Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

LBS dostał 5 dniowego bana za obrażanie i wyzywanie mnie.

A ja na modów mam taki wpływ jak Ty na politykę PiS - żadnego. Jak poleci zgłoszenie to sorry. Ja pisałem ostatnio, że dałem w swoim życiu 5 banów, z czego 4 w temacie o Polityce ( 3 Deltusiowi ) i komuś z tematu Pistons w zeszłym sezonie. 

Nie wiem czy dostrzegłeś, ale jedna strona próbuje załagodzić cały ten shit. Pozostałe dwie lubią zapach szamba. Następnym krokiem będzie tak jak piszesz - przynajmniej z mojej strony.

przeciez mi dales xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, january napisał:

  

Brzmi jak nowy zespół na wschodzie - Chicago Knicks :) 

Choć szczerze mówiąc nie wiem czy nie lepsze byłoby oddanie tego bardzo wysokiego picku z Sextonem za jakiegoś kozaka;)

Kawhi kazał to zamieścić ;)

Nie wstydzić sie i dawaj z ofertą. Tylko Lebrona nie chcę - za stary :)

A serio, to taktyka Bickerstaffa (Allen - Lauri - Mobley) zaniza realną wartość Sextona. Ale ofert w tej konfiguracji też wysłucham oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Lamelo + pick 1st Bulls '22 (niechybnie #1 przed loterią) za kogoś konkretnego. 

Nie będę pisał tych wszystkich "nie muszę oddawać", "mam 100 ofert na stole" itp. Jak oferta będzie fajna, to się dogadamy. Wymiana może wejść w życie nawet po sezonie. Wystarczy GA słownego GMa 

 

Tak z mojego doswiadczenia. Jak ktos ci pisze, ze za 2 lata Kawhi odejdzie, bo nie ma supportu z vetow to bierz to z dystansem. Jak wierzysz, ze Lamelo bedzie all starem to moze warto go zostawic w skladzie. Ja wierzylem w Luke od rookie year,  a wiekszosc spolecznosci uznala, ze w 2 roku bedzie za slabym supportem dla Duranta. Skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Jak wroci Kawhi to Lamelo juz bedzie po 2 roku i jak zaprowadzi Hornets do PO to dostanie credit na forum. Nie ma sensu go rozdrabniac za Bena Simmonsa.

Wiele wskazuje na to, ze Lamelo bedzie elite kreatorem, a Kawhi jest elite scorerem w PO. Dla mnie masz juz teraz swietne perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tangiers napisał:

Tak z mojego doswiadczenia. Jak ktos ci pisze, ze za 2 lata Kawhi odejdzie, bo nie ma supportu z vetow to bierz to z dystansem. Jak wierzysz, ze Lamelo bedzie all starem to moze warto go zostawic w skladzie. Ja wierzylem w Luke od rookie year,  a wiekszosc spolecznosci uznala, ze w 2 roku bedzie za slabym supportem dla Duranta. Skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Jak wroci Kawhi to Lamelo juz bedzie po 2 roku i jak zaprowadzi Hornets do PO to dostanie credit na forum. Nie ma sensu go rozdrabniac za Bena Simmonsa.

Wiele wskazuje na to, ze Lamelo bedzie elite kreatorem, a Kawhi jest elite scorerem w PO. Dla mnie masz juz teraz swietne perspektywy.

Nie bylo mnie wtedy w BeGM. Straciłeś Duranta na FA czy przez TR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wybrał Hardena MVP zamiast sophmore Doncica. No brainer po dziś dzień. 

meh, nobrainer to była dla niego wtedy Minnesota i dołączenie do Lillarda, Bookera i Tatuma ;) 
Mialby wtedy już ze dwa tytuły ;)

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

jo. paru apcholow kupilo twoja narracje, choc oczywiscie mialem racje.

finansowo tucker wyszedl lepiej na mojej propozycji.

No, patrząc po Twoim salary to każdy kto podpisuje z Tobą wychodzi najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.10.2021 o 20:15, tangiers napisał:

Haha. Dopoki nie bedzie potwierdzenia to nie uwierze xd

@MarcusCamby

Twoj Goat wlasnie wywala Kawhiego do zespolu, ktory od lat tankuje. Klasa. Jest czym sie zachwycac.

Rozumiem, ze byl tradycyjny scouting? :D

 

 

W dniu 16.10.2021 o 22:33, tangiers napisał:

Knicks dostaja 3 borderline NBA playerow(McGruder, Hutch, Parker), 1 bench warmera(Bambe) i rookie, ktory raczej bedzie wchodzil powoli do ligi. Pod katem PO niewiele im to daje. Mobley to super prospect, ale to nie byl tier Cade czy Ziona po collegu.
 

Jeden ze slabszych tradow jakie widzialem w ostatnim czasie. Overall w 1 lato puscic Irvinga&Kawhiego za Mobleya i Simmonsa (bez pierdyliarda pickow) to spore nieporozumienie.

Gratulacje dla Bulls. Mnostwo miejsca w salary w przyszlosci, chyba wszystkie picki zachowane. Klasa, bo Bulls przez lata byli fatalnie prowadzeni w tej grze.

 

szybko sie posty źle starzeją🤷‍♂️

moglem tam jeszcze pare osob wrzucic, ale wystarczy mi rzekomy specjalista forum od draftu

udało się Luke wyciagnac z draftu przez chamski tank (wiecej szczescia niz rozumu) i na tym sie konczą w zasadzie sukcesy Heat (@MarcusCamby podejrzewam, ze potwierdzi). A fakt, ze druzyna w zasadzie sie wgl nie rozwija, co wiecej nastapil regres (co przy Luce jest conajmniej dziwne), obciaza w pelni @tangiers.

ja wiem. Dillona Brooksa mozna wpisac w CV. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

 

 

 

szybko sie posty źle starzeją🤷‍♂️

moglem tam jeszcze pare osob wrzucic, ale wystarczy mi rzekomy specjalista forum od draftu

udało się Luke wyciagnac z draftu przez chamski tank (wiecej szczescia niz rozumu) i na tym sie konczą w zasadzie sukcesy Heat (@MarcusCamby podejrzewam, ze potwierdzi). A fakt, ze druzyna w zasadzie sie wgl nie rozwija, co wiecej nastapil regres (co przy Luce jest conajmniej dziwne), obciaza w pelni @tangiers.

ja wiem. Dillona Brooksa mozna wpisac w CV. 

ale to, że mogłeś wyciągnąć znacznie więcej za pakuet Kawhi-Irving to przecież prawda i fart z Mobleyem tego nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.