Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bogans2 napisał:

Wizards najbardziej oszwabione. Wymienili 2 pick za 20 (Whitmoore jakos tak poszedl)? Rada to zatwierdzila??? Moim zdaniem powinien dostac jakas pierwsza runde (to minimum) zeby to przeszlo. Dajcie to pod glosowanie, ja sie nie zgadzam 😊

Hahaha

Whitemore będzie lepszy niż Jabari kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał:

Tego nie wiesz. Niech Rada zrobi glosowanie bo ta wymiana Jabari-Whitmoore smierdzi na kilometr. 2 pick za 20 i to jeszcze z problemami Whitmooora ze zdrowiem, dlatego sie obsunal w rl draft

Mordo, ja sam decyduje o moim zespole. I jaki drugi pick ? Ja oddałem Jabariego za 6 pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Mordo, ja sam decyduje o moim zespole. I jaki drugi pick ? Ja oddałem Jabariego za 6 pick. 

Pick dla Ciebie. Edit. To ty jeszcze doplaciles? Ja pi****le...

No to jest blad w wymianie napisanej przez @Qcin_69 skoro oddales jeszcze pick to ta wymiana to wogole jakis kosmos. Sama wymiana Cam-Jabari nie powinna przejsc

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bogans2 napisał:

Pick dla Ciebie. Edit. To ty jeszcze doplaciles? Ja pi****le...

My zrobiliśmy ten deal jakiś miesiąc temu po loterii draftu. I była to wymiana Jabariego na 6 pick, czyli mogłem wybrać kogo chce z tym pickiem, a że Whitemore spadł tak nisko w real drafcie to już inna kwestia, która wydarzyła się już po wymianie.
I nie wiem o jaki 2 pick Ci chodzi i czym według Ciebie dopłaciłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogans a co Ty k**** się tu wymądrzasz  gdy dorośli siedzą przy stole? 

Jak chcesz dorzucić Sylwkowi pick to dorzucaj, ale moim arkuszem proszę się w rozdawaniu assetow nie posługiwać 

 

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Chłopie nie czytasz ze zrozumieniem.

gałki oczne ze wściekłości mu przysłoniły obraz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

, natomiast nie rozumiem opinii o najgorszym backcourcie  w obronie sporo jest Bridges a pod koszem Mobley,, a może i Simmons będzie żył, 

 

no tacy cavs z najgorzym back-courtem w obronie mieli najlepsze D w lidze :)

 

takze ja tam o obrone przy trio bridges-mobley-collins ovrl sie nie boje.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogans2 napisał:

Dla mnie jezeli ktos wybiera za Ciebie w drafcie to musi to byc ogloszone w Wymianach. Nie bylo. Teraz trejd Cam-Jabaru nie ma prawa przejsc i jeszcze mowisz ze doplacasz pierwsza runda? Tak? Nie wiem o co tu chodzi

Ty Bogans jesteś ogólnie bystry chłopaczek z tego co do tej pory pisales, a tu albo ktoś Ci się włamał na konto (obstawiam Januarego po stylu pisania) albo masz gorączkę, nie wiem co jest gorsze, ale w obu sytuacjach c***a wiesz wiec najlepiej dopytać wcześniej zamiast tutaj robić jakieś awantury. 

To porządne subforum

Chrzrscijanskie, co widać po tym ze Jezus poszedł z #1

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bogans2 napisał:

Dla mnie jezeli ktos wybiera za Ciebie w drafcie to musi to byc ogloszone w Wymianach. Nie bylo. Teraz trejd Cam-Jabaru nie ma prawa przejsc i jeszcze mowisz ze doplacasz pierwsza runda? Tak? Nie wiem o co tu chodzi

Przecież w wymianie na linii Wizards -Timberwolves nikt nie dopłaca pierwszą rundą. Tobie mylą się deale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Bogans a co Ty k**** się tu wymądrzasz  gdy dorośli siedzą przy stole? 

Jak chcesz dorzucić Sylwkowi pick to dorzucaj, ale moim arkuszem proszę się w rozdawaniu assetow nie posługiwać 

 

gałki oczne ze wściekłości mu przysłoniły obraz 

 

Hehe

Jaka wymiana Jabari-Cam? Lol 

Niech Rada jeszcze raz to przepatrzy bo to jakies bzdury. 2 pick za 20

A ze wy sie umawialiscie to kogo to obchodzi. Trzeba bylo to oglosic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Hehe

Jaka wymiana Jabari-Cam? Lol 

Niech Rada jeszcze raz to przepatrzy bo to jakies bzdury. 2 pick za 20

A ze wy sie umawialiscie to kogo to obchodzi. Trzeba bylo to oglosic

nie kumasz ze Sylwek wybierał z 6 pickiem, a nie ja? On chciał Cama, a nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie kumasz ze Sylwek wybierał z 6 pickiem, a nie ja? On chciał Cama, a nie ja

Kumam ale takie rzeczy sie oglasza w czasie draftu a nie teraz sobie trejdujecie goscia ktory sie obsunal z powodow zdrowotnych 20 pick za top talent z zeszlorocznego draftu. 

Teraz to nie ma prawa przejsc bo waszej "wymiany" nigdzie nie ma.

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bogans2 napisał:

Kumam ale takie rzeczy sie oglasza w czasie draftu a nie teraz sobie trejdujecie goscia ktory sie obsunal z powodow zdrowotnych 20 pick za top talent z zeszlorocznego draftu. 

Teraz to nie ma prawa przejsc bo waszej "wymiany" nigdzie nie ma.

chyba chłopie pomyliłeś odwagę z odważnikiem 

 

W dniu 13.06.2023 o 21:20, Qcin_69 napisał:

z 6 wybierać będzie @Sylvinho. w razie co, ale pick wpierw dla mnie, potem będzie szedł w wymianie w duecie z fillerem za kogoś od Wizards 

już pomijając to, ze deale Minnesoty czy Wizards nie przechodzą przez żadna Radę, to masz tu i wracaj do swoich teorii spiskowych i paplania głupot gdzie indziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po pierwsze @bogans2 to się przyzwyczaj, że jak GM nie jest pod ochroną Rady z racji nikłego stażu, to nie ma żadnych głosowań, zresztą nawet wymiana Lonzo przeszła więc nie róbmy żartu z żartu już

To Rada nie pochyla sie nad kazda wymiana? i jezeli jest cos nie tak to karze zrobic lekka modyfikacje? Ok to nie wiedzialem. Ten trejd Cam-Jabari to nonsens wiec moze powinna rzucic okiem.

@Qcin_69 pisze ze teraz wybieraja Wizards nie wiadomo o co chodzi, za kogo ten pick itd. Potem sie okazuje ze jest trejd za Jabariego. 2 za 20. Nie powinno przejsc, tyle. Trzeba bylo oglosic wymiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.