie miała szansę na FA rywalizować o normalnych graczy! 

Na razie to ci którzy z tobą podpisali wcześniej maja conajmniej focha. Nazwać ich nienormalnymi na stronach bardzo fachowej prasy koszykarskiej to samobójstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał(a):

Na razie to ci którzy z tobą podpisali wcześniej maja conajmniej focha. Nazwać ich nienormalnymi na stronach bardzo fachowej prasy koszykarskiej to samobójstwo. 

najmocniejsze nazwisko jakie podpisało z Minnesota przez ostatnie dwa lata to zdaje się Omer Yourtseven ;) Sorry, ale nikt nie był tak ruchany jak Minnesota na FA w historii beGm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Ale ja nie tankuje

Po prostu mam slaby zespol I poprosze o 2W jak Ignazz.

Ja wiem ze są lekkie podsmiehoojki z bilansu ale zobaczcie: mam zbieraninę graczy:

DET - ale bez Cade

SPURS - ale bez VictoraW

CHAR - ale bez LaMelo 

i lidera z TOR ale bez Siakama 

Na dokładkę S5 zamyka gość z jazz którego fani Utah tylko wyzywają 

 

 

Śmietanka zespołów bottom 6 ale nie udało mi się z tych zespołów posiadać tych liderów którzy tak jak Cade np ciągną grę. 

A tamte ekipy pomimo posiadania kogoś mocnego maja ciut lepszy bilans. 

Mógłbym oczywiście chwalić się graczami OKC ale akurat tym co mam klub nie daje minut. 

Mam takie Pistons z Rozierem zamiast Cade po prostu. Bez Bogdanowicza ale z Collinsem. 

Ten skład musi się dotrzeć 2-3 lata razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.