Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj z Brownem 

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

ale on przeciez nie ma zadnej kontuzjio xd

Oczywiście ze nie ma. Miał drobny uraz. I raz kaszlał.  Trochę przyfluberowalen aby się Qcin aż tak nie podniecił. Ale oficjalnie: inna wersja wydarzeń aby kary nie było za smieszkowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał(a):

 

Oczywiście ze nie ma. Miał drobny uraz. I raz kaszlał.  Trochę przyfluberowalen aby się Qcin aż tak nie podniecił. Ale oficjalnie: inna wersja wydarzeń aby kary nie było za smieszkowanie. 

;) Ładnie wyszło jak January na bieżąco śledzi NBA jak złapał ten bajt z kontuzją sprzed miesiąca jako aktualny :D 

No cóż mam powiedzieć, tanio nie było, jak to zwykle przy rozmowach z Regisem, ale też jak zawsze miło i rzeczowo, każdy dostał to co chciał - czy mogłem osiągnąć lepsze value? Może, jakbym przetrzymał jeszcze jeden trymestr to pick Houston na pewno nabrałby jeszcze większej wartości - ale czy byloby warto? Nie sądzę. 

Oczywiście jak Robert Williams wyzdrowieje i będzie robił rzeźnię jak dawniej to będę przegranym tego dealu, ale na ten moment pozyskuje pewnie top5 centra ligi do tego idealnie wpasowującego się w timeline drużyny i doskonale futujacego do reszty zespołu, Miller jeszcze potrzebuje dwóch trzech lat by grać na poziomie robiącym różnice na poziomie mistrzowskim, więc takie czekanie uważam za ok w przypadku drużyn przeciętnych:aspirujących a nie takich w których jest trzech graczy na poziomie allstar/superstar a do tego wystarczająco utalentowanej młodzieży (Smith jr, Braun).

Wymiana imo W-W, Houston ciężko byłoby uzyskać lepszy zwrot niż ten zaoferowany przeze mnie (Miller + top pick), mi z kolei byłoby ciężko wyciągnąć lepszego gracza dopasowanego do Minnesoty niż Adebayo.

Nie zawsze value = wartość 

Ale póki mój wołomiński przyjaciel @MarcusCamby nie wyrazi swojego stanowiska odnośnie tej wymiany, to nie uznam jej za pełną! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ale on przeciez nie ma zadnej kontuzjio xd

Myślałem że się teraz połamał jak tu ignazz wrzucił takie coś, ale to mniejsze ryzyko nie wejścia do PO dla Wolves:]

W sumie to chyba tylko Knicks, Wizards i Kings już jako słabe teamy bez własnego picku zostały w tym sezonie, także tankathon też się formuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał(a):

 

W sumie to chyba tylko Knicks, Wizards i Kings już jako słabe teamy bez własnego picku zostały w tym sezonie, także tankathon też się formuje.

Ten trashtalk jest równie pizdowaty jak twoje półroczne kasowanie postów i trzytygodniowe odejście;) postaraj się bardziej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Natomiast nie zgadzam się, że przez to szanse z Denver są mniejsze, już pomijając to, że Nuggets są słabszym zespołem niż przed rokiem

a do tego to jak doszedłeś? bo generalnie straciłem tylko Conleya, którym i tak musiałbym grać po 20 minut i jego impact nie mógł być wykorzystany, a zarabiał bardzo dużo. Brunson dalej kręci się koło top20, Brogdon trzyma w ryzach Blazers, a Bulls najlepiej wyglądają z Caruso w s5. Grant też gra z grubsza swoje, a on jest u mnie już z 5ty sezon. @Alonzo powinien mi tu peany pisać o wspaniałej stabilizacji, a nie sugerować, że mam graczy poza swoją rolą czy co tam.  Mam też o rok starszą młodzież, która będzie tylko lepsza, do tego dodałem Walkera, który oby dał mi w końcu punkty z ławki. 

27 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

wątpię by drugi raz z rzędu zadziałała na tym poziomie magia Jokicia, że sam przepycha serię z super teamami.

Lakers nie byli superteamem dlatego przegrali, gdyby byli, to nie miałbym szans i nic by mnie to nie bolało, Jasiek się nie zgodzi, ale imo tak było, wygrałem dzięki jego słabościom i przejebanemu impactowi moich liderów. Jeśli Sota będzie miała zdrowe big4 na PO to też zaakceptuje porażkę, ale nie pisz, że kontuzji nie da się przewidzieć by potem usprawiedliwić wyjebania równowartości 6 picków na Bana - nie przewidzieć to ja mogłem, że Conleya będzie miał impact gracza top30, a nie, że Brogdon, Caruso czy ktokolwiek może się połamać, analogicznie jest z Twoimi gwiazdami

34 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

ale myślę, że skończą się już żarty z brakiem centra

żarty z centra to roboliście sobie Wy, do momentu aż się okazało, że Yurth7 nawet gdy grał był najgorzej broniącym centrem ligi, a ja tylko pisałem, że to chyba zbyt duża luka i nie powinno się opierać rosteru na Time Lordzie. 

37 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

nie jest prawdą to co piszesz w drugim akapicie

ja tam się na finansach słabo znam, ale wiem, że w 2latce Sota miała raczej słabe wyniki, dlatego mam przekonanie, że raczej bez wygranej będzie ciężko dalej contendować, a limitu błędu nie ma, oddałeś najlepsze niemal assety by pozyskać Bama, to jest All-in z odsłoniętym tylko jednym asem na ręce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ten trashtalk jest równie pizdowaty jak twoje półroczne kasowanie postów i trzytygodniowe odejście;) postaraj się bardziej;)

A gdzie tu trashtalk? Ja tam akurat wolę, by Knicks nie dostali od Kings wysokiego picku. I przynajmniej prowadzę niezmiennie ten sam team a nie czwarty z kolei, a jeden gorzej id drugiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał(a):

I przynajmniej prowadzę niezmiennie ten sam team a nie czwarty z kolei, a jeden gorzej id drugiego:)

Wypadałoby podziękować, że jeszcze ulegam namowom do ratowania tej gry, żeby frustraci próbujący włamywać się ludziom na konta mieli okazję odreagować życiowe niepowodzenia:) 

A to że obudowując lebrona Kevinem love i cj mccollumem zrobiłem finał gdy ty obudowując go currym i butlerem zrobiłeś 2 rundę, powinno dać ci do myślenia co robisz gorzej i dlaczego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Wypadałoby podziękować, że jeszcze ulegam namowom do ratowania tej gry, żeby frustraci próbujący włamywać się ludziom na konta mieli okazję odreagować życiowe niepowodzenia:) 

A to że obudowując lebrona Kevinem love i cj mccollumem zrobiłem finał gdy ty obudowując go currym i butlerem zrobiłeś 2 rundę, powinno dać ci do myślenia co robisz gorzej i dlaczego:)

Wiesz jak to jest, różne tu bywały poziomy frustracji na forum, jedni na przyklad najpierw grożą LBSowi pobiciem, a potem pierwsi są do zgrywania świętych:) U mnie odreagowane niepowodzenie w begm, Ty jak miałeś  coś do odreagowania skądkolwiek to oby było to za Tobą:)

No wszyscy widzimy, że januaryzmy okazały się mniej skuteczne od fluberyzmow, więc 3 tytułów niestety nie ma:)

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Przecież ten ułom sam się przyznał 

Oho i kto to tu musi coś odreagowywać:)

6 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

a skad w tobie taka zawisc?

Głos na Grizzlies zawsze w mej pamięci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał(a):

Wiesz jak to jest, różne tu bywały poziomy frustracji na forum, jedni na przyklad najpierw grożą LBSowi pobiciem, a potem pierwsi są do zgrywania świętych:) U mnie odreagowane niepowodzenie w begm, Ty jak miałeś  coś do odreagowania skądkolwiek to oby było to za Tobą:)

Nie mam nic do odreagowywania, poza tym że nie mam za dużo czasu na śledzenie NBA i prowadzę dwa teamy tylko po to żeby gra nie jebła z tak naprawdę zerową przyjemnością z tego tytułu. A nawet z ujemną jak widzę trashtalking po tym co odjebales, bo tak naprawdę powinienem cię pozwać za próbę włamania na konto i spotkać osobiście

6 minut temu, january napisał(a):

 

Oho i kto to tu musi coś odreagowywać:)

No nie przeszło mi po tym włamaniu,szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a to mnie chyba ominęło 

no to bardzo nieładnie 

a co chciałeś @january zrobić jak już się przyznałeś?

Byłem po alko u znajomych i nie pamietajac hasła nie umiałem się do siebie zalogować i sobie zablokowałem konto na kwadrans, czy tam na ile a że tego dnia mnie fluber z ronnim wyprowadzili z nerw to i im chciałem jakże bystrze je zablokować. Ot, głupota po%

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Ale póki mój wołomiński przyjaciel @MarcusCamby nie wyrazi swojego stanowiska odnośnie tej wymiany, to nie uznam jej za pełną! 

Na pewno mocno zazdroszczę, bo Adebayo to był mój mokry sen. Adebayo - Sabonis to byłby piękny duet. 

Potencjalnie myślę, że też byłbym w stanie dać trzy first picki za Bama, ale tu jeszcze poszedł Brandon Miller, więc nawet gdybym wiedział, że Regis prowadzi negocjacje w sprawie jego sprzedaży to nie sądzę, bym miał coś równie wartościowego do negocjacji.

Także deal wydaje się ze wskazaniem na Rockets, bo zwrot dostali spory, ale to jest ruch oznaczający, że Wolves wracają do pierwszego tieru ligi i takie kwestie zawsze ogromnie budują organizacje. Także sądzę, że bardzo dobry ruch w Twoim wykonaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.