Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie, ją mam dużo większy potencjał w sezonie regularnym i przez to szansę na wygranie 1 rundy znacznie większe:) 

No w RS może i tak, ale w PO (przy dobrym zdrowiu rywali) już słabiej to widzę, nawet z HCA. Głębia Cię broni, ale poweru na PO brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

To znaczy żeby nie było, longterm to taki se deal, stary LMA i przeplacony Brogdon za przyzwoite picki- wiec jest wyrównane, ale patrząc tylko na przyszły sezon to masz szanse na PO a to już cieszy bo przynajmniej ten Twój pick nie będzie w top8 :D 

Longterm też bdb deal. Czy ja wypłukałem się z picków? No nie. Mam idealnie wpisującego się w moje timeline Brogdona który jest przed prime, zresztą podobnie jak Nurkić i Malcolm łata mi największą dziurę w składzie czyli PG. A jest to gracz 50/40/90. Czy przepłacony? Owszem - ale na szczęście to nie maks. Jakoś przełknę. Mam czwórkę młodych bdb graczy: SGA, OG, Okoro, Rui co już stanowi zajebisty fundament na przyszłość. Są jeszcze Brown i Clark - bdb obrońcy i też bardzo młodzi. Na serio tą szóstkę nawet nie licząc Brogdona i Nurkića, chcesz nazwać takim se long term? Iluż tych młodych mogę mieć? Za niedługo wypłaty.

27 minut temu, Braveheart22 napisał:

Za to Eld postawił mocno na wynik tu i teraz. Czy to się opłaci? Zobaczymy. Ale na razie za chęci gry o jak najlepszy wynik brawo. 

Nie tylko na tu i teraz. Liczę na dalszy rozwój młodych. Ale dziękuję za pochwałę.

17 minut temu, Braveheart22 napisał:

Na ten moment na zachodzie dla każdego zespołu z ambicjami na PO poza top4 sufitem jest 1 runda ;)

W sumie jak tak patrzę to Twój zespół też ma optymalny sufit na poziomie 1 rundy, a jakoś nie wyprzedajesz zespołu :)

Lakers, Wolves, Rockets i Nuggets to są pewniaki.

Spurs i Jazz swoimi ruchami wypisali się z playoffs swoimi transferami. @Ashigaru szykują się trzy picki w top 10 draftu 2021. Wow. 

Z miejsca odpadają Portland, Memphis i Clippers.

Zostają: Suns, Kings, Warriors, Thunder, Pelicans ( jeśli im zdrowie pozwoli ), Dallas - play in mamy pewne, ale co się dalej wydarzy i która dwójka z tych sześciu drużyn nie wejdzie do PO, a która czwórka wejdzie do PO - to konia z rzędem temu, kto to poprawnie wytypuje.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem nie znam sie na tym drafcie. wydaje mi sie, ze rondo dalej bedzie wyzej w rotacji.

natomiast na pewno niefajnie robic deale zaraz po glosowaniu, ktore mogly miec wplyw na glosowanie

małe oszustwo

Przecież nie mogłem wcześniej 🙂 

Maxey to SG i potwierdzam, nie znasz się na drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

No w RS może i tak, ale w PO (przy dobrym zdrowiu rywali) już słabiej to widzę, nawet z HCA. Głębia Cię broni, ale poweru na PO brakuje. 

No zależy jak będzie z formą moich gwiazd  bo w po polaMali się wszyscy ale 2020 pokazywał że mogą dac dużo poweru.

Westbrook 30,5-7,7-7 na 51,5 procent z gry

Warren 21,8-4,7-1,7 na 57 procent z gry

Sabonis 19.6-11.6-6.1 na 57 procent z gry

To jest elitarny tercet. Warren i sabonis robią systematyczny progres. 

Poza tym na co ją mam czekać? :) westbrook ma 32 lata, jego prime się zaraz skończy więc daje z siebie 100 procent żeby grać o wynik tu i teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

To jest elitarny tercet. Warren i sabonis robią systematyczny progres. 

Liczby liczbami, ale to nie jest żaden elitarny tercet, tym bardziej na poziomie PO, a Russ jako 1 opcja jest meh. 

Popatrz na składy rywali (chociaż trzeba zaznaczyć, że SlaKB czy Tecu mają problemy z kontuzjami). 

Twój atut względem rywali to głębia składu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Braveheart22 napisał:

Wychodzi na to, że ignazz podąża drogą Ashigaru i mając PO-team rozsprzeda wszystko co się rusza za picki. 

Drobna różnica - ja wymieniłem skład na assety i zagrałem w PO. Tutaj... No średnio to widzę. 

Żeby nie spamować na Media Room. 

Moja reakcja po wymianach Jazz i Spurs:

giphy.gif?cid=ecf05e47vnis2l4mrci2futrgt

 

Nagranie ze spotkania kierownictwa Blazers:

3C20E0D5308862E4E5D9B3836170C32729B615CC

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Jechaliście po Eldzie za oddanie swojego picku, a Ignazz zrobił w sumie chyba jeszcze coś gorszego.

 

IMO tak, myslalem ze to moze czesc dziesieciu innych wymian, w których odzyska swoj pick, ale patrzac na reakcje @Ashigaru to chyba jednak nie, ewentualnie Ashigaru się z nami bawi :P No ale nawet Zdzisław Ptak o niczym takim nie donosi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Zostają: Suns, Kings, Warriors, Thunder, Pelicans ( jeśli im zdrowie pozwoli ), Dallas - play in mamy pewne, ale co się dalej wydarzy i która dwójka z tych sześciu drużyn nie wejdzie do PO, a która czwórka wejdzie do PO - to konia z rzędem temu, kto to poprawnie wytypuje.

Imho Golden są tier wyżej niż te drużyny, ofc w zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Jechaliście po Eldzie za oddanie swojego picku, a Ignazz zrobił w sumie chyba jeszcze coś gorszego.

 

No to ze Eld może wygrać wymianę tylko z Ignazzem a Ignazz przegrać tylko z Eldem to chyba nie jest nic zaskakującego? 
I proszę się nie wybielac, wątpię żeby to Tecu był pomysłodawca umieszczenia mnie w wymianie, KungFu obiecał mi pewny plac, a Tecu pewnie nawet nie podpisze na TWC :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.